מכבי נתניה 2017/18: למה שהפעם נאמין לך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

שלא נדבר על האמירה של אייל סגל ״אני כאן אבל אם יבוא מישהו טוב ממני בעל יכולות ברמה של הקבוצות העשירות- אפנה את המקום ואעזור לו״- שהובילה את אופירה למסקנה- ״בקיצור, אתה רוצה ללכת. שחר לא יגיד את מה שאתה אומר ואלונה לא תגיד את מה שאתה אומר ואשר אלון שיעלה אחריך לא יגיד את זה״.
    סגל אמר לה שאשר אלון ועוד איך יגיד לה את זה... היא אכן שאלה את אשר והוא אמר לה ״בודאי, כשהייתי בנתניה חשבתי אותו דבר״. אז שאלו אותו ״לא אז, היום- גם היית אומר את זה?״- והוא ענה שברעננה זה לא רלוונטי- כי הוא לא רואה מישהו שיבוא במקומו ברעננה.

בכל מקרה סגל חזר ואמר- ״אני בנתניה כי אין מישהו אחר וכי המועדון הזה הוא מהדברים שהכי יקרים לי בחיי. אני מעדיף להיות אוהד ולתרום ואייל(ברקוביץ) מכיר אותי לא מהיום. הוא יודע שתרמתי כל השנים והיו שנים שאפילו הערבויות בבקרה היו שלי ואף אחד לא ידע וזה יותר נוח. כשאתה בעלים מתחילים להיכנס לך לכיס, ולחיים. כשאתה אוהד שתורם בשקט הרבה יותר נוח״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אתה בחור אינטיליגנט. למה אתה מקשיב לזה? למה אתה עושה את זה לעצמך?

amn ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  3. עידן444 Member

לדעתי זה הפחות גרוע שיש בין 18:00 ל 20:00 ואם אני בדרכים או עדיין בעבודה מתבקש לשמוע ספורט בשעה הזו.

4. DRORIKO Member

אגב בהקשר לשיחה שניהלנו בזמנו על אליעזר לחנה, מסתבר שיש לו תכנית באחת התכניות האיזוריות. רק שכחתי באיזה שעה זה חחחח

5. עידן444 Member

יותר מעניין באיזו תחנה.
    אגב, הוא האוהד נתניה הכי מוסווה בתקשורת...

6. DRORIKO Member

לפי גוגל זה 99 אף אם. ומה זאת אומרת הכי מוסווה? מה הוא אובר ביקורתי כלפיכם?

7. עידן444 Member

לא, פשוט מעולם לא שמעתי אותו מזכיר את זה.
    לפני איזה 10 שנים ישב לידינו ילד חמוד עם חולצה וצעיף צהוב שהתחיל לדבר איתנו וסיפר שאבא שלו זה אליעזר לחנה.
    ושאלנו אותו את מי אבא שלו אוהד? והוא אמר ברור שנתניה. אמרנו לו שהוא אף פעם לא רמז אפילו... אז הוא אמר- ״יש דברים שהם בלב״:)
    הילד הזה בטח אחרי צבא היום...

8. DRORIKO Member

האמת שגם ברמן מאד אוביקטיבי בדיונים על נתניה. אם הוא לא היה אומר שהוא אוהד אותם לא הייתי יודע

9. עידן444 Member

בעניין קובי מור שהוזכר כאן קודם-
    גם אני חושב שהוא לא שחקן מספיק טוב ואני מעדיף לראות במשבצת שלו את ניב שראל- לא ראיתי אותו מספיק אבל ממה ששמעתי פוטנציאל בהחלט טוב.

אגב, מעניין אותי אם אני היחיד שמרגיש כך- אבל לתחושתי קובי מור עולה דרגה כאשר הוא משחק רחוק מהקהל. תמיד במחציות שהוא רץ על הקו שסמוך ליציע המערבי הוא מהוסס, משחק אחורה ויותא פחות קדימה וכשהוא משחק לאורך הקו בסמוך ליציע המזרחי המיותם בדרך כלל- הוא מרגיש הרבה יותר טוב. לא בדקתי אבל נראה לי שגם הבישולים ושני השערים שלו העונה באו בעיקר בצד הרחוק.

בעניין התלבושות- כפי שדרמה2 כתב, גם אני לא סגור על התלבושת ולא בטוח שהיא עדיפה על זו שהיתה בעונה שעברה. צריך לראות אותה בעיניים.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

קובי מור זו סוגיית מיקרו-מאקרו קלאסית.

במיקרו ? שחקן ליגה לאומית, לא כזה שהוא באנקר לעליית ליגה.
    במאקרו ? יש לכם מגנים שמאליים מחליפים יותר טובים בליגת העל? (מינוס קבוצות 1-5)

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד איך. כל מגן שמאלי שיהיה סולידי ולא יעשה את השטויות שהוא עושה עם הכדור ומסבך את ההגנה שלנו.

אני מעריך את הצוות המקצועי של מכבי נתניה, אבל חושב שבקטע הזה הוא קצת גונב דעת כדי לצאת גדול בעיניי כולם. מציגים את קובי מור (מוטי פשכצקי, בעיקר) כאל בול-פגיעה שבא משום מקום, מגן אלמוני מליגה א' שהצליח לתפוס את מקומו בקבוצה הכי טובה שהייתה בליגה הלאומית והתחושה שלי היא שהצוות המקצועי תופס על זה טרמפ. הוא מגן בינוני ומטה בקנה-מידה של ליגה לאומית ואני לא חושב שיש לו בכלל מה לחפש בליגת העל.

לצוות המקצועי של מכבי נתניה היו פגיעות יפות בעונה החולפת. עלי מוחמד ודידייה קוגביניה הם דוגמאות נהדרות לכך. קובי מור לא.

12. Drama2 הסמל מעל הכל

@Maccabi Diamond בוא נדבר קצת שמות ;)
    תן לי מגן שמאלי מחליף ברמה יותר טובה, ובוא נוריד את ב"ש/מ.ת"א/בית"ר/חיפה/פ"ת. (ודרך אגב, לנו יש מגן אחד מחליף ל2 העמדות ולא 1 לכל עמדה)

ברור לי כשמש שהוא מגן ליגת לאומית (וכפי שנאמר, לא בצמרת), אבל זו בערך הרמה של המגנים המחליפים בליגת העל.

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מכיר את כולם ולא צפיתי בכולם. בימים כתיקונם הייתי טורח לחקור מעט ברשת כדי לדוג שמות, אבל תקופת מבחנים עמוסה מונעת זאת ממני.
    אני כן יכול לקבוע בנחרצות שהוא מגן חלש במיוחד. מבחינתי, הוא אפילו לא הוכיח שהוא "מגן ליגה לאומית". הוא נהנה מהעובדה שהוא שיחק בקבוצה שהייתה בכמה רמות מעל לכל השאר.
    לצורך העניין, אם בינואר של העונה הקרובה הוא יצטרף לקבוצת תחתית בליגה הלאומית, אני לא חושב שהוא יקדם אותה בהגנה אפילו במילימטר.

רוצה שאני אגיד לך יותר מזה? אני אעדיף כל מגן שמאלי שאי פעם ראיתי במכבי נתניה על פניו - והאמן לי, עברו במכבי נתניה כמה עפיפונים שחבל לך על הזמן. :lol:

14. abcd Member

מה זה משנה? לדעתי ברוב המשחקים הוא בכלל לא יהיה בסגל

15. yakov_y YNWA

גלשתי קצת בפורום של האתר הרשמי ואני חייב ל״פרוק״ כאן את כעסיי.

1. לפני כמה ימים היה לי דיון עם אוהד בית״ר י-ם על הנושא.
    אייל סגל בתגובה לעידן444 בפורום על כך שכולם מזלזלים ביואל נילסן בגלל אורי קופר ולטענתו מצטטים את המילים של קופר אחד לאחד, הגל בדיון נמשך באותה מגמה ע״י משתמשים אחרים.
    כמו שטענתי, לדעתי, הרזומה של הבלם מאוד רע, אמרתי את זה ראשון ולא סתם ציינתי את זה, הקהל של מכבי נתניה הוא קהל שזרם עם הזרם המוביל, כתב בכיר/אוהד מאירגון האוהדים/אורי קופר ועוד דמויות כאלה קובעים דעה על שחקן וכל הקהל זורם עם זה, יש לי דוגמאות על כך לגבי שנים רבות, דוגמא קטנה: סיסאי שקיבל כינוי מעליב של עמוד חשמל וכולם המשיכו עם זה, דוגמא נוספת: ״עלי כהן״ שחלק מהאוהדים קוראים למוחמד עלי, אוהד בכיר המציא את השם לשחקן וכך זה המשיך.

אני בספק אם מישהו מאוהדי מכבי נתניה ואפילו בתוך המועדון יודע על השנים האחרונות של יואל נילסן, קשה לי להאמין שבעל מקצוע שהיה יודע והיה מביא שחקן עם רזומה כזה, זאת הסיבה העיקרית שאני שפוסל את נילסן.

2. ציטוט של אייל סגל:
    ״העונה המועדון עמד 5 פעמים בוועדת משמעת על אירועים מיותרים ושילם עשרות אלפי שקלים קנסות וכרגע עומד נגדנו עונש על תנאי.
    בנוסף נגרמו העונה נזקים בכ40000(ארבעים אלף)שקל לכסאות ע"י אוהדים חסרי התחשבות,כפול מהנזקים שנגרמו ע"י אוהדי מכבי ת"א.״

מאכזב מאוד וזה עוד קרה בליגה הלאומית בלי שום יריבה עם קהל.

3. ציטוט של משתמש שהצחיק אותי:
    ״יש לנו עכשיו חכמה בקבוצה , גולדנברג , גלזר , שרם - שלושה אשכנזים וזה מריח אימפריה חוזרת ...״
    :D

שאלה שלא ברורה לי התשובה לגביה, למה יש שנאה כל כך גדולה כלפיי אפי ישראל לאורך השנים ?

------

מכבי נתניה מנצחת 1-0 את הפועל רעננה במשחק אימון שנערך היום, אולסק כבש.

מכבי נתניה: דני עמוס, ויקי כחלון, ברנקו ורגוץ', חגי גולדנברג, בן צעירי, עלי מוחמד, דידייה קוגבניה, ניקו אולסק, אביב אברהם, ערן לוי ולאנדרו ריביירו.

כן שותפו: ברק בדש, אמייה טגה, עדן שרם, דן גלזר, עדי קונסטנטינוס, ניסן דנון, גולן אלקסלסי, תומאס יואל נילסן, ניב שראל, האנטר גורסקי, נפתלי בלאי, לני אהרון, ניר עזריה.

הפועל רעננה: אסף צור, עדי נמני, אליאל אמסלם, בן והבה, ירדן כהן, בן בנימין, רועי שוקרני, מרקו אדאמוביץ', דור חוגי, מוחמד שכר ושמעון אבוחצירה.

כן שותפו: יוסף טוואבה, עמנואל אמבולה, טל אדלר, שניר שוקר, יובל טיטלמן, עמית כהן.

רעננה קבוצה מאוד חלשה על הנייר, אין לי ספק בכלל שהסגל שנבנה אצלנו עם כל הביקורות טוב משל רעננה או הפועל חיפה.
    ההרכב די דומה להרכב בעונה שעברה אם כי אני בטוח שהוא ישתנה, גולדברג בעמדת הבלם.

מצב נושא:
הנושא נעול.