מכבי נתניה 2018/19: האם את מסוגלת להתמיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

@לירן
    יש "שנים של אבק מדברי ללא תארים" ויש לא לזכות בשום דבר מאז עונת 1982/3, שזה 36 שנים. בקרב הקהל של מכבי נתניה עשויה להתרחש תופעה שאצל אף קהל גדול אחר לא יכולה להתרחש: הורים שמגיעים עם ילדיהם, שני דורות שונים, ואף אחד מהם לא זכה לראות במו עיניו את מכבי נתניה זוכה בתואר.

ולא רק ש-36 שנים שהמועדון לא זוכה בכלום, ברוב רובו של הזמן למועדון אין תקווה לזכות במשהו.
    יש אוהדים שחווים רגעים יפים (מכבי ת"א, הפועל ב"ש), יש אוהדים שיש להם זיכרונות יפים (ביתר ירושלים, הפועל ת"א) ויש את רוב אוהדי מכבי נתניה שכל מה שיש להם זה מיתוס על קבוצה שהם לא חוו אותה ואין להם שום זיכרון ממנה.

המועדון הזה משווע לתואר. גם אם היו אומרים לי שמקום 2 מקנה השתתפות ישירה בשלב הבתים של הליגה האירופית, לא הייתי בוחר בו על פני זכייה בגביע המדינה. ברור לי שאם מכבי נתניה באמת תרצה לחזור לקדמת הבמה, היא תצטרך לעשות את זה רק דרך המשכיות בליגה, אבל בשלב הזה המחשבה הראשונה שאני קם אתה בבוקר והמחשבה האחרונה שאני הולך לישון אתה בלילה היא האפשרות שב-15/5 אני עשוי להרגיש/לחוות/להבין/לדעת מה זה לראות את המועדון האהוב עליי זוכה בתואר.

kufsa, abcd, oFiRzZz ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בסדר אתם שוב חוזרים איתי לנקודה שאני כבר הסכמתי איתכם מההודעה הראשונה שלי. הכמיהה לתואר כרגע ברורה ומובנת על חשבון כל דבר אחר, ברור, מובן והגיוני.

אני רק מסביר למה לי בנקודה הנוכחית הרבה יותר חשובה המשכיות בליגה של צמרת גבוהה מאשר תואר כזה או אחר. ולדעתי המשכיות כזו גם אצל נתניה רק יקדם אותה הרבה יותר אסטרטגית ומעמדית מאשר גביע כזה.

מבחינת התחושות אין לי ויכוח איתכם...לא ראיתם תואר בחיים שלכם, מבין ומקבל את זה שרק זה מעניין אתכם והליגה אפשר לזרוק.

בעניין אחר, רק חשוב להבין! אסור שתגיעו לגמר במומנטום שלילי, לרוב אין קסמים וקשה לעשות סוויץ'במשחק אחד אחרי רצף רע.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

3. עידן444 Member

איפה אנחנו ואיפה לסיים 5 שנים רצוף מקום שני?
    גם אם סיימנו העונה מקום שני 40 נקודות ממקום ראשון- איך זה מעיד על משהו?
    סך הכל מעיד שהיתה ליגה של קבוצה אחת ועוד 13 עגלות.

4. סמואל אטו Member

אי אפשר להשוות בין המצב של ב"ש לנתניה.
    ב"ש לקחה שלושה אליפויות ברציפות וגם נתנה קמפיין נהדר באירופה. גביע זה כלום לעומת זאת.
    נתניה היא לא קבוצת צמרת שכל כמה שנים נותנת ריצה לאליפות או איזו ריצה כיפית באירופה(סטייל הפועל ת"א בשנות ה-2000), הגיוני שהגביע ישחק תפקיד יותר גדול עבורה.

גלצ אוהב/ת את זה.
  5. גלצ Member

אני רוצה את הגביע, לא בשביל אירופה (לא מעניין אותי לעוף נגד קבוצה מליטא).
    פשוט רוצה תואר.

kufsa ו-עידן444 אוהבים את זה.
  6. סמואל אטו Member

רעיון שעלה לי בראש: מה הסיכוי שתצרפו את מאור בוזגלו לעונה הבאה?

7. oFiRzZz Member

עם איך שאנחנו מכירים את אייל סגל - הסיכוי הוא אפסי. מאור בוזגלו מביא איתו המון אגו (ואבא) לחדר ההלבשה, וזה הדבר
    האחרון שסגל רוצה בקבוצה שלו(בטח אחרי שהאגו הכי גדול בקבוצה עזב). תוסיף לזה שבראש שלו בוזגלו עדיין כוכב וידרוש חוזה בהתאם, והמדיניות של נתניה (שלא יהיה שחקן עם שכר משמעותית גדול מהשאר) כנראה לא תעמוד בקו אחד עם הדרישות.
    הסיכוי היחיד והקלוש שהוא יגיע זה אם יתפשר על חוזה יחסית (אליו) נמוך, וזאת בהנחה שבכלל סלובו-ברדה חושבים שיש לו מה לתת.

8. kufsa Member

גביע, גביע ,גביע. זה מה שרוצים בנתניה. כמה רוצים ? בפחות משעתיים האוהדים שתו את כל הכרטיסים מרגע פתיחת המכירה לכלל הקהל. מקווים להקצאה נוספת ויש הרגשה שגם אם כל סמי עופר היה שלנו הוא היה מלא(למה ההתאחדות צריכה 5000 כרטיסים ???)
    אני עם חבריי פה, רק רוצה תואר, לדעת איך זה מרגיש, אני אפילו לא יכול לדמיין את התחושה הזאת עדיין ואני לא חושב שזה בכלל קיים אצלי בתת מודע אפילו. מקווה שנוכל לחוות את זה בדור שלנו, כדי שגם לנו יהיה מה לספר לילדים.
    */aaa021

עידן444 ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  9. עידן444 Member

לגמרי אם היה אפשר היינו צובעים את כל סמי עופר בצהוב.

12,000-13,000 כרטיסים נעלמו בלי שום מאמץ בעוד בני יהודה עם לחץ פיזי מתון על הקהל הגיעה די מהר ל 6,000-7,000... ומשם זה כבר זוחל... וזו כביכול קבוצה בסדר גודל שלנו. אבל אנחנו מכבי נתניה מהעיר נתניה- כשיש פוטנציאל להשיג משהו... זה פשוט שואב את כולם... כולל את הקהל הנתנייתי היותר מפונק... שפשוט נשאב פנימה והתנפל על אתר לאן והתורים שהשתרכו בכל מוקדי המכירה... ואני מכיר מלא אנשים שמיצמצו ונשארו בלי... מחכים לאות שיש עוד כרטיסים כדי להתנפל.

הענק שוב התעורר.

נגד ק״ש כקבוצת ליגה שניה(למרות שהיו שם לויטה, וליפניה, וטובול, ושלו מנשה, וערן לוי, וקובי חסן ועידן שריקי ולארי קאיודה) הרגשתי שהסיכויים לא גבוהים. זה לא היה רחוק אבל זה לא קרה.
    נקווה שהפעם גם נחזור עם הגביע.

יום שלישי חדרה- חייבים לחזור לנצח!

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/19
    DRORIKO ו-kufsa אוהבים את זה.
  10. סמואל אטו Member

נניח ויש אישור של צוות המאמנים.
    מבחינה כלכלית אתם משלמים פחות מהפועל חיפה או הפועל ת"א(כנראה המועמדות הריאליות לצרפו)?

11. abcd Member

מצד אחד אני לא רואה את סגל מציע לו משהו מעל 120 אלף דולר אבל מצד שני אם כבר יצרנו את העולם המקביל הזה בו גם המאמנים בעד וגם סגל אישר להכניס את יעקב למועדון אז הכסף כבר נראה כמו מכשול פחות רציני.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאור בוזגלו רחוק מלהביא אגו לחדר הלבשה , מאור בוזגלו מביא לאיחוד חדר הלבשה וגיבוש חדר הלבשה .
    בדבר הזה אין שום מילה רעה עליו , אבל כן הוא מביא איתו חבילה רצינית של אבא ושל ילד בכיין והשילוב הזה זהו בעיה גדולה שמנעה ממנו להצליח בענק בכל מקום שהיה.

13. קשר שמאלי Member

נתניה זה לא מועדון שאוהב גימיקים, לא רואה סיבה שהם יחתימו את בוזגלו הגמור. אני גם לא רואה את בני יהודה מחתימה אותו. ליואב כץ הוא יכול להתאים, כץ אוהב לבזבז כספים על פנסיונרים

14. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

מאור בוזגלו לא יכול לשחק כדורגל יותר. אם היה קיקר שנכנס ויוצא כמו בפוטבול אז היה יכול לתרום קצת, חוץ מזה, הוא גמור.

15. abcd Member

500 כרטיסים שוחררו היום עם התראה של כמה דקות ואחרי פחות מחצי שעה לא נשאר כלום. כמו פיראנות.
    ההתאחדות עלו על הקטע והתחילו למכור לאוהדים שלנו כרטיסים לזהב ב-390.

מצב נושא:
הנושא נעול.