מכבי "עלית" ת"א 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏8/9/06.

1. GUTE Member

הרבה עומס מוטל השנה על כתפיו של ניקולה וויצ'יץ'. כרגע הוא הכוכב הגדול של מכבי והוא יצטרך לתת מעל ומעבר. אם וויצ'יץ' ימשיך את הנטיה שלו להיפצע כמו בעונה שעברה, מכבי תהיה בבעיה גדולה מאוד.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא מבין מה הקטע עם יותם הלפרין?!
    אחד השחקנים הישראלים היותר משובחים שיש לנו ודווקא לו למכבי אין מקום בסגל.
    מה קרה הלפרין ובורשטיין לא יכולים לשחק יחד?! שארפ כבר לא מה שהיה פעם אולי משהו צריך להזכיר את זה למכבי....

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלפרין עדיין שחקן מתלמד ולמכבי של השנים האחרונות אין זמן לשחקנים כאלה. היא צריכה דברים הקרובים יותר למוצרים המוגמרים. ככה זה כשאתה כבר לא האנדרדוג אלא יש לך את אחד התקציבים היותר גדולים באירופה, והציפיות בהתאם.

ואני מתמוגג מפיני גרשון, באמת. העובדה שהוא חלאה לא קטן שהנאמנות היחידה שלו היא לצ'ק הבא היתה ברורה כבר כמה שנים. מכבי ואוהדיה הגנו עליו נואשות כשהוא הפך לפני כמה שנים את עורו והפך מהתוקף הראשי של המועדון לאוהד הראשי שלו. עכשיו, כשהוא לא שם, הוא שוב פותח את הפה על מכבי. נחמד מאוד לראות.

4. GUTE Member

חלאס עם השטויות האלה על שחקן מתלמד והכל. שחקנים באירופה מגיעים לרמה גבוהה מאוד בגיל יותר צעיר משל הלפרין. רוב הכוכבים האירופאים הצעירים כבר מצליחים בגיל 22 בקבוצות הגדולות האירופה, הלפרין עוד לא עשה את זה. הוא חייב להתחיל לקחת אחריות ולהצליח ברמות האלה. להוביל את לובליאנה לכלום ושומדבר זה לא חוכמה. הוא צריך לסחוב עליו את מכבי ואת הנבחרת ובנתיים הוא לא עושה את זה, לפחות לא בנבחרת.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

הלפרין שחקן ענק,אולי נביא אותו להפועל ?סתם!
    הוא שחקן לגיטמי לאן בי אי.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx

שמח לראות עוד חבר באופוזיציה.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא דריק שארפ זה השחקן שהיה הכי יציב בעונה שעברה במכבי תל אביב. כשהוא היה נדרש להביא שינוי מהספסל, הוא עשה את זה. הוא גם ידוע כמוקש של כל שחקני היריב. כל פעם שפיני גרשון רצה לשתק מוביל כדור של הקבוצה היריבה, הוא ידע שדריק שארפ הוא התשובה לכך.

השנה אין לי מושג איך מכבי תל אביב תראה, כי כמו שכבר כולם אמרו, זה תלוי ברמה של הזרים החדשים. אם הם יהיו באותה הרמה של הזרים הקודמים של מכבי תל אביב, אז צריך לקוות שהם יתחברו תוך זמן קצר כדי לקרוא תיגר על גביע אירופה.
    בשנה שעברה נורא נהנתי לראות את מכבי תל אביב, יותר מאשר מלפני שנתיים, בעיקר בגלל וויל סולומון, מסייאו באסטון, אנתוני פארקר ודריק שארפ שהיו נותנים תצוגות הגנה משובחות מאוד. אני לא חושב שהעונה הזאת מכבי תל אביב תהיה קבוצת הגנה כל כך טובה כמו שהיא הייתה בשנה שעברה (ואסור לשכוח שזה שמכבי תל אביב הייתה קבוצת הגנה מצויינת לא גרע ממשחק ההתקפה שלה, שהיה מבין הטובים שהיו באירופה), אבל אני מקווה מאוד שמשחק ההתקפה יחפה על זה.

פיני גרשון היה בורג נורא חשוב במכבי תל אביב, לדעתי הוא זה שבנה אותה. אפשר להגיד שמכבי תל אביב עושה את השחקנים ואפשר להגיד שהשחקנים עושים את מכבי תל אביב. לדעתי פיני גרשון הוא זה שמזיז את כל החוטים במערכת והוא הגורם העיקרי לשליטה המוחלטת (ליצור מקום של קבע ב-4 הגדולות זו שליטה מבחינתי) של מכבי תל אביב בכדורסל האירופאי. אני מקווה שהתחליף שלו, נבל ספאחיה, יהיה לא פחות טוב ממנו, כי אז מכבי תל אביב תהיה בצרות.

8. GUTE Member

תסלחו לי כל אוהדי הפועל ירושלים, אני מכבד אתכם מאוד אבל, יש לי בעיה איתכם. אתם כל הזמן קודם כל שונאי מכבי ואח"כ אוהדי הפועל. תקימו קואליציה משלכם , תפסיקו לחשוב שאתם אופוזיציה.
    אני מת שהפועל יצליחו ויהיו יריבה ראויה למכבי. אני חושב שיכולה להתפתח פה יריבות גדולה מאוד, משהו בסגנון פנא - אולימפיאקוס.
    הלוואי.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק לחלוטין ואני מסכים איתך, אבל אחרי מה שראינו בנבחרת, אין סיכוי שמכבי תיקח את הסיכון עליו כי אם גם שם הוא לא יצליח לסחוב אותה ברגעים החשובים, מה יהיה?

על הנייר, להוביל את לובליאנה אמור היה להיות צעד משמעותי עבור להלפרין כי הוא סוף סוף זכה להוליך מישהו במשהו. זה שהוא לא הצליח לקחת את זה גם לנבחרת וספק גדול עקב כך אם ייקח את זה גם למכבי זו הבעיה הגדולה.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי אוהד הפועל ירושלים?

11. GUTE Member

הם.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שכתב שהוא מתמוגג מפיני גרשון זה לא 'הם', זה אני. תאמין או לא, אני לא אוהד הפועל ירושלים. גם לא הפועל תל אביב. אולי מכבי רחובות, אולי. לא צריך להיות אוהד של קבוצה יריבה כדי "לא להעריך", בלשון עדינה, את מכבי תל אביב.

13. GUTE Member

אוקיי, אז סלח לי , הייתה אי הבנה. אבל בכל זאת אני עומד אחרי מה שאמרתי על אוהדי הפועל ירושלים.

שבת שלום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

צודק,יש פוטנציאל ליריבות מושבעת.
    אבל אנחנו אוהדי הפועל קודם כל שונאי מכבי,אני לא!
    יש תמיד את הקומץ הזה.

שבת שלום לכולם.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

יותם קרוב לסיכום על חוזה במכבי

http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/677084/HalperinAEKbig_wa.Xxx
    חלום האנ בי אי הולך ומתרחק

יותם הלפרין יופיע הערב במסיבת העיתונאים הרשמית של קבוצת מכבי ת"א ויוצג כאחד משחקני הסגל - למרות שטרם חתם על חוזהו החדש. חלום האנ בי אי נגנז מהר יותר ממה שחשבנו. כאמור לפי המסורת של מכבי במסיבת העיתונאים יוצגו שחקני הרכש וויל ביינום, רודני ביופורד, ליאור אליהו וסימאס יסאיטיס.