מכבי נתניה 2021/22: בני לם החליף את אטפלד, מנסים להתייצב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏31/7/21.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שהכותבים כאן קצת מבולבלים.
    מכבי נתניה לא החתימה את ג'ון אוגו על חוזה לחמש שנים בשכר של 300 אלף יורו נטו לעונה.
    מכבי נתניה בסך הכל מביאה את ג'ון אוגו לימי מבחן כדי להתרשם מההמצב הפיזי שלו.
    אם לא ירשים, ישוחרר, אם ירשים, יוחתם וגם זה בשכר יחסית נמוך ויש לנתניה כאן הזדמנות לחיזוק משמעותי בכפוף לזה שאוגו כשיר.
    לא רואה מה יש לנתניה להפסיד, אני דווקא מופתע שקבוצות בישראל לא עשו את זה קודם...

2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדרה ניסו לפני שנה, דרישות השכר לא היו בתקציב שלנו

3. Melikson24 Member

לא קונצים ולא נעליים.
    הרוויח שכר מאוד נמוך ביחס לרמה שהוא הציג (200-250 אלף יורו) ובקיץ 2018 שהיה האחרון שלו בב"ש הוא היה מדהים.
    לקראת ינואר הוא ירד ביכולת וגם בדרישות שלו. פשוט המועדון לא רצה.

אוגו מצדו חיכה לקבוצה של טוני שהראתה עניין אבל אז החתימה ניגרי אחר בעמדה שלו. חיכה וחיכה, חתם על חוזה שמן בערב הסעודית, התחילה הקורונה ומאז הוא בלי קבוצה.
    לגבי נתניה, "הבעיה" היחידה עם החתמה כזאת היא שיש להם לא מעט גרזנים (שדה, גנדלמן שאני מחזיק ממנו, אנו ואולי אלמוג כהן) ומעט מדי פליימייקרים.

ובסדר, "מביך"... כנראה שהאוהדים של נתניה מעדיפים בכל חלון להמר על 2-3 זרים מהליגה הזמבית כדי שאולי בעוד שנה-שנתיים יהיה אפשר לעשות עליהם כמה לירות. ממש מחליפים את הפועל רעננה.
    אם הוא רבע מהשחקן שהיה בבאר שבע אני נותן לכם 4 מחזורים לפני שאתם חולים לו על התחת.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/21
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. South Boy Member

כל הסימנים מראים שאוגו היום אפילו לא רבע ממה שהיה בבאר שבע, ועדיין זה הימור משתלם מבחינת נתניה כי אם הוא כן כזה התועלת עבורם תעלה על כל עלות.
    אוגו לא ירד בדרישות שלו בינואר 2019 וזה ממש לא נכון שהמועדון לא רצה, הוא סירב להצעה של באר שבע בדיוק באותו זמן כדי להיות שחקן חופשי וחשב שזה יאפשר לו לקבל חוזה בליגה טובה יותר ביותר קלות.
    אני לא יודע כמה זרים כבר יש לנתניה אבל לצד אנו שבעיני מאוד מרשים והוא יותר 50\50 מגרזן אוגו גם במצבו הנוכחי יכול להשלים מרכז שדה איכותי מאוד ביחס לרמה של הליגה, והוא גם יכול לסתום הרבה חורים לקבוצה של מאמן כמו אטוולד שהגנה בשבילו זה המלצה ובכל משחק של נתניה שראיתי היה מזעזע לראות את השטחים שהיריבות קיבלו בואכה מרכז השדה ומטה.
    נתניה תהיה קבוצה מאוד מעניינת השנה.

prica9 אוהב/ת את זה.
  5. prica9 Member

אוגו חתם?

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוטלו המבחנים שלו גם בגלל הגבלות משרד הבריאות.

7. Telkiyski Member

אם הוא מוכן לחתום על חוזה נמוך - לנתניה אין מה להפסיד פה.

8. alexshw Member

לא מבין את הגישה. קודם כל היה מבזבז משבצת זר,שנית כל צריך לחפש מה יש להרוויח מקצועית.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רלוונטי, הוא לא מחוסן ועל כן לא יכול כרגע להגיע לארץ.

10. yakov_y YNWA

זר אחרון שלנו כשאנחנו נואשים לבלם זר.
    רז שלמה זה נסטה (אדיר עד עכשיו) מבחינתי במצבת הבלמים הנוכחית.

11. קשר שמאלי Member

גישה קלאסית של מועדונים בישראל

12. עידן444 Member

לא קל להביא ישראלים ולא קל להביא זרים.
    העיקר לחפש לבקר כל מהלך.
    עצם זה ששחקן כמו אוגו מוכן לבוא למבחנים- מה בכלל יש להפסיד כאן חוץ מזמן?
    אני נגד המהלך לא בגלל אוגו או לא אוגו.
    אני לא חושב שיש לנו בעיה בעמדה הזו.
    אני חושב שהרבה יותר חשוב להביא עוד בלם ובמידת הצורך לשחרר את אלמוג כהן קדימה יותר(הוא התאהב בעמדת הבלם אבל הוא גם פציע, וגם בגביע הטוטו נראה שהתאהב ביציאות קדימה והוא לגמרי הולך על הקצה- אז אולי יבוא לו לחזור לקישור).
    ואנחנו צריכים עוד יצירתיות למעלה. קשר עם אוריינטציה התקפית שיודע לתת פס לגול.
    הרבה יותר דחוף מקשר אחורי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהגנה ישנן בעיות קשות. מהי הרביעייה המיטבית כרגע - אלמוג כהן/שיר צדק, רז שלמה, שי קונסטנטין וזלטן שחוביץ'? ביום טוב של כל הארבעה זוהי רביעייה אחורית בינונית מאוד. חובה להחתים בלם זר שיוכל לחפות על כל השטויות שהאחרים עתידים לעשות.

14. עידן444 Member

אייל סגל התייחס היום ברדיו 90 לעניין ג׳ון אוגו.
    הוא אמר שזיהה תשוקה ורצון גדול של אוגו להגיע(״מוכן לבוא אפילו תמורת שקל- כסף זו לא הבעיה״), סוכם על הגעה להתרשמות.
    המכשול היה ההוראה ממשרד הבריאות שלא יגיעו לא מחוסנים מאפריקה לישראל(״אני קודם כל ישראלי ומתייחס ברצינות לכל הנחייה של משרד ממשלתי״).

ניתן להבין שהשעון מתקתק ולא מחכים כעת לג׳ון אוגו וכל עניין ההתחסנות(חיסון ואז 3 שבועות המתנה) אבל אם לא ימצא מישהו שיכול להיכנס למשבצת הזו של ה 6 בסגנון ג׳ון אוגו בחלון הזמן הזה- יתכן וזה כן יהיה הוא.
    תיק תק
    תיק תק

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שמח מאוד שמבינים שצריך קשר אחורי ואני מקווה שגם מבינים שצריך בלם. אם באמת יגיעו עוד שחקנים, זה יראה שלפחות הצוות המקצועי מבין מה הקבוצה צריכה קצת יותר ממה שהצוות המקצועי הקודם הבין. סלובודן דרפיץ' ושי ברדה בוודאות היו אומרים שחסרים להם עוד 3-4 חלוצים.

לא אפסול את ג'ון אוגו במידה ויגיע, אבל אני מייחל למשהו חדש, גם אם בוסרי.
    הדבר היחיד שאני לא מבין לגבי הקישור הוא מה התפקיד של בוריס אינו בכל הסיפור. הוא לא "דן גלזר" והוא לא "עלי מוחמד". מרגיש קצת כמו ניקולס אולסק פחות מחויב הגנתית ויותר מגוון התקפית, אבל אנחנו רק בהתחלה, אז אני שם סייג על כל המשפט האחרון.