מכבי ת"א אלופת אירופה בכדורסל 4\2003

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏27/4/04.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מהמר, לשמחתי, הערוץ השפוי היחיד היום שלא יתעסק במכבי זה ערוץ 4, ושם משודר
    הסרט "אחי, איפה האוטו".

יאללה סקיפר.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני אראה טלויזיה אז אני אראה את מכבי, בגלל שמשחק גמר גביע אירופה בכדורסל מעניין אותי בפני עצמו, לא בגלל שמכבי משחקת בו (שנה שעברה לא ראיתי את המשחק, לא זוכר למה, אבל לפני שנתיים ראיתי את המשחק ולפני 3 שנים ראיתי 3 מתוך חמשת המשחקים).

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כוחות, לא כוחות לא כוחות לא כוחוווווווווווווווווווווווות!!!

מכבי ת"א ביכולת כזו יכולה לתת פייט להרבה קבוצות בנ.ב.א....

4. ofer23 Member

למה לא יכולנו לראות מכבי כזאת במשך כל העונה?

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי עם כל הכבוד ליכולות של מכבי תצוגת כדורסל כזו היא לא תצליח לשחזר גם עוד 200 שנים.... פשוט אין לי מילה רעה על אף שחקן במכבי, אפילו שר העליבות טל בורשטיין נתן ג'אמפ שוט נפלא תוך כדי תנועה עם הבאזר של המחצית. מה נגיד ומה נאמר.....

אגב דייויד בלות'נטל במשחק פשוט מדהים. אני זוכר בימי בארה"ב שראיתי אותו משחק בקולג'ים ב-USC וחשבתי שהוא שחקן טוב, ולכן חשבתי שמכגבי עשו עיסקה טובה כשהם החתימו אותו, אבל רק היום הוא באמת מתפוצץ על הבמגרש לראשונה. כזו אגרסיביות ונחישות משחקן לא ראיתי כבר הרבה זמן, אם היו שמים קיר לבנים בינו ובין הסזל הוא היה עובר דרך הקיר ושובר את הטבעת לפי המשחק שלו היום. פשוט להסיר את הכובע.....

אנטוני פאררררררררקר אנ.בי.איי, אנטוני פארקר אנ.בי.איי!

6. Julian Joachim Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx אבי בן שימול קלע 2 נקודות

7. ArsenalFan Member

זה פשוט לא ייאומן, העונה הזו גרמה לי (לי!) להתלהב מכדורסל, מעולם לא הייתי טיפוס של כדורסל. זה התחיל בהצלחה של הנבחרת, המשיך בנצחון של ירושלים על מכבי ת"א, במשחק האדיר מול ז'לגיריס, אח"כ ירושלים זכו ביול"ב בסטייל, והסוף שבוע המדהים הזה של הפיינל פור עם התצוגה הענקית הזו.

הכדורסל הישראלי שולט, מדהים! הסופר קאפ האירופי בגמר גביע המדינה... מי היה מאמין. ישראל אימפריה.

8. Julian Joachim Member

כל הכבוד ללגיון הזרים הצהוב שהביא לאוהדי מכבי גביע אירופאי רביעי במספר.

אני מזכיר לכם שאסור להזכיר כאן בשום הקשר את המילים מכבי, לאומי, משימה, כבוד, מדינה וכו'.

9. MATERAZZI Member

מכבי עלית תל אביב אלופת אירופה ! ! !

"ושימותו הקנאים"...

10. נדב Member

מצטער על מה שאני הולך להגיד עכשיו (זה בטח ייראה לכם כ"כ חלש),

מהדקה הראשונה, ידעתי את זה: בולוניה פשוט לא מוכנים מספיק למשחק הזה.
    רוב המשחקים של מכבי התחילו העונה לטובת הקבוצה היריבה (כך גם נגד צסק"א כאשר צסק"א הובילו כל המשחק כמעט ורק בסוף מכבי ניצחה) אבל הפעם. כבר ברבע הראשון נגמר 31-18 (משהו כזה, נכון?).

זה היה ברור, בולניה לא היו מוכנים, הראש שלהם לא היה כאן.

וכמובן, כל הכבוד למכבי (אכן תצוגה מרשימה).

ממש תצוגה של משחק NBA. (פשוט כך!).

11. MATERAZZI Member

אפשר לומר שמכי היא הקבוצה הטובה באירופה, וה-30 בעולם!!!(אחרי 29 קובות ה NBA )

12. Julian Joachim Member

בהחלט, מכבי הקבוצה הטובה באירופה, ולמען האמת אם היא ממצה את כל הכישרון שלה כמו במשחק הזה אז יש גם כמה קבוצות אנביאיי שייקלעו לקשיים רציניים מולה ועשויות להפסיד.

13. ג'רי בית הלוי Member

מדהים, פשוט מדהים. ראיתי את המשחק בבאז סטופ ופשוט נהנתי מכל דקה, משחק כזה טוב לא זכור לי שראיתי. 44 הפרש, ינעל העולם, 44!!!!

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עכשיו אחרי הצגת השחקנים של רפי גינת בגני יהושע אני רגוע...

איזה משחק... מכבי ת"א נתנה משחק שלא היה כמוהו בגמר אירופי לעולם. מכבי ת"א עכשיו היא הקבוצה הכי טובה באירופה ולנצח 44 הפרש בגמר היורוליג זה דבר שלא קרה ולא יקרה... מדהים הקהל הזה... בתחילת המשחק שהם שרו את התקווה ביוזמתם וכל אנשי מכבי עמדו זה היה מדהים.. זה העביר בי צמרמורת חזקה.

אין אין אי אפשר לתאר ולהסביר את מה שקרה בפארקט היום, מכבי פשוט טרפה, דרסה, זיינה, פתחה ודרכה ללא רחמים על סקיפר שאני בטוח הייתה כבר מעדיפה לסיים במקום הרביעי במקום ההשפלה הזאת.

אלופי אירופה!!!

אם מכבי תשחק ככה ביום חמישי נגד הפועל ירושלים היא תנצח ב-70 הפרש בערך אבל זה לא יקרה, מכבי לא תצליח לשחזר את היכולת וברור שההתלהבות גם תהיה פחותה. טוב על המשחק הזה כבר נדבר...

אל אל ישראל. ירושלים זכתה ביול"ב, הפועל ת"א הגיעה לפיינל פור היורופקאפ מכבי אלופת אירופה האמיתית. אין מילים.

15. ג'רי בית הלוי Member

עכשיו אני חושב על זה-ביום רביעי הולך להיות הסופר הקאפ האירופאי, והמנצחת תזכה בגביע אמיתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx