מכבי ת"א (שוב) אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏23/10/05.

1. KirkH Member

לצערך, על המגרש משחקים רק חמישה שחקנים ולא 12. זה שלהפועל י-ם יש ספסל מאוד עמוק לא הופך אותה לטובה יותר - להיפך, בניגוד למכבי שם ההיררכיה מאוד מאוד ברורה, בהפועל אין היררכיה.
    מתן נאור ורביב לימונד מתחרים על 15 דקות משותפות, קוז'י ומרקוביץ' על 20. קנטור ישחק בערך כמו אילן קדוש במכבי (באימונים).

ובקשר לסלומון, אני אונמם לא מחובבי הז'אנר - אבל להגיד ששארס עולה עליו בכל פארמטר זו אחת השטויות הגדולות ששמתי. סלומון שומר טוב בהרבה (לא שיש הרבה שומרים גרועים משארס, אבל בכל זאת), סולומון חודר עילאי ושחקן אחד על אחד ענק דברים ששארס עושה רק כשאין ברירה. גם בזריזות ומהירות לסולומון יש יתרון.
    אז אומנם, לראיית המשחק, הפיק'נ'רול המושלם עם וויצ'יץ והקילר אינסטינקט של שאראס אין מתחרים - אבל לא צריך לצאת מפרופורציות.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת, סולומון הוא לא המחליף האידיאלי לשאראס ועל כך אני לא חושב שיש ויכוח. סולומון הוא הסקורר הפנומנלי מעמדות 1-2 שיעשה לך סל מכלום בזכות הכשרון העילאי שלו, אבל למכבי כבר יש go to guy ברמה גבוהה עוד יותר בדמותו של אנטוני פארקר האלוהי. מכבי היתה צריכה רכז אמיתי שיהיה בעל הבית בקבוצה, ידע לחלק את המשחק בין השחקנים, להריץ פיק אנד רולים ולשלוט בקצב המשחק, ולקינג סולומון, כשרוני ככל שיהיה, אין מושג בכל העניין הזה. עדיין הם יקחו דאבל פה וגם את היורוליג, אבל הם נחלשו לעומת העונה שעברה...

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה כמובן אותו אחד שאמר:"מצידי שהבאג 2000 יפציץ את העולם, שארה"ב תשגר טילים על רוסיה ושסדאם יפציץ את ישראל. הדבר היחיד שמעניין אותי זה טרנס רנצ'ר". http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. burning soil Member

תביאו רכז שמשתווה ליכולות של שאראס ומסוגל להיכנס לנעליו. אין כזה באירופה.
    עכשיו תבינו שאין מתאים מסולומון לתפקיד הרכז במכבי,מסכים עם קירק לגבי המיני
    השוואה שלו בין השניים.

5. אלסנדרו דל פיירו Member

היום לי לי כרטיסים חינם לעירוני רמת גן בזיסמן.
    שעה 8 וחצי הבנתי לא יודע אם אני יילך למרות שיש לי כניסה חינם חחחח
    נראה כבר.

(מי שרוצה כרטיס 5 שקל!
    ~@~מבצע בלעדי לאתר של אייסוקר בשבילכם 4.90 ~@~ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגמר 74-72 לאשקלון, במשחק ברמה של ליגה ארצית, עם ניהול משחק של ארז ברמה של ליגה א', ועם שיפוט ברמה של ליגה ב' (ואני לא מתרץ, הוא פגע בשני הצדדים). כשאני קצת אירגע אני אתן תגובה יותר עניינית...

פאק פאק פאק פאק פאק, למה תמיד פותחים ככה?!

7. Alexander Hleb Member

טוב מאוד, גאידמאק מתקרב לשבוע נאחס והפסד משולש. 0 לסכנין, 0 לירושלים בכדורסל ובקרוב 0 לבית"ר.

8. burning soil Member

עם כל הרעש מסביב ירושלים מפסידים,ניתן להם את הזמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. zizou Member

איתי אתה באמת חושב שהשנה משהו ישתנה? עם כל הכבוד לגאידמק, לרוח הספורטיבית שלו, ולכמויות האינסופיות של שטרי 100 רובל שיש לו בארנק, מכבי ת"א גדולה על ישראל ועל אירופה בכמה וכמה מספרים, וזה לא הכסף, זה המקצועיות שמתחילה בדברים הכי קטנים כמו יחס אישי לכל שחקן, ומסתיימת באימונים וטקטיקה ברמה הכי גבוהה. ויקח זמן לירושלים להגיע לקצת מזה.

המשחק היום רק מראה שנוסף על כך שכסף לא קונה לך אהבה, הוא גם לא קונה לך ניצחון מול אשקלון, שהראתה היום שהיא קבוצה לא רעה. ברנדון קורץ נשמה, פלדג'ר שחקן כל כך חכם, ואפילו ירמישין, בוגר ליאו-באק שכמותו היה בסדר. חבל על ארז אדלשטיין.

10. Apu Member

י-ם ות"א הפסידו, מכבי ניצחה, איזה הפתעה...
    לא מבין למה פותחים את הליגה הזאת כל שנה?!

11. יוגב אסולין Guest

וואו טוב אני סוף סוף יגיב
    קודם כל למי שפה לא יודע אני אוהב ממש שרוף של אליצור..

אז ככה..
    נספר קצת מסביב.. אחרי זה נגיע במשחק ואחרי זה גם במסיבת הפתעה.

ראשית כל.. אוהדי אליצור אשקלון נמצאים בריב די רציני עם הנהלת הקבוצה. בעקבות החלטה של ההנהלה שאנחנו לא נישב במקום הקבוע שלנו שזה קרוב לפרקט אלא בתיקרת האולם (ובאולם של 3000 מקומות זה ממש רחוק) אז אנחנו החלטנולא מעודדים ולא נכנסים למשחקי הבית של הקבוצה. החלטה שהיא מאוד קשה לנו. אבל אין מה לעשות

בכל אופן. המשחק היום הוא משחק חוץ. החלטה עקרונית של הגל הכחול (אירגון אוהדים) זה שבמשחקי חוץ נעודד נשתקע נתפרע שירגישו את ההבדל. בכל מיקרה בשעה 5 הלכנו להיכל.. הקבוצה אמרה שהיא לא מוכנה לעזור במימון ההסעה.. אז יצא לנו נסיעה (40 שקל וכרטיס למשחק 80) לחלק גדול מאוהדים זה היה יקר. מה שגרם לזה שניהיה ממש מעט כאלו שיכולים ליסוע. ואז המחיר ההסעה עלה עוד יותר וכו'. בקיצור בסוף החלטנו שגם בגלל השביתה גם בגלל השידור וגם כי זה בעייתי ליסוע (גם לא בטוח היו כרטיסים). אז נשאר בבית.

הייתי צמוד למסך ולפלאפון כל שניה מישהו אחר מתקשר מספר ראית את זה ואת זה.. כאילו רק הוא רואה את המשחק. מתח שיא אפילו סבתא שלי קפצה בדקות האחרונות ושרקה בוז לאוסטין שהוא חדר לסל. הבית שלי? מלחה היה קטן עליו. בכל מיקרה המשחק נגמר (אחרי זה ניתוח "מקצועי") חגגתי נגמר.

פתאום טלפון "אסולין, עוד שעה בהיכל מסיבת הפתעה לקבוצה" טוב אז הלכתי.. 70 אוהדים 2 אבוקות כמה זיקוקים, 2 שלטים ענקים של "תודה לכם" וכו'.. שירים וחגיגות במשך 20-30 דקות קיבלו את הקבוצה. היה ממש נחמד השלמנו את המנה היומית של העידוד שהיתה חסרה.

בשבוע הבא משחק בית מול מכבי ת"א. אנחנו לא באים. כאן שביתה!

12. Alexander Hleb Member

שובת במשחק בית מול מכבי ת"א??? לא חבל?
    אם ככה אז אני מניח שיש לך סיבה טובה

13. יוגב אסולין Guest

סיבה טובה. זה החלטה להראות לקבוצה שהיא חייבת אוהדים.וחייבת להתייחס אליהם כמו שצריך. כדי שפעם הבאה יחשבו פעמים לפני שהם פוגעים בלב של עצמם

14. Alexander Hleb Member

מה שבטוח, זה שבלי שביתה, משחק ביתי מול מכבי יביא להכנסות שיא של המועדון ממשחק
    דווקא היום בגבעה האוהדים השמואלים ראו תצוגה לא ראה בכלל של הקבוצה שלהם נגד מכבי

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/05
  15. דוקטור Member

שוב - לא קורא עיתונים!
    חחחח זה בסדר, גם קלינגר לא קורא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/05