מכבי ת"א (שוב) אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏23/10/05.

1. cazzo Il Capocuoco

פתאום יש ליגה בכדורסל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

וואו... איזה משחק!!!
    מכבי מנצחת בקושי את הפועל י-ם, אבל חתיכת משחק.
    100-98 לצהובים.

3. נדב מיכאלי Member

משחק נפלא כמיטב המסורת במפגשים בין הפועל ירושלים למכבי תל אביב.
    הרבה מתח,סלים ועניין .
    הפועל ירושלים הפסידה היום במשחק אבל אין ספק שהקבוצה של אדלשטיין וגאידמק מהווה יריב רציני למכבי.
    מכבי ניצחה בשיניים את הפועל.
    במידה והפועל ירושלים תגיע לפלייאוף זה יהיה עוד יותר קשה למכבי

4. Engel Del Madrid Member

כוסאוחתק.... פעם ראשונה בחיים שלי שאני רוצה שהפועל ינצחו גם את זה הם לא מסגולים לעשות?!?

5. zizou Member

בשתי מילים: ניקולה וויצ'יץ'.

רמה אחת מעל כל אירופה, עם כל הכבוד לשאראס, פארקר, ואחרים, הברומטר האמיתי הוא ניקו.

ובלי קשר, שאפו לירושלים על שהיית חלק ממשחק מדהים, כדורסל כמו שצריך לשחק אותו.

6. EL Capitan Member

משחק ענק, פשוט משחק משוגע. הרבע הראשון זה שסימל את המשחק הזה. פשוט הכל נכנס לשני הקבוצות, ובמיוחד לרוג'ר מייסון, שכל המשחק הפגיז בשלשות. הפועל ירושלים שיחקה מצוין, אבל הוראס ג'נקינס עם השטויות שלו הפסיד להפועל ירושלים את המשחק. כל הטעויות שלו, ההסתבכויות שלו עם הראש בקיר הם פשוט לא ברורות, ובלעדיהם ירושלים יכלה לנצח את המשחק.

אבל זה לא מה שמשנה. זה כולה הפסד בליגה. אני ראיתי בסוף המשחק שמראים חלק מהאוהדים של הפועל ירושלים תופסים את הראש. זה צריך להיות בדיוק ההפך- אז הניצחון הלך, נכון, תחושת פיספוס, כי היה נראה שירושלים הייתה בדרך לנצח את המשחק. אבל אז מה? זה לא הכי חשוב. כולה הפסד ליגה. מה שחשוב הוא, שהמשחק היום הוכיח שבמשחק נתון, עם עוד כמה שיפורים קטנים, לתת את הכדור בידיים של טפירו במאני טיים והפועל ירושלים יכולה לנצח את מכבי ת"א. ובגמר ניצחון אחד כזה יכול להספיק לה בשביל לעשות סנסציה ולקחת ממכבי ת"א את האליפות.

שורה תחתונה: משחק ענק, שלא רואים כמותו בכדורסל הישראלי; למייסון אין אלוהים; ג'נקינס זה ג'נקינס; וויצ'יץ' זה וויצ'יץ'; הפועל ירושלים היא התקווה של הכדורסל הישראלי; הכבשים של אפי: "מה... מה..." (אייי אני גדול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ); מכבי בהחלט צריכה לדאוג; הכל יגיע לשיא אם הפועל ירושלים לא תאכזב את כולנו ותגיע לגמר הגדול נגד מכבי ת"א.

7. John Barnes Member

"הפוך,גוטה, הפוך"

אני מרגיש בטוח מאי פעם, אין מה לדאוג- האליפות בכיס. התלמיד עדיין לא למד מספיק כדי לעבור את המבחן, אדלשטיין הימר לא נכון על ג'נקינס, בעוד פיני מוציא את סולומון לפני שהמשחק בורח לנו. לי-ם אין את הווינריות כדי לנצח את מכבי, אבל זה יפה שהם מנסים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. burning soil Member

ירושלים לא יכולה להגיע כל כך מהר לרמה שמכבי יצרה לעצמה במשך השנים,מה שכן
    הם יכולים להראות הרבה יותר טוב ככל שהזמן יעבור,לא יעזור,בכדורסל צריך תאום.
    היה משחק ענק ומעניין כמעט לכל אורכו,הלוואי שיהיו משחקים נוספים כאלה.

9. Igi Member

בשנתיים האחרונות הכל היה תלוי בשראס, השנה זה בוויצ'יץ'.
    אל תדאגו, גם לירושלים בסוף יגיעו שחקנים כאלה... וכשהם יגיעו הם יפרקו למכבי תתחת.

אבל בהחלט היה היום משחק טוב! הרוטאציה של מכבי כרגיל ניצחה לה את המשחק. היו לירושלים טעויות קריטיות כמו החטאת זריקות עונשין מכריעות ואי עשיית פאולים מוקדמים.

10. נדב מיכאלי Member

אתה צריך לזכור שרוב הזרים של הפועל ירושלים רק העונה הגיעו לארץ ולוקח להם זמן.
    רוב הזרים של מכבי כבר מכירים את הליגה ,את ישראל ואת מכבי כמו שצריך ולכן הם מסתדרים (חוץ מפני שמאכזב)

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

פני לא מאכזב הוא פשוט לא מקבל מספיק דקות אוגב מפיני...

12. AVIV KOGAN Member

י-ם יכולה להתנחם בכך שזה היה משחק ליגה
    אבל אין ספק,
    העונה יש בהחלט ליגה תחרותית

13. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבזה\מצחיק\מטומטם\עצוב\מעצבן שכל אחד יבחר בעצמו מה הוא חושב..אבל תכלס זה כבר באמת מתחיל
    להיות לא מעניין...
    לפני חודשיים הוא אמר שהוא לא מבין למה הוא בכלל שיחק כדורסל אחרי חודשיים הוא רוצה לשחק כדורסל
    השאלה שמעניינת אותי אם להפועל יש פסיכולוג ואם יש מתי הוא יתפטר בשיחה הראשונה עם שפר או השנייה?

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתם חושבים על כל הסיפור עם פיני ועם האוהדים של מכבי ששלחו את המכתב לריבלין?