מכבי ת"א 10/11: בניית קבוצה רעבה ותוססת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏9/7/10.

1. zloof1 Member

כל הכבוד על הנצחון גם 2 מספיק ... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. מראדונה Member

יצחקי נראה חד לעונה החדשה,באנינג הקשר המרכזי שלכם מסתמן כגרזן ובעל בית אמיתי במרכז השדה.לא משתהה יותר מדי,יודע לשחרר את הפס ומקבל החלטות טובות.גבוה מאוד וחזק,מסתמנת רכישה נפלאה,אך צריך לראות אותו נגד קבוצות עם קישור חזק(הפועל ת"א,בית"ר ירושלים) ואז נהיה יותר חכמים.
    מדוניאן טכני בטירוף,מבחינת הכישרון רמה מעל הליגה,אבל הכושר הגופני שלו מעליב.
    יש לי הרגשה שפגעתם טוב בקיץ הזה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה אתה רוצה מהכושר הגופני של השחקנים, משחק ראשון רובם היו בכושר של 60 דקות פלוס...

אנשים פה כנראה מסתנוורים מהכושר של הפועל ושוכחים שלמעלה מ-50 אחוז מהשחקנים של מכבי שהם הביאו לרבות מדוניאנין וחבריו, בכלל לא שיחקו כמעט בשנה שעברה...

4. מראדונה Member

השחקן נפל לרצפה עוד לפני דקה 40 שהמשחק מתנהל בקצב מאוד איטי.הוא יהיה חייב לשפר את הכושר שלו בצורה דרסטית כי אני לא רואה אותו מתמודד נגד הפועל ת"א בצורה הזאת.

5. eran levy Member

את מה שמכבי תעשה באירופה הקיץ אין מה להכניס לאיזושהי משוואה תחרותית עם הפועל. זו אפילו לא העובדה שהפועל מחוברת יותר ומכבי קבוצה חדשה כמעט לגמרי. גם מוגרן וגם ז'ליז'ניצ'אר לא קבוצות ברמה של מכבי והפועל, וגם אם מכבי היתה מנצחת 0-5 והפועל 0-2 זה לא היה משנה דבר. עד שתיפתח הליגה וכל עוד הן מתמודדות מול אריות הבלקן אין שום יתרון לשום קבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/10
  6. Number 8 Member

אתמול נראה שמדוניאנין הוא בעל הבית על המגרש. כל דבר עובר דרכו, הוא מבקש תמיד את הכדור וכמובן יש לו יכולות שהרבה זמן לא ראינו בארץ, אם זה המסירות או הבעיטות שלו. הרבה אנשים אמרו שהוא אחד הזרים היותר טובים ואיכותיים שנחתו בישראל, ועל פי אתמול, הוא הראה לנו רק קצת ממה שהוא יודע. הרבה מהעונה של מכבי תלוייה בו.

יצחקי נראה טוב מאוד אתמול, קצת יותר חדות ויותר מזל והיה מסיים לפחות עם שער. על היכולות של יצחקי חבל לדבר, כולם מכירים איזה שחקן הוא שיתן לנו הרבה גולים. מי שנראה פחות חד זה קולאוטי, אולי עדיין לא נכנס לכושר, אבל בסדר, עם הזמן גם זה יגיע. גם באנינג נראה טוב, הוא מוציא התקפות מהר מאוד, לא מתמזמז יותר מדי עם הכדור ותמיד מבקש אותו. מבחינת ההגנה, לא הייתה לה אתמול הרבה עבודה אבל ניבאלדו עצר כל ניסיון התקפה של מוגרן. יואב זיו וקלמי סבן תמיד עולים למעלה ויורדים גם מספיק בזמן, לא כמו גפני ושפונגין, ומששתפים המון בהתקפות.

ושוב, אחד עשר אלף צופים באמצע יולי. שער 5 צהוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Fanatic Member

הגרלת סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית קבעה כי מכבי ת''א או מוגרן תתמודדנה נגד המנצחת בין אולימפיאקוס לבסה האלבנית. אולימפיאקוס, סגנית אלופת יוון, הביסה במשחק הראשון את בסה בתוצאה 5:0, והיא תהיה ככל הנראה זו שתתמודד מול מכבי ת''א.

המשחק הראשון יתקיים ב-29 ביולי בפיראוס, יוון, בעוד הגומלין יערך ב-5 באוגוסט בישראל.

ההגרלה הכי קשה שיכלנו לקבל.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ככל הנראה נראה לך שהקבוצה השניה תנצח אותם ביוון 6:0? נו באמת.

קיבלנו את אולימפיאקוס והיא תעיף אותנו בבעיטה מאירופה, אני מקווה שלפחות לא נושפל.

מה שכן אם נעבור את מוגרן זו תהיה התקדמות, לא לקבל בראש מקבוצה קטנה באירופה, רק ככה יהיה אפשר לבנות מסורת.

9. Fanatic Member

לשחק מול אולימיאקוס זו חוויה, ככה שאני לא מתעצבן מההגרלה הזאת. ואולי עדיף שאת רוב המאמצים נאמץ העונה בליגה.
    בכל מקרה, צריך להראות מה אנחנו שווים גם מול קבוצה ברמה של אולמיפיאקוס. לא יודע אומר שננצח אותם אבל לא להראות כמו קונוסים, זה כן.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Fanatic Member

קצת על אולימפיאקוס:
    http://www.kumphyk9.com/gabe/PW/soccer/pictures/soccet%20teams%20logos/Olympiakos.Xxx

אולימפיאקוס הוא מועדון כדורגל יווני מהעיר פיראוס, המהווה חלק מאגודת הספורט אולימפיאקוס. המועדון נוסד בשנת 1925.
    מאז 1997 איבדה אולימפיאקוס את האליפות רק פעמיים, ב-2004 כשיצחק שום אימן את פנאתנאיקוס, ובשנה שעברה.

את עונת 2009/10 אולימפיאקוס סיימה במקום השני בתום העונה הסדירה (אחרי פנא), אך כשלה בפלייאוף על הכרטיס למוקדמות ליגת האלופות וסיימה אותו רק במקום הרביעי, אחרי פאוק, אאק ואריס.
    בליגת האלופות אולימפיאקוס שיחקה בבית עם ארסנל, סטנדרט ליאז' ואלקמאר, וסיימה במקום השני עם 10 נקודות ומאזן ביתי מושלם. בשמינית הגמר הודחה לאחר הפסד כפול לבורדו.

לאולימפיאקוס הרבה שמות מוכרים כגון, אביגאזה הארגנטינאי (לשעבר במאיורקה וויאריאל), ראול בראבו הספרדי, דיוגו הברזילאי, דניס רומדהאל הדני קווין מיראלס ואנזו מארסקה.

לפי מה שידוע עכשיו, לאולימפיאקוס יש עונש רדיוס וככל הנראה המשחק בפיראוס יהיה ללא קהל, מה שאולי יכול לעזור לנו.

12. Gnus Avenue Member

יריבה מאוד קשה. קשה לי להאמין שנעבור אותם.

דרך אגב, מה אתם אומרים על צמד הקשרים האפריקאים שלנו, אלברט באנינג וג'בריל סידבייה? שווים את הכסף שהושקע בהם? אני לא בטוח. אולי היה עדיף להשאיר את ייני בהרכב, ולהביא לידו את גל אלברמן. יש לי הרגשה שאפריקאים האלה הולכים הביתה עוד לפני ינואר.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

להביא את אלברמן האמת היה הימור יותר גדול נראה לי מלהביא את האפריקאים,אלברמן לא שיחק נורמאלי או בכלל כבר שנתיים.

בקשר לאולימפיאקוס,מצד אחד אני משאר שאוהדי מכבי מתבאסים חזק מאוד על ההגרלה החזקה,מצד שני זאת הגרלה די פיקנטית.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ייני גרוע, הוא לא צריך להיות בהרכב בכלל.

סידיבה קצת כבד ווואלה לא יודע איך לאכול אותו עדיין, אני ייתן לו את הזמן.

באנינג יש לו שליטה מצוינת בכדור, גבוה, חסון, מזכיר לי את ויירה טיפה, רק חבל שלא ביכולות המשחק הגבוהות, מה שכן, רואים שיש לו כדורגל, הוא לא מחזיק את הכדור הרבה, ישר משחרר וזה טוב.

אני מקווה שמכבי בכל אופן תביא עוד קשר 50/50 אולי את סמיליאניץ' מאספניול שיחזק אותנו בקישור.

זה שלא יהיה קהל בשמחק הראשון ביוון כמובן שזה טוב למכבי, כי להיות בגיהנום הזה ביוון זה סיוט עבור כל קבוצה, מה שכן, עדיין אולימפיאקוס היא הפייבוריטית, אבל לפחות בבלומפילד אני רוצה לנצח בשביל הניקוד.

15. Number 8 Member

עומר אני לא יודע למה אתה כזה פסימי... העובדה שנשחק ביוון ללא קהל תעזור לנו ויותר מזה, תהפוך את המשחק לשונה לגמריי. בלי שלושים וחמש אלף אוהדים יוונים משוגעים יהיה אחרת. אני לא אומר שננצח אבל הפכת אותה לקבוצה הכי טובה באירופה... נכון שזו אולימפיאקוס אבל עדיין היא קבוצה שאפשר לעבור, ושוב מול מגרש ריק ואחר כן בבית שלנו עם בלומפילד מלא וצבוע צהוב. יהיה מאוד קשה לעבור אותם אבל זה בהחלט אפשרי ואני מאוד אופטימי, וגם אם לא נעבור אז לא נורא, המטרה הראשית היא להביא אליפות ולא להגיע רחוק באירופה, אם נצליח שם אז מה רע, אבל גם אם לא אז לא צריך לצאת מפרופורציות, אנחנו האוהדים צריכים לשמור על שקט ולהמשיך לעודד כי אני בטוח שהתקשורת תחגוג על הדם שלנו.

בנוגע לסידיבה ובאנינג - באנינג נתן אתמול משחק טוב, עומר הלך על העבר ואמר שהוא מזכיר לו את ויירה אז אני הולך על ההווה ומזכיר לי את דיאבי, גם רזה וגבוה עם רגליים ארוכות, אתמול על הזמן קראתי לו דיאבי ואנשים לא הבינו למה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx בכל מקרה, כמו שאמרתי גם בכמה הודעות למעלה, אתמול הוא נראה טוב, לא מבזבז זמן יותר מדי עם הכדור, משחרר מהר ומוציא מהר מאוד את החלק ההתקפי קדימה שזה מצויין. בנוגע לסידיבה, אתמול הוא נכנס כשהמשחק היה כבר גמור והשחקנים התעייפו וגם ככה לא שיחק הרבה זמן כך שקשה לחוות עליו דעה אבל על פי המראה החיצוני הוא עדיין קצת שמן אבל רזה המון לעומת מה שהיה בתחילת המחנה כשהגיע אלינו.
    עומר אני לא מבין מה אתה רוצה משירן ייני, הוא ממש לא גרוע, שנה שעברה הוא נתן עונה מצויינת וגם אתמול היה לא רע, לא נתן למוגרן לעבור את החצי והוציא הרבה כדורים קדימה, ואמנם הוא שיחק מחצית אבל זה היה רק בגלל שמוגרן עשו בונקר ונמני ומזרחי הבינו שהם לא צריכים קשר נוסף באמצע והכניסו את אבידור, שדרך אגב היה מצויין עם בישול גדול למדוניאנין ובכלל התרומה שלו אתמול הייתה גדולה(ואגב, החלטה חכמה של נמני ומזרחי). שוב, ייני ממש לא גרוע כמו שאתה אומר, ואני בטוח שהמקום של סידיבה לא בטוח בהרכב. ייני וסידיבה יילחמו עליו יחדיו ולא יהיה שום באנקר על העמדה הזו.