מכבי תל אביב 2019/20 - יאללה, הביתה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/19.

1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Telkiyski אני מבין את הכעס, בכל זאת פעם אחרונה שראיתם צמרת הייתה בעונת 13/14 כשסיימתם מקום רביעי, על התמודדות אמיתית על תואר אני בכלל לא רוצה לדבר כן?
    אבל זה אתם, הדוכסים מוולפסון, דון קישוט באדום שבזים לתארים ומהות התקומה שלכם זה הפצת הידיעה שבלומפילד שלכם ומכבי זה פלסטיק.
    אגב, בהמשך לעיסוקיו של מנספורד הוא גם יושב עכשיו לכתוב מכתב התנצלות על זה שהקבוצה העיזה לזכות בעוד תואר.
    קבל גם התנצלות ממני על זה שהם הרסו לך כמה משפטים מובנים שהיית מעלה במידה ובני יהודה היו זוכים.
    אגב, הכעס הזה קיים גם על ב"ש שמעיזה להרים ראש ולקרוא תיגר על התארים בארץ? מה עם חיפה? בכל זאת יענקל'ה זקן אבל נראה שכוחו עדיין במותניו והוא עדיין מנסה.
    על חוגג אני בכלל לא אדבר

orimor2212 ו-EsheD אוהבים את זה.
  2. קשר שמאלי Member

עזוב התואר הזה לא מעניין אף אחד, שני המועדונים היו בכיף מוותרים על המשחק

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

אני רואה שאתה קורא בשקידה כל הודעה שלי. יפה.

אחר כך עוד יוצא שאני "מתעסק בפיפי-קקי" ומזנה פה דיונים.

4. קשר שמאלי Member

אגב גם מכבי חיפה ובאר שבע הי שמחים לא להופיע למשחק ביניהם היום

yedidel אוהב/ת את זה.
  5. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מגן ימני!
    אנדרה ג'ראלדש הצטרף בהשאלה לעונה אחת עם אופציה להפוך את המעבר לקבוע לאחר שסיכום הושג עם ספורטינג ליסבון.
    https://static.maccabi-tlv.co.il/wp-content/uploads/2019/07/MTA_20190721022319a5c8d5d44f550d0d44770222174d398d-818x460.Xxx

6. סמואל אטו Member

זה סוגר את הסגל של מכבי?

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יתכן מאוד, אבל אני מאמין שגם יגיע בלם.

8. oranfu Member

לא מומחה לפייר פליי, אבל הוצאות ה"מסביב" לא נשקלות על ידי ה-FFP. כשמדובר במתקני אימונים וכאלה זה כביכול מחוץ למאזן הנדרש.
    אבל שוב, ממש לא מומחה לנושא.

ה-FFP נוגע רק למועדונים שמגיעים 3 שנים ברצף לשלב הבתים באירופה? גם כאן אני לא משוכנע שזה נכון. מילאן היו 3 עונות ברצף בשלב הבתים באירופה?

ה"כימיקלים", ואני מרשה לעצמי להמר פה, רחוקים מלהיות במאזן הוצאות כזה שלילי. כל מי שקצת עוקב מבין שמשהו לא ממש מסתדר בין טענות ה"שחר משקיע הרים של כסף" לבין המציאות בעשור האחרון.

אתם לא צריכים להתנצל שיש לכם יותר כסף מליריבות אבל ההיתממות הזו שלכם כאילו הכסף (הגדול, החסר תחרות פה בליגה) בכלל לא פקטור (וכשאני אומר פקטור אני מתכוון לגורם מספר אחד) בהצלחה שלכם בשנים האחרונות זה מגוחך.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הבדיקה נעשית בשני אופנים - מועדונים שמגיעים לשלב בתים אירופי לאורך כל תקופת הבדיקה (3 שנים) ומדגמית. הבדיקות המדגמיות נעשות במועדונים גדולים בעיקר, סטייל מילאן (שבמקרה שלהם אני חושב שזה בשל ענייני העברת בעלות), כי מדובר בכספים גדולים.

יש קריטריונים להוצאות "מסביב". מה שלא נספר זה דברים שנועדו לפיתוח, כלומר מחלקת הנוער, שינויים מסוימים במתחם האימונים (בעיקר מגרשים חדשים, לא תחזוקה) ובניית איצטדיון. הוצאות מנהלתיות, שכר עובדים שאינם מקצועיים, דמי שכירות שונים וכו' נספרים, ומכבי מדובר בהוצאות גדולות. אבל שוב, לטעמי מה שהכי השפיע זה החוזים של זהבי ובן חיים בעיקר.

על הקטע עם הכימיקלים אני מתנצל, בעיקר מחכה שאחרים יפסיקו עם השטויות האלה. בכל מקרה שחר מוציא המון כסף על הקבוצה, גם אם חושבים שלא. יש דוחות כספיים, יש רכישות כבדות כל שנה (בחלון הנוכחי, בלי שישימו לב, הוציא יותר משני מיליון יורו על העברות. האפריקאים שהגיעו לא זולים). נראה שהתקציב שלכם הוא 80-90 מיליון כבר כמה שנים.

לכסף של מכבי יש חלק גדול בהצלחתה, אבל זה קודם כל נוגע לניהול. הפערים, בכל הקשור להוצאות על הקבוצה הבוגרת, קיימים אבל לא כל כך גדולים. מה שהולך אצלכם זה כישלון מתמשך שאני באמת לא מצליח להבין, וגם מדרום אם היו מתנהלים כמו שצריך לא היה קורה מה שקרה בעונה שעברה.

10. oranfu Member

מקבל את מה שאתה אומר על הפייר פליי.

לא מפריע לי העניין עם כימיקלים.

שחר ממש לא מוציא המון כסף. אין דוחות ואין כלום, הוא המתנגד הכי גדול לשקיפות של התקציב.

לדעתי אנחנו הרבה יותר קרובים לחצי מ90 מאשר ל90 מיליון.

הכישלון אצלנו לא רלוונטי לדיון, מובן שהמועדון צריך להיות מצליח יותר גם בתקציב הקיים.

הכסף אצלכם סופר משמעותי.
    זה כמו שתגיד לי שסיטי מתנהלים בכל המסביב מדהים (וזה נכון). כל המחלקות שם עובדות ברמה מטורפת. אבל בסוף מה ששם אותם בקדמת הבמה זה הכסף העצום שמוזרם לשם.

11. Telkiyski Member

תדעו לכם שגם בפאריס סן ז'רמן יש חשיבות גדולה מאוד לכסף של השייחים, לא טוען שלא.
    אבל זה קודם כל ולפני הכל - הניהול.

כנ"ל לגבי ביתר של גאידמק גם.
    נכון היה שם מלא כסף וזרים מצויינים ואת הישראלים הכי טובים בליגה, אבל זה היה קודם כל הניהול של ולדימיר שקלאר.

12. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שלא הודיעו על חתימה של הקבוצה על החוזה מול עיריית ת"א מתחילה הקבוצה בחידוש המנויים ביום ראשון הקרוב לבלומפילד.
    יציעים 2 ו-13 שמרו כמעט לחלוטין על המבנה שלהם ומנויי השנה האחרונה בנתניה שהיו מנויים בעונת 15/16 ביציעים אלה יכולים כבר היום לחדש מנוי חזרה ליציעים אלה.

החל מהשעה 10 בבוקר ביום ראשון הקרוב יוכלו לחדש מנוי שאר יושבי היציעים עד לתאריך 9.8.
    כל בעל מנוי מעונת 2018/19 יוכל לצרף בן משפחה/חבר שיישב לידו (במקומות מסויימים)
    אגב, הקבוצה מחייבת כל בעל מנוי לעשות הרשמה למועדון האוהדים החדש (3 מסלולים כאשר אחד מהם הוא בחינם)

חברי מועדון האוהדים החדש ללא מנוי יוכלו לנצל את ההטבה של קדימות ברכישת מנוי לבלומפילד, החל מיום שני ה-12.08 עד ליום ראשון ה-18.08.

https://static.maccabi-tlv.co.il/wp-content/uploads/2019/07/MTA_2019072312594122eead3debed63e0c1eb40d7bdf2b563-818x460.Xxx

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אם מוכרים מנויים אני לא חושב שיש מה להודיע על חתימת חוזה, זה ברור.
    יש שלוש אופציות במידה והאיצטדיון לא יהיה מוכן לגמרי, אני מעריך שגם לא נחתם שם זה עומד, אבל בכל מקרה יחזרו.

14. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עברו כמעט 24 שעות מפתיחת חידוש המנויים לקבוצה ונכון ל19:00 העדכון האחרון עומד על 9,000 מנויים שחודשו.
    אגב, חבל מאוד שאצלנו אין השעון שמונה את כמות האוהדים שחידשו/עשו מנוי כמו שיש לבית"ר.
    אין ספק שהולך להיות חשמלי בבלומפילד המחודש, עם גג בלי גג, משחק ראשון בלי קירוי חיצוני זה לא משנה לנו, תנו רק לשמוח
    https://images.one.co.il/images/one/450_250/gg1313579.Xxx

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמה מנויים נמכרים? אין שום סיבה שלא יימכרו את כולם, אחרי אליפות, התלהבות מאצטדיון חדש. לא רואה סיבה שלא יקנו 24000-25000 מנויים.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk