מכבי ת"א 2018/19 - יש אליפות למכבי !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏18/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הגיעו לכאן זרים שוברי שיוויון גם במחירים נמוכים ממיליון יורו עם כל הכבוד.
    בלי קשר, שגם עם הפיירפליי האלה אתם יכולים להציע חוזים יותר גבוהים מכל יתר הקבוצות (או לפחות לא ליפול מהם).
    אז במערכת מסודרת כמו שלכם, שהיה לה קרוב לחצי שנה לבחור "בפינצטה" את הזרים שלה, מצופה, לפחות כך אני הייתי מצפה מהקבוצה שלי, שיהיו לה X שחקנים שאמורים להגיע, או לפחות חלק מהם יגיעו, עד המשחקים באירופה שבישבילם בסופו של דבר תצטרכו אותם.

אני אישית חושב שאתה מאוד מקבל בביקורת על המועדון שלך כשאתה מתרץ את החוסר ברכש הזה ב "תשמע השוק קשה".

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

א. חייבים להפסיק עם ה"שוברי שיוויון" הזה. מינוח מטומטם.
    ב. חלוצים? הגיעו כאלה טובים בעיקר בהעברה חופשית וחוזה מפוצץ עם מענק חתימה גבוה. זו עמדה יקרה ובעייתית, במכבי חיפשו חלוץ זר עוד מהקיץ הקודם.

יש נטייה לחשוב שהחיים דומים לפוטבול מנג'ר, אבל זה לא ככה. גם אם סימנו שחקנים זה לא עניין פשוט במיוחד. בתנאים הנוכחיים להביא חלוץ זו משימה בעייתית, והעמדות הנוספות שזקוקות לחיזוק הן בלם ומגן ימני. מבחינת מגן שמו את הדגש על המשא ומתן מול דסה וזה נפל. מבחינת בלם האופציות צומצמו לשוק הישראלי שלא שופע יותר מידי כאלה ברמה טובה, וחיפשו חלוץ זר, עכשיו אני מעריך שבוחנים גם בלמים זרים.

ועוד משהו - אנחנו באמצע יולי, עוד לא שיחקו משחק רשמי אחד. יש עוד המון זמן להביא שחקנים, גם אם עדיף שיהיה סגל נעול חודש לפתיחת העונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.