מכבי תל אביב 2019/20 - יאללה, הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/19.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה מה שאני יודע.
    אתה מדבר על המקורות כאילו הם לא סתרו אחד את השני בדיווחים על העניין, הן בסכומים והן במטבע. רצו ניחושים על איזור החצי מיליון *מטבע כלשהו* כי זה מה שקרה, אבל בפועל זה הגיע לחצי מיליון דולר עם בונוסים של נקודות, וביורו ירד מזה. שכר גבוה, אבל מקפיצים פה ב-10% בלי למצמץ.

2. hbs7 Member

אצילי חתם כבר לפני כשבועיים במועדון. הוא הוא ירוויח שכר דומה לזה של טל בן חיים מהעונה החולפת. המשמעות היא שירוויח שכר בסיס של 400 אלף דולר, יקבל על כל נקודה 1,000 דולר כפי שנהוג בכל החוזים במועדון ולכך יתווספו עוד 50 אלף דולר במקרה שישתתף ב-75 אחוזים לפחות ממשחקי הקבוצה, כך שיגיע לכחצי מיליון דולר. מדובר בחוזה ששוויו גדול פי עשרה מהחוזה שהיה לאצילי לפני שעזב את הארץ, כשקיבל בעונתו האחרונה בבית"ר ירושלים 18 אלף שקלים לחודש.
    מאחורי הקלעים של החתמת עומר אצילי

הקשר חתם ל-4 שנים אצל הצהובים וישתכר בכ-600 אלף דולר לעונה.
    אתר ערוץ הספורט – sport5.co.il

בוואלה אותם סכומים כמו ידיעות, רק שלא מציינים עוד בונוסים מלבד ה60 א"ד שקיים אצל כל שחקן בסגל.

אז אצילי מקבל 460 אם יגרבץ ביציע עונה שלמה, אזור ה550-600 בעונה שיהיה פעיל ויסיים עם אליפות.

Sir Alex Ferguson ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  3. Ajax Amsterdam Member

אורימר אם כל מה שכתבת על תל אביב בוא נחזור לכדורגל, כמה זמן לוקח לך להגיע לבלומפילד? האם תשאר יבש כאשר ירד גשם?

אני חושב למשל טרנר כרגע הוא מתקן יותר טוב מבלומפילד

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טיבי לפי כל המקורות הרוויח שכר בסיס של חצי מיליון, על זה תוסיף תוספות.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אנחנו מדברים על כדורגלנים, אז כל מה שכתבת לא רלוונטי.
    אבל גם אם נגיד שהוא רלוונטי, מה שכתבת פשוט לא נכון. בתל אביב יש גם יותר מסגרות לילדים ובני נוער, יותר אפשרויות, השכלה יותר טובה, מאשר בבאר שבע. אני לא מבין למה צריך לסובב את זה ולהתעלם מזה, אלה עובדות בשטח. מי שיכול להרשות לעצמו, לרוב, יעדיף לגור בתל אביב מאשר באר שבע, בין אם הוא צעיר הולך ובין אם הוא איש משפחה מיושב ומרובע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

חצי מיליון מה?
    שכרו הגיע לאיזור 510 אלף דולר אחרי בונוס נקודות, ביורו זה היה כ-450 אלף.
    זה שכר גבוה, מאוד, יותר מידי, אבל לא כזה שבו 50 אלף יורו זה ערך זניח.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה זה משנה?

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לגבי ההשכלה אלו כמובן שטויות. אולי אתה מתכוון לומר שיש אוכלוסיה יותר עשירה שיכולה להרשות לעצמה מסגרות פרימיום או עזרים כלשהם ש"אנשי הדרום" פחות יכולים להרשות לעצמם. אין שום הבדל באפשרויות ההשכלה או ברמת ההשכלה. יש הבדל אחד ויחיד שזה הכיס הממוצע של האנשים והאפשרויות של כל אחד להשקיע בילדיו. לא חסר שום דבר מבאר שבע מבחינת חוגים, אפשרויות פנאי אחרי הצהריים לילדים ונוער, כמובן שתל אביב והסביבה היא רבה יותר באפשרויות, אבל אלו מותרות ואקסטרא, בבאר שבע אין שום חוסר בנושא הזה.
    לגבי המשפט האחרון, למי שאין רקע לא בתל אביב ולא בבאר שבע בכלל בכלל לא בטוח יסכים איתך וסתם צריך לבחור לאיפה הוא רוצה להעביר את משפחתו, אני בכלל לא משוכנע שיעדיף את תל אביב. אני מכיר הרבה יותר אנשים שסולדים מהמחשבה לגור בתל אביב מאשר חושקים בכך.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוכמן- "כשהוא צפוי להשתכר כחצי מיליון יורו לעונה."

רז אמיר- "שכר בסיס של חצי מיליון יורו, שדרוג משמעותי ביוחד לעומת חוזהו הקודם, ובנוסף 1,000 דולר עבור נקודה עד 60 נקודות, כנהוג ברוב החוזים של הצהובים. המשמעות היא כי לטיבי מובטחים על הנייר 551 אלף יורו "

תומר לוי- "צפוי לחתום בשבוע הבא ולהרוויח כחצי מיליון דולר לעונה."

לא אומר שכל דיווח הוא עובדתי ותורה, אבל בוא תראה לי מקום שמדווח על 400 אלף בסיס או 390 אלף בסיס..

hbs7, Sir Alex Ferguson, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בחרת שני מקורות עם פער של 100 אלף דולר בדיווח, זה לא נראה לך עקום?
    צנציפר ממציא מקצועי, וזה ספציפית בא בדיוק כשהתחיל האיסור שלו להגיע למסיבות עיתונאים במכבי. אם יש מקור שצריך להתעלם ממנו זה הוא.
    שוב, שכר גבוה מאוד, יותר מידי, אבל בונוס של 50 אלף דולר (ושוב, כאן זה דולר. ביורו זה יוצא פחות, על זה דיברנו פה, יש ערך למטבע) משהו שהוא לא זניח בו. במכבי היה מבנה חוזה קבוע אצל ג'ורדי - שכר בסיס, ו-1000 יורו לנקודה עד 60, זה היה ככה אצל כולם ואין שום היגיון שהשתנה אצל אצילי, בטח לא כשרק צנציפר מדבר על זה.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יש הבדל תהומי בהשכלה, הרבה כי גם מורים לא ששים להגיע לדרום, יש עובדות בשטח. בבאר שבע יש פרויקטים נקודתיים של כיתות מחוננים, בעיקר בתחומי מתמטיקה וכד', אבל באופן כללי בתי הספר בתל אביב והסביבה עדיפים משמעותית.
    כל חוג ופעילות לאחר הצהריים היא מותרות. ברגע שיש ריבוי אפשרויות שהוא משמעותית יותר גדול זה ברור שהיתרון הוא תל אביבי (או גוש דני) בהשוואה לבאר שבע.
    גאווה עירונית זה נחמד, אבל יש עובדות בשטח.

12. Ajax Amsterdam Member

לא שאין מורים ברמה נמוכה במערכת החינוך, אבל מה שונה למשל אם אני עושה תואר בהיסטוריה (ואני עושה) והולך להיות מורה, יש לנו אותה השכלה אז מה ההבדל.
    עכשיו אתה סתם עושה הכללות לא בצורה הכי נכונה

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גאווה עירונית יש לנו בכדורגל, מסביב זה לא מעניין אותי. אני חי את 2 העולמות ואומר חד משמעית שאין לי כוונה לחזור לדרום אך ורק בגלל אפשרויות הבילוי, פנאי ומותרות לילדים.
    ברמת חינוך החובה וההשכלה לא מכיר בהבדלים, רק ביכולת של אנשים להשקיע יותר באותו החינוך.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא עושה הכללות, זו התייחסות לנתונים שנבדקים באופן תדיר.
    ולמען האמת, כבן לאשת חינוך שעוסקת גם בלימודי היסטוריה בתיכון אני אומר לך שלא על המקצוע הזה מדברים כשמתייחסים לרמת מורים נמוכה.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה לא מכיר את הנתונים בנוגע לזכאות בבגרות, ציונים ממוצעים, לימודי השכלה גבוהה וכד'?
    זה שהמשקל הכבד הוא על ההתמדה האישית אתה לא צריך להסביר לי, אבל זה לא רק זה.