מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. henry1 Member

צוות המאמנים הוא אכן הכנס הכי גדול של המועדון. אני אוהב את הדרך שלהם, השקפת העולם תואמת לבעלים, יש להם טביעת עין טובה (יש גם נפילות) ולראשונה אחרי הרבה מאוד שנים, אני אהיה שקט אם הם יוחתמו לשנים הבאות.

דיברת על הבלמים, אז בניגוד לקישור, שם אין לנו מחליפים ברמה מספקת, כאן לא שמים לב להיעדרות של בלם כזה או אחר. דודי כבר שיחק עם הויבך, שיחק גם עם ורגוץ' והחלק הזה נשמר יציב. בניגוד לעמדת המגנים, שם יש אחד שלא יציב ועוד אחד שלא מתאים לרמה שהקבוצה מציגה, פה אנחנו מסודרים. אני לא מכיר את גרוס ולא יודע עד כמה הוא טוב, אבל אם הוא כמו שאומרים עליו אז בכלל אין מה לדאוג.

ובינתיים, גלזר שוב בחוץ לשלושה שבועות. באסה! דווקא במשחק מול ההתקפה הטובה של ביתר רציתי לראות אותו משחק. פחות סומך על ניקו בחלק ההגנתי. זה לא אותו הדבר.

2. סמואל אטו Member

זה מאוד יפה ההתקדמות של נתניה תחת סגל. חובת ההוכחה עדיין עליו להצעיד את נתניה בטווח הרחוק.

3. Raulito Madridista

נתניה היא הסיפור של העונה עד עכשיו כי בניגוד להפועל חיפה שם מדברים בלי הפסקה - בנתניה מדברים רק על המגרש ומדובר בקבוצה שעלתה ליגה ואני לא חושב שראינו שינויים מרחיקי לכת. נתניה כבר 'חטפה סיבוב' פעם קודמת ונותרה בבור כלכלי והכי חשוב לראות אם תהיה יציבות. בכדורגל שלנו אחרי עונה אחת לפעמים השתן עולה לראש. אני באמת שחושב שאי-אפשר לבקש יותר נכון לאמצעים - כדורגל התקפי ושמח, מיקום בצמרת, שחקני בית אם אני לא טועה וגם חיבור בין המועדון לקבוצה.
    ערן לוי ודיא סבע אגב, כל אחד מסיבותיו וסיפורו הוא - כבר מזמן מדורגים גבוה יותר מבחינת נתניה המרגשת של שנות ה-2000, עברו את החבר'ה של לנדאו אז כמו ישמעאל אדו, אורי אוזן, צרפתי ועטר, לדעתי לפחות. לא יהיה אפשרי לשמור על סבע לדעתי אבל אם ערן לוי יסיים כאן את הקריירה זה מעולה.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עלי מוחמד מאוד הרשים אותי, העברתי תשם שלו למי שצריך, יהיה מעניין לעקוב אחריו העונה ומי יודע אולי בקיץ יהיה רלוונטי עבורנו.

5. עידן444 Member

מכבי ת״א כבר סימנה אותו, כך שאתה יכול למחוק מהרשימה.
    להערכתי יעבור מסלול שדומה יותר לקאיודה מאשר לחן עזרא...
    קל גם להבין שזה המסלול הנכון...

Sent from my iPhone using Tapatalk

לירן אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ספרתי בערך 648492 של אייל סגל עד עכשיו.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים שאני רוצה להתייחס אליהם אחרי המשחק מול מכבי פ"ת:

א. כשאייל סגל הצהיר עוד לפני שהתחילה העונה שהוא לא רוצה סתם לשרוד בליגת העל, אלא להתבסס בה, הוא התכוון בדיוק למה שאנחנו רואים עד כה. מכבי נתניה שלו היא קבוצה שמגיעה לכל משחק כדי להוציא מעצמה את המיטב. יהיו משחקים שהיא תצליח יותר וגם יהיו משחקים שהיא תצליח פחות, מדי פעם היא תנצח ולפעמים היא גם תפסיד, אבל בכל משחק יראו עליה שהיא קבוצה.

ב. אם יש משהו שמפתיע אותי מאוד עד כה בעונה, זה שמכבי נתניה לא מרשה ליריבות שלה להבקיע שערים קלים. זה שונה לגמרי מכל מה שהתרגלתי אליו בשני העשורים האחרונים. אני רגיל שבמשחקים שמכבי נתניה עדיפה על היריבה שלה ומובילה ביתרון מבטיח של 2:0, היא מאבדת ריכוז, מחזירה את היריבה למשחק ו"עושה לעצמה חיים קשים". העונה לא רק שזה לא קורה, אלא להפך, הקבוצה מענישה את היריבות שלה על כל טעות ומגדילה את התוצאה.

ג. עלי מוחמד בעוד הופעה שמקרבת את קצו בכדורגל הישראלי. ידעתי עוד לפני העונה שהוא יהיה שחקן טוב גם בליגת העל, אבל לא תיארתי לעצמי כמה.

ד. הפגרה באה לנו בזמן טוב. היא גם מאפשרת לפצועים זמן להתאושש וגם נותנת לצוות המקצועי מספיק זמן כדי להוריד את כל השחקנים לקרקע (לא שלפני משחק חוץ באצטדיון כמו טדי ועם יריבה כמו ביתר ירושלים אפשר לבוא שאננים, ובכל זאת) ולהתכונן כמו שצריך למשחק.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול (חמישי בערב) אייל סגל נכנס לקבוצת האוהדים ופרסם את הדבר הבא:

לאורך כל השנים טענתי שמכבי נתניה לא מתנהלת נכון מבחינה שיווקית. ישנם דברים שמשתנים לטובה מאז שהמועדון עבר לידיים של אייל סגל וישנם דברים שאני מקווה שישתנו בהמשך.
    למרות שכיום לפייסבוק בפרט ולרשתות החברתיות בכלל יש כוח עצום, עדיין עבור חלק מהקהל, לרבות המבוגר, דווקא אתרי הספורט הם מקור הידע המועדף.

אני חושב שלהתראיין לאתרי הספורט זה לא דבר רע ואני גם אוהב את זה שהשורש צנ"ע חוזר בכל ראיון כשהשחקנים נשאלים על מטרותיה של הקבוצה, אך אני חושב שזה לא בריא שכמעט בכל יום מתפרסם באתר ספורט אחר ראיון עם שחקן מהקבוצה.

לפני שהמשחק בטדי נגד ביתר ירושלים הוא מבחן מקצועי, הוא קודם כל מבחן מנטלי. האם הקבוצה מסוגלת להתנתק מכל רעשי הרקע?

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי הפעם האחרונה שניצחתם בטדי לא בגארבג' טיים? יש לכם הזדמנות מצוינת לעשות זאת בשני, מבחינת סגנונות משחק בטדי אנחנו אמורים להיות המשחק הכי קל שלכם העונה, כל התקפת מעבר תהיה שווה חצי גול ואני לא רוצה לחשוב על המאצ'-אפ של קליימן מול ערן לוי וסבע..

10. oFiRzZz Member

בעונת הצ'צ'נים, לא יודע אם זה גראבג' טיים כי בגלל הנצחון ההוא הגעתם למחזור האחרון עם סיכוי תאורטי לרדת.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל רק בדיעבד, למשחק נגדכם עלינו בידיעה שנשארנו בליגה(היו "חגיגות" הישארות אחרי ניצחון על ב"ש שבועיים קודם לכן) ורק תסריט מופרך יוריד אותנו.

בקיצור בשני?

12. abcd Member

באמת כל הנצחונות שלנו שזכורים לי בחוץ (היה גם אחד בוינטר) היו כשרק לנו היה על מה לשחק. 95, 2000 ו-2013 היינו במלחמת הישרדות. במחזור האחרון של 2003 הבטחנו את המקום רביעי ובסיום 2007 עברנו את מכבי ת"א בדרך למקום השני אחרי שבית"ר כבר היתה אלופה.

הפעם היחידה שבאמת ניצחנו שם במאני טיים היתה ברבע גמר הגביע ב-93 וגם אז זה היה בפנדלים.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם זכור לי נכון, בית"ר של דראפיץ' הייתה היחידה שב-15/16 לא הצליחה לנצח את נתניה (זכור לי תיקו 0 בתחילת העונה, כמה נגמר בטדי?).

הפגרה עשתה טוב לבית"ר ומנגד אני שומע יותר מדי דיבורים מכיוון נתניה.

14. abcd Member

1-0 מאטוביץ׳

EO11 אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

זה המשחק שלא שרקו לנו איזה 18 פנדלים?

מצב נושא:
הנושא נעול.