מכבי ת"א זכתה בגביע המדינה בכדורסל 2010-11

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/12/10.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כמה "לא צפוי" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

לא נורא, הכי כיף לדפוק אדומים בגמר, רק נקווה שהם יגיעו לשם.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל מוכן בשביל לנצח את הפועל בגמר! יאללה מכבי!

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציפיתי שנקבל את הפועל תל אביב. לא זוכר איפה קראתי את זה, אבל אחד מהאוהדים שלנו כתב שהוא חלם שנקבל את הפועל תל אביב בחצי גמר ואת מכבי אשדוד בגמר. מי יודע? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    אני יכול להבין את כל מי שרוצה לראות דרבי תל אביבי בגמר ויכול להיות שבנסיבות אחרות הייתי משתף פעולה. לצערי, אני לא יכול להיות בטוח שאנחנו עולים לגמר, כיוון שעד כה אנחנו נראים רע מאוד. אפילו בנצחון על הפועל ירושלים ברבע גמר נראינו מתחת לכל ביקורת.

4. samoel Member

כן בדיוק למשמע ההגרלה אמרתי לעצמי ולאבא שלי - שוב הם קיבלו את ההגרלה הכי קלה.
    עדיין נתניה פייבוריטית אבל ניצחון של הפועל שוב - לא יהווה הפתעה גדולה מדי.

5. yakov_y YNWA

קראת את זה בסטטוס שלי בפייסבוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מרוצה מההגרלה, לא חושש בכלל הפועל תל אביב ובטוח שנתניה תעלה לגמר.
    נתניה תצטרך לנצל את יתרון הצבע שלה עם טרוויס, ווטסון ובראון כשלהפועל תל אביב יש בצבע רק את רוקני ואוטר. שמירה טובה על אוטר והפועל תלויה בשחקו אחד.

6. yocki land Member

אגב לפי "ישראל היום" האיגוד החליט לללכת עם הסימונים של ליגת העל בסוף, חוקי 14 שניות וכו' ככה שעוד יתרון שלהפועל היה בסיבובים הקודמים הולך.(ביתיות ועכשיו זה).
    בקיצור לדעתי כרגע נתניה פייבוריטית גדולה להגיע לגמר.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לחשוב איזה יתרון היה להפועל...כולה סימון שלשות והעניין של שעון ה-24 שלא חוזר ל-14 כשהמשחק נעצר אלא ל-24.

היתרון של הפועל היה אך ורק דבר אחד: קהל. להתייחס לשלשות כיתרון זה פשוט, סליחה על המילה (אל תיעלב ואל תיקח את זה אישית זה ממש לא הכוונה), טימטום, הרי הן למכבי חיפה והן להפועל חולון היו קלעים הרבה יותר טובים מאלו של הפועל, ועצם זה שה-3 יותר קרוב עבורם, היה אמור לתת להם את היתרון, בטח נוכח העובדה שהם שנים שיחקו עם קו 3 כמו שבלאומית, ועם כל הכבוד, מספר חודשים ספורים לא אמור לשנות.

בואו לא נשכח שגם מכבי הגדולה בעונת 2003/4 שיחקה באוסישקין מול 2,500 אוהדי הפועל ואכלה 96-71 שהיא לא קולעת סל שדה ברבע שלם, אז מה להפועל היה את יתרון הבלטות החורקות? לא. לפעמים הקהל נותן פשוט אנרגיות מטורפות, שזה תקף גם אצל מכבי כשנוקיה היה מפוצץ בעבר ב-10,000 וכיום עם 11,700 (אם אתה רוצה לראות מתי זה היה השיא של הקהל ותצוגת העידוד הכי גדולה בהיסטוריה של המשחק, יותר משל פאו וכל החברים, לך לגמר של 03/04, הטירוף של הקהל בנוקיה, לא היתה אפשרות אחרת שהמשחק הזה יסתיים פרט לתבוסה כואבת של האיטלקים, בדיעבד זה נגמר במשחק שיא של קבוצה אי פעם בהיסטוריה של המשחק באירופה במסגרת גמר).

זה למה אני טוען שאולם זה היתרון הכי גדול לקבוצה, וכו עם קהל, עם כל הכבוד, 3000 זה מעט מדי. עם 5000 הפועל תוכל לשחק ביול"ב ביי פאר ואולי ביורוליג (אם לא יגדילו את הכמות ל-10 אלף כמו שהתכנון אומר) וגם להתחרות שם, ולא רק זה, אם תהיה פה סדרה בארץ, עם תקציב נכון, מאמן, שחקנים נכונים וקהל, היא גם יכולה להתמודד על אליפות. מי שזוכר בשנתיים הגדולות של מכבי, 03/04 ו-04/05 שהגמר היה מכבי נגד הפועל, באוסישקין מכבי בקיזה דם עד שהיא ניצחה מול ה-2500 אדומים. נכון מכבי כבר שיחקה מול קהל עצום, אבל עם כל הכבוד, לקהלים של ספרד ואיטליה ואפילו טורקיה ויוון (כיום, לא במתכונת של שנות ה-90), הם לא יותר מטריפים מהקהל של הפועל או של חולון כשהם בכמויות גדולות (2500 כשזה המקסימום של האולם לדוגמא)

8. samoel Member

וכמובן כשיושבים לך על הפרקט ונוגעים לך בסל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אם כבר הזכרת את הגמר של היורוליג -נכחתי באירוע ואחדד. מה שהיה שם זה טירוף מוחלט חשמל לא נורמאלי, מעולם נוקיה לא היה צהוב כל כך, וגם ב- 30 הפרש כל נקודת עונשין הייתה זעקת שמחה. מכביזם במיטבו!

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק שאני לא אשכח אותו כל חיי...הגעתי ככה שעה לפני באמצע המשחק של צסק"א נג'ד סיינה, כמובן שלא היו אוהדים איטלקים כי הם החרימו את הפיינל פור (אנטישמים מגיע לכם גם סיינה סיימה אחרונה וגם סקיפר אכלה תבוסת שיא ובהמשך גם נכחדה) היה את העידוד הכי גדול שראיתי בחיים שלי מקבוצה ישראלית, 40 דקות נטו של משחק של עידוד נדיר, אחד הגדולים בכדורסל האירופאי, וכמובן גם אחרי הסיום מן הסתם. כל ההיכל היה צהוב, וזה עוד לפני השיפוצים, 10,000 צהובים בטירוף. (אולי עוד 50 אוהדי צסק"א שלא מכרו את הכרטיסים שלהם).

10. shlomydavid מנהלים

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/889/712.Xxx

משחקי חצי גביע המדינה בכדורסל ייערכו הערב בנוקיה.
    במשחק הראשון, הפועל ת"א, מוליכת הליגה הלאומית, תנסה להמשיך להדהים כשתפגוש את ברק נתניה.
    במשחק השני, מחזיקת הגביע, מכבי ת"א, תפגוש את הפתעת העונה, מכבי אשדוד.

הפועל תל אביב - ברק נתניה (19:00) ; שידור ישיר בערוץ 1.

מכבי תל אביב - מכבי אשדוד (21:30) ; שידור ישיר בערוץ 1.

מאמן הפועל ת"א, שרון אברהמי: "נתניה פייבוריטית, אך הלחץ עליה" (מתוך וואלה).

דייויד בלאט: "שבוע שיכול להקפיץ אותנו במדרגה" (מתוך וואלה).

11. yakov_y YNWA

הכנות אחרונות ובדיוק אני יוצא לנוקיה, איזה כיף להגיע לחצי הגמר עם סוף סוף סיכוי טוב להגיע לגמר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מקווה שאריק אלפסי עשה שיעורי בית כי הם לא קשים כל כך.
    לא לתת לירון להט לנשום,ללחוץ מהשנייה הראשונה. אף זריקה מהשלוש לאלעד אליהו וללכת כמה שיותר פנימה בהתקפה על אוטר ורוקני. מצידי שאוסברי יקלע 40 נקודות, הוא לא ינצח לבד את המשחק.

12. yocki land Member

אם נתניה הולכת פנימה לצבע באגרסיביות אז הפועל לא תוכל עליהם לדעתי.
    אבל בעקבות זה שחצי אולם כנראה יהיה אדום הכל פתוח ומי יודע איזה גמר נקבל.
    בנוגע לאשדוד, הם לא במצב טוב בזמן האחרון, אחרי הריצה הטובה בליגה שהייתה להם. אבל דווקא מהמקום הזה הם יכולים להפתיע, כמו בני השרון בליגה בסיבוב הראשון(גם בנוקיה).
    אבל הכל תלוי במכבי; אם היא תבוא דורסנית אז יכול להיגמר 50 הפרש אם בלאט לא יצליח להטריף את השחקנים שלו מספיק אז גם שם הסיפור פתוח.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עושה רושם של אווירה מדהימה בהיכל, פותח תיאבון לחצי גמר של 4 קהלים גדולים גם בכדורגל, זה הספורט, אווירה, קהל.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חתיכת משחק, חתיכת משחק, אני בכלל לא בטוח לגבי השריקה האחרונה, נראה לי שהשופט שרק די בכח.
    בכל אופן, הפסד שכולו הפועל ת"א, המשחק היה בידיים שלה ופשוט רעדו להם הידיים, יותר מדי התקפות מיותמות ברבע האחרון שנתניה לא באמת הייתה בלתי ניתנת לעצירה ברבע הזה. כל הבכוד לנתניה על החזרה למשחק.

אם אני אוהד את מכבי, לא בטוח שהייתי כזה מאושר מההפסד של הפועל.. אני בטוח שהם היו מאוד רוצים לפרק להפועל ת"א את הצורה בגמר.. עכשיו הם יצטרכו להסתפק בלפרק את נתניה... (ניחוס..?)

15. AFCA Member

חבל, חבל ,חבל. אני לא אוהד הפועל אבל רוצה בהצלחת הפרוייקט הזה,והמשחק כבר היה להם בכיס. הם איבדו את עצמם לגמרי ב3 דקות האחרונות. עד היום שראיתי את בנקס לא התרשמתי יותר מדי, היה נראה לי שחקן עם כשרון אבל קבלת החלטות לא טובה, אבל היום, גאד..
    אוסברי ואוטר שחקנים לגיטיימים של ליגה 1.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/11