מכבי "עלית" ת"א 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏8/9/06.

1. GUTE Member

אני דווקא אופטימי לגבי מכבי ת"א. אומנם הקבוצה עדיין לא מחוברת אבל רואים שיש הרבה פחות אגו בקבוצה עם עזיבתו של וויל סלומון. אם הרוטציה הרחבה תימשך אני מאמין שמכבי תציג קבוצה טובה השנה.
    סן אנטוניו לקחו את המשחק יחסית בצורה רצינית. אמר אריק הניג ואמר נכון, זו היריבה האחרונה שמכבי הייתה צריכה לפגוש. סן אנטוניו מוצפת בכוכבים ללא אגו בכלל.
    הבעיה העיקרית של מכבי היא הסגירה מתחת לצבע. רואים שחסר מחליף לבאסטון ואני לא מאמין שמכבי תתחיל את היורוליג בלי למצוא מחליף לבאסטון.

2. יקיר מימון Member

....

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/06
  3. GUTE Member

מימון יש לך משהו אמיתי לומר ולא סתם הצהרות של פוליטיקאים?

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אקח את מה שמימון אמר ואתרגם אותם בדיוק למה שאני רוצה להגיד:
    לביינום יש כישרון,אם ספחייה יסדר אותו שהוא לא יהיה סלומון[אגואיסט] ייצא למכבי יהלום.

הבחור מוכשר מאוד,מול סאן אנטוניו ראינו רק ניצוצות,מול צסק"א אני מקווה לראות כבר משהו שיתחיל
    להשכיח את AP.

ויסאיטיס דווקא הרשים אותי ממש לטובה היום,יש לו קליעה מצויינת.

כמובן שהכל לפי משחק אחד,נראה בהמשך איך זה יראה.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא לא התרשמתי בכלל ממכבי תל אביב, זה היה נראה כאילו אם הם רק היו רוצים, הם היו משחילים לצהובים כחולים 200 נקודות. אני מקווה מאוד שזה ילך וישתפר.

נואל פליקס חתם לשנתיים במכבי תל אביב. מישהו יודע פרטים עליו?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

סוף סוף הגיע מישהו זה קודם כל. עכשיו ניהולית המצב הרבה יותר רגוע, כי לא חסר שחקן שלא הגיע לו מחליף ראוי (רק לפרקר אין ולא יהיה), אז המצב מעודד.

עד כמה שאני יודע פליקס רצה אנ בי אי, והגיע לאירופה כמו כל זר אחר שהגיע מארה"ב שלא הצליח להגשים את היעד. הוא בן 25 2.06, בוגר מכללת פרסנו סטייט. נסיון ה-NBA שלו מסתכם בכמה משחקים בודדים בלבד עם סיאטל סופרסוניקס. זה פחות או יותר כמו כל זר שהגיע לאירופה (גם פארקר למשל היה פחות או יותר כך).

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/06
  7. אבו Member

8. לא מצאתי כינוי Member

"הקבוצה של המדינה" ממשיכה את המסורת, באמת חשבתם שהיא תעבור שנה בלי שיהיו לפחות 7 זרים בקבוצה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx (ולא, שארפ וארנולד לא ישראלים מבחינתי)

9. אבו Member

ברור, אין ספק שעם אליהו וששון בחמישייה מכבי תיהיה בפיינל פור. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

10. לא מצאתי כינוי Member

תהיה בטח שיש הרבה שמעדיפים לראות את מכבי מגיעה כל שנה לשמינית לגמר אבל רק עם 2 זרים, במקום להגיע לגמר ולזכות בו עם 7 זרים.

11. GUTE Member

חאללס עם התייפיפות!! אם מכבי רוצה להפוך להיות קבוצה חלשה באירופה אז שתשחק רק עם שני זרים. אין מה לעשות, אנחנו מתעסקים בספורט מקצועני שבו המטרה היא הצלחה. זה קורה גם בכדורגל וגם בכדורסל.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש אכפת למכבי מה"הרבה האלה"...

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההודעות שלכם עלובות. באה רק מקנאות, לא יותר. אם לא הנתם שככה עובד הספורט היום לכו תשחקו קלאס

14. לא מצאתי כינוי Member

עד 2001-2002 מכבי הייתה גם רק עם 3-4 זרים, ותתפלאו, היא הצליחה לא רע, אז מי אתם שתקבעו שרק עם 7 זרים מצליחים?

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אריאל מקדולנד, מארק בריסקר, דריק שארפ, נייט האפמן ודאלאס קומג'יס. כבר 5 זרים ואני חושב שהיה עוד אחד שפספסתי.

אני זוכר את ימי מכבי תל אביב עם פחות זרים, זה היה בתקופה של ראשאד גריפית ורנדי וייט וזה היה פשוט זוועה. ועוד אז שיחקו ישראלים כמו עודד קטש ודורון שפר.