מכבי "עלית" ת"א 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏8/9/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זהו זה. לקראת תחילת האימונים מכבי עומדים בלו"ז, ומחתימים ת'שחקן האחרון לסגל העונה סימאס יסאייטיס שיחליף את באסטון.

השחקן גם קיבל הצעות מברצלונה, אך החליט שהוא רוצה לשחק במכבי (וגם דיבר עם חברו שאראס על המועדון).

http://mad.walla.co.il/archive/226120-5.Xxx
    החתמה מעניינת למכבי, יסאייטיס

2. GUTE Member

WTF? יסאיטיס היה הזר הראשון שסגר. הוא היה סגור במכבי ממש אחרי מינויו של ספאחיה. והוא לא משחק בעמדה מספר 2 כמו באסטון אלא הוא מספר 3.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה צודק, אתה אינטרנט ישראלי עשה בי מעשה סדום. טעות שלי. ולא הבנתי למה משהו כאן נראה לי לא בסדר..

4. Spanish Weapon Member

יסאיטיס ממש לא פאואר פורוורד והוא משלים רביעיית זרים (וויצ'יץ,רדפורד וביינום) כאשר במכבי עדיין מחפשים מחליף למייסאו.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אז כאמור מכבי יתחילו את האימונים שלהם ללא מחליף לבאסטון, ובלי עמידה בלוח זמנים. הערנות שלכם עשתה את העבודה למעופפות שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    סלע?אתה בסדר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

האמת שאני לא זוכר הרבה מיסאיטיס ואם בורשטיין וששון נשארים אז ההחתמה קצת לא קשורה,לא ככה?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחר ב-11 וחצי בבוקר שעון ישראל, באתונה תתקיים הגרלת היורוליג. מכבי ת"א תדורג בקבוצת האיכות הראשונה מה שאומר שתהיה ראש בית ולא תפגוש בטוח את צסק"א מוסקבה ואת טאו ויטוריה שגם הן יהיו ראשי בית. כאמור 3 בתים יהיו, כרגיל.

קבלו את כל קבוצות האיכות סתם שתדעו מה האופציות של מכבי.

1. צסק"א מוסקבה, מכבי ת"א וטאו ויטוריה
    2. ברצלונה, אולימפיאקוס ופאנאתנייקוס
    3. אפס פילזן, מלאגה ובנטון טרוויזו
    4. ציבונה זאגרב, קלימאמיו בולוניה ופנרבחצ'ה
    5. ז'לגיריס קובנה, לובליאנה וסופוט
    6. פו אורטז, פרטיזן בלגראד ודינמו מוסקבה
    7. אריס סלוניקי, רומא ולה מאן
    8. חובנטוד בדאלונה, קלן ונאפולי

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מכבי עם פנא, מאלגה, ציבונה, לובליאנה, פרטיזן, רומא ובדאלונה.

וויצ'יץ הגדיר זאת הכי מדוייק: "על הנייר זה לא נראה קשה ". סך הכל, מלבד הדרג השני(שמכבי קיבלה את ההגרלה הקשה ביותר ..) משאר הדרגים הקבוצות סבירות או אפילו נוחות בייחס למה שהיה אפשר. אפשר להיות מרוצים.

פיני לעומת זאת קיבל בית הרבה יותר קשה עם ויטוריה, אפס פילזן, בולוניה וגם מחזיקת היול"ב, דינמו מוסקבה.

בהצלחה.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

למכבי יהיה מאוד קשה.
    אני בספק אם ספחייה יעמיד קבוצה שתוכל להשתלב בטופ 16 של היורוליג.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני דווקא מאמין שהסגל הזה פלוס מחליף טוב לבאסטון (טוב בעיקר בהגנה, והמון כוח שיגרום לחשש בהתקפת היריב) צריך לעבור ת'שלב. פיני גרשון קיבל בית קשה, ועל כך אני מברך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. Spanish Weapon Member

בית מצויין למכבי מכל פרמטר אפשרי , שום סיבה לא לעלות לטופ 16.

12. GUTE Member

הגרלה טובה למכבי.
    מאוד קשה כרגע לתהות על קנקנה של מכבי ת"א ולכן קשה לומר אם היא תוכל להיאבק מול פנאתנייקוס על ראשות הבית. לדעתי צריך גם לספור את מלאגה עם לורבק הסנטר המצויין (אקס קלימאמיו), עם מיודעינו מרקוס בראון ועוד כמה שחקנים מצויינים מאלופת העולם הטרייה, ספרד.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני אישית מאוד מצפה לפתיחת היורוליג. זה לא יהיה כמו כל עונה שאנחנו מצפים לקרוע כל קבוצה ורוצים לראות רק הצגות.

העונה זה שונה, יש סימן שאלה ענק שמרחב מעל שלושת הזרים החדשים ואנחנו עדיין לא יודעים ממש באיזה LEVEL הם ואם הם מחליפים ראויים מספיק כדי להשאיר את מכבי ברמות הגבוהות כפי שהתרגלנו עד היום.
    כל משחק יהיה מבחן רציני לראות מה הם שווים והמשחק הראשון יהיה בהיכל נגד מלאגה.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אין ספק שיש סימני שאלה גדולים בקשר לסגל שמכבי מעמידה העונה, ובעיקר בגלל שאנחנו לא מכירים ת'שחקנים. מה שבטוח, מכבי עשו ת'מקסימום שהם יכולים כמו תמיד, כדי להציג קבוצה תחרותית ככל האפשר לאוהדים שלהם. הרבה קבוצות באירופה עברו שינויים דרמטיים כמו מכבי, וזה אולי נקודת אור בכל העניין, כי לא רק למכבי יקח זמן להתחבר או ללמוד לשחק יחד. אני מאמין שכל הקבוצות יכנסו לחורף בפורמה טובה, ואז יהיה לנו תמונה של אלו שהצליחו בהעברות.

15. שגיא Guest

ראיתם איך פיני כבר עוקץ את מכבי? הוא נשמע אומר שהוא "מצטער שמכבי לא תמכור השנה הרבה מנויים", עקב ההגרלה שלו זימנה מפגש של מכבי מול מאמנה לשעבר.

בכל אופן, הבית הוא בהחלט סביר ביחץ לאופציות שיכלו להיות. מכבי חייבת לעבור את הבית הזה ולהגיע לטופ16, שם כבר הרבה יהיה תלוי בחיבור של השחקנים החדשים ביכולת הקבוצתית של מכבי.