מכבי תל אביב 2015/16: עונה מאכזבת מסתיימת ללא תואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י orimor2212, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה להתייחס למשו טיפה אחר ולא לגעת במשחק מחר.
    עלתה כתבה אתמול שאוהדי מכבי מתכוונים למחות על מחירי המזנון בבלומפילד, מעשה מבורך ונכון לעשות.
    ????? ???? ?"? ??? ????? ???????? ?????????
    אני מקווה שהוא יצליח ונראה שינוי במחירי המזנונים במגרשים.
    עוד משו שהוא מקומם אותי אישית הוא מחירים המרצ'נדייז במכבי.
    חליפת אימון מלאה של אדידס ב600 (!!!!!) שקל, חולצה רשמית 250 ש"ח, מכנסי ים ב100 ש"ח.
    תיקי אדידס (בלי לוגו ואפילו לא בצבעי הקבוצה) ב250 ש"ח.
    חולצות אימון ב180 ש"ח ועוד ועוד ועוד.
    מה קורה? איפה הקרבה לאוהד, ההבנה למצב הכלכלי?
    אני מבין שמכבי הוא המועדון מס' 1 בארץ ושמו דגש בשלוש השנים האחרונות על עניין המרצ'נדייז אבל ראבק הגזמתם.
    אתם רוצים בלומפילד מלא עם חולצות צהובות? תורידו מחיר ל150 ש"ח.
    גילוי נאות - אני קניתי העונה חולצה רשמית אבל הרשתי לעצמי לעשות את זה כי הפעם האחרונה שקניתי חולצה היא ב2008.
    אני חושב על אבא שבא עם הילדים למשחק והילד רוצה חליפת משחק והשני רוצה חליפת אימון וזה לא נגמר פה כי מחר יצא משו חדש ואיך הילד ישוויץ בחליפה הישנה?
    אגב, גם במכבי חיפה זה אותו סיפור ושם מוכרים חולצה רשמית ב220 ש"ח.

ביזיון

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אלה המחירים של מוצרים של אדידס.
    לא תמצא אפילו חולצה בסיסית ללא סמלי מועדון במחיר של 150 שקל.
    צריך להבין שזה לא תלוי רק במכבי, וביחס למוצרים של אדידס במועדונים אחרים במקומות אחרים המחירים הוגנים וסבירים לחלוטין.

בשביל זה המועדון גם מוצרי הלבשה שאינם של אדידס שעולים פחות. לפני פחות מחודש פרסמו קולקציה של אופנת קיץ ממותגת (אחלה חולצות, אפילו סתם ליום יום).

כנ"ל לגבי מכבי חיפה ונייק.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוצרים של אדידס, גם אם יש עליהם לוגו של מכבי או בלי, נקבעים לפי מחיר שקובעת אותו אדידס. למכבי אין מילה בעניין, מהסיבה הפשוטה: מכבי מקבלת כסף מאדידס במשך חוזה האימוץ. הכסף מהחנות הולך למכבי ואדידס לוקחת משם גם נתחים בהתאם.

4. DRORIKO Member

תקנו אותי אם אני טועה,אבל לדעתי לא היה שחקן ישראלי שכבש באירופה יותר מזהבי.

5. alexshw Member

מזרחי עדיין כבש יותר

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

השתווה לדגו, רחוק שני שערים מאלון מזרחי בצמרת הכובשים הישראלים באירופה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הטבלה ההיסטורית?

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@סמואל אטו,

"היינו צריכים כבר מזמן לצרף שחקן או שניים, זה הזמן. לפני שהגעתי לפה היו לי עוד הצעות אבל כששמעתי מה התכניות עבור מכבי תל אביב, באתי בידיעה שאקבל שחקנים."

אז מה, שיקרו לו? סיבנו אותו כדי שיגיע? או שהיו תוכניות ברורות לגבי חיזוק הקבוצה - כן, כולל שמות ותאריכי יעד - ומשהו השתבש בדרך כשקרויף לא מצליח לעמוד במטרות?

9. Turgi Guest

שילוב של השניים לדעתי.
    אמרתי כבר אחרי המשחק הראשון, לא אתפלא אם יעזוב מוקדם.

10. סמואל אטו Member

הוא לא מחדש פה כלום.
    אין לנו מושג אילו הוא הבטחות הוא קיבל ובאיזה תאריכים, ובסופו של דבר בכדורגל אין דבר כזה הבטחה ומי שחושב כך עובד על עצמו.

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אין לנו מושג? הוא אומר זאת בעצמו. במילים מאוד מאוד ברורות. כבר פעם שלישית. אמרו לי ככה, הבטיחו לי ככה, תכננו ככה. משום מה, זה לא קרה. אם אתה לא מצליח לקרוא בין השורות, עזוב, לקרוא את השורות, ולהבין שאיפשהו לאורך הדרך הקיץ של קרויף ומכבי השתבש והמועדון לא מצליח לעמוד במטרותיו, אני כבר לא יודע מה עוד אתה צריך.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  12. סמואל אטו Member

אתה רציני?
    הוא נתן תאריכים, נקב בשמות, סיפר לך מי או מה מעכב את המו״מ ?

כל מה שהוא אמר זה שהבטיחו לו רכש וזה עדיין לא הגיע. יכול להיות שלדעתו השחקנים היו צריכים להגיע ולדעת קרוייף לא.
    תכניות זה דבר יפה, אני בספק אם יוקאנוביץ׳ קובע לגולדהאר כמה לשלם על דאבור ומתי. להיפך.

13. alexshw Member

יש לך בהודעה הראשית בנושא גביעי אירופה(כמובן נכון ללפני תחילת העונה האירופית)

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

"היינו צריכים כבר מזמן לצרף שחקן או שניים, זה הזמן. לפני שהגעתי לפה היו לי עוד הצעות אבל כששמעתי מה התכניות עבור מכבי תל אביב, באתי בידיעה שאקבל שחקנים."

"למועדון היו תכניות מגירה לגבי שחקנים עוד לפני שהגעתי. במכבי אמרו לי שיש להם חלום להגיע לצ'מפיונס ולהתקדם רחוק באירופה, אז עכשיו זה הזמן לצרף שחקנים. ויתרתי על הצעות טובות כי קיבלתי הבטחה שיגיעו שחקנים וזה לא קורה. אם במועדון חושבים שצריך לשנות מטרות ושאירופה זו כבר לא מטרה, אז שיגידו. יש עוד מספר עמדות שאנחנו רוצים לחזק, עמדות שיש לגביהן הסכמה וגם שמות של שחקנים שדיברנו עליהם".

המאמן המשיך במסר להנהלת המועדון: "אנחנו מתחרים בתחרויות קשות מאוד באירופה, ואנחנו צריכים להזדרז. בעוד שבוע יש לנו משחק חשוב מאוד. אנחנו עומדים בפני ארבע מסגרות בהן אנחנו הולכים להתחרות ואנחנו עוד נעבה את הסגל. אני האחריות הראשית במועדון, במיוחד במשחקים הלא טובים כמו במלטה. אני חלק ממכבי, יש אנשים שאמונים להביא את השחקנים למועדון".

וזה מהאתר הרשמי:

"אני פה ארבע שבועות, לפני שהגעתי דיברתי על העתיד והמועדון דיבר על החלומות הנהדרים שלפנינו ואנחנו נעשה הכל כדי לשחק בצ'מפיונס או באירופה ליג. יש עוד מספר עמדות שאנחנו רוצים לחזק, עמדות שיש הסכמה וגם שמות של שחקנים שדיברנו עליהם. אנחנו מתחרים בתחוריות קשות מאוד באירופה, ואנחנו צריכים להזדרז. בעוד שבוע יש לנו משחק חשוב מאוד".

אני לא רואה שום עירפול בדבריו של יוקאנוביץ' אלא מסר ברור מאוד: הגעתי כי הבטיחו לי שהמועדון מכוון גבוה בזירה האירופית ושהקבוצה תתחזק בהתאם. משום מה, זה לא קורה. אז שוב אשאל, האם הוא משקר? האם לא הובטח לו כלום? האם שיקרו לו ובמכבי למעשה מכוונים לזירות המקומיות בלבד? האם גם יוקאנוביץ' - מאמן הקבוצה, כן? - משחק במשחק הניחושים? עובדות? בבקשה: עזבו 7 שחקני סגל; הצטרף 1; מאמן הקבוצה מותח ביקורת חריפה מאוד בפעם השלישית על עמידת המועדון במטרות הרכש לקיץ. על איזה עובדות אתה מתבסס כשאתה משער שאין רבב בצורה בה קרויף ניהל את הקיץ של מכבי?

15. Raulito Madridista

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/11760243_801009133348589_150961513841180107_n.Xxx?oh=e605615da9767fdbd0d06976663f9809&oe=5656B20E&__gda__=1448262139_608986b1cf9350e761185691f6f66be4

את מה שיש לי להגיד על המשחק של מכבי אתמול או על ההתנהלות הקלוקלת שלה מפתיחת הקיץ - כבר אמרתי בדיון של הישראליות באירופה.

אין ספק שמכבי זקוקה בבירור לריענון בהגנה וגם בקישור, מה שלא קרה בינתיים. וכנראה שכך הם פני הדברים גם בהתקפה שנראית יותר טוב משאר החוליות, הנה משנתי בנוגע לשחקני ההתקפה:
    ערן זהבי - כמובן מעל כולם, לא תשכנעו אותי אחרת: הוא פחות טוב כחלוץ מזויף, העמדה הטבעית שלו היא בשמאל עם כניסות לאמצע או גם שחקן חופשי.
    טב"ח החלוץ - בכל רגע הכישרון יכול להתפוצץ, שער אדיר שלו אתמול. מהיר הרבה יותר משאר שחקני הליגה. שחקן ההתקפה מס' 2 של מכבי.
    גילי ורמוט - עדיין לא הראה כלום, אבל בינינו, כמה הוא שיחק. הזוי שמשווים בינו לבין יצחקי שמתנדנד בין פציעה לפציעה כל-כך הרבה זמן, הם ממש לא באותו המצב. ורמוט לא יהיה השחקן של הדאבל של הפועל אבל הוא יתרום הרבה.
    דור מיכה - כשכולם כשירים אני מאמין שהוא יהיה זה ש'יסתום את הפה' ויישב על הספסל. עשה קפיצת מדרגה עצומה אשתקד כשבישל הרבה, עכשיו הוא צריך להיות יותר חד מול השער ולעשות תנועה טובה יותר לעומק.
    עדן בן-בסט - אולי לא קיבל את הצ'אנס הכי הוגן מפאקו וכדורגל זה עניין של ביטחון, אבל הוא שחקן ברמה יותר נמוכה מיתר חבריו שרוצים הרכב ומכבי צריכה לוותר על מישהו כדי להתרענן.
    ברק בדש - חלוץ סביר עם משחק ראש טוב, מתאים בתור מחליף, בערך, ולא מעבר. גם הוא לא מצפה למעבר.

אבי ריקן יהיה שחקן מכבי ת"א כמעט בוודאות. הוא קשר עם הרבה 'אומץ' וחוצפה, רץ ללא הפסקה וזה משהו שקצת חסר למכבי והיה חסר בעונה שעברה, הוא ורסטילי אפילו. אבל לא הוא, לא דסה ושלומי אזולאי שאולי יורד מהפרק ולא דאבור אפילו הם חיזוק שמתאים לליגת האלופות.

מצב נושא:
הנושא נעול.