מכבי 'עלית' ת"א 2007/8

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י לירן, ‏30/6/07.

1. itzik zohar #20 Member

טריפלית? אתה ראית מה הוא עשה נגד השומרים הקשוחים של צסק"א שאתה מדבר? זהו, וויצ'יץ' הוא שחקן שחוק, לא משנה החוכמה, הוא לא מה שהיה פעם והם צריכים סנטר שיודע לשחק בשני צידי המגרש. וויצ'יץ' נגד קבוצות בליגת העל גם לא מסיים עם יותר מ- 10 נק'.
    עזבו, שימו לב לפייזר. קלע 34 נק' ו -16 ריב', כבר אמרתי שיש לו אגו, והוא רוצה להיות שם הסופרסטאר, לא נראה לי שזה הולך להתחבר טוב. הוא בחור בעייתי מאוד ומכבי קבוצה קבוצתית...

2. Barcelona Member

וויצ'יץ' סחב העונה לבד את מכבי, בלי שום עזרה. במשחקי יורוליג הבנאדם כמעט לא יצא, וזה התבטא בסיום העונה. מה גם שצסק"א קבוצה חזקה, לא תרמה לסיפור.

חלמאי, תסתכל כמה דקות הוא שיחק בממוצע בליגה, ואף סיים עם 11 נק' למשחק.

וויצ'יץ' לא שחקן גמור, אלא שחקן שצריך עזרה. הוא לא יכול לסחוב קבוצה לבד כי הוא פשוט לא נועד לכך, במיוחד שאין לו עזרה הגנתית, מה שפיליקס לא הביא לו. פייזר אמור להביא לו את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/07
  3. itzik zohar #20 Member

אז עכשיו מכבי בבעיות עוד יותר גדולות. פייזר שחקן רע מאוד בהגנה ולפי מה שראיתי ממנו הוא לא נותן בהגנה 100%. פייזר לא יכול להשלים את וויצ'יץ' באותה צורה כי בעצם גם הוא חופר כמו וויצ'יץ' אומנם יותר טוב, גם הוא כבד.
    הממוצע נקודות הזה מדבר על תחילת העונה. חוץ מזה אם הוא לא שחקן גמור, תראה איזה שחוט הוא שהוא משחק יותר מ20 דקות רצוף, אפשר לחשוב איזה פציעה הוא עבר...פציעה של יום אחד.
    זה גם סיכון ענק להשאיר אותו במכבי. הוא שחקן שפציעה אחת גומרת לא את העונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/07
  4. Barcelona Member

שכחתי לציין גם את מוריס, שאמור לתרום בצד ההגנתי.

אתה מדבר כמו ילד - כל ההתקפות של מכבי עוברות דרך ניקולה, ואחרי העזיבה של באסטון - גם הוא צריך להיות זה שעוצר אנשים בצבע. ברור שהוא יתעייף כי לבד הוא לא יכול!

גם פציעה אחת גארנט הורסת עונה שלמה, גם בראיינט ומייקל רד, ויותר מה? אפילו דאנקן. אבל אני לא רואה שרוצים להעיף אותם רק בגלל הסיבה הזו.

הביאו את פייזר ומוריס, שיביאו את האתלטיות שלניקולה אין, וגם תרומה בהגנה. בליגה אגב, לא ממש צריך אותו, כפי שניתן היה לראות העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/07
  5. itzik zohar #20 Member

נו באמת אני מדבר על פציעות שקורות לכולם, אין שחקן באן בי איי שלא נפצע לאיזה יום יומיים עם פציעה קלה, אם זה קורה לניקולה הוא גומר את העונה כפי שהיה ניתן לראות.
    ניקולה לא יכול לעצור אנשים בצבע, כי הוא חלש מאוד בהגנה.אני סיימתי, לדעתי ניקולה לא כזה חיוני למכבי והם יכולים לחיות בלעדיו ובטח שהם יהיו קבוצה הרבה יותר חזקה עם סנטר אחר במקומו.

6. samoel Member

אתה רוצה לחשוב שמכבי יכולה לחיות בלי ניקולה , בכיף תחשוב זה אפשרי. הבעיה היא שהקבוצה נבנתה סביבו ולדבר על מעבר שלו(זה מה שהיה תחילת הויכוח כמדומני) הוא דיבילי טיפשי ומראה על חוסר הבנה בעליל בלי קשר ליכולות של ניקו,לשחיקה שלו ולחוסר היכולת שלו להתמודד עם פציעות(בכל זאת 2.11) ולתרומה האדירה,שאתה כנראה לא מבין כל כך. לשטף המשחק של מכבי.

7. itzik zohar #20 Member

שנה שעברה ראיתי את השטף של מכבי. גם אתה ראית?

8. samoel Member

אתה יודע משהו, אתה לא ראוי לתגובה. אם אתה עדייון תתיפס בעונה הקודמת כאינדקציה ליכולת של ניקו. אין לך מקום בספורט שנקרא כדורסל. די להביך את עצמך. צחסוך ממני את זה בסדר?(באמת מצטער אם אני כבר ממש פוגע אבל זה עולה לי על העצבי כי רשמתי בערך 7 הודעות אליך בדיון הזה ואני מסביר לך שבעונה הקודמת קרה מקרה שרק מראה את החשיבות של ניקו וניקו היה צריך לעשות דברים שהוא לא עושה בדרך כלל לקלוע הרבה נקודות הכוונה)

9. itzik zohar #20 Member

מה זה קשור???? אני דיברתי על זה שהוא לא מה שהיה פעם וצריכים להחליף אותו, וכפי שראינו בשנה שעברה- הוא לא מה שהוא היה פעם ואפשר להביא מישהו יותר טוב.
    מה אני אמרתי שניקולה לא שחקן גדול? היו היה ניקולה.
    חשיבות או לא חשיבות, לסחוב קבוצה הוא לא יכול, ולהביא סנטר אחר במקומו במכבי יחסוך הרבה בעיות ויפתח קבוצה לשנים הבאות.

10. samoel Member

ולמה אתה אומר את כל מה שאתה אומר שהם שטוית במיץ בגלל עונת נבן. אתה לא מוכן לראות את ניקו חוזר אתה טוען ששחקן כמו ניקו שהוא בן 29 וזה הזמן לשיא בשביל הגילאים האלה, עשה את שלו. ועוד עבור מכבי שנבנתה סביבו. אתה אמרת לזרוק את העוגן של הקבוצה, שכל מה שהביאו זה בשביל למלא את מה שהוא לא יכול לעשות(מוריס ופייזר, הראשון בעיקר להגנה וריבאונד, השני לנקודות וריבאונד). אתה מבין שאתה לא הגיוני כל כך. בנו פה קבוצה סביב ניקולה, ואם לא תגיד לי סביב מי, וההצעה שלך היא לזרוק את העוגן הבסנטר הטוב באירופה, בחייך סמודיש סנטר? לאנדרסן יש חצי מהיכולת שניקו מביא? ופאפאדופולוס אינו מביא את המשחק היפה שאמרת שניקו הורס אז בכלל אין מה לדבר.

11. itzik zohar #20 Member

ראיתי איך ניקולה היה עוגן בקבוצה של שנה שעברה. מספיק אתה לא תשכנע אותי, ניקולה וויצ'יץ' למרות הגיל מתנהג כמו זקן, ומי שלא יודע מה הגיל שלו חושב שהוא צריך בית אבות. וויצ'יץ' יכול "להוביל" את מכבי רק עם שחקנים כמו פארקר, שאראס ובאסטון שיעזרו לו, אבל בעצם ראינו שהוא לא יכול להוביל את מכבי בלי שחקנים כאלה. אני מציע שיבנו את מכבי על פייזר ועל ביינום, להביא סנטר רענן ועזוב את המשחק היפה, כי לניקולה לדעתי אין משחק יפה (מסירות זה משהו שצריך לשים לב בהילוך החוזר וכל הדברים הקטנים האלה), אז לאיזה סנטר יש את המשחק היפה? אין. אז עדיף עליו בהרבה את פאפאדופולוס. עוגן לא עוגן, שמכבי תשיג משהו עם וויצ'יץ' שהוא יהיה שחקן המפתח שלה, והוא יתן עונה טובה, רק אז אני אשתכנע שוויצ'יץ' זה מכבי.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם פארקר לא היה יכול להוביל את מכבי עם שחקנים כאלה לידו,ניקולה הוביל חצי עונה את מכבי לבד
    על הגב,אפילו שארפ בקושי עזר לו,עכשיו לניקולה יש לא מעט "חברים" שיכולים לעזור לו כמו פייזר,מוריס
    וקאמינגס.

דעתך...לדעתי הוא משחק ממש יפה,קודם כל מסירות כמו שהוא נותן זה משהו מדהים,תראה את המסירה
    של אילגאוסקאס לשחקן אחר של קליבלנד מהפלייאוף האחרון ותבין שמסירה טובה יכולה להיות לפעמים
    יותר יפה מאיזה דאנק מדהים חוץ מזה שלווציץ' יש מגוון הטעיות ממש יפה,עם כל הכבדות שלו הוא מפרפר
    סנטרים צעירים וזרירים כאילו הם סבא בן 91 עם פרקינסון מתקדם.

עוד פעם תלוי מה אתה מגדיר משחק יפה..
    קספראס קמבלה יודע לשחק יפה כי הוא פיזי ומשתמש יפה בפיזיות שלו.
    האנו מוטולה שהוא סוג של סנטר משחק יפה..הכל בעיני המתבונן.

ולמה שווציץ' יסחוב על עצמו קבוצה?בשביל מה יש את ביינום/קאמינגס/פייזר/אליהו/שארפ/בורשטיין/מוריס?

דרך אגב כל הכבוד למכבי שנותנים לפעמים דקות לילדים שמנקים את הפארקט מתחת לסלים[הלפרין]

13. ori b Member

וויצ'ץ' הוא סנטר מהזן הנדיר ביותר, שכמעט ואין עוד באירופה בפרט ובעולם כולו בכלל.
    הוא לא העוגן של מכבי ולא השחקן עליו היא בנויה (אין שחקן כזה, נכון להיום. פעם היה את פארקר), אלא הוא השחקן שהופך אותה מסתם קבוצת יורוליג סטנדרתית לקבוצת יורוליג בכירה, מהטובות ביבשת.

לקבוצות רבות ביורוליג יש האמצעים והממון בכדי להעמיד סגל שחקנים מצוין, אך רק למספר מועט מאוד של קבוצות יש את "הערך המוסף", כלומר את האמצעי שמבדיל אותה מיתר הקבוצות, במכבי ל"אמצעי" הזה קוראים ניקולה וויצ'יץ'.

14. New Comer Member

מתקיים דירוג של מגזין TIME, לחמישים האנשים המשפיעים ביותר על הספורט העולמי. המגזין הוא אמריקאי כמו שאתם יודעים, והקהל בבית יכול לדרג את חמישים האנשים המשפיעים ביותר בספורט העולמי. עזרו למזרחי לבסס את מעמדו בכתובת הבאה (תצביעו לו 100 כמובן):

מזרחי - ההצבעה

ואם יש לכם סבלנות, תעניקו את הציון "1" לכל מי שנמצא בחמישיית הדירוג הראשונה והוא אינה מזרחי.
    זה לא חשוב איזו קבוצה אתם אוהדים, הפועל י-ם, מכבי ת"א, הפועל ת"א, הפועל גליל-עליון- מזרחי הוא הנציג הישראלי היחיד וזאת גאווה לישראל שהוא בכלל נמצא ברשימה. בלי הקשרים של מזרחי ספק אם לישראל היו שתי נציגות ביול"ב השנה (הפועל גליל-עליון והפועל י-ם). למרות שאני אוהד את מכבי ת"א, גם אם שאול אייזנברג היה נמצא ברשימה- הייתי מצביע לו 100 ולא פחות, כי זאת הצבעה בינלאומית ולא מקומית. אנא עזרו למזרחי כמו שעושים אחרים. בלי מזרחי בכלל לא הייתה לנו נציגה ביורוליג.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא!!! שלא תעיזו לתת לפרגי ציון נמוך.