מכבי ת"א אלופת אירופה בכדורסל 4\2003

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏27/4/04.

1. Julian Joachim Member

עומר חלאס עם זה. אין לי זמן ורצון להתווכח עם מישהו שבטוח שציון תומאס הוא ישראלי ושלבטח גם חושב שלגור שלף מגיע פרס ישראל.

ניצן אני עדיין לא מבין מה התלונה שלכם. אם הייתם עם יד על הדופק כמו אוהדי הפועל והייתם קונים כשיצאו כרטיסים למכירה - היו לכם כרטיסים. פשוט מאוד.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי אין כוח להיכנס לנקודה של הישראלים פשוט כי אני כבר חוזר על עצמי, ואתה מתקשה להקשיב.

ולא אמרתי שהקהל לא עזר למכבי, ממש לא. טמטום להגיד את זה. אמרתי רק שהקהל של מכבי הוא רחוק מלהיות נפלא, כי הוא שר שירים שכשקהלים אחרים שרים אז הם ישר הופכים להיות מגעילים ולא קהלים אמיתיים. כל מה שביקשתי זה רק אחידות, אם הולכים על קו מסוים אז לכו איתו עד הסוף.

ועוד משהו שמעצבן אותי לשמוע - מכבי תל אביב היא לא מחזיקת גביע אירופה. תרצו היא אלופת אירופה, מחזיקת היורוליג, אלופת היורוליג, אבל אלופת אירופה זו הפועל.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם אלופי אירופה? נו באמת תעשה לי טובה...למה את מי ניצחתם? את ז'לז'ניק? את ריטאס וילנה? ועם כל הכבוד לריאל היא לא מעצמה כמו שהיתה בעבר, ובשנה שעברה מכבי נתנה לה באולם שלה 40 הפרש...

אתם לא הייתם מגיעים לטופ 16 ביורוליג ואני בספק אם הייתם מסיימים במקום ה-6 או ה-7...מכבי זו הקבוצה הכי טובה באירופה, מחזיקת גביע אירופה! יורוליג, שהוא המפעל הבכיר באירופה!

ביום שאתם תזכו ביורוליג, אתם תיהיו אלופי אירופה, מחזיקי גביע אירופה וואט אבר איך שתרצה לקרוא לזה...אנחנו זכינו בגביע שמקביל לליגת האלופות בכדורגל, אתם לגביע המקביל באופ"א (וכן יש לי כבוד להישג המדהים שלכם, שהוא אכן כזה, אם יש אנשים שגורמים לי להמעיט בערכו זה רק אתם, כשאתם ממעיטים בהשגים של מכבי)

ואני אמרתי שדיון תומאס ישראלי? אתה ראית אותי אומר דבר כזה?

הישרלאי היחידי שאני מחשיב אותו מבין הזרים זה שארפ לא אף אחד אחר...(חוץ מבלותנטאל שהוא יהודי!)

ואני אמרתי שמגיע לשלף פרס ישראל? אני שונא את שלף! אבל הוא שיחק טוב מאוד בשני חצאי הגמר, ואתה לא יכול לבוא ולומר שהוא שיחק 5 דקות בלחץ...

אתם אלה שלא מקשיבים ונעולים על העניין שמכבי היא קבוצה של זרים...

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/04
  4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

פחחחחחחחחח אני פשוט מתפוצץ פה מצחוק... איזו פאשלה..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx התכוונתי כמובן כמובן שהפועל היא מחזיקת גביע אירופה, הפועל היא לא אלופת אירופה... חחחח איזה דפוק אני.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

תן לי לנסח את זה שוב:

ועוד משהו שמעצבן אותי לשמוע - מכבי תל אביב היא לא מחזיקת גביע אירופה. תרצו היא אלופת אירופה, מחזיקת היורוליג, אלופת היורוליג, אבל מחזיקת גביע אירופה היא הפועל ירושלים.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע יותר טוב : )

אגב מישהו יודע אם זה שמכבי זכו מקנה לישראל אולי נציגה שלישית? על פי ההיגיון זה מה שאמור לקרות לא?

6. Ilan Member

הגיון וכדורסל אירופאי לא הולכים ביחד...

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק....
    גם אם מכבי תרד ליגה בעונה הבאה היא עדיין תהיה ביורוליג בגלל ההסכמים שהיא חתמה...

8. ג'רי בית הלוי Member

דייר, הוא לא דיבר על אם מכבי הבטיחה לעצמה השתתפות גם בעונה הבאה..

פולדש-תגיד מה שתגיד, אם 170 אוהדים(שקונים במרוכז!) לא מצליחים להשיג כרטיס זה נראה לי טיפה מסריח.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דעתי היא שהם פשוט הגיעו מאוחר.
    וניצן לעזאזל מה אתה מנסה להוכיח פה? מכבי תל אביב כן קיבלה כרטיסים וזו עובדה, היא החליטה בעצמה איך למכור אותם והיא לא יכולה להתלונן לאף אחד (ואני לא חושב שהיא יכולה להתלונן גם על משהו).

וניצן, מכבי תל אביב בזה ששריינה לעצמה את המקום ביורוליג בעצם תפסה את המקום של הנציגה הישראלית, כלומר כמו שאמרתי שאם היא תרד ליגה בעונה הבאה ונגיד נהריה תיקח אליפות, עדיין נהריה לא תהיה ביורוליג בגלל השריון של מכבי.

אגב אני מאוד לא רוצה לדבר על גמר הגביע בדיון הזה... אני חושב גם שטיפה סטינו פה מהנושא... אני חושב שצריך לפתוח לגמר הגביע דיון משל עצמו, ואם לא אז לדון על זה בדיון הכדורסל הישראלי (נתון לשיקולך ניצן, אני בעד דיון חדש).

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דאייר אתה טועה ומטעה.
    וככה זה לאחר בדיקה:
    ישנם מס' קבוצות ששריינו לעצמם מקום ביורלייג.
    לא, זה לא על חשבון האלופה מישראל, זה אומר שעם בעבר הייתה סיטואציה שגם מקומות 3ו4 באיטליה יכולים להגיע ליורלייג, אז היום רק האלופה וסגינתה יכולות.
    כלומר, עם הפועל ת"א לוקחת השנה את האליפות, היא תהיה ביורלייג ביחד עם מכבי ת"א והפועל ירושלים.
    מכבי ת"א, ושאר הקבוצות ששריינו לעצמם מקום, פשוט ביטלו את הצאנס של קבוצות במקומות 3 ו4 להגיע ליורלייג.

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה, לא אני הוא הטועה כי אם אתה.
    ביורוליג יש מספר מוגבל של קבוצות. ישנה הקצאה לכל מדינה, וההקצאה של ישראל היא 1. מכבי היא לא נפרדת, אלא היא האחת. הפועל מגיעה כאלופת היול"בקאפ, לא כמשהו שקשור לישראל. השריון הזה נחתם עם מכבי בשביל שהיא תעבור מפיב"א ליול"ב ושתשחק ביורוליג.