מכבי "עלית" ת"א 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏8/9/06.

1. samoel Member

הכל תלוי בניקולה, כל הקבוצה בנויה סביבו. הוא יזין בעוד שפייזר ומוריס יהיו אחראים על ההגנה, הוצאה לפועל והריבאונד ככה שניקולה יוכל לנוח בכל האספקטים האלה ולתת 30 דקות של ניקו שאנחנו אוהבים מלפני שתי עונות ושלוש. ביינום יעשה את מה שהוא עושה הכי טוב כשהמצב תקוע וקאמינגס לא יתן לו לעשות את זה מתי שבא לו. הבעיה שזה בערך בינואר יהפוך לכל כך צפוי שידעו איך לעצור את מכבי. בכל זאת ניקו הוא לא דאנקן.

אגב סגור שבהגרלה בשבת מכבי תקבל את מלאגה +50 % לפיני. ואם לא פיני אז אריס תיהיה הקבוצה מהדרג הרביעי בבית של מכבי (סבירות שגם נפגוש את בלאט, אם לא את פיני)

2. Achilles Member

אני לא דואג למכבי השנה. אני סומך על קטש בעיניים עצומות.
    ניקו בקושי יישחק אצלו בליגה והוא יישמור אותו למשחקים ביורוליג שם אני מאמין שהוא יישחק 25-30 דקות במשחק.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניקו צריך בקושי לשחק בהתחלה ולאט לאט מאמצע העונה להיכנס כדי שהוא יגיע לשיא מתי שצריך
    להגיע.

אבל ההתנהלות של מכבי מקבלת ציון 10 בקיץ הזה-זה מה שנקרא ללמוד מטעויות.

4. Achilles Member

ללא ספק. נקווה שנוכל לתת להם ציון 10 גם על העונה.

http://www.sport5.co.il/Articles/Article.274.22144.html
    וויציץ' רוצה שנה הבאה ללכת לNBA.
    חי בסרט האיש, בקושי מצליח לשחק 2 משחקים בשבוע סה"כ 50 דקות בערך בשתי המשחקים והוא רוצה לשחק 4 משחקים בשבוע בNBA? כנראה שהוא בונה על זה שהוא יהיה שחקן 8-9 ואז יישחק פעם ב...

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/07
  5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה באמת נשמע קצת הזוי,מצד שני אולי הוא כן יצליח לסחוב הרבה משחקים בתור שחקן של 10 דקות
    למשחק גג.