מכבי 'עלית' ת"א 2007/8

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י לירן, ‏30/6/07.

1. itzik zohar #20 Member

טרנס מוריד הוא פאוור והוא יותר מתאים לסנטר מאשר סמול לדעתי. את ניקולה צריכים לשחרר לדעתי, הוא כבר זקן, איטי, מעצבן וזקן. הרבה קבוצות מעוניינות בו ומכבי בקלות יכולה להביא סנטר רענן שיודע גם לעשות הגנה במקומו, כי הוא לא יודע לעשות הגנה, וגם בהתקפה הוא כבר מאוד אנמי. הדבר שנשאר לו זה החוכמת משחק.

2. George Best Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

בהחלט זקן, בן 29, "איטי", כאילו בשיאו הוא היה אארון לנון, שחקן בגובה שלו לא אמור להיות מהיר,
    וזה די טבעי שאחרי פציעה הוא יהיה פחות טוב ויותר כבד, אבל עובדה שהוא נבחר לשחקן החמישייה של היורוליג גם בעונה כל כך עלובה של מכבי..

אני לא מאמין שאני באמת צריך להסביר למה לא לשחרר את ניקולה, זו בהחלט יציאה שנכנסת לטופ 10 ההזויות של הקיץ עד כה.. :aaarofl:

3. samoel Member

כנראה לא שמת לב שהקבוצה הזאת נבנתה סביב ניקולה ולשחרר אותו תיהיה ה-מכה למכבי.
    אני בכלל לא מקבל את הטענה לגבי הגיל שלו, ובכלל כמה סנטרים יש לך בעולם שיכולים למסור כמוהו? ראינו שהוא מסוגל גם להביא נקודות ולסחוב את הקבוצה לבדו כשצריך. ניקולה מגיע אל שנות השיא שלו עכשיו שחרור שלו לאחת מאריות אירופה יהפוך אותה (מבחינתי) למועמדת הראשית לתואר. אחרי ששאראס אנתוני ותיאו עזבו אני בספק אם באירופה קיים שחקן ברמתו של ניקולה. מההודעה שלך ניכר הרגעים האחרונים שניקו השאיר, ניכר תחושת התסכול שקיבלת מהשחיקה שספאחיה ביצע בו בזמן העונה. אני לא מאשים אותך, בספורט אתה טוב כמו המשחק האחרון שלך.

אגב חוכמת משחק זה לא בא היום כל כך בקלות, תסתכל גם על המון שחקני אן בי איי, תסתכל על הרכז שלך(אם אתה אוהד מכבי, ביינום הוא לא מציאה גדולה בתחום הזה). חכמת משחק זה דבר שקשה מאוד לרכוש, אין את זה להרבה מאוד שחקנים. ניקו זה מכבי ומכבי זה ניקו בטח בשנה הזאת. בחיים לא יקרה מה שאתה מבקש. זה לא ריאלי וגם לא כדאי בטח אחרי שהתוית קבוצה שתשחק עבורו(מוריס פייזר יתנו לו את המנוחה ויבצעו את העבודה השחורה במקומו-בעיקר מוריס) והוא ישחק עבורה. כמו שפארקר היה הדבק תמיד במכבי, השנה זה יהיה התפקיד של ניקו.

עריכה:
    אריאל(נכון ג'ורג'י?) אני לא חושב שהעוקצנות האנגלית מובנת לו .

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/07
  4. George Best Member

אז איך אני מסביר לו את זה בשפה שהוא מבין?
    איך אני משלב צלילות וקניית שופטים?

להגיד שמכבי צריכה לשחרר את ניקולה שווה ערך לכך שרומא צריכה לשחרר את טוטי.
    מכבי בלי ניקולה העונה הייתה מסיימת מקום אחרון בבתים ביורוליג, ואת האליפות גם לא בטוח לוקחת.
    שחקן פשוט גאון, איזה עוד שחקן, במיוחד סנטר באירופה יכול לתת לך טריפל דאבל?
    וויצ'יץ הוא גם השחקן מספר 1 באירופה, איש גדול ואהוב, לשחרר אותו זו התאבדות.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/07
  5. samoel Member

אתה רואה שהצלחת?

וכל מילה שלנו האמת רק גורעת מניקו האדיר (שוב עשיתי את זה)

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/07
  6. itzik zohar #20 Member

זקן באופי.כבר עכשיו הוא זז כמו וובר מדטרויט. זה רק מראה מה יהיה בעוד 4 שנים
    ומספיק כבר עם ההודעות המעצבנות האלה.לזה אתם קוראים פורום מכובד?
    כל אחד ודעתו. אני חושב שסנטר אחר יהיה הרבה יותר טוב מוויצ'יץ'. אני גם לא חושב שמי שאוהב כדורסל יפה (כמוני) ירצה לראות את וויצ'יץ'.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx שלא תעז, חוצפן. להגיד את שני אלה בתוך משפט אחד. טוטי נשאר שחקן מצוין עם הרבה תכונות טובות בניגוד לניקולה שמי שלא רואה כדורסל יכול לחשוב שהוא בגיל העמידה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/7/07
  7. samoel Member

אני לא מאמין למה שאמרת.
    ניקו וכדורסל יפה זה בערך שתי מילים דומות אם לא זהות. בלי ניקו לא היה לך הכדורסל היפה הרי ניקו לבאסטון להלי הופ זה לא רק באסטון בהטבעה זה ניקו במסירה או בוא נגיד זה תלוי הרבה יותר בניקו. ניקו לבאסטון כשהוא מתגלגל פנימה זה לא רק הגלגול המצויין של באסטון. זה גם החוכמה שבמסירה זה כיף לראות בטח משחקן גבוה. הדרך לא חשובה פחות מהתוצאה (ע"ע מכבי "עלית" ת"א מודל 06/07). ניקו אולי נראה גמלוני אבל הוא אחד השחקנים היצרתיים והיוצרים הטובים באירופה ,ואני לא אתבייש שגם בין הטובים בעולם בתפקידו(בודדים הם הגבוהים שיכולים לתת את מה שהוא נותן מבחינה קבוצתית). משחק בין גבוהים בתדירות כה גבוהה וביעילות כה גבוהה זה בערך המצאה של פיני ,כשהוא יודע שיש לו צוות שיבצע את זה בטח הכי טוב באירופה אםובין הכי טובים בעולם. תאמין לי שלא הייתי בוחר שום שחקן אחר חוץ מניקו לתרגיל הזה בעמדת המוסר. כן ברור שהייתי מעדיף את אמארה על באסטון.

8. itzik zohar #20 Member

דומות? אתה מתרגש לראות אותו חונה 10 שעות בצבע עד שהוא משחרר זריקה הכי מכוערת בעולם? טוב...מה אני אגיד לך.

9. samoel Member

פייי הזיכרון שלך ממש קצר. אני מפסיק להגיב לך, עד שלא תראה את העונה מחדש של מכבי של פארקר כי במשך שלוש שנים הציגו שמה כדורסל יפה וסנה החולפת אכן ניקו חנה באזור הצבע כדי לחפור ולהיות בערך המוציא לפעול היחידי כי מה לעשות לא היה מישהו אחר.

לך לעונות שלפני ותראה שניקו בכלל לא באזור הצבע הוא ב- top of the key מה שנקראה ומשם מחלק איסטים לחברים. ניקו קולע בערך שלה וקצת למשחק שזה היה בערך רבע מהנקודות שלו במשחקים ההם. ואת שאר הנקודות עשה גם בקליעות וו רכות ויפות וגם כן בחפירות אבל לא יותר מדי. אתה לגמרי מתעלם מאספקט המסירה.

אתה בכלל אוהד מכבי? כי אם כן, אני מציע לך להתחיל להסתכל באתרי אינטרנט לקרוא קצת לראות יותר לעומק כדורסל, ואז אולי אז תבין את התרומה הענקית של ניקו בטח ובטח למשחק היפה והשוףתף של מכבי. שיהיה לך המשך שבוע טוב.

נ.ב:
    אם אתה לא אוהד מכבי זה בהחלט ויכוח סרק.

10. itzik zohar #20 Member

לא אכפת לי מהעבר אני מדבר על הווה. ובהווה יש סנטרים שעדיפים עליו. לא אני לא אוהד מכבי, אבל אני מאוד אוהב את מכבי בתור קבוצה שאני רוצה שתצליח באירופה. אספקט המסירה הוא יעיל מאוד וחשוב מאוד וזה בונוס גדול לסנטרים (כמו וובר ודיבאץ'), הוא אולי המוסר הטוב ביותר בעולם לגובה שלו בלי הגזמה, אבל חוץ מזה אין לו ממש תועלת. בהתקפה הוא כבר לא בשיא, תראה את המשך העונה שעברה, ובהגנה הוא רך כמו צמר גפן. אם היו אומרים לי באסטון או וויצ'יץ', ללא ספק האופציה הראשונה

11. Barcelona Member

אתה לא מבין שהם לא אותה עמדה? באסטון הוא על תקן הפאואר, וויצ'יץ' סנטר, עם נוכחות בצבע.

ואם אפשר לדעת - איזה סנטרים עדיפים עליו?

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/07
  12. itzik zohar #20 Member

סמודיש
    באסטון יכול לשחק גם כסנטר

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/07
  13. Barcelona Member

סמודיש? סנטר? Has the world gone mad? זה שהוא גבוה, לא הופכת אותו לאחד כזה. אנדרסן סנטר, וואן דר שפיגל, אבל סמודיש בטוח לא סנטר.

סנטר זה אחד שמרכז סביבו את המשחק, אם זה אונ-טופ-אוף-דה-קי, או שבתוך הצבע. וויצ'יץ' אחד כזה, באסטון לא. האחרון חיה אתלטית שתפקידה לסיים מהלכים, לא ליצור כאלה.

14. itzik zohar #20 Member

כמובן, שכחתי את פאפאדופולוס הנפלא. עכשיו תגיד לי שהוא לא טופ אוף דה קי טי פי.
    סמודיש יכול לשחק כסנטר, שולחים לו כדורים, הוא מסיים, לשאקיל שולחים כדורים, והוא מסיים. ריבאונדים הוא יודע לקחת ובתוך הצבע הוא יודע לשחק. בשביל סנטר זה מספיק, מכבי לא צריכה את שאקיל אוניל. שחקן שיודע לשחק בהתקפה ושחקן שטוב בהגנה, הופ - הקבוצה מגיעה כפייבוריטית לזכות באליפות אירופה.
    שכחו מהכל. וויצ'יץ' הוא ולאדה דיבאץ', אין על וויצ'יץ', הסנטר הטוב ביותר בעולם. מה חשבתי שאמרתי להחליף אותו, תראו מה מכבי השיגה העונה שוויצ'יץ' היה שחקן המפתח, פשוט לא להאמין. איך חשבתי על דבר כזה?
    סנטר לא חייב ליצור מהלכים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/7/07
  15. Barcelona Member

אבל אם הוא יוצר אותם, אז למה להשכיח אותם? אני מדבר בתור שונא מכבי, אדם שמתעב את המועדון - ועדיין חושב שוויצ'יץ' הסנטר הטוב באירופה. אתה משווה לי אותו לבין פאפאדופולוס? אלה שני סגנונות משחק שונים. המשחק של פאפא זה משחק של כוח, שבנ.ב.א שמים עליו דאבל טים והכל נגמר, המשחק וויצ'יץ' זה משחק שגם שמירה טריפלית לא תעזור.