מכבי ת"א תעלה או לא?

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י המכור, ‏27/2/03.

1. AFC Member

בושה לכדורסל הישראלי, על כך שאתם מעיזים לשמוח על העליה של מכבי ת"א. אולי אוהד מכבי ת"א בכדורגל אפשר להבין, אבל אוהד מכבי חיפה? אוהד הפועל ב"ש? זאת לא צביעות? זה לא נקרא במושג של "אוהד הצלחות"? אתם צריכים לקוות שמכבי ת"א תקבל את התבוסה הגדולה ביותר בתולדותיה!

ביזיון, אין לי מה להגיד לכם.

2. ג'רי בית הלוי Member

איככסססססססססססססססססססססססססססססססססססס
    משה וריינמן, אתם קוראים למכבי "אנחנו"?
    ביזיון.
    פשוט ביזיון.
    אתם זוג צבועים נטולי כל רגש יחודיות. כשאתם אוהדים קבוצהף, אתם אוהדים אותה בכדורגל, כדורסל, שחייה, פינג פונג ודוקים, ולא מצטרפים כמו איזה עדר לשאר הארץ.
    אני במקומכם הייתי מאחל למכבי להפסיד 100-0, כמו שאני מאחל לכל קבוצה ישראלית אחרת חוץ ממכבי, בין אם זה בכדורגל או כדורסל.
    ביזיון.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצן בעיקרון אני לא ממש מסכים איתך, כלומר חצי מסכים.....

בכדורגל אני בית"ר, אבל בכדורסל אני בכלל אוהד הפועל ויחד עם האוהדים מקלל את אלי אוחנה. אני רוצה בהצלחת שתי הקבוצות, אבל זה בעיקרון שונה כי אני נשאר ירושלמי...

4. המכור Member

ניצן גם אני מסכים חלקית איתך!
    אני אומנם אוהד מכבי בהכול כמו שאמרת,אבל מה לעשות שיש אנשים
    שהם לא כאלו,שהם אוהדים קבוצה אחת פה וקבוצה אחת שם.
    אבל אם אתה חשוב על זה בתור אוהד אתה לגמרי צודק.
    אך אל תשכח של"מטבע יש שני צדדים"(סתם התחשק לי להביא "פתגם")

5. אבי נימני Member

אני מעריך שמכבי יכולה לעלות רק אם היא לא תפסיד בשום משחק בית ותיגנוב איזה ניצחון חוץ על טאו או בנטון.

6. המכור Member

ד"א כולנו שחכנו שמכבי ת"א כבר עלתה לפיינלפור אחד,באדריאטית.
    אתמול היא השפילה את נובו מסטו 76 - 52 בבית מול הקהל ושוב יותם הלפרין מצטיין.
    לדעתי מכבי יכולים לקחת את אדריאטית ודעתכם?

7. שגיא Guest

בוא נגיד שאם מכבי לא תיקח את האדריאטית זה ייחשב כשלון...

אתמול באמת משחק טוב, הלפרין ממשיך להצטיין ומקבל הרבה דקות מבלאט, אתמול קלע 20 נקודות והצטיין. עושה רושם שיותם מקבל את המושכות מהמאמנים באדריאטית, והוא מחזיר להם הרבה מאוד, כשרון גדול צומח פה, ומזמן לא ראינו שחקן שמגיע היישר ממחלקת הנוער של מכבי אל הקבוצה הבוגרת מבלי לנסות את מזלו בקבוצת ליגה אחרת, יותם ידבר הרבה מאוד בכדורסל.

ושימו לב איזה עוד שחקנים מצטיינים בליגה הזאת, דוויד בלותנטל, שבקושי מקבל דקות ביורו ליג, מקבל גם הוא דקות רבות באדריאטית, וגם הוא משחק מצויין, עם הפיזיות שלו הוא לא מתקשה להתמודד עם ההגנות החלשות של הקבוצות שם, ואתמול קלע 17 נקודות. אגב, גם במשחק הקודם מול נובו מסטו הוא הצטיין עם מספרים יפים...

המחליפים של מכבי לוקחים את האדריאטית, ושחקני ההרכב הראשון נשמרים על מנת שיולכו לתת תפוקה טובה ביורליג.
    הרבה מאוד שחקנים חוזרים לכושר מצויין, אם זה בורשטיין בראש, ואם זה אודריך שסופסוף נותן מה שמצפים ממנו, לצד משחק חכם של שלף, והברקות של שפר מהספסל, מכבי בהחלט יכולה גם להיאבק על הפיינל פור של היורוליג.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי ת"א בכדורסל היא הקבוצה של המדינה. ומה לעשות שכאן בבאר שבע אין לנו קבוצת כדורסל ראויה. אז אני ואני מאמין ויודע שיש כמוני אלפים אוהד מכבי ת"א בכדורסל. ולא סתם אוהד אני שרוף עליה.

אחרי מכבי עוד התחלתי לעקוב בסוף שנות ה-80 שהייתי בן 5-6.... אז מה הקשר אם אני אוהד באר שבע בכדורגל אני לא יכול לאהוד את מכבי בכדורסל?? מספיק לדבר שטויות.

9. AFC Member

מכבי ת"א הקבוצה של המדינה???

כי היא הורסת את הליגה???
    לוקחת את כל התארים???
    שולטת לחלוטין בהתאחדות???
    מקבלת כספים שלא הגיעו לה???
    גורמת לך לדעת טוב מאד שבכל משחק שהיא תשחק היא תנצח???

אז למה אתה לא אוהד מכבי חיפה בכדורגל?

צביעות לשמה.

10. המכור Member

אין מה לעשות אין קבוצה כמו מכבי וזו זכותו של כול אחד להביע את אהדתו.
    אתה לא חייב לאהוד אותם או לא יודע מה אבל יש הרבה מאוד כאלה שכן!

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כי בכדורגל יש לי פה את באר שבע.

אשמת מי שמכבי ת"א לוקחת כל התארים?? מה אתה רוצה שהיא תפסיד בכוונה??

את האמת הליגה פחות מעניינת אותי, באירופה מכבי זה ישראל ובלי מכבי מצב הכדורסל היה בדיוק כמו מצב הכדורגל. את מכבי ת"א אני אוהב לא כי היא תמיד זוכה (מי שמכיר אותי יודע שאני לא אוהד כל מי שלוקחת תארים) אלא בגלל שאני אוהב אותה... פשוט ככה.

חוצמזה אני לא חייב לך שום דין וחשבון, אתה חושב בגלל שאני מבאר שבע ואני אוהד את מכבי בכדורסל זה צביעות?? שיהיה לך לבריאות.

12. לירן-ביתר Member

זה טוב שהמצב בכדורסל יהיה כמו המצב בכדורגל, שתהיה ליגה מעניינת ושלא תהיה אלופה קבועה.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה מצחיקים אתם... רוצים שגם בכדורסל אף אחד לא ישים עלינו זין כמו בכדורגל...??

14. Fernando Cavenaghi Member

דבר ראשון, בארסה היא הקבוצה הכי טובה כרגע באירופה ולא בנטון, וזה לא רק לדעתי אלא גם לדעת רוב הפרשנים

גבר שני, אין סיכוי שהיא תעלה וזה באמת הדבר שהכי לא מעניין אותי, פעם אולי היה כדורסל יפה אבל היום היא השיעמום הכי גדול באירופה.

15. AFC Member

כן לירן, עדיף היה לי שלא היו שמים עלינו באירופה, ונהנה מליגה תחרותית, מאשר שתהיה קבוצה אחת שתשלוט בליגה ותגיע כל עונה לפיינל פור (ותאמין לי שהכבוד לישראל כמעט לא קיים, הם יודעים שישראל היא חרא בכדורסל חוץ ממכבי).