מכבי נתניה 2019/20 - צניעות לצד שאפתנות, הייתכן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/19.

1. עידן444 Member

לא מבין את האדרת המאמנים הזרים.
    בסכומים שסלובו וברדה לוקחים אפשר היה להביא אולי מאמן זר טוב. ממש לא בטוח.
    אבל בסכומים שישלמו כאן למאמן בעונה הבאה כנראה שיגיע לפה איזה מורה לספורט כמו מנדיונדו... או איזה צלין כמו גון גרגורי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חסר, אבל בדרך כלל הראו משהו בנוער שגרם לחשוב שהם מתאימים לבוגרים (גם עמיר תורג'מן היה כזה).
    יש המון מאמנים שהצליחו בנוער (נניח גיא עזורי שלקח עם הנוער של בית״ר שתי אליפויות כשאחת מהם הייתה לדעתי גם דאבל), ואז שעברו לבוגרים הרגישו כמו מורה לספורט.
    בגלל זה שאלתי האם ראית משחקים של הנוער של הפועל תל אביב השנה, ואם כן איזה אלמנט של אוזן שם גרם לך לחשוב שהוא מתאים לאמן בוגרים ועוד לקבל מועדון בסדר גודל של נתניה בבכורה שלו כמאמן בוגרים.
    אני מודה שלא ראיתי מספיק ולכן אני מנסה לקבל פידבק ממך במידה וראית את הפועל תל אביב שלו העונה (אני אגב ראיתי בגביע מולנו בזמנו, ולא היה משהו מיוחד שראיתי אצלו, הכדורגל אפילו היה רע למרות שניצחו אותנו בסוף, אבל זה משחק אחד ככה שלא יכול לחוות דעת עמוקה מספיק).

3. yakov_y YNWA

תורג׳מן הצליח בבית״ר תל אביב, מאוד התלהבתי מהם והם סיימו שלישי וקרובים לעלייה, רק 3 נקודות מעלייה.
    בכפ״ס הוא עם מאזן נקודות ושערים טוב בהרבה מאופיר חיים.
    מצד שני תורג׳מן הוריד בעונה שעברה את סכנין והעונה את נס ציונה, גם בראיונות הוא בלתי נסבל.

בנוגע לחיים, גם דראפיץ׳ לוחץ גבוה, למה זה אמור להחמיא ?
    אופיר חיים ומסאיי דגו עם יח״צ מטורף, דגו עם מאזן הכי גרוע בהיסטוריה בליגת העל אז מילא.
    אופיר חיים גם עם מאזן רע בליגת העל, בלאומית יש לו הישג גדול של עליית ליגה שלא קשורה אליו, קיבל קבוצה במקום ה-2.
    דגו ירד עם אשקלון, חיים ירד עם שעריים.
    למה להביא אותם ?

עדיף להמר על אוזן אם כי יש אופציות עדיפות.
    מה נעשה אם אוזן יצליח ? שוב יבגוד ?
    מה גם שהוא לא פרשן טוב בעיני, מחרטט מילים מקצועית על ליברפול אבל הכל טעויות.

4. עידן444 Member

ONE - מספר 1 בספורט

פעם ראשונה שאני פשוט מתבייש בחברים שלי ליציע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Raulito Madridista

מכבי נתניה שחררה את גיא מלמד, טים הויבך ורועי קהת בשל בעיות כלכליות וביקשה מהם לחפש קבוצה. העתיד של המועדון לוט בערפל, אם אמרו על בצ'יראי שהוא מבוגר והראש שלו לא כאן - הרי שזה כבר משמעותי. היה מפתה לראות את קהת ממשיך לעונה שנייה ואולי נראה טוב יותר, מלמד הבקיע מספיק שערים עבור הקבוצה והויבך מאוד מזוהה עם המועדון. במצב כזה כביכול די מפתה להשאיר את דראפיץ' שמכיר את המערכת ולא לתת למאמן חדש לקבוצה קבוצה חדשה ממש, אבל אני חושב שנתניה צריכה רענון. בכל מקרה היא בדרך לקיץ קשה אבל הנחמה הגדולה שאפשר להגיד את זה על קבוצות רבות בליגה. לדעתי אין תירוצים לסיום העונה החלש, אשכרה סיימה במקום העשירי. אם אין מוטיבצייה זה לא שווה כלום.

6. yakov_y YNWA

כל כך כואב להיפרד משחקנים שאתה אוהב, מלמד - פאטוס - הוייבך, כמה חבל, במקום קבוצות הליגה אני קופץ עליהם.
    אין ספק שפאטוס עבר עונה מאכזבת אבל תספרו כמה דקות/שער הוא כבש העונה, לא כל כך נורא.
    מלמד זה בחור של עבודה קשה, אגואיסט ולא הכי טכני אבל עובד קשה על המגרש ובחוץ, תמיד מחפש את השער, רעב לשערים, מביא מספרים, הלוואי ויישאר, חלוץ ישראלי טוב.
    הוייבך אחד הבלמים הכי טובים בליגה, פה ושם שכטר או זריהן עושים עליו מהלך אבל זה בגלל שהיה להם שטח פתוח ומהירות עליו, הוייבך עם האיטיות שלו הסתדר נהדר בקו ההגנה הגובה, נלחם על כל כדור בכל משחק, שחקן שנכנס ללב.

קהת אני בהתלבטות, נתעלם מהצד הכלכלי, הוא שמאלי, טכני לדעתי, נוגח מצוין, יש לו קצת מכל דבר.
    יש חיסרונות כמו פיזיות, מהירות, עמדה בעייתית, אני חושב שכן הייתי משאיר אם אני מתעלם מהצד הכלכלי.

סה"כ 80 אחוז מהסגל הייתי משאיר לדעתי, תוסיפו 17 מושאלים (מאמין שכמה מהם ייכנסו לסגל) ועוד שחקני נוער ואפשר להרכיב בסיס נהדר, פה ושם שחקן או שתיים לחיזוק וזהו.
    אבל אין כסף.

7. Melikson24 Member

ראיתי שיניב מדר עזב. מה חשבתם על העבודה שלו?

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

"טוב" זו המילה המתאימה ביותר שאני מצליח לחשוב עליה. לא מדהים ולא נקודת תורפה. כושר גופני לא הייתה הבעיה של הקבוצה בשום עונה, אבל גם לא יתרון שעמד לזכותה במשחקים צמודים.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיבה מיוחדת שאתה שואל בגללה?

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בא לי לעשות לעצמי לייק על הידיעה מרוב שאני מבסוט.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/20
  12. yakov_y YNWA

אז ככה זה מרגיש מאמן חדש, נחמד כי כבר שכחתי את התחושה.
    4 שנים עם מאמן אחד ועוד בכדורגל שלנו זה נדיר.

איך אסכם את תקופת סלובו,
    אם הייתה לי אפשרות לוותר על 4 עונות, למחוק הכל ולחזור ל-2016, האם הייתי עושה את זה ?
    ברור.

לדעתי סלובו שיחק מופקר לא מתוך אמונה, מתוך רצון לקבל מחמאות, הוא לא באמת כזה.

למה לשחק הגנתי עם 3 בלמים נגד חדרה ולשחק פתוח נגד חיפה ובית״ר ?
    למה שיחקנו בשנתיים האחרונות בכל מערך אפשרי ?
    למה עלי מוחמד קשר ימיני ?
    למה לבזבז את הכסף של סגל לשווא ? וכל כך מהר לשרוף אותו.

מחכה לפרסום התקציב של סגל, רוצה לראות האם זה התקציב הכי גדול בהיסטוריה שלנו ואיזה תענוג זה שהם חתומים עליו.

צמד נוכלים, סקואטינג ובניית סגל טובה וזהו, מנהלים מקצועיים, כמאמנים אין בהם כלום, שום יתרון, לשחק מופקר גם מאמנים אחרים יכולים.
    כמה חסר מושג אפשר להיות כשאתה לוחץ גבוה עם שחקני הגנה איטיים ?
    כמה חמישיות אפשר לקבל ?

אין בושה.

אה... וההדלפות, אין מקום שאין להם כתב חצר.
    מ-נ-ו-ת-ק-י-ם מדעת הקהל !

בהצלחה למאמן החדש, מאמן זר שאימן בהולנד וסיים שם במקומות 6 ו-9.
    סה״כ לפי תוצאות הוא די נכשל בקריירה, גם שיחק באברטון שזה הכי מגעיל אבל תחושות נהדרות היום.

מאמין שעוד מחזור 6 הם יימצאו קבוצה והתקציב יתפנה.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

צמד נוכלים? זאת התודה שאתה נותן להם על התקופה האדירה שלהם בנתניה? מה בגלל עונה אחת פחות טובה?

14. abcd Member

כל הזמן אתה מניח שאנחנו צריכים להגיד תודה שאנחנו נשארים בליגה ולעשות מסיבות קוק על פלייאוף עליון.
    אז לא, הגענו להישגים האלה גם בתקציב מינימום.
    תקופה שהיו לה שיאים יפים אבל גם המון רגעי שפל (ולא רק בשנה האחרונה) אז ממש לא הייתי מכנה אותה ״אדירה״.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

רגעים פחות טובים יש לכל קבוצה, אם אני מסתכל באוברול אז ה-3 שנים הראשונות שלהם היו מעולות. אתה באמת חושב שמאמן אחר היה מוציא יותר מהסגל?