מכבי ת"א אלופת המדינה 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏24/5/11.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אמממ...על הנייר החתמה טובה. אבל אני חייב לסייג, נגד מכבי תמיד הוא היה מופיע, אבל יותר מדי פעמים הוא נעלם העונה. גם בסידרה הכל כך חשובה (מבחינתו) נגד ראשון לציון, גם ראיתי הרבה משחקים שהוא לא קיים בכלל. מצד שני, בקבוצה שאתה שחקן מפתח, להיות פעם גדול ופעם לא קיים זה משמעותי הרבה יותר משחקן משלים שהוא יהיה במכבי.

3. samoel Member

אני אומר שוויע שוויע.
    להוכיח את עצמו בליגת הכלום זה טוב, אבל בואו נראה אותו ביורוליג.

4. Ian Wright Member

אני כבר רואה פה את מקרה 'טרנס מוריס 2'.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/11
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

samoel - אל תשכח שהוא לא הוכיח את עצמו מול סתם קבוצות בליגה, אלא בעיקר במשחקים מול מכבי תל אביב, בהם תמיד לקח על עצמו והראה שהוא שייך לרמות האלה. אני זוכר את אותם המילים בדיוק על ג'רמי פרגו.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Arti...274.100882.html

ישששששששששששששששששששששששששששש

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx :
    :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaa021:

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

על מה השמחה הגדולה?
    אני חייב להודות שאני לא מאלה שהעריכו אותו במיוחד, למרות פיינל פור טוב, אבל אי אפשר לשמוח ששחקן עוזב, בטח אחד שהיה באנקר בחמישייה, מבלי שרואים מחליף ראוי. לדעתי השחרור שלו רק יהווה תאוצה להחתמת הלפרין, שלמעשה ייכנס למשבצת שלו. לפעמים אני אומר שמכבי צריכה לשדרג חוזים, בדיוק כמו שעשתה עם פארגו, אבל אם הציעו לו כפול ממה שהציעו לו במכבי, באמת שמיותר להלחם בסכומים, וטוב שהוחלט לוותר עליו.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי מחליף ראוי? בואנה כל דביל שיודע להקפיץ כדור בליגת הקיץ של וגאס יותר טוב ממנו ויותר אתלט ממנו ויודע יותר להגן ולקלוע. הבן אדם השתנק פה כל משחק גדול במשך שנתיים, בפוקס נתן את משחק חייו נגד הגרוטאות של ריאל מדריד. ובסכומים שמכבי מציעה לו אתה יכול להביא שחקנים ב-10 רמות מעליו. אם כבר לבכות על זה שאיבדנו שחקן אז זה על טרנס מוריס בזמנו...

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני חייב להסכים כאן עם עומר. כשהוא הגיע לכאן מוילנה הייתי בטוח שמדובר שמעין שאראס (לא באותה רמה, אבל עדיין) מבחינת חוכמת המשחק. בפועל, מסתבר שהוא שומר לא רע, שמנפיק פה ושם חטיפות, אבל התקפית הבחור היה פשוט זוועה. אין לא קליעה יציבה בשיט וכמו שעומר אמר, המשחקים היחידים שהוא הצטיין היו בעיקר בליגה, כי באירופה הוא פשוט לא הופיע. בכל מקרה זו לא אבידה גדולה כי אירופה ובייחוד ארה"ב (תלוי גם מה עם השביתה) מלאה בשחקנים טובים ממנו כמו מים.

בלי קשר אני מעריך אותו על התרומה שנתן ומאחל לו בהצלחה היכן שישחק. בשביל מחיר כפול גם אני הייתי עובר.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קטש להנהלת י-ם: "לא תמיד גיביתם אותי" - מתוך YNET

זה נכון שקטש נכשל כישלון חרוץ וזה גם נכון שהוא לא כזה מאמן מוכשר כמו שעושים ממנו (למרות שהוא עוד צעיר), אבל זה גם ידוע כמה הנהלת ירושלים היא פרטנר גרוע לעבודה עם מאמנים. לא ייתכן שמיטב המאמנים בארץ עברו בקבוצה הזו ואף אחד לא החזיק יותר מעונה במקרה הטוב, אם הוא לא פוטר לפני.

הייתי שמח לשמוע את הדעות שלכם. האם קטש צריך להמשיך ולנסות לבנות שם משהו, או פשוט לחפש קבוצה אחרת?

11. Ian Wright Member

יש מאמנים טובים ממנו בשוק: דן שמיר, אריק שיבק ואפילו שרון דרוקר.

אני לא אחד שמאמין בפיטור מאמנים כבר אחרי עונה אחת גם אם לא הייתה מוצלחת במיוחד אבל עודד קטש נכשל בירושלים בגדול מכל הבחינות האפשריות. זה התחיל בבניית הקבוצה, הוא הרס לחתיכות את נעימי עם כל הבאת הגארדים המיותרת הזאת. דווקא כגארד הישראלי המוכשר מכולם חשבתי שהוא ייקדם את אוחיון ונעימי אבל במקום ללכת בקו ישראלי צעיר ומוכשר בדמות של אוחיון את נעימי הוא בחר להביא עוד שני גארדים זרים ואגואיסטים במיוחד(ריץ' וסולומון). זה היה מיותר לחלוטין. מי צריך כ"כ הרבה גארדים דומיננטיים בקבוצה שלו? אפשר לחשוב שהם השתתפו ביורוליג העונה. ביג מן הוא לא הצליח להביא ובסוף הסתפק בסם קלנסי וגם אותו הוא התחיל לייבש(שלא בצדק) במהלך העונה. כמו שאני רואה את זה, זמן לאחר מכן הוא גם כבר איבד את חדר ההלבשה שלו וברגע שדבר כזה קורה אין דרך חזרה עבור המאמן. יותר חשוב מכל מה שציינתי - הוא נכשל כי בסופו של דבר הוא לא הביא קבלות וזה בלשון המעטה. אני חושב שזו אחת העונות הגרועות בהיסטוריה של המועדון אם לא הגרועה שבהן בשנים האחרונות.

מכל הסיבות(חברתית ומקצועית) שציינתי אני חושב שקטש כן צריך ללכת הביתה. הכישלון היה חרוץ מדי.

12. yakov_y YNWA

מבחינת עודד קטש הוא צריך להישאר לעונה נוספת בהפועל ירושלים, איזה מועדון גדול יותר מהפועל ירושלים הוא יכול לאמן בו?!
    מבחנת הפועל ירושלים זאת החלטה לא טובה אחרי העונה הנוכחית.
    דן שמיר ללא חוזה כרגע וכל כך חבל שהם לא קפצו עליו, המאמן שהיה הכי קרוב להביא להפועל ירושלים אליפות.

הדבר שהכי מעצבן אותי בעודד קטש למעט הדקות הרבות שהוא נתן לדיון דוואל לשחק היא שעם שחקנים הגנה, כמו: יוגב אוחיון, ג'ייסון ריץ', משה מזרחי, דיון דוואל, אורי קוקיה, סם קלנסי, ליאור חכמון וברייאן רנדל הוא לא הצליח לבנות שם קבוצה הגנה טובה.

13. LIVERPOOL87 Member

אני הייתי זה שאמר שהוא השחקן החשוב ביותר בקבוצה, אמנם בסכומים שהוא דורש בהחלט צריך להגיד לו להתראות ותודה על השנה האחרונה.
    עכשיו שהוא לא נמצא אני מאוד מקווה שימצאו את הדרך להשאיר את פרקינס למרות שלמיטב הבנתי הוא מחוץ לקבוצה, 2 מתוך השלישיה פרגו-פרקינס-איידסון בחוץ ולפי דעתי זה יפגע משמעותית בקבוצה, בסופו של דבר החיבור שלהם היה פשוט פנטסטי, והבעיה בקו האחורי הייתה הספסל העלוב שלא יכל לספק מחליף ראוי.
    יותם כנראה ישחק בקבוצה אבל חייבים גארד נורמלי ובעזרת השביתה הצפויה כמו שנאמר כאן אפשר למצוא אותם כמו מים.
    אני שמח שבקבוצה עובדים חזק על הקו הקדמי עם צירופו של ג'יימס.
    השאלה אם הנדריקס או מצ'באן ילכו, אני מקווה מאוד שישאילו את הסרבי וישאירו את הנדריקס הוא פשוט שחקן אנדרייטד בטירוף שיבחד עם ג'יימס ייתן לנו קו קדמי מפחיד גם כשסופו ינוח.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

פלוס אני מאוד מאוד מקווה שלא יביאו את יותם. לא יכול לסבול את השחקן הפחדן הזה. אוחיון, רוט, מקל, כל אחד עדיף עליו.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חושב שהמניע לדורון הוא הדמות שהוא הפך מבחינת אישיות, והשנה שהייתה לו עד הפציעה. מסתכלים על ה"בן אדם", וזה בסדר ולגיטמי, אבל מכבי תל אביב זה עסק. ולא עולה על הדעת שיחזיקו שחקן, בסכומים לא רעים, כשידוע שהוא לפחות בחצי השנה הראשונה מושבת, ואחרי זה לך תדע מה יהיה....