מכבי ת"א 09/10: יצחקי, קולאוטי, זיו, סבן ועטר חתמו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Emil, ‏10/7/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ז'אן ישאר כי הסוכן שלו עבד עליו וסידר לו קבוצה בלי כסף ואין לו הצעה טובה יותר כך שהוא ישאר במכבי.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב קראתי שסידיבה השיל 5 ק"ג בשבוע שהוא במחנה האימונים, לא יודע קצת קשה לי להאמין שבן אדם מסוגל להוריד 5 ק"ג בשבוע בטח ספורטאי שאוכל לא מעט פחמימות שדווקא לא גורמות להרזיה, מה שכן אין לי מושג אם הוא טוב או לא אבל אם יוסי מזרחי ונמני חשבו שיש לפתוח איתו במשא ומתן אחרי שראו אותו מתאמן אז מי אני שיגיד עליו כרגע מילה רעה לפחות כל עוד לא ראיתי אותו. מה שכן רשום בכל האתרים שהבן אדם שיחק רק 45 דקות והוא נמצא בכושר לקוי - הלו!!!!! אנחנו בפאקינג 6 ביולי לא ב-6 באוקטובר! הליגה הישראלית עצמה (לא גביע הטוטו) מתחיל ב-21 באוגוסט בעוד חודש ושבועיים, ועם כל הכבוד, מכבי צריכה לעבור את מוגרן בקלות גם בלעדיו, אז אני לא מבין ממה מתרגשים בדיוק? ולא רק זה שהליגה מתחילה בעוד חודש ושבועיים הרי ידוע שבחודש וחצי הראשונים אחרי תחילת הליגה יש לא מעט פגרות בגלל החגים כך שיוצא שיש לבן אדם 3 חודשים בכיף להיכנס לכושר משחק, ולא סתם כושר משחק אלא כושר שיא, אז ממה אנשים מודאגים בכל הקשור לכושר? הרי אין אפילו שחקן אחד במכבי שנמצא בכושר מלא...

3. Fanatic Member

אתה צודק בעניין הכושר הגופני, לפי מחנה האימונים עד עכשיו אני בכלל לא בטוח שברק יצחקי ושאר שחקני הרכש כרגע עם כושר משחק טוב יותר.

בקשר ל5 ק"ג, זה כתוב בחלק מהאתרים אבל זה לא נאמר ע"י אף אחד מהצוות המקצועי, ככה שלא נראה לי שזה נכון.
    אותו דבר עם הנבחנים, במשך כל הימים שהזרים נבחנו אמרו עליהם שהם לא מרשימים, אבל אני לא מאמין שבמכבי יחליטו להחתים שחקן זר שלא הרשים בכלל. כנראה שסידיבה הראה ניצוצות בזמן הקצר שהוא שיחק והתאמן.

ד"א, שם חדש הועלה במכבי בעמדת הקשר האחורי, מילאן סימליאניץ'.
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3916058,00.html

בנושא אחר, נמכרו כבר 7000 מנויים ומתקרבים ל8000 תוך 11 ימים בלבד:
    http://hamaccabi.com/next.asp?ID=6873

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/10
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא בטוח שמתכוונים להחתים אותו אולי בכלל הכל זה לחץ בכל הקשור לאלברמן כי הרי ברור שבמנשנגלדבאך הוא לא יראה דקה אבל במכבי הוא יהיה בהרכב הפותח, אחרי הכל הוא כשיר, כבר מתאמן עם הקבוצה הראשונה וייצא איתם למחנה האימונים הבעיה היחידה היא שהוא דורש חוזה ל-3 שנים עם אותו שכר בגרמניה ומכבי מעוניינת להחתים אותו לעונה אחת בלבד ושבסופה תהיה להם את האופציה להמשיך את ההתקשרות שכן הם לא רוצים לקחת סיכון אם הוא יהיה חלש או אם הוא יפצע שוב, ואני יכול להבין אותם, אבל מצד שני אני גם מבין אותו כי אחרי הכל הוא רוצה לקבל את הכסף שלו בחוזה מובטח בגרמניה, גם אם ישחק או לא, כי כדורגל מה לעשות זה לא מקצוע לחיים בתור שחקן אלא 10-15 שנה וגם אם יש לך מזל מבחינת יכולת/סוכן/פציעות וזהו, הסיכוי שתרוויח את מה שהרווחת בקריירה הוא מאוד נמוך אלא אם תהיה מאמן בליגת העל.

בקשר לכושר של השחקנים, אך אחד לא בכושר אידיאלי, בטח כל עוד שלא מתחילים משחקיםם רשמיים אף אחד לא ייכנס לכושר אידיאלי, אל תדאג עד לעונה החדשה כולם יהיו בכושר מלא.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/10
  5. Fanatic Member

http://up203.siz.co.il/up2/3knzmqnzg2di.Xxxרשמי: ג'יבריל סידיבה חתם במכבי לשנתיים+אופציה לעונה נוספת.
    http://up203.siz.co.il/up2/kbntmdhnzjdh.Xxx

סידיבה קשר אחורי בן 28, נבחן לאחרונה במחנה האימונים של מכבי ולאחר שהרשים הוחלט בצוות המקצועי להחתימו.
    סידיבה על סטטוס של שחקן חופשי, צפוי להרוויח 160 אלף דולר לעונה.

לסידיבה יש 42 הופעות במדי נבחרת מאלי בהן הוא כבש 4 שערים. בשנתיים האחרונות סידיבה שיחק בסדאן מהליגה השנייה בצרפת. בעבר היה שייך למונאקו.

השחקן יכלל בסגל הקבוצה למשחק ביום חמישי הבא בין המנצחת במשחק של סנטה קולמה ומוגרן.

בהצלחה!

אני מאוד מקווה ששני הזרים (סידיבה ובאנינג) יתגלו כמציאות כי לדעתי כל העונה שלנו תקום ותיפול על עמדה חשובה כמו הקשר האחורי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/10
  6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליאור ז'אן עשה שטות ואני מקווה שהוא ישלם עליה לאורך כל העונה. מכבי תל אביב כבר בנתה את עצמה מבלי לקחת אותו בחשבון והלוואי והוא יזכה לדקות משחק לעיתים רחוקות. השחקן הישראלי הטיפוסי.

7. שגיא Guest

עוד לפני שהוא עזב היה אפשר לראות שלא בונים עליו לעונה הקרובה. הם הביאו גם את אבי סטרול וניבאלדו למרכז ההגנה כך ששם הוא לא יכול לשחק ולקישור האחורי יש עדיין את ייני ואם אני לא טועה באנינג הזה גם בא לעמדה הזו כך שבכל מקרה אין לו מקום במכבי תל אביב. אולי בקצה קצהו של הספסל.

8. Fanatic Member

דווקא יש לו מקום כבלם רביעי או שלישי, זה כבר תלוי ממי הצוות המקצועי יותר תופס, ז'אן או קפילוטו.
    למרות שז'אן יצא אפס, אני עדיין הייתי רוצה לראות אותו במכבי, בטח ובטח לאחר שהוא התנצל ברדיו ולמעשה התחנן לחזור למכבי.
    אין ספק שז'אן הבין שהוא עשה טעות (וזה לא הפעם הראשונה שהוא עושה את זה). אני רק מקווה בשבילו שהוא יעיף את הסוכן שלו על טיל.

9. שגיא Guest

בלם רביעי? נו באמת. בשביל זה הוא ישאר? אם קפילוטו נשאר אני נוטה לחשוב שכן בונים עליו שיכנס להרכב בשנתיים הקרובות. כך שאין לו מה לחפש שם במקרה הזה.

10. Fanatic Member

אתה חושב שז'אן יכול לפתוח בהרכב של מכבי, חיפה או הפועל? כי אני לא.
    ז'אן אמר שהוא נותן עדיפות למכבי? שיחתום ויעלה מהספסל כשיצטרכו אותו (ויש מי שמחזיק ממנו במכבי). לפי הכסף שהוא דורש הוא ממש לא מתכוון ללכת לקבוצות יותר קטנות.
    אם הוא באמת מתחרט שיחתום על החוזה שמציעים לו וישב בשקט כי נמאס מזה שהוא מנסה לעשות צחוק ממכבי.

11. שגיא Guest

אין לו מקום בשלוש הגדולות. זה ברור. אני חושב שהוא הכניס את עצמו למצב בעייתי. כי במכבי תל אביב, אם ישאר, לא יזכה להרבה דקות ואם יעזוב את מכבי תל אביב לקבוצה אחרת אז הוא כנראה כבר לא יחזור לשם וישאר בבינוניות.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד, ליאור ז'אן בלם בינוני וקשר אחורי גרוע בואו נתחיל בזה. הוא אולי יודע יחסית טוב לעשות עבודה הגנתית, יחסית כן? אבל מבחינה של התקפה אין לו מושג, ולא ששירן ייני יותר טוב ממנו בתחום ההגנה וההתקפה, הם פשוט בינוניים סמל לבינוניות סטייל שיבחון החלש והגרוע.

דבר שני, מכבי הציעה לו חוזה נדיב של 160 אלף דולר לעונה, עכשיו תסבירו לי למה לדעתכם לליאור ז'אן מגיע יותר מזה? על סמך מה? הישגים מסוימים שהוא עשה עם מכבי? הגנת ברזל שהוא החדיר? הצעות שיש לו מליגות באירופה, ואני לא מתכוון לליגה האזרית או לקפריסין כן? על סמל מה? על איזושהי התקדמות תקופתית שזוכה לאיזכור כל שני וחמישי? אין שום הצדקה שהוא יקבל יותר, וגם הליכלוכים שלו ב-ONE לפני כמה שבועות, אז עם כל הכבוד, שיגיד תודה אם יחזירו אותו כי הספסל של מכבי זה המקסימום שהוא יגיע לקבוצה גדולה בארץ או בחו"ל, ועדיין 160 אלף דולר!!! לא שקל, דולר!!! זה סכום גבוה מאוד, גם לשחקן בינוני כמו ליאור ז'אן.