מכבי ת"א- לקראת עונת 2003/2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י KirkH, ‏8/6/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאני יודע אוהדי פנר וגלא גם לא משחקים שש בש אחד עם השני לפני כל משחק..
    בוא נגיד שבלילי יצטרך להוכיח את עצמו..אבל אני מאמין שמעבר כזה אפשרי..
    דבר שני פרחוננקובס יכול לשנות עמדה ולשחק כחלוץ שני..בועד טנוריו באמצע..
    פרחוננקובס יכול לבעוט מרחוק,לעבור שחקנים ולהרים לרחבה..בכל מקרה אולי קלינגר ישחק ב4-4-2..

2. ליהי Member

סליחה על התגובה החריפה- אבל אם מכבי כן יקנו את בלילי הם פשוט חבורת טיפשים.
    הם לא ראו איך נראתה העונה שלו? איזה החמצות הוא החמיץ? מול שער ריק, זה ממש אבסורד. אז הוא מהיר כמו שנאמר פה בדיון אחר-אבל מהיר ותו לא. אם הוא לא עושה כלום עם המהירות שלו (חוץ מלחץ,שזה אפקטיבי אבל את זה כל שחקן יכול לעשות) הוא לא בדיוק שווה את הכסף. הוא גם שחקן מאוד טמפרמיסט כמו שכבר אמרתי ובקלות יכול להוציא במשחק מכריע אדום שיסגור לקבוצה שלו את הבאסטה. אם מהחומר הזה מכבי התפעלו... שיקנו,אבל שלא יבכו אחר כך.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מסכים איתך.... פרט לזה שבלילי הוא פרא אדם וזה שהוא יותר קרוב לקוף מאשר לבן אדם, הוא עדיין שחקן טוב שאולי הייתה לו עונה לא ממש טובה. אני אישית הייתי רוצה לראות אותו כחלוץ של הנבחרת.

4. KirkH Member

בלי להיכנס לויכוח - פיני בלילי, כן או לא, כדאי מאוד למכבי להתחיל לחפש מועמדים נוספים לאיוש עמדת החלוץ במקרה שרודריגו ותורג'י עוזבים.

קארלוס טנוריו (סופרמן) החלוץ האקודורי שקושר בימים האחרונים עם מעבר למכבי לא יגיע לישראל כמעט בוודאות. הסוכן שלו מנהל מגעים עם מספר קבוצות בפרמיירליג כשהרצינית ביותר היא בלקבורן רוברס. בכל מקרה לדברי הסוכן בשנה הבאה טנוריו ישחק כדורגל באנגליה.

!!! NEXT

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולדברי הסוכן של דודו אוואט הוא ישחק בעונה הבאה בצרפת..
    התפקיד של הסוכן זה לקדם את המו"מ,להלחיץ את מכבי ולהראות להם שיש להם משהו גדול ביד..
    יכול להיות שיש לו הצעה מבלקבורן...ויכול להיות שלא..אני לא הייתי פוסל אותו עדיין.

6. KirkH Member

בלקבורן והפרמיירליג זה לא חיפה והביצה המקומית... אם "הסאן" אומרים שיש לשחקן הצעות מיותר מחמישה מועדוני פרמיירליג, זה די בטוח. הם לא פירסמו את זה כשמועה או משהו. וזה לא נועד להלחיץ את מכבי כי לפי מה שהעיתון הזה כותב הוא ממש לא בליגה שלהם ויש לו הצעות מקבוצות שכלכלית מכבי לא מסוגלת להתמודד איתן...

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר תל אביב..וסוכנים הם אותו דבר בכל העולם..
    וגם עיתונאים..אני לא אומר שזה לא נכון..אבל זה גם יכול להיות סתם המצאה של הסוכן..
    ואם סוכן אומר משהו לעיתון..אז הם יפרסמו את זה כי הסוכן אמר..

8. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    אני עם ריינמן. הכל שמועות אני לא באמת מאמינה שהוא היה טורח כל כך להגיע לישראל לולא היה חושב שהעסקה כדאית מבחינתו. עובדה שהוא התכוון לבוא.

9. KirkH Member

הוא התכוון לבוא, ולפי מעריב של הבוקר עדיין מתכוון - רק בגלל דבר אחד, איך לא? הצ'מפיונס ליג.
    הסיכוי של מכבי להגיע לשם לא גדול, אני בטוח שהוא יודע את זה, יש לו הצעה טובה ממקסיקו ועוד כמה ממועדונים באנגליה. אני חושב שהסיכוי לראות אותו בעונה הבאה מחליף מסירות עם דגו שואף לאפס. אולי זה לא ממש נכון, אבל ככה אני חושב.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק..כנס זה אתר שלא סתם יפרסם שטויות..בטח לא שטויות של הליגה שלנו..
    אתמול זה הופיע במקום יותר מכובד..
    http://www.soccerage.com/en/02/00954.html

11. שגיא Guest

זיו, אתה יודע מי אחראי על החלק הישראלי בסוקראייג'?
    כתב ישראלי, שמו אמיר רג'פורקר, כותב בספורטליין, וכל הידיעות שהוא כותב שם, זה על סמך ידיעות שיוצאות לארץ, ועל סמך שמועות וספקולציות שנכתבות בעיתונים הישראלים.
    ככה שאת מידת הרצינות שבה אתה לוקח את הידיעהידיעות הללו, את תחליט.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אני לוקח את ההודעה בחזרה..
    למרות שעדיין נראה לי שהוא יגיע..

13. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקי, לפי דעתי הגיע הזמן להחיות קת את הדיון, מה גם שנשאר רק שבוע עד לתחילת הליגה.
    בנתיים מכבי ת"א עשתה קצת חיזוק, קוביקה הגיע וגם אדורנו או איך שלא קוראים לו חתם, ומתחיל להתגש סגל שחקנים.