מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. zivmay Member

מישהו יכול לתת רקע על צמד השחקנים מהדי ליג שמעומדים למכבי?
    מישה פעם ראה אותם? חוץ מזה שכתוב שהם שני שחקנים דומיננטים בליגה שלהם, לא כתוב כלום.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה כמה תמונות מאלכסנדר מיוטיוב:

רושם שלי שמדובר בגבוה עם יד טובה מחצי מרחק. שחקן שיכול גם לעשות נק' עם הפנים לסל. לא יודע אם זה מדויק, אבל טיפה מזכיר לי את בורוסיס. בימים הבאים נדע אם מכבי תחתים אותו. הדבר האחרון שאני רוצה זה שיישארו את מאריץ'. בעיניי לא תרם דבר לקבוצה, עדיף כבר להשאיר את לינהארט...

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מזה יש גם שמועות על השחקן היהודי הזה:
    מכבי תל אביב: ג'רמייה קרייסברג עשוי להצטרף עוד העונה - וואלה! ספורט

פה מדובר יותר בשחקן שולי שלא ממש צריכים לצפות ממנו להרבה. את האמת שאני לא יודע למה אלטיט לא מקבל הזדמנות בליגה, אבל בעיניי צריך לתת יותר קרדיט לצעירים כמו אלטיט. את זה כבר אמרתי לפני עונה. קשה לי להאמין שקרייסברג שחקן הרבה יותר טוב מאלטיט.

4. zivmay Member

תודה אחי!

בקשר למשחק, פתיחה מצויינת אבל רעבאונד התקפה ואיבודים מטומטמים מחזירים את הספרדים למשחק. מישהו רוצה לייצב את השחקנים האלה מתישהו??

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זיו, מלאגה היא קבוצת ריבאונד ההתקפה הטובה ביורוליג :lol:
    מה שכן, אם מכבי לא מביאה עוד שחקן גבוה היא החליטה לוותר על היורוליג. אי אפשר להשאר עם הקו הקדמי הזה. ג'ייק כהן הוא נחמד לליגה, לא לאירופה. טיוס וסופו לבד זה מעט מדי. דעתי על מאריץ' כבר נתתי.

בנתיים המשחק חזר להיות די צמוד. אהה, ולינהארט נכנס...

6. zivmay Member

הטובה ביורוליג. אבל יש גבול ז כמה בזיוניים אפשר להיות באספקט הזה..
    היינס ולנדסברג זו תופעה. שניהם קלעים מצויינים אבל מה קורה להם ביורוליג? כאילו אתה מגיע למכבי, אוטומטית יורד לך 10 אחוזים מהאחוזי קליעה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בהיכל, אבל הבלאגן חוגג. ברגע שאוחיון על המגרש יש עוד סדר, אבל היינס ופארגו ביחד זה מתכון להשתוללות. אם מדברים כבר על פארגו, סל פנטסטי שלו, אבל הוא עדיין מצליח יותר מדי להרגיז אותי. כרגע הוא מתקשה מאד בלמצוא את מקומו בקבוצה. כך לפחות אני מרגיש.

נראה מה יהיה בחצי השני. אני מסתכל בנתיים גם במשחק הגביע של אייאקס...

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בית למות. ברצלונה, ריאל, גלאטסראיי, פנאתנייקוס. והכוכב האדום/ לבורל + מלאגה/ברלין. יהיה למכבי קשה מאוד מאוד לעלות להצלבה.

9. zivmay Member

פשוט שני עצלנים צמד המאמנים האלה. מה יש להם מהגנת האחוזים הזאת? נמאס.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה בטוח שיכולות להיות שתי ספרדיות ביחד באותו בית?

הקבוצה הזו פשוט לא יודעת לדרוס. כבר כמה משחקים העונה היינו בפלוס 10 ובמומנטום, רק שבמקום 20 קיבלנו מותחן. אז הפעם נגמר 8, אבל אין לקבוצה הזו את הקילר אינסטינקט וזה כששיחקנו מול קבוצות בינוניות כמאלאגה וחלשות כאלבא וזאגרב. נמאס לי לחזור כל שבוע על הבעיות של הקבוצה הזו ובניגוד לאשתקד, הפעם גם למאמן יש חלק ענק. אין לי גם מושג למה לינהארט לא שיחק מחצית שניה בכלל. פארגו קלע 16 אבל נתן משחק סביר עד טוב, לא משהו שאפשר לבנות עליו. אם הביתה שארז נתן הוא הנכון, אני חושב שעליה לטופ 8 תהיה מקבילה לזכייה אשתקד. אני יודע שחייבים להביא חיזוק בדצמבר כי התרומה של לינהארט ומאריץ פשוט אפסית, אבל מעולם לא היה למכבי שחקן שהגיע באמצע השנה ונתן סיבה להאריך איתו את החוזה, יש לי הרגשה שגם הפעם זה לא יקרה. בכל מקרה, לפני הכל, חייבים שני שחקנים לקו קדמי, אח"כ אפשר להסתכל אחורה.

11. EuropeGuy Member

אפילו 3. בשנה שעברה מלאגה קאחה לבוראל וברצלונה היו באותו בית בטופ 16.

idans10 אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את החצי השני כבר לא ממש ראיתי, אבל עידן מעלה נקודה מעניינת. בעיניי, ותקנו אותי אם אני טועה, הבעיה מתחילה בזה שברגע שאוחיון לא שולט בעניינים הקבוצה מאד פגיעה. היום ראיתי שברגע שהרכז הישראלי יצא מלאגה חזרו למשחק. פארגו מתקשה בתפקידו והיינס בנתיים כשלון. זה שם לדעתי את כל המשקל על כתפיו של אוחיון כי מה זה קילר אינסטינקט? להוציא את המיטב בשני צדדי המגרש לאורך מספר דקות לא קטן.

לגבי הסיבוב הבא. בלי חיזוק ברור שלא נגיע לשום מקום. גם פה עידן מעלה נקודה מאד חשובה: האם שחקן שהגיע באמצע העונה שינה משהו? החשש שלי שנקבל לפחות כמה תבוסות מהקבוצות הספרדיות, אבל בוא נקווה שאני טועה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/14
    zivmay ו-idans10 אוהבים את זה.
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ז'לגריס מצטרפת לבית של מכבי אחרי ניצחון דרמטי מאוד על ססארי בנקודה. קאזאן הפסידה לנובגרוד, והקבוצה של פישר ולנגפורד שניצחה את ירושלים וזכתה בכרטיס דרך המוקדמות - עפה ולא מעפילה לטופ 16.
    הקבוצה הבאה שמצטרפת היא ה-קבוצה של הסיבוב הראשון. הכוכב האדום בלגרד גוברת במשחק ללא קהל (עונש על המהומות נגד גלא שהביאו למותו של אוהד) על קוצ'ה לבורל ומסיימת במקום השני בבית D.

הכוכב האדום, מעבר לקבוצה בהחלט טובה מציגה בית אימתני עם 17 אלף אדומים מטורפים כל משחק. כעת נותר לראות מי תהיה היריבה האחרונה, מלאגה או אלבה ברלין. אם אלבה תעשה את העבודה ולא תמעד מול צבידטה (כרגע מובילה בשבע בתחילת הרבע השני), מלאגה היא זו שתסגור את הבית.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולא פחות חשוב, האם מקל יבחר לחזור לארץ, להצטרף למכבי או לירושלים, ימצא קבוצה באירופה או יישאר בארה"ב כדי לקוות שאיזו קבוצת נ.ב.א תחתים אותו?

לגבי הבית של מכבי. בעיניי מפחיד, אבל קראתי היום את מה שיש לאדלשטיין להגיד. מאס שעזב את הפועל ת"א הוא עושה עליי רושם של איש מקצוע רציני. אני מעריך שביום ראשון כבר נשמע יותר על החיזוק(ים) לקבוצה. אני בהחלט בעד צירוף מקל לקבוצה. הוא יכול ביחד עם אוחיון להוביל את מכבי. פארגו והיינס יכולים בצוותא להיות אלה שחושבים יותר על הנקודות.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם גל מקל מצטרף למכבי תל אביב, זו כבר שלישייה מתוך חמישיית האליפות של הפועל גלבוע, יחד עם ג'רמי פרגו ובריין רנדל - מה שיהפוך את הקבוצה הזו למאוד מסקרנת בעבורי.