מכבי ת"א זכתה בגביע המדינה בכדורסל 2010-11

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/12/10.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ש דברים שלא משתנים. שוב הפועל ת"א מגיעה לנוקיה, שוב פעם דופקים אותה. הכדור האחרון היה בכלל צריך להיות של הפועל כי השחקן של נתניה נגע בו אחרון ובחיים לא הייתה עבירה בהתקפה האחרונה של נתניה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/2/11
  2. yocki land Member

טירוף של כדורסל היה, וזה מה שחשוב מבחינתי.
    האמת גם אני מרגיש את תחושת ההחמצה של הפועל מלפספס גמר, אבל סה"כ אני חושב שעדיף להם היה לא להיות מושפלים מול מכבי.
    אני מקווה שיעלו בצורה חלקה ויחזרו לצמרת הכדורסל הישראלי במהרה.
    עוד הרבה ערבים כאלה בבקשה!

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדריאן בנקס וערן אסנטי היו בסדר וכל השאר גועל נפש אחד גדול. אני לא מצליח להבין איך נותנים לאחד כמו אלטון בראון לעלות על הפרקט. אני מתבייש במשחק הזה ואולי ביום חמישי זה יעבור לי, אבל עד אני בתחושת צרבת ומרגיש כאילו הפסדנו. איכס.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ת"א
    הפועל שאול ת"א
    הפועל אוסישקין ת"א
    ושוב הפועל ת"א

מה זה משנה? המנטאליות נשארת של לוזרים, פשוט לוזרים...המשחק היה אצלם ביד, והם בעטו אותו כמו שרק הפועל ת"א יודעת...

רציתי מאוד דרבי בשביל לפרק אותם 100 הפרש בגמר, אבל מה לעשות שהצד השני לא יודע לנצח?

אפשר להיות רגועים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/11
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, הם בנו קבוצת חלומות במושגים של ליגה לאומית, הקהל שלהם עודד ביום בנוקיה בצורה נפלאה (למרות שהיו גם כמה שירים דוחים שקילקלו את הרושם הטוב) והגיע להם לעלות לגמר לאחר שהם קופחו בשתי החלטות שיפוט שכתוב עליהם שיפוט תחת הלחץ של הקהל הצהוב בנוקיה.

שמח מאוד בשבילך אבירם.
    גמר ראשון שלכם השנה, מקווה שלא רק שתסע אלא גם תזכה לראות את נתניה מפתיעים. יום חמישי הוא יום חדש...

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק תקראו את זה:
    הכל היה נגדנו - האולם שאנחנו לא מכירים, החוקים, מספר הזרים, אבל לא בכינו על זה שהם עם 6 זרים ואנחנו עם 2".

האולם היה נגדם... :aaarofl:
    אין לי לעולם בעיה עם יריבה עירונית או מושבעת, אני אוהב תחרות טובה, אבל יש לי בעיה עם חלק מהקהל של האדומים ועם אנשים שאומרים דברים כאלה. עומר, אם מכבי ת"א משחקת ברצינות היא תפרק גם את נתניה, אבל טוב שחסכו מאיתנו את כל פסטיבל הבכי הזה כולל הקללות המחליאות של ה'קהל הנפלא' הזה. לא ראיתי את המשחק, זה אולי עצוב לשחקני הפועל ת"א, אבל מבחינתי זה הכל.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אלפסי בעקיצה: "צר לי בשביל מדינת תל אביב" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הוא דביל וחבל שהוא לא לומד מהטעויות של עצמו. אישית לא מעניין אותי את מי מכבי תדרוס בגמר, זה היה הרי משחק על הזכות לחטוף ממכבי בראש. ברכות לאלפסי שהרוויח את הזכות הזו. הוא כנראה מנסה לחקות את פיני עם העקיצות, חבל רק שמבחינה מקצועית, ההבדל ביניהם הוא תהומי.

9. SeRgInHo Member

רק אני שמתי לב שהעבירה של הפועל ת"א על שחקן של נתניה שהלך לזרוק עונשין נעשתה בערך 4 שניות לסיום והשעון המשיך לרוץ עד שנעצר 1.7 לסוף?
    מוזר איך אף אחד לא עלה על זה

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

11. AFCA Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בהילוך החוזר ראיתי בצד התמונה 3. ואת ההמשך לא ראיתי.

12. SeRgInHo Member

מצאתי את הקטע המדובר.

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1790207

תעבירו ל 2:52. רואים שם בבירור שהעבירה נעשתה 3.5 שניות לסיום. די מוזר לי שלא רק שהמאמן של הפועל לא שם לב לזה, אלא גם לא המזכירות והטלוויזיה.
    3.5 שניות מספיק זמן בשביל לתכנן התקפה שתשלח את המשחק להארכה (סביר להניח שבנקס לא היה מחטיא בכוונה את העונשין) או תנצח את המשחק עבור הפועל.

13. shlomydavid מנהלים

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/889/712.Xxx

גמר גביע המדינה ה-51 במדינת ישראל יפגיש הערב בהיכל נוקיה את מכבי תל אביב, מחזיקת הגביע, וברק נתניה.
    מי שיעניק את התואר הוא יו"ר הכנסת וממלא מקום נשיא המדינה, רובי ריבלין, מאחר והנשיא שמעון פרס מצוי בחודש אבל על אשתו, סוניה.
    מכבי תל אביב, שהחזירה לעצמה את הגביע בשנה שעברה לאחר שלוש שנות היעדרות שקטעו תשע זכיות רצופות, מגיעה למשחק כפייבוריטית ברורה.
    מכבי הופיעה 41 פעמים בגמר גביע המדינה, וזכתה בתואר 36 פעמים.
    הפעם האחרונה שמכבי פגשה את נתניה בגביע הייתה בעונה שעברה, במסגרת חצי גמר המפעל, בדרך לזכייה בתואר.
    נתניה הגיעה פעם אחת בלבד לגמר הגביע, בשנת 1988, והפסידה 79:77 לגליל עליון.

מכבי תל אביב - ברק נתניה (20:45) ; שידור ישיר בערוץ 1 ו-HD.

אריק אלפסי: ”ננסה להישאר במשחק אחרי הרבע הראשון”. בלאט: ”נבנינו בשביל המעמדים האלה” (מתוך וואלה).

14. yocki land Member

כולם דברו על הרבע הראשון כקריטי אבל שכחו שאם עוברים אותו (במינוס 8 סה"כ) אז צריך גם לשחק כדורסל ברבע השני...

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/11
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם הפועל ת"א הייתה בגמר לפחות היינו מרוויחים אווירה הרבה יותר טובה... משחק במעמד צד אחד, לנתניה היה להציע אלימות, גם זה משהו... (שחורצי אידיוט לא קטן)