מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. aviran11 Member

אני חושב שמרוב שאתה מנסה להגן על מכבי אתה מאבד את זה.

כל אחד יודע שחסרים שחקנים למכבי, אבל עצם זה שמאמן מעביר ביקורת גלויה על משיניות ההחתמה של האחראי עליו מראה על כך שישנה בעיה עם מדיניות הרכש הנוכחית ועם השאיפות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

oranfu, שי, Civil ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. סמואל אטו Member

אמרתי כבר לפני כמה עמודים שאני בכלל לא מדבר על מדיניות הרכש של מכבי, אלא על המצב הקיים והאפשרויות הקיימות בנקודת זמן הנוכחית.

אני לא מגן על מכבי ואין לי שום כוונה כזאת, לא צריך לקחת כל דבר בקיצוניות.
    אני בסה״כ הגבתי לדעה שלדעתי לא התבססה על עובדות.

3. aviran11 Member

אם כך אני לא מבין את העצימת עיניים לגבי הביקורת הגלויה של המאמן על חוסר הרכש?

4. סמואל אטו Member

אין עצימת עינייםז
    מה שהמאמן אמר זה דעה ולא עובדות שאפשר להתייחס אליהן. זה צד אחד של הסיפור.
    אותו משתמש טען שהוא יוצא נגד הכישלון של קרוייף בהכנת הקבוצה, ובתקשורת בכלל טוענים שזה היה נגד גולדהאר.
    המאמן אמר שלמכבי היו תכניות ורשימה של שחקנים, אבל הוא לא מפרט אילו תכניות וגם תכניות לא עובדות בצורה מושלמת כשמדובר ברכש.

יכול להיות שהקיץ הזה זה כישלון טוטאלי של מכבי, ויכול גם להיות שמאחורי הקלעים הם בכלל מכוונים לבתים של הליגה האירופית ואליפות וזה לא כזה מפריע להם.
    יכול להיות שזה בגלל שקרוייף מתעקש על שחקנים ספציפיים, ויכול להיות שגולדהאר לא מעוניין להוציא סכומים גבוהים על כרטיסי שחקן.

אנחנו לא באמת יודעים מה הסיפור לכן להביע דעה על הנושא זה בלתי אפשרי.

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכישלון על שמו קרויף גם אם גולדהאר לא מעוניין להוציא סכומים גבוהים על כרטיסי שחקן. גם אם הוא לא מעוניין להוציא אגורה על כרטיסי שחקן. אני עדיין לא מבין אם לדעתך יוקאנוביץ' משקר כשהוא טוען שהבטיחו לו הבטחות שמשום מה לא התממשו.

6. aviran11 Member

אתה לא מבין שלא הדעה זה הבעיה, אלא על כך שמאמן מעביר ביקורת בגלוי על האנשים שמעליו ומוציא את הפסולת החוצה.

לגבי השאר אני מניח שמאמן הקבוצה מכיר טוב יותר מכל אדם אחר את הסגל הקיים ויודע מה צריך, זה הרבה יותר מדעה - זאת חוות דעת מקצועית.

נערך לאחרונה ב: ‏22/7/15
  7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקן משחק ברגל שמאל או ימין? הוא יכול לשחק כמגן? קיצוני? קשר? אני כבר מבולבל בעצמי.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגל שמאל נטו, לא זוכר אותו משתמש הרבה בימין.
    עמדה טבעית: קשר התקפי, טוב גם בימין אפילו 50-50 כחלק משלישייה באמצע.
    כמגן הוא לא מספיק טוב, כאילוץ למשחק-שניים זה סבבה, למשך עונה שלמה לא ממש.

הכוח של ריקן זה ההצטרפות שלו מאחור והבעיטה המצוינת שלו, לא סופר מהיר וטכני(עדיין אבל ברמה טובה לליגה שלנו) ואפשר לומר שמזכיר את זהבי בסגנון.

9. סמואל אטו Member

עכשיו כבר עברת לנושא אחר, אבל עדיין זה שהוא מעביר ביקורת לא אומר לנו כלום לגבי מה הצד המנהלתי של מכבי חושב על ההכנות.
    מאמן יכול לחשוב מה שהוא רוצה, והמנג'ר יכול לחשוב מה שהוא רוצה, אבל למנג'ר יש את המילה האחרונה. לפעמים המאמן צודק ולפעמים המנג'ר צודק.
    עדיין, אין לנו מידע פנימי על מה באמת קורה במערכת.

רגל שמאל, אך יש לו שליטה טובה ברגל ימין.
    בעיקרון התכונות החזקות של ריקן הם החכמת משחק שלו, תנועה ללא כדור, נחישות והמשחק הקבוצתי שלו. ככזה הוא שחקן מאוד ורסטילי שיכול לשחק כמעט בכל עמדה על המגרש, אבל העונה הטוב ביותר שלו בבית"ר הייתה כקשר התקפי/קיצוני ימני ובציריך כקשר מרכזי(לפרקים קשר אחורי).

אני מסכים עם דה יונג שהוא מזכיר את זהבי.

10. עידן444 Member

הטיל שלו לחיבורים נגדנו בניצחון שהשאיר אותנו בחיים בירידה האחרונה מחזור לפני הסוף עדיין חרוט לי בראש.

11. Raulito Madridista

אבי ריקן עדיין לא גארת' בייל, אתם יודעים. ושוב, כשדרוג הסגל למאבקי האליפות בליגה - מדובר ברכש טוב מאוד, אבל אם מסתכלים קדימה על ליגת האלופות או אפילו שובר שיוויון לליגה האירופית אם וכאשר - אז לא. כשחקן נוסף במרכז השדה השיבוץ של ריקן יכול להיות מעניין, הוא אוהב לשחק מרחבה לרחבה(יותר אחורי מזהבי שאני לא מוצא שום דמיון ביניהם), תזזיתי עם בעיטה נהדרת מרחוק. הוא יפיח חיים בקישור המנומנם של מכבי יחסית. כקשר אגף אין לו מה לתרום והוא לא צריך לשחק שם. טב"ח סילון, ורמוט טכני ממנו וגם דור מיכה נמצא בעונה טובה. אני זוכר את ריקן כמגן נדמה לי באיזה 2:2 של בית"ר נגד הפועל פ"ת ב-2009 או שאני לא בכיוון?
    - נקודה למחשבה: אם אתמול עדן בן-בסט לא רואה דשא נגד דייגים כחלוץ חוד אז מתי כן? גם ורמוט לא שותף.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם איך שבן הרוש נראה כבר שנה וחצי ובטח ובטח אתמול, ובהתחשב בעובדה שהמחליף שלו זה יואב זיו, אז וואלה, אבי ריקן זה גארת בייל.

מדהים שבספסל של מכבי יושבים בן בסט, יצחקי וורמוט. שלושתם ביחד זה פאקינג חצי מתקציב המינימום בליגת העל. יצחקי חוזה 250, ורמוט 400 אלף, בן בסט 500 אלף. כ-5 מיליון שקל כולם ביחד. איזה ביזבוז של מכבי, עם איך שהם נראים והכשירות, עדיף שיהיו 3 שחקני נוער שם ובכסף הזה אפשר להביא זר-שניים ברמה גבוהה.

Drama אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

להביא את ריקן להיות מגן זה בזבוז ולא בשביל זה הוא צריך לחזור לארץ

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני רואה את התוצאות במוקדמות ליגת האלופות זה כל כך מעצבן לראות איזה הגרלה קשה מכבי קיבלה, גם אם היא השלישית הקשה כאשר יותר קשות זה באזל וזלצבורג.

15. Drama Guest

במידה וריקן יגיע אני מאמין שמיטרוביץ' ישוחרר, קהינדה יחתום ועוד מגן ימני/שמאלי זר יחתום (ככל הנראה ימני).

בן הרוש מתאים לליגה אבל מצד שני גם יואב זיו לכן לפי דעתי למכור את בן הרוש יהיה מהלך נכון כרגע כי לאן להשתפר אין לו הרבה

מצב נושא:
הנושא נעול.