מכבי ת"א אלופת אירופה בכדורסל 4\2003

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏27/4/04.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור כאילו?

שאתם מסתכלים למטה לVIP (הדבר היחיד שהצלחתי להשיג, על המגש) של מכבי...תראו מישהו עם חולצה אדומה...זה אני :)

2. ג'רי בית הלוי Member

לצערי הגעתי למשחק מוטלת בספק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

3. Julian Joachim Member

ניצן, אני מעדיף לפגוש אותך בהזדמנות אחרת ושיהיו כמה שפחות אוהדי מכבי במגרש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ויונתן, רואים שאתה מקיסריה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

"יש בי אהבה והיא תנצח"

מנצחים את המשחק בשביל עדי.

http://www.tam.co.il/29-9-2000/images/adigordon-small.Xxx

5. Julian Joachim Member

להגיד את האמת? התרגשות כזאת לא הייתה בעיר גם לפני גמר היול"ב. אנשים מדברים על הגמר כבר כמה ימים טובים ועושה רושם שהזכייה של מכבי ביורוליג גרמה למשחק הזה להפוך למשחק על כבוד. כבודה של הקבוצה, השחקנים והאוהדים שהגזען הצהוב לכלך עליהם בעיתונות בימים האחרונים.

כזה ביקוש אדיר לכרטיסים שפשוט קשה להאמין, כולם מדברים על המשחק ועל כל מה שמסביב והמתח כבר באוויר.

איך לעזאזל אני אמור לעשות מתכונת ביום חמישי בבוקר???

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שאני אגיע למשחק, אבל עושים לי הרבה בעיות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    מכיוון שיש לי מתכונת בתנ"ך, ובימים הקרובים אני נוסע לחצי גמר גביע המדינה בכדורגל, למשחק של באר שבע בחיפה, וכניראה ליום השתלמות בסינמטק בת"א(יום שישי, זה חובה), היום היחיד שיש לי ללמוד הוא חמישי.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צריך להגיד תודה שהמשחק ביום חמישי ולא ביום רביעי.
    שנה שעברה היו לי 2 בגרויות אחרי משחקי חצי הגמר והגמר של הפועל באר שבע בגביע המדינה.
    יום אחרי הניצחון על מכבי חיפה בחצי היה אמור להיות לי בגרות במתמתיקה, כמובן שבגלל החגיגות הגעתי הביתה גמור רק ב6 בבוקר, ישנתי עד 12(2 הייתה הבגרות עם אני לא טועה), ואז התכוננתי קצת עד למבחן.
    חוץ מהקטע שהייתי גמור במבחן ולא התכוננתי כראוי, איך לעזאזאל אפשר לעשות מבחן אחרי 3-0 על מכבי חיפה בחצי גמר גביע המדינה?
    אחרי גמר הגביע בדיוק ההפך.
    מרוב עצב ודמעות(וראיית משחק הגמר מול רמת גן פעמיים ברציפות כולל הפנדלים) נרדמתי רק בשמונה.
    שוב אותו דבר, מבחן בגרות, ומה שאני רואה בראש זה את הזיקוקים ואת השמחה של שחקני והפועל רמת גן.
    בקיצור, יש לך מזל שהמבחן הוא לא יום אחרי המשחק.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם פלדש. לפני גמר היול"ב לא הצלחתי להירדם מרוב שהתרגשתי, בימים שלפני זה כססתי ציפורניים כמו משוגע ורק חשבתי על זה, התרגשתי לאללה.
    עכשיו אני באמת חושב על זה, חושב שיהיה אירוע מרתק ומעניין, אבל אין מה להשוות בין זה לבין היול"בקאפ. אני רק מקווה בכל מקרה שנביא למכבי באבי אביהם ונשתיק את כל האוהדים הצבועים שלהם.

וגיאנזולה אתה גר בקיסריה? באיזו שכונה?

9. ג'רי בית הלוי Member

דייר, זכור לי שהתלוננת על המעשה של הנהלת בני השרון שלא נתנה כרטיסים כלל וכלל לאוהדים שלכם. מה יש לך להגיד על כך שכל הכרטיסים הגיעו בצורה מופלאה אל האוהדים של ירושלים, ולמכבי כמעט ולא תזכה לעידוד ביום חמישי?

10. Julian Joachim Member

אני אענה במקום דאייר. זה מה שקורה כשהאוהדים שלכם לא שמים *** על הכדורסל בארץ ונותנים לאוהדי הפועל להשתלט להם על הכרטיסים.

אתה באמת לא מבין את ההבדל בין שני המקרים?

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצן, גמר גביע המדינה הוא אירוע שאף אחת מהקבוצות לא מארגנת אותו אלא האיגוד. האיגוד החליט לתת 4,000 כרטיסים לכל קבוצה, והפועל קיבלה 400 כרטיסים נוספים משום שביקשה עוד. אם מכבי הייתה מבקשת עוד 400 גם היא הייתה מקבלת.
    על כל פנים הפועל החליטה לתת למשרד הכרטיסים בן נאים למכור את הכרטיסים, ותוך כמה ימים נגמרו כולם. מכבי החליטה לתת למשרד רוקוקו (אני צודק בשם?) למכור את הכרטיסים לאוהדים שלה. מכיוון שהאוהדים של מכבי, שכל כך הולכים אחרי הקבוצה וכל כך אוהבים אותה והם הראו את זה בפיינל פור, הליגה הישראלית (או הגביע) לא לרמתם, גם אם בגמר הם משחקים מול מחזיקת גביע אירופה, אז אמנם 100,000 איש יצאו לחגיגות, אבל מספר נמוך בהרבה מתכוון לתמוך בקבוצה בגמר גביע. אחרי שנגמרו הכרטיסים אצל בן נאים אוהדי הפועל לא השתהו יתר על המידה, וכמו שאוהדי מכבי טסו עד למוסקבה ולבולוניה בשביל לקנות כרטיסים של הקבוצות האלה לפיינל פור, ככה אוהדי הפועל קנו כרטיסים שיועדו למכבי.

ניצן קודם כל אתה לא יכול בכלל להשוות בין הדברים. מכבי קיבלה 4,000 כרטיסים, בניגוד להפועל שאז מול בני השרון לא קיבלה אפילו לא כרטיס אחד. זה שמכבי החליטה למכור את זה איך שהיא רוצה וכתוצאה מזה אכלה אותה - בעייה שלה. וזה שאוהדי הפועל קונים כרטיסים של מכבי - כמו שכתבתי, זה בדיוק מה שהאוהדים של מכבי עשו בפיינל פור, אז אוהדי מכבי הם האחרונים שיכולים להתלונן על זה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פולדש איזה שטויות...האוהדים שלנו לא שמים זין? הובטחו לאוהדים שלנו מהכדורגל, כרטיסים לגמר, ולא הביאו לנו...זה זין?!

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר כנראה שלא קראת את התגובה שלי... שתיים מעל שלך.... בדיוק הסברתי איך זה יכול להיות שאין כרטיסים.

ואגב מי פה מהפורום הולך למשחק? אני אהיה בהפסקה ליד שער 10 (צריך לפגוש עוד אנשים מהאינטרנט... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ), אז אם מישהו ילבש איזה משהו שיגיד...

14. ג'רי בית הלוי Member

אחזק את דבריו של עומר-בסביבות 170 איש מהכדורגל היו צריכים להגיע למשחק הזה. לי נראה מוזר שלא קיבלנו את הכרטיסים.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט קשה לי להבין למה לנו, אוהדי מכבי, אפשר היה לרצות שהפועל ירושלים תזכה בגביע יול"ב, ולמה לככם אוהדי ירושלים ןהקבוצות היריבות היה קשה לרצות שמכבי תיקח את גביע אירופה?

דאייר, הקהל במשחק הגמר, בשום משחק אי פעם, ואני הרבה שנים בכדורסל, לא היה דבר כזה...רק מי שהיה בהיכל יכל להבין את זה...בדיוק שרק מי שהיה בשארלרואה יכל לראות עד כמה הקהל של ירושלים היה גדול...

אבל באמת שאני רוצה וחייב לגעת בנקודה של הישראלים בגמר (פולדש מצטער זה נקודה חלשה וחשובה)

בורשטיין, נתן עונה בינונית ומטה, ובגמר לקח את המושכות והיה ענק
    בלוטתנאל...ללא מילים
    הלפרין...לא היה גדול, זרק מדי פעם סתם זריקות, אבל בדקות שנכנס, דווקא שמר הרבה יותר טוב מאשר שאראס.
    שלף, נתן את שלו...

אם יש משהו שחבל לי עליו בקשר לישראלים אז זה העובדה שספר נפצע, באמת חסר למכבי העונה יואב ספר...ובגלל שהוא לא יכל לעזור לעצמו הביאו את שונדוב, שאת האמת? לא היו צריכים להביא אותו והוא לא תרם בכלום בתאכלס...

באסה שרק תומאס לא קלע בגמר : (

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/04