מכבי נתניה 2018/19: האם את מסוגלת להתמיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

נו וזה חדש לך שכל שחקן שנותן פה עונה אחת סבירה הוא איזה כוכב גדול?
    שון וייסמן ציפה שחיפה "תילחם עליו" בגלל שנתן איזה 3 גולים נגד בני יהודה וב"ש.

רק בכדורגל עלוב כמו שלנו, עם תקשורת שמסקרת אותו בצורה כ"כ לא פרופורציונאלית, יעשו כתבת שער גדולה על שחקן כמו רועי קהת.

גלצ, Nigel de Jong ו-Abu George אוהבים את זה.
  2. עידן444 Member

היא לא היתה סבירה.
    היא היתה ענקית.
    מצחיק שמצד אחד הסטנדרטים כאן נמוכים וכל שחקן שנותן שני פסים ״כוכב״ ומצד שני עונה כמו שקהת נתן בק״ש היא ״סבירה״.

מצחיק שזה היה הנוסח בדיונים סביב דיא סבע- שבמקרה שלו זה אפילו לא היה כשלון במועדון כמו מכבי חיפה(שבמקרה גם שחקנים כמו שכטר ועטר נכשלו) אלא בקבוצות בינוניות כמו הפועל ב״ש, ומכבי פ״ת שהביאו אותו להיות שחקן מחליף בעולה חדשה כמו מכבי נתניה. ועוד אחר כך קרע רצועה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבע ממש לא נכשל אצלנו, היה הגורם מס' 1 ביחד עם לוויטה לזה שנשארנו ליגה.
    קהת היה מצוין בקריית שמונה, לא נכון לשפוט אותו במכבי חיפה כמו כל שחקן שמגיע לשם בשנים האחרונות, מצד שני חובת ההוכחה לגמרי עליו.

ואם כבר ישראלים, הנה דוגמא לשחקן ישראלי קלאסי בכדורגל המודרני.
    כבר בתחילת חודש יוני הציעו בבאר שבע לעזרא פיצוי של משכורות יוני, יולי, אוגוסט וספטמבר, במידה ויחליט לוותר על יתרת השנה בחוזה ולחתום במכבי נתניה.
    עזרא התלבט במשך כל חודש יוני כי החזיק בהצעה גבוהה יותר מבני יהודה, ובתחילת חודש יולי, אחרי שקיבל כמובן את משכורת חודש יוני מבאר שבע, הודיע לבאר שבע כי הוא מוכן לעזוב לנתניה תמורת פיצוי של 4 משכורות שיתחילו החל מחודש יולי. בבאר שבע כמובן השיבו לו כי ההצעה הייתה לפיצוי עבורם אותם חודשים ספציפיים, וכי זה שהוא לקח את כל חודש יוני להתלבט זה עניין שלו, עזרא עמד על 4 משכורות החל מחודש יולי, ופתאום גם התקשורת ידעה על הפרטים המדויקים מה שהוביל לעקיצה של סגל לכיוון עזרא שמשתמש בתקשורת כדי להפעיל לחץ על הקבוצות.
    יהיה מדהים בעיני אם בגלל התעקשות על משכורת אחת עזרא יפסיד את הקבוצה שהוא לכאורה מאוד רוצה לשחק בה.

4. yakov_y YNWA

איזה חוצפן חן עזרא, מוכן לוותר על החוזה שחתם אבל הוא דורש 4 משכורות ולא 3, חוצפן.
    חבל שלא רשמת שאלונה כאן הקורבן.

הנבחנים שוחררו ממכבי נתניה.
    לפי אחד מאתרי התקשורת, בן מיזן הרשים אבל לא יחתום.
    חולה על הנבחנים האלה שמרשימים ולא חתומים, תמימים האנשים שבאמת מאמינים לזה.

5. marcu4 Member

העקיצה של סגל הייתה לכיוון הפועל באר שבע.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

6. marcu4 Member

אני לא אתפלא אם מי שאומר לתקשורת לפרסם ששחקן מסוים הרשים במבחנים זה הסוכן שלו.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה מונע מעזרא לקבל שכר עד חודש ספטמבר ואז לדרוש 4 משכורות והנה סגר לעצמו 8 חודשי משכורת מבאר שבע ועדין יספיק להירשם בנתניה לעונה הקרובה?
    די ברור שעזרא המתין עד ליום חמישי האחרון בגלל שנתניה יוצאת למחנה אימונים רק השבוע והוא מבחינתו חשב שהוא לא יפגע אם ימתין עם התשובה הסופית כל עוד נתניה לא יצאה למחנה. אבל כמה אפשר לסחוט תלימון? כמה אפשר להעדיף את הכלכלי על פני המקצועי? גם בינואר אגב הפערים היו קטנים מאוד ועדין הפיל תהעברה. לדעתי עזרא לא ציפה את התגובה של באר שבע ועוד יותר לא ציפה את התגובה של סגל שנתן לו דד ליין.
    שוב אני כותב יהיה מדהים בעיני אם על משכורת עזרא ילך בסוף לבני יהודה או ישב ביציע.

8. Raulito Madridista

אני אוהד הפועל וחושב שחן עזרא יכול להיות אחלה חיזוק ומן הסתם חושב קודם כל על הקבוצה שלי אבל מאוד רציתי שיחתום בנתניה. קראתי את הפוסט של אייל סגל, אני חושב שהוא אף פעם לא נופל בלשונו ולא טועה, אינטיליגנט ושקול יותר מחוגג, הסביר את הדברים יפה ולהפועל באר שבע הוא לא התייחס בכלל, ובצדק. נתניה הציבה דד ליין ויש בזה היגיון, רצתה ללמוד מהלקח של שנים עברו, הייתה מוכנה לחרוג שוב ושוב כדי לצרף את השחקן ולדעתי זה גם לא שכיח שבעלים אומר בפומבי שהקבוצה רדפה אחרי שחקן שוב ושוב ושוב וכותב בדיוק מתי (בטח כשהוא לא מצטרף), אבל מתישהו עלה להם הסעיף (לגבי "צד שלישי" ו"לא אוהב לנהל מו"מ בתקשורת" - ביקורת כלפי הסוכנים שלו אני מניח). כמובן שיכול להיות שיש כאן תרגיל תקשורתי כדי להלחיץ את חן אבל אני משוכנע שבקבוצה גם עובדים על חלופות. קראתי שהקבוצה מעוניינת במוטי ברשצקי ותוריד את המחיר שלו, זה יכול להיות חיזוק טוב לרוחב וגיבוי למשחק האגפים.

9. גלצ Member

מגן אוסטרי בן 22 סימון פירקל ייבחן במחנה האימונים במכבי נתניה. שיחק כבר כמעט בכל הנבחרות הצעירות של אוסטריה ואפילו הגיע עם הנבחרת עד גיל 17 לחצי הגמר אליפות אירופה, היה מועמד לאייאקס פעם אבל נפצע במשך תקופה ארוכה (מדאיג משהו) והרצוג המליץ עליו בחום. הכל טוב ויפה אבל.. למה נתניה לא קבעה יריבות למחנה אימון?

10. גלצ Member

טוב אז מסתבר שיש לנו שלושה משחקי אימון:
    מחר נגד סנדאציה שסיימה במקום הרביעי בליגה השניה בפולין,
    ביום שישי נגד זאברה שסיימה במקום ה11 בליגה הבכירה בפולין,
    וביום שני הבא נגד אאק אתונה מקום שלישי ביוון.

11. Melikson24 Member

כמה מנויים נמכרו?

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

המועדון לא פרסם מספר רשמי. אייל סגל אמר שכ-1,100 אוהדים חדשים הצטרפו למעגל המינויים (נכון ללפני שבוע - אמר את זה היום ב-08/07/19), אולם לא נאמר כמה מאלה שהיו מינויים בעונה החולפת חידשו מינויים לקראת העונה הזו.

הערכה שלי בלבד: כ-4,300 נכון לרגע זה. מי שחושב אחרת, מוזמן לחלוק עליי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/19
  13. גלצ Member

הפסדנו 3:2 לקבוצה מליגה שניה בפולין.
    מה יש לי לומר, מזל שלא הגענו לאירופה.

14. עידן444 Member

את מי מעניינת התוצאה במשחק אימון?

איזה באסה, אנחנו הפועל ובני יהודה בדרך לקרבות הישרדות קשים כי הפסדנו משחק אימון ראשון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. גלצ Member

בני יהודה בדרך לעונה קשה בלי קשר. סגל על הפנים.

מצב נושא:
הנושא נעול.