מכבי נתניה 2018/19: האם את מסוגלת להתמיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

שמעתי את כל הראיון, תענוג לשמוע את אייל סגל, בנאדם חד וחכם מאוד, אם הוא הולך לפוליטיקה אני איתו.
    גם הניהול שלו מצוין, לא מושלם ויש פה ושם טעויות כמו לדוגמא: שון וייסמן, גלזר וספורי שאני צעקתי את זה כאן בזמן אמת, חבל.
    אם יש משהו שאני לא אוהב זה שאנחנו רוכשים שחקנים במקום להביא שחקנים בהעברה חופשית, אומנם הסכומים קטנים אבל בכל זאת מפריע לי כי אין הצדקה לפעמים.

הטעות הראשונה הרצינית של אייל סגל זה בעניין ערן לוי, כבר אמרתי את דעתי בנוגע לחברי הדיון הנוכחי, אבי לוזון לדוגמא היה נוהג אחרת מאייל סגל וכך צריך להיות.
    מה השלב הבא ? דיא סבע ייעשה פרצופים וייקבל שיחרור קל ?

Drama2 ו-לירן אוהבים את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו קיבלנו הסבר למה קייטה הפך משחקן שנראה כמו גניבה גדולה לצל של עצמו בחצי השנה של העונה...

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  3. yakov_y YNWA

הכי קל להיות חכם בדעיבד, בזמנו האוהדים היו על הגדר אם אייל סגל היו עושה מהלך כזה, אין בנאדם אחד בעולם שהיה מוכר.
    בנוסף, קייטה היה מושאל, הייתה לנו אופצייה בכלל ?

ההסבר של משה לא נכון, ההסבר הנכון הוא שיש לקייטה ח** אופי, הוא רק הרס לעצמו, קייטה בשילוב ערן לוי זה שילוב שלא שיצליח, יותר מידי אגו, סגנון משחק, היה אפשר לראות את זה בפנדלים.
    דיא סבע לדוגמא שונה ממנו לגמרי ואפשר לראות את זה.

4. abcd Member

מתחיל להרגיש כמו בזבוז זמן לחכות למשהו מקבוצה שלא מסוגלת לנצח כשזה חשוב אפילו בגביע הטוטו

5. עידן444 Member

כמה זה באמת חשוב?
    לפי מה שאייל סגל טוען גם זה שזכיה שווה כסף זו אגדה אורבנית.
    יש יותר הוצאות מהכנסות והפער בין הזוכה למקום 14 זניח.
    אפילו כשהוא נשאל לגבי תארים האם יחגוג זכיה בגביע הטוטו הוא השיב ״התכוונתי לשני התארים האחרים״. אפילו כתואר אין מה להתייחס לזה.
    ועוד בפורמט החדש שעוד יותר מגוחך ממגוחך... שיהיה בכיף לזוכה המאושר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. abcd Member

רוב המשחקים לא באמת חשובים.
    כסף זה לא העניין, העניין הוא שבאת למשחק שאתה יודע שאתה חייב לנצח ולא עשית את זה.
    היום זה עליה לחצי גמר גביע הטוטו, מחר זה משחק על הפלייאוף העליון ומחרתיים חצי גמר גביע המדינה.
    משחק בית מול יריבה חלשה שאין לה על מה לשחק ובמקום לנצח 2,3-0 אתה מצליח להסתבך ואז אתה כבר נהיה תלוי בהחלטה של שופט אפס.
    בחיים לא נגיע לכלום אם לא נתחיל לפתח הרגל של נצחונות במשחקים כאלה, אני לא יודע מה איתך אבל אני הייתי משוכנע שאנחנו לא עולים.
    חוץ מזה, כמה גביעי טוטו כבר לקחנו?

EuropeGuy ו-לירן אוהבים את זה.
  7. עידן444 Member

לא הגעת עונה שעברה למשחק מאני טיים בק״ש וניצחת עם הרבה אופי למרות שלא הגיע לך? או נגד הפועל חיפה בסיבוב הראשון?

8. abcd Member

בסבירות גבוהה היית בפלייאוף העליון גם אם היית מפסיד בקרית שמונה. הפועל חיפה זה באמת מקרה יוצא דופן שרק מדגיש את חומרת המצב. לצד זה הפסדת בטדי במשחק ששלטת בו ועם ניצחון היית נדבק למעלה(תחילת עונה אבל עדיין אתה יודע מה זה היה עושה), הפסדת למכבי תל אביב במאבק על אירופה והפסדת באשדוד בגביע בעונה שבאמת היחידה שמפחידה עפה בכוחות עצמה.

9. עידן444 Member

מצטער, לא מסכים עם התזה הזו.
    זו תזה שמתאימה לקבוצה השניה שלי.
    וגם במקרה שלה היא כבר 10 שנים פשוט פחות טובה מאשר ב 10 שנים קודם.

10. הנתנייתי Member

קצת קשה שמשחקים גם נגד השופט. עם מצלמות כמו במונדיאל 3-0 הייתה תוצאה יותר משקפת מ1-1 (שני פנדלים לנו ו0 פנדלים להם).

עידן444, Maccabi Diamond ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  11. קשר שמאלי Member

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

13. Melikson24 Member

בגלל זה הבעייתיות שהפאקינג בעלים נמצא בקבוצת פייסבוק של אוהדים, עם כל הכבוד לרומנטיקה שהוא "מקשיב לקהל" ו-"מחובר".
    אם אלונה הייתה בקבוצת האוהדים של אוהדי הפועל באר שבע בפייסבוק היא הייתה עושה לנו גאידמק מזמן ומרסקת את המועדון. זה לא רציני ככה לנהל מועדון.

14. סמואל אטו Member

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

"תפנימו. זה אני וזו דרכי. רוצים ביחד בשמחה, רוצים אחרת, חפשו אחר. זה לא משא ומתן, אלו לא בחירות. אין השפעה לדעת הקהל או לפוסטים או לעצות. יש כאן תפיסת עולם שונה שמנסה אחרת באמצעות כסף קטן עבורכם וגדול עבורי ובעיקר לב ענק. אתם יכולים להמשיך ולמתוח את החבל. מניסיוני הדל, החבל בסוף בסוף בסוף נקרע".

ואין שום ביקורת כלפיו, שואל את החבר'ה פה מה הביא אותו לכתוב את הפוסט הלוחמני הזה.

Drama2 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.