מכבי ת"א 07/08 : מסיימים במקום השישי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏6/7/07.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

משמעות ההשאלה גם יכולה להיות רצון לתת לשחקן צ'אנס אחרון להוכיח את עצמו ועוד הרבה דברים שליליים אחרים. העובדה שנגמר לו החוזה בסוף העונה הבאה ושקבוצתו דווקא לא מתנגדת למכור כל עוד היא יכולה להרוויח מהעניין דווקא מאוד מדאיגה.

אני לא מצפה שיהיה ברמה של צרפתי בינלאומי, אבל סביר להניח שחיים חג'ג' הוא גם לא.

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/07
  2. John Barnes Member

אגב תותחים במנג'ר, דודו ביטון שחתם במכבי היה חלוץ אדיר במנג'ר 2005 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בקשר לרודי חדד, יכול להיות שזה עוד ספין שייתן את התחושה ש"הולכים על אליפות השנה" לאוהדים כי בינתיים מכבי לא התחזקה במיוחד.לא הייתי מציע לקפוץ למסקנות, עונה שעברה היה מקרה דומה עם סקולטו מבוקה וכולנו יודעים איך זה נגמר.

3. בית"רי מלידה Member

עיסקת המכירה של מכבי מלוני למאנה מתחילה להיראות כמו עיסקת טיב טעם...

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/606/334.html

תכניסו את החלומות שלכם להקפאה, עמוקה!

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מכה למכבי: אבי יחיאל נפצע ולא יפתח את העונה :
    בלמה של הקבוצה, אבי יחיאל, לא יפתח את העונה ולא ישחק מול סנטה קולומה בגביע אופ"א.
    יחיאל, סובל מקרע במיניסקוס בברכו הימנית עקב עומס יתר, ולאחר הבדיקה הבוקר (שני) אצל ד"ר מרטנס בבלגיה, הוחלט כי הבלם יצטרך לעבור ניתוח ארתרוסקופיה, דבר שימנע ממנו כאמור לפתוח את העונה.

הבלם קיבל את הידיעה הקשה, התאכזב מאוד ולא היה מוכן להגיב על פציעתו. מכבי תצטרך להסתדר בלי בלמה והמחליפים הפוטנציאלים הם: עוז יפרח, שחתם אתמול לשנתיים, מושיקו מישאלוף ואביב חדד, שהגיע מאשקלון

5. Sergio Ramos Member

חבל חבל נורא שיחיאל לא ישחק,הוא המפתח הראשי של הגנת מכבי.
    מישאלוף?רק שלא יתנו לו להיות בלם.זה עושה סיוטים לראות אותו משחק בלם.עדיף שיתנו הזדמנות לאחד הצעירים החדשים.

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אסון, אבל אני מקווה שעוז יפרח או אביב חדד יצליחו למלא את המקום שלו.

צעירים? עוז יפרח צעיר?

7. Sergio Ramos Member

בן 24,די צעיר לא?אומנם לא בן 20,אך הבחור עדיין צעיר לפי טעמי.

8. Hala Madrid! Member

מכה קשה למכבי.
    ראינו כשמרטינוביץ' נפצע, יחיאל לא הסתדר כ"כ טוב, עכשיו נראה את מרטינוביץ' בלי יחיאל, כי שניהם ביחד הם צמד בלמים מצוין שהוכיח את עצמו בעונה שעברה.
    מעניין לראות אם אלי כהן יחזיר את מישאלוף לעמדת הבלם במקום הקישור האחורי, או יתן הזדמנות לעוז יפרח/חדד.

9. Number 8 Member

מכבי ת"א קנתה את יניב עזרן ב-775 אלף דולר
    הצהובים הצליחו בכך לנצח את מכבי חיפה בקרב על עזרן, שהיה מלך השערים של ליגת העל בעונה שעברה למרות שהצטרף אליה בשלב מאוחר יחסית עם שובו מפראלימני הקפריסאית. הבעלים של אשדוד, ג'קי בן זקן, אישר את הידיעה.

http://www.one.co.il/cat/articles/article....?id=95078&bz=12

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/7/07
  10. yoni10 Member

לפי ONE:
    יניב עזרן חתם במכבי תמורת 775 אלף דולר.

החתמה מבורכת של מכבי, כל הכבוד.

11. Sergio Ramos Member

רשמית:
    מכבי תל אביב רכשה מי אשדוד,את החלוץ יניב עזרן תמורת סכום שלא פחות מי,770 אלף דולר.
    באשדוד החליטו למכור את עזרן למכבי ת"א מאשר למכבי חיפה,אשר הציעה הצעה נמוכה בהרבה מי זו של ת"א.

אני חושב שזו הייתה רכישה מוצלחת,אך יותר מידי יקרה עבורה של מכבי תל אביב.
    נקווה שבחור הצעיר התגלה כהצלחה בקבוצה גדולה,ולא עוד איזה פלופ דוגמא "משה ביטון".

12. Hala Madrid! Member

13. Riddler Member

רכש מצוין, שילמו יותר מחיפה והרוויחו שחקן מעולה.
    אני מקווה שימצא את מקומו שם.

14. Landon Donovan Member

מצד אחד, קשה להעביר ביקורת על החתמה של מלך השערים של הליגה. מצד שני, עזרן נתן עונה אחת טובה, ואני מאוד מקווה שזה לא חד פעמי ושהוא ימשיך לגלות יכולת טובה גם אצלנו, לפחות הוא לא משה ביטון, ואין ספק ש-15 שערים בעונה זה מרשים בליגה שלנו, ככה שבסך הכל אני מרוצה מההחתמה. שיהיה לו ולנו בהצלחה.

15. Raulito Madridista

אני כבר אמרתי שמכבי ת"א העונה הראתה משהו שונה מבחינת סגנון הניהול, אולי העובדה שנמני באמת מבין בתחום בניגוד לקודמיו, בכל מקרה, מכבי מראה שיטה שונה, היא נלחמת על שחקנים ולא מתביישת להוציא סכומים. הרבה החתמות חכמות כמו הבאתו של קמאנן מהרצליה לדוגמא בחינם, לא זכורות לי מההנהלה של מכבי ת"א בשנים האחרונות, אלא יותר זכורים לי החלטות שערוריתיות שמכבי יצאה מופסדת, לדוגמא, הרבה מאוד שחקנים צעירים שלה כמו עובד, לוז גפני ועוד פשוט עזבו וחבל.
    מכבי הצליחה להחתים את אחד החלוצים הטובים בליגה וכעת החוד נראה הרבה יותר מבטיח, אני בטוח שעזרן יישפר את החלק הקדמי ולא תראו בושות כמו ממשה ביטון בעונה שעברה, למכבי יש חוד באמת טוב אחרי הרבה שנים של בעיקר חלוצים גרועים. כל הכבוד מצד אשדוד שהביאו לשחקן להתקדם ואני בטוח שהוא ייספק את הסחורה ולא, העונה שלו לא הייתה חד פעמית. אין הרבה שחקנים בארץ שיודעים ליצור לעצמם את המצב ולהבקיע באחוזים גבוהים כאלו.
    מכבי ת"א צריכה קשר יצירתי עכשיו בנוסף ליוסי שבחון והנה - יש קבוצה טובה לאלי כהן. בכל מקרה, מבחינת מכבי ת"א יש שיפור ניכר כמו שכבר אמרתי, אני מאוד התאכזבתי לשמוע שהוא הלך למכבי, חירטטו ב-ONE שהפועל רוצים אותו.