מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

ידעתי שתגיד את זה. אבל מגן שמאלי הוא לא עמדה זרה לחגי גולדנברג וגם לא אמורה להקשות עליו הגנתית כפי שהתקפית(התקפית אני מוותר לו לגמרי, כן? אפילו אין לי ציפייה ואין לי טענות).
    ברור שזה היה משחק שלא משקף את רמת החולשה שלו. הוא לא מגן חלש כל כך. אבל אתמול היה דוגמה לכמה הוא רחוק מלהיות מגן מעולה הגנתית.

2. yakov_y YNWA

ועדיין זה המגן הכי טוב שלך.
    יש לנו בעיה קשה בעמדת המגנים ואני ממש לא מתכוון לעצום את העיניים, לא סומך על כחלון ומור ומקווה לראות צמד מגנים בקיץ.
    לא אמור להקשות עליו הגנתית ? הוא מגן עם הרגל ההפוכה נגד שחקן התקפה, איך לא יתקשה ?
    בנוסף, מתן חוזר עם 5 שערי ליגה ב-1000 דקות בערך, קיצוני אנדרייטד, משימה קשה.
    אבירם אמר פעם שאם אין לך מגן שמאלי בסגל אז תביא את המגן מהנוער ואם לא אז תביא את המגן של הנערים וכן הלאה, אני בדעה הזאת.

כבר שנה שלמה שאני לא מעביר ביקורת על קוגבנייה בגלל התיפקוד, לא שופט אף פעם שחקנים שלא משחקים בעמדה שלהם, גם לא כשאולסק משחק כ-50/50.

3. עידן444 Member

כחלון כחבילה כוללת אחד המגינים הטובים בארץ.
    מה שהוא צריך זה רק פיין-טיונינג בראש. עוד לא התייאשתי מהרעיון שזה אפשרי.
    אתמול לעומת חגי הוא התמודד יפה מאוד עם שחקן לא פחות מסוכן.
    להגן עם רגל הפוכה? למה זה צריך לגרום לו להראות ככה? הטעות בשער שלהם לא קשורה לשום רגל הפוכה. וגם לא עוד איזה 324 פעמים שהוא עבר אותו בין הרגליים.

henry1 אוהב/ת את זה.
  4. henry1 Member

רק להבהיר משהו קטן - לא רשמתי שלא צריך להוציא את ערן לוי ולהשאיר אותו 90 דקות על הדשא. אתה כמובן מכיר את אלה שלא משנה מה רוצים לראות אותו בחוץ בדקה ה - 60. זה טיפשי כמובן, בדיוק כמו שטיפשי לרצות לראות אותו על הדשא 90 דקות.
    אם הוא טוב ויש לו אוויר, הוא צריך להמשיך ולשחק כי הוא שחקן הכרעה. אין הרבה כאלה. אם הוא לא ואין לו אוויר, הוא צריך לצאת.
    אבל כל משחק לגופו. פשוט מאוד.

Maccabi Diamond ו-עידן444 אוהבים את זה.
  5. oFiRzZz Member

מאוד לא אוהב את ההתמהמהות עם הויבך. אין דבר יותר טוב לקבוצה מהמשכיות, בטח אם מדובר בבלם ליגה מעולה
    כמו הויבך (+הבונוס שהקהל מת עליו).

Bilev, henry1 ו-abcd אוהבים את זה.
  6. עידן444 Member

השכר שהוא דורש מוגזם. יש מומ לגיטימי.
    אני לא חושב שהוא השחקן הבכיר בקבוצה ולכן הוא לא אמור להרוויח את השכר הבכיר בקבוצה. הוא וקייטה היו כאלה בתחילת העונה. הויבך גם יכול להישאר אחד המרוויחים הבכירים. בטח לא לפתוח פער מהשאר שעלול להוביל לתגובת שרשרת.
    אני בטוח שהוא יהיה טוב יותר בעונה הבאה.
    הוא מאוד התחבר למועדון, לקהל ולעיר.
    אבל הוא לא הציג יכולת שמצדיקה שדרוג יוצא דופן שכזה בשכר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. oFiRzZz Member

אתה בטוח בעניין השכר? באף מקום זה לא פורסם אלא להיפך, רשמו שהוא מוכן להוריד בשכרו בשביל
    חוזה ארוך טווח. כרגע הוא אחד המשתכרים הבכירים זה נכון, אבל מה ציפו? ששחקן ייתן עונה טובה
    ומטוב ליבו יוריד בשכר?

8. עידן444 Member

לא יודע מה הסיכום איתו לגבי האופציה.
    מה שאני כן יודע זה שהסוכן שלו מפעיל אמצעי לחץ עם כביכול ביקוש שיש לו מקבוצות עשירות בארץ ומגרמניה. לקבוצות צמרת בארץ אני חושב שהוא מאוד מתאים בגלל שהוא שחקן סופר אינטיליגנט שיודע לבנות משחק מאחורה. כמעט לא נפטר מהכדור סתם(ולעיתים גם נכנס לפלונטרים בגלל זה אבל זה פתיר), משחק ראש טוב. קצת כבד אבל באירופה כשיותר מצופפים הוא יתבלט ובארץ אין יותר מידי חלוצים שיכולים להביך אותו במהירות.
    ועדיין אני לא בטוח שקבוצות צמרת מבינות את כל זה כי קל גם ללכת למשחקים הרעים שלו ולהסיק שזה עלול להיגמר באסון.
    בגרמניה לא רואה איך לשחקן פתאום יהיה ביקוש מוגבר בעקבות עונה בישראל.
    מצד שני כנראה שגורמים מנגד עושים מניפולציה הפוכה עם קרלוס קוייאר.
    יהיה מעניין. אני מעריך שיגיעו לסיכום על חוזה לפלוס מינוס שנתיים נוספות ובסכום נמוך משמעותית מ 200 אלף דולר שזה הסכום שנזרק.
    לא פוסל גם אופציה שהוא לא ימשיך מסיבות מקצועיות. פציע, ולא מספיק יציב. לדעתי אם תהיה אלטרנטיבה טובה יותר ישחררו.

אני באופן אישי כתבתי שאני רוצה שישאר. לדעתי העונה הוא יהיה טוב יותר. הוא וורגוץ שיחקו יחד 13 משחקים בלבד(נגד מכבי פ״ת בבית זוכר שהויבך יצא לפני המחצית). שניהם נראים מעט פציעים מידי.
    ב 13 המשחקים האלה שמרנו בשישה משחקים על רשת נקיה שזה יפה מאוד!(עם צמדים אחרים רק פעמיים). מצד שני ספגנו רביעיה בטדי, שלישיה ממכבי ת״א, וצמדים מרעננה, הפועל חיפה, ובני יהודה.
    סה״כ 14 שערי ספיגה כששניהם על המגרש. 20 כאשר אחד מהם חסר(לדעתי נדירים מאוד המקרים ששניהם לא על המגרש- כמו במשחק נגד מכבי ת״א).
    וכשאחד מהם חסר יש לזכור שמי שהיה אמור לתפוס את המקום הוא גיא גרוס. כתוצאה מהחיסור שלו אלה היו דודי תירם\חגי גולדנברג\דין מימוני. כלומר, שחקני ליגת על בינוניים מינוס.
    כלומר, אני לא מזהה כאן איזו מגמה שמצביעה על זה שצריך ל״התאבד״ עליו.

9. עידן444 Member

שני אוהדים יקרים ומסורים ששמותיהם מוכרים לכל אוהד של מכבי נתניה, יהונתן שרעבי ז״ל שנפל בקרב בלבנון ב 2006 ואימו ממלאת את מקומו ומגיעה לכל משחק מאז אותו יום בו נהרג, ורון לביא, הנער מקצרין הרחוקה שמשום מה נשבה בקסמה של מכבי נתניה, היא ולא אחרת, ועל שמו היה קרוא שער 1 באצטדיון הקופסא- ״שער לביא״.
    יהי זכרם ברוך.

10. abcd Member

בתור ילד הייתי עם המשפחה בחופשה בצפון בדיוק כשהיה המשחק לזכרו בקצרין אז כמובן שגם עברנו שם.

כל הכבוד להנהלת נתניה לדורותיה על המחוות למען המשפחות וההנצחה לאורך השנים

11. morata Member

מרגש ועצוב. חיפשתי עליו עכשיו בגוגל מהסקרנות, מסתבר שפתחו לו אתר להנצחתו: Music | דקה דומיה

Sir Alex Ferguson, Maccabi Diamond ו-עידן444 אוהבים את זה.
  12. yakov_y YNWA

1. העונה נגמרה, מצפה לא לראות את ניקו אולסק משחק, מרגיש שהוא משפיל אותנו, כמו לירוק על הפרצוף שלנו.
    לא הרגשתי ככה מאז חן עזרא.

2. גלזר וספורי עוזבים, למה לא מחדשים לאולסק חוזה בזמן ולמה לא חתם על חוזה אחר בקיץ ?
    מקווה שלא נאבד עוד שחקנים עם חוזים מצחיקים, להשאר את דיא סבע בכוח, חתם על חוזה אז שיעמוד בו, שלא יישכח מה המועדון עשה בשבילו, רק סכום רציני מאירופה ישחרר אותו.

3. ביחד עם יואב כץ, אייל סגל זה הבעלים שדיבר הכי הרבה בתקשורת, תוסיפו את השטויות שהוא רושם בקבוצת הפייסבוק.
    אין קבוצה בליגה שהשחקנים שלה דיברו יותר משחקני מכבי נתניה, דני עמוס אין מה להרחיב, זאת שחצנות דוחה בעיני.

4. לא מוציא עצבים על אייל סגל, ממש לא, אין עליו אבל...
    אחרי הפשלה של שון וייסמן, מגיעים החוזים של גלזר, ספורי, אולסק, הקשר האמריקאי.
    קשה לי להאמין לו אחרי זה, הוא הבטיח כל הדרך משהו ולא קיים, למה שאני יאמין לו שהוא לא ימכור את סבע לדוגמא לקבוצה בארץ ?
    אייל סגל הוציא לדעתי 7 מיליון שקל מהכיס למכבי נתניה, חצי מיליון יורו על שחקני רכש, אני מאוד מעריך את זה, מפריע לי הניהול עם עניין החוזים + התקשורת.

13. oFiRzZz Member

לגבי גלזר, אני הייתי באותו ראש שלך (ואני עדיין) אבל אני חושב שיש סיכוי טוב שגלזר ימשיך איתנו. על זה נדבר כשייקבע עתידו.
    לגבי אולסק, אני מבין שיש לו חוזה לעוד עונה גם ככה. השמועות על חיפה חזקות מאוד מאוד וגם אני בתחושות שלך. אם הוא עוזב
    הוא צריך לקבל את אותו היחס כמו המוקצה חן עזרע. אבל, מה אשם אייל שלפי השמועות מכבי חיפה הציעה לאולסק יותר מפי 3 (!)
    ממה שהוא מרוויח כעת בנתניה.
    לגבי ספורי, אני חושב שזו הייתה הדרישה של הצוות המקצועי להביא אותו למרות הדרישות ההזויות של הפועל. גם בלי הסכום המפלצתי
    שהם דורשים אני לא בטוח ששווה להשים עליו כסף כשיש לך את מאלדה שרק מחכה לפרוץ.
    על איזה קשר אמריקאי דיברת? רוזנסקי? מה הבעיה איתו?

14. עידן444 Member

מה הבעיה עם אולסק? יש לו חוזה לעונה הבאה למיטב הבנתי.
    השיחות הן על הארכה מעבר.(בדיוק מקרה חן עזרא)
    מישהו יודע בודאות שאני טועה?

15. yakov_y YNWA

וואן/ספורט 5/ספורט 1 פירסמו שאולסק לא האריך חוזה.
    פשחצקי שמאוד אמין בקשר אלינו, פוגע בכל רכש שלנו פלוס הרכבים משוערים (מניח שיש לו מדליף), פירסם שאולסק דורש תג מחיר של 100 אלף דולר ודראפיץ׳ הבטיח לו שישוחרר תמורת סכום סמלי.

מוכן להתערב שהרבה שחקנים ייעזבו, תקפיצו את ההודעה הזאת בספטמבר, חלק מוצדק (הוייבך, קייטה) וחלק לא (סבע, אולסק, גלזר, ספורי, רוז׳נסקי בדרך לדרפאט, אני לא יתפלא אם עלי מוחמד יעזוב עם תג המחיר שלו).

מצב נושא:
הנושא נעול.