מכבי נתניה 2020/21: מתי אלמד לבחור נכון?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובל שדה עושה רושם טוב בינתיים. על שחקן שכזה אני מוכן לשלם שכר לימוד, כמו גם על עידו וייר ורותם קלר. מנגד, כארם ג'אבר וזלטן סחוביץ' הם בזבוז של זמן ודקות משחק. שחקנים שמתייחסים לכדור כמו לתפוח אדמה לוהט הם לא מהסוג שהייתי מוכן לשלם עליהם שכר לימוד. המחליפים שלהם טובים מהם.

2. oFiRzZz Member

https://cms.kaagent.be/uploads/articles/image/welcome-yonas-20210115162535.Xxx

תודה יונאס, תודה דודו (דהן).

abcd ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים האתר היחיד שמפרסם פרטים על העסקה זה Walla וכתוב שם שהוא נמכר ב-1.8 מיליון יורו ומכבי נתניה שומרת לעצמה 20% מכרטיס השחקן.

מצער אותי שהוא הולך, אבל במידה והפרטים הללו נכונים, אז מכבי נתניה יוצאת נשכרת. עם הכסף הזה מכבי נתניה תוכל להיבנות ולהרוויח לטווח הארוך יותר משהייתה מרוויחה לו יונס מלדה היה נשאר אצלה.

Sir Alex Ferguson ו-עידן444 אוהבים את זה.
  4. Butragueño מנהלים

מעניין אם זה אומר שתלכו עכשיו על שכטר.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

על איתי שכטר אני שומע כל מיני שמועות כבר קרוב לשנה, על זה שהוא רוצה לשתף פעולה עם אלמוג כהן וחן עזרא. אני מנחש שכולם נשארו חברים עוד מלפני עשור, כשהלכו לשיעורי תורה עם שניר גואטה, שאז הוא היה שחקן במכבי נתניה והיום הוא רב מהאהודים שיש ברשתות החברתיות.
    אני לא חושב שיש לזה קשר ליונס מלדה.

ובאופן כללי, עוד לא החלטתי אם אני מעדיף שזה יקרה. אני חצוי לגמרי בנושא הזה.
    מצד אחד, זה להביא שחקן הרבה אחרי השיא. מצד שני, לאיתי שכטר יש תכונות אופי שחסרות מאוד במכבי נתניה של העונה הזו.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  6. עידן444 Member

מלאדה בקבוצת הנוער היה שחקן מעל הליגה. הוא ואיילון אלמוג היו הכוכבים של הליגה. מכבי נתניה היתה שווה אליפות באותה עונה אך העדיפה(כפי שהיא אמורה לעשות) לשלוח את לני אהרון בהשאלה להפועל חדרה בלאומית(עלו ליגה) ולהתחיל לתת ליונאס מלאדה דקות בבוגרים.
    לאורך כל התקופה בבוגרים הוא השאיר אותי ורבים אחרים בתהיות-
    האם הוא הדבר הבא?
    האם הוא שחקן עם מבנה גוף מעולה ועם פוטנציאל לאירופה או גמלוני, רשלני, וחסר יסודות(לעיתים נראה שהוא לא מסוגל להשתלט על כדור בלי שיברח לו למרחק של פחות מ 3 מטר ממנו)?
    האם הוא יהיה פעם גולר אמיתי או קיצוני ערמומי שכובש ובעיקר פורץ ומבשל או סתם שחקן שיכול לעבור שחקן או שניים ולחרבן הכל בפעולה האחרונה? את כל זה כבר לא נגלה במכבי נתניה ותודה לאל גם לא יגלו במכבי ת״א או מכבי חיפה אלא בליגה הבלגית.
    הצ׳ק שהיה אמור להגיע אחרי עונה או שתיים של מימוש פוטנציאל הגיע עכשיו- ומכבי נתניה תצטרך להמשיך להתגלגל עם עוד ועוד עסקאות כאלה, כן ירבו, ולדעת להשקיע את הכספים שנכנסים נכון כדי להגדיל עוד ועוד את מעמדה כמועדון שהוא קרש קפיצה טוב לשחקנים צעירים מוכשרים שיבחרו במכבי נתניה וכך לאט לאט להתעצם כלכלית ולהתעצם כמועדון.

בהצלחה יונאס!

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת על המעבר של יונס מלדה, הפעם מהזווית של מכבי נתניה:

יופי של דבר. אמנם מכבי נתניה מפסידה את הכובש המצטיין שלה בעונה הזו, אבל היא לא מפסידה שחקן מוביל והיא גם מרוויחה עליו סכום כסף גדול, שהייתי מצדיק אותו לו היה מדובר בשחקן יציב ואמין שהוא יהיה בעתיד, אבל מדובר כרגע בשחקן צעיר עם עליות וירידות.
    את הכסף שייכנס לקופת המועדון לא צריך למהר ולזרוק על רכש בינוני. מקווה שהוא יושקע בתבונה, בין היתר בחיזוק התשתיות.

מבחינה תדמיתית, אז אייל סגל מתחיל לעשות צעד ראשון לעבר הגשמת החזון שלו והוא מכירה לחו"ל של בוגרי מחלקת הנוער.
    מכבי נתניה תוכל להתקדם כמועדון רק אם תדע להיפרד משחקנים בזמן. זה גם מה שההיסטוריה של מכבי נתניה מלמדת... בכל פעם שהיא ניסתה לשבור את התקרה של עצמה ולהחתים שחקן שקבוצה עשירה יותר רצתה, כדי להראות שגם היא במשחק, זה לא הצליח לה מי יודע כמה.
    השאיפה צריכה להיות יצירת שם של מועדון שמתקדמים ממנו אל ליגות טובות יותר ושזה יוסיף לה נקודות כשהיא תתחרה על שחקנים בעתיד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. abcd Member

אם נניח שהסכומים שפורסמו קרובים לאמת מדובר בעסקת המאה.
    מאחל לו בהצלחה אבל בתחושה שלי לא הייתי ממהר לתת את המספר שלו למישהו אחר.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכטר נראה כמו שחקן שפרש ושכח להודיע על כך. האם רק בגלל ״אופי״ ותרומה לחדר הלבשה כדי לשלם לו לא מעט במונחים שלכם ולתת לו לא מעט דקות? אני לא חושב.
    קח את היכולת שהוא הציג בשנתיים האחרונות אבל במקום שכטר תקרא לו אזובל והוא היום בלאומית או בתחתית ליגת העל.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלדה לא היה יציב בנתניה גם השנה. בלי ההתפוצצות מול סכנין המפורקת בזמנו היינו מדברים על עוד עונה מבוזבזת שבה הוא נע בין משחק טוב למשחק רע למשחק בסדר, בין ההרכב לספסל.
    מבחינת נתניה זאת עסק חלומות כי כמו הרבה שחקנים בעבר המכירה נעשתה בגלל הקשרים של דודו דהאן ולא הכישורים של השחקן.

אולי בעתיד מלדה באמת יהיה שווה מקצועית את הסכומים האלה, כרגע זה רחוק מאוד מזה...

11. The red Member

עלי מוחמד, דיא סבע ועכשיו מלדה, מכבי נתניה עשתה כסף טוב ממכירת שחקנים בשנים האחרונות, לדעתי גם את גבי קניקובסקי ימכרו אותו בקיץ בסכום שקרוב למיליון יורו

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבאס אותי מאוד שאחרי שסלובודן דרפיץ' ושי ברדה עזבו, הגיע מאמן שמזכיר אותם מאוד.
    אייל סגל כנראה חשב שהוא מצב את הנוסחא והתפתה לחשוב שמה שקרה בעונה שעברה היה חד-פעמי, אבל זה לא המצב. הרעיון לבחור מאמנים שהם כביכול "התקפיים", לקבוצה דלת משאבים, הוא רע. אפילו קבוצות עשירות יותר לא מרשות לעצמן להיפתח יותר מדי.

אייל סגל כבר עונה שנייה ברציפות מנדב את המועדון שלו לטובת שרלטנים שמוכרים לו אשליות על כדורגל התקפי.
    כל האהבה, הרצון הטוב והדרך הטובה שבה הוא מתנהל יורדים לטמיון אם הוא בוחר מאמנים כל כך רע.

13. yakov_y YNWA

קצת על 2 המשחקים האחרונים,
    כמה נק׳ נגד סכנין:
    היה משחק מעולה, הגיע לנו גם פנדל ושער חוקי שנפסל.
    סכנין שיחקה עם 3 בלמים לא מתואמים וזה עבד לנו.
    גבי שיחק כאן במרכז השדה, יש משחקים שהוא ממש מתחת לחלוץ ויש משחקים שהוא באמצע.
    משחק בסדר של הבלמים, סחוביץ׳ מסר מסירה של 20 מטר והכדור יצא החוצה, הזייה.
    יובל שדה נגר מידי לקשר אחורי, לא תורם בחלק ההתקפי, גנדלמן מפתיע אותי לרעה בנגיעה בכדור, ממש מזכיר את דור פרץ, מתנגב טוב מקו שני, מעניין איך הבקיע הרבה שערים בנוער.
    הסיפור של המשחק לדעתי זה בנדה, ממש איכזב אותי, כמו מלאדה הכדור בורח לו, בשמאל הוא לא מספיק יצירתי, מנסה לזכור שמדובר בשחקן שנתון 2001 ועדיין מאוכזב כי הציפייה שלי ממנו הייתה גבוהה.
    מלאדה , פרייטר, עזרא משחקים בתפקידים שלא מתאימים להם, פרייטר חלוץ, עזרא לא צריך לשחק בימין, לא אוהב את השיגעונות האלה.

נגד מכבי ת״א:
    מביך, מרגיש מושפל.
    10 דק׳ ראשונות ואחרונות אדירות, הייתי בטוח שזה שלנו בהתחלה, מה הטעם ללחוץ 10 דק׳ טוב ואז לעצור.
    שאר המשחק היה נורא מביך, כולם כמעט היו גרועים אז אין טעם לנתח.
    חושב שאפשר להתייחס לאביב אברהם כקשר אחורי כבר, פרייטר כמו עמוס לדעתי, קורבן שלא מנוצל מספיק.
    יש בפרייטר הכל מבחינת כדורגל, חסר רק מספרים, עזרא בימין וקורין בשמאל זה מעצבן.
    כרם ג׳אבר כמעט הבקיע שער... עצמי, איזה הרחקה אומללה.

14. abcd Member

העונה הזאת מזכירה לי קצת את זאת של יוסי מזרחי עד שהוחלף (רק מן הסתם שבהיא היה הרבה יותר כשרון).
    קבוצה שאתה מסתכל עליה לפעמים ולא מאמין שקיימות 2 קבוצות חלשות ממנה שירדו במקומה אבל איכשהו מגרדת מספיק נצחונות פה ושם כדי לא להיות לגמרי באיזור הסכנה.

הדבר הטוב היחידי בעונה המזעזעת הזאת זה שהיא מחקה לי כל טיפת געגוע למגרשים, שיימשך ככה לנצח.

Maccabi Diamond ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה הודיעה היום על שחרורו של אקינסולה אקיניימי.

הציג יכולת רעה למדי, אבל צריך להגיד שהוא משחק עם שחקנים מזעזעים. זלטן סחוביץ', כארם ג'אבר ועמרי גנדלמן (כשהוא משחק בלם) הם שחקנים שלא מתאימים לרמה. זו למעשה הבעיה הכי גדולה של מכבי נתניה, שבחלק האחורי שלה משחקים יותר מדי שחקנים שלא מתאימים לרמה.
    השניים היחידים שאני סומך עליהם הם קיליאן ון דר קפ (מקווה שאף קבוצה לא תשים עליו את העין ושימשיכו לצחוק מהשוואות לוירחיל ון דייק) ועידו וייר, שבניגוד לשחקנים שצוינו בתחילת הפיסקה, אני כן רואה אותו הופך להיות שחקן לגיטימי בליגה. אני כותב על זה הרבה, אבל רק כי זה זועק לשמיים ולא קורה שום שינוי בעניין.

מצב נושא:
הנושא נעול.