מכבי נתניה 2018/19: האם את מסוגלת להתמיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הסיטואציה עם מיכאל אוחנה הייתה שונה לגמרי ולא קשורה לגובה השכר.

ולא הבנתי מה קשורה הפסקה השנייה למה שרשמתי. אין לי שום טענות לכך שמכבי נתניה לא רוצה למכור לבאר שבע, רשמתי עשרות פעמים שזה לגיטימי מבחינתי.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוני נואקמה לקח אצלנו 3 אליפויות. מקבל אהבה אדירה מהקהל. יש לו את החבר הכי טוב שלו שמשחק איתו בקבוצה. ברק משחרר אותו מאימונים ונותן לו להוריד עומסים לבקשתו. הוא בקשר מצוין עם אלונה ואסי. נו אז מה? כשזה מגיע בסוף לשורה התחתונה כלומר לכסף, בטח כשיש הבדלים עצומים בין השכר שהשחקן מרוויח אצלך לשכר שיכול להרוויח במקום אחר פתאום הטונים משתנים פתאום יש ציטוטים של סוכן/מקורבים בתקשורת.
    בסופו של דבר זה המקצוע שלהם וזאת הפרנסה שלהם. לא ענית לי כמה מרוויח אצלכם, אם הפערים גדולים מהסכומים שרצים לגביו בקיץ אז אין לי ספק שהוא ידרוש שדרוג ואם לא יקבל יתחיל הבלאגן...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בכל ההודעות שלי לא העלתי פעם אחת אותנו כגורם ולא ציינתי באר שבע, משה סתם מעלה לך את הסעיף ואתה מתרגש לשווא, תשתה מים.

אני חושב ששחקני כדורגל חושבים על הכיס שלהם, ואם סבע יודע, במידה והוא מוותר על רוסיה- מה שלא נראה לי שיקרה, שתהיה עוד קבוצה שתהיה מוכנה לשלם לו כסף די גדול, כל "עשו לו רק טוב בנתניה" לא יעניין אותו, זה תחום אכזרי ומפתיע שאתה חושב שזה לא יהווה שיקול מבחינתו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

מדהים כמה אתם מוכנים לשלם על שחקן ישראלי בן 26 שתן עונה אחת טובה(את העונה בלאומית אני לא מחשיב).

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אצלנו היה מצוין והיה מהסיבות הבולטות להישארות שלנו בליגה.
    ואני חושב שעצם העובדה שיש בו התעניינות גדולה גם בקבוצות רבות גם מחוץ לישראל מלמדת על האיכות שלו או על הרף הגבוה שלו...

6. עידן444 Member

סבע קיבל את ברכת הדרך לעבור למועדון שהולך לשלם לו סכום שאין אף שחקן ישראלי בארץ שמקבל.
    נווקאמה לא קיבל את ברכת הדרך להצעה מטורפת מסין(עפי הפרסומים) ושוכנע להישאר.
    יש הבדל בין המקרים.

7. עידן444 Member

לא הבנתי מה אתה רוצה?
    אני מגיב למשה, שלא מעלה לי שום סעיף. הוא משתמש מעניין שייצר כאן דיון מכלום בקיץ הרדום הזה וכל הכבוד לו.
    איפה כתבתי שטענת משהו שלא טענת?

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נואקמה קיבל בונוס חד פעמי של 250 אלף יורו לחוזה בשנה שעברה והבטחה לשחרור בינואר אם יהיו הצעות כדי להישאר ולשחק איתנו במוקדמות ליגת האלופות.
    כמו שכתבתי, כמו עם טוני, אם השחקן נשאר למרות ההצעות המפתות, חייבים לשדרג לו את החוזה (ואולי גם לסכם איתו על סעיף שחרור לחו"ל)...

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא רושם כלום בהקשר של באר שבע , אני רושם לך באופן עקרוני על יחסי שחקן מועדון וכסף. אז כשאתה עונה לי אל תתייחס לבאר שבע כי הם לא רלוונטיים לנקודה שלי.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

10. עידן444 Member

שורה תחתונה אין פה שום מלחמה.
    יש כאן שחקן.
    עם קשיים אובייקטיבים לשווק אותו לחו"ל- גיל\פציעה\סטטסטיקה גרועה כשלוקחים מעבר לעונה האחרונה ולמרות זאת יש הצעה משמעותית גבוהה מכל מה שקבוצה בארץ מסוגלת להציע לו, הצעה טובה יותר לנתניה מאשר ההצעה מלאת העיזים של ב"ש לקחת כאילו חצי כרטיס(אולי די עם הבולשיט הזה של חצי כרטיס?) ולדחוף לנו את מלמד כמושאל ופקהארט שמרוויח כמו חצי קבוצה שלנו יחד. ממה שהבנתי יש בקאזאן אחלה מאמן ששם עוד מהתקופה שנאתכו היה שם.
    אם דיא לא מעניין בהצעה הזו אני לא מבין איזו טענה יכולה להיות לו?
    מישהו החזיק אותו בכוח?

11. עידן444 Member

אבל עניתי למשה.
    בוא נכתוב מפורשות מה שמשה רומז כבר שעה וחצי-
    למה נתניה מנסה לאלץ את דיא לבחור בקאזאן כשיש לו רצון לעבור לב"ש? ושאם היא תשאיר אותו בכוח הוא יעשה שביתות איטלקיות כי הרי חלום חייו היה לשחק בב"ש.

מדוייק משה?

והעובדות:
    ב"ש לא תשלם לדיא יותר מ 300 אלך אירו לעונה.

משה טוען שהוא הולך להיות שחקן בכיר בב"ש- ואני טוען שזה עלול להיות רחוק מהמציאות- הוא בקלות יכול למצוא את עצמו אחרי כמה משחקים לא טובים בסיטואציה של פקהארט ושחקנים אחרים שהיו בטוחים שהולכים להיות שחקני מפתח ומצאו עצמם בצד- אפילו שחקן כמו בוזגלו בשיא הכושר שלו מצא את עצמו תקופות שלמות מחוץ להרכב- ככה בכלל החל המרמור הראשוני שלו, וגם שהר רק במזל לא שחקן ספסל.

ב"ש הציעה לנתניה הצעה לא ישרה לטעמי ועוד עם אולטימטום

קאזאן מציעה לו 600 אלף אירו בעונה.

קאזאן מציעה לנתניה סכום גבוה יותר של כסף(וידוע שעבור הצעה מחו"ל היא מוכנה להתגמש בשביל שדיא יגשים את הרצון שלו לצאת לחו"ל)

קאזאן משחקת בליגה הרוסית שהיא ליגה חזקה בהרבה מהליגה הישראלית.

דיא טען מעל כל במה שהוא רוצה לצאת לחו"ל.

ואני מאחל לו לצאת לחו"ל.
    מקווה בשבילו שלא יגיע לב"ש- כי הוא לא בנוי לחזור למצב שהוא "עוד שחקן"- וזה מה שהוא יהיה בב"ש.

אם לא חו"ל- המקום הטוב ביותר עבורו להתבסס ככוכב וכשחקן נבחרת- זו מכבי נתניה.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא טוען שמאלצים אותו לעבור לרוסיה, טוען שאם לא יעבור לרוסיה ועדין יסרבו למעבר לקבוצה אחרת (נגיד הפועל באר שבע), אני חושב שמגיע לו שדרוג בשכר ושאם לא ישדרגו לו תשכר בסיטואציה הזאת אני לא רואה אותו יושב בחיבוק ידיים...

13. עידן444 Member

מה גורם לכם לחשוב שצריך כל חצי שנה לפתוח לשחקן חוזה ושאם זה לא יקרה צריך לרעוד מזה שהוא יעשה פרצופים, יפרק את חדר ההלבשה, ויעשה שביתה איטלקית?
    אתם מבינים כמה זה מעוות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Noam77 Member

אתה לא יכול לשים לו תג מחיר גבוה מצד אחד ולא לשדרג לו את החוזה במידה ולא נמכר מצד שני.
    אתה זה שקבעת שהוא שחקן טופ בארץ בעקבות תג המחיר. אז גם השכר צריך להיות בהתאם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

ממתי יש קשר בין תג מחיר לגובה החוזה?
    אתם מחר משחקים נגד קבוצה שמוכרת שחקנים במיליוני דולרים לאירופה. נראה לך שהשכר של הילדים שהיא מוכרת הוא באותו סדר גודל?

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.