מכבי נתניה 2014/5: בעיות כלכליות, ערן לוי נפצע ולא ידוע אם ישוב לשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

עמית בן שושן משקיע,
    עושה הרבה עבודת הגנה ולחץ,
    יש לו חוסר יציבות במשחק- מעט מידי דקות טובות, יותר מידי דקות שהוא לא מעורב במשחק(רוב הזמן לא באשמתו, כי הוא כן עושה תנועה ובא לקבל ורוב הכדורים הולכים לערן לוי וקאיודה).
    שער אחד עד כה זה מעט מידי, וזה לא שהקבוצה לא כובשת שערים...
    מאמין שישתפר, וגם אם לא, אין לנו משהו יותר טוב.
    מפחד מהרגע שניר אברג'יל יחזור מפציעה ויוסי מזרחי שעושה לא מעט דברים מוזרים העונה יעדיף אותו...

2. Bilev Member

1. ביום שני (אם אני לא טועה) ערן לוי עלה לשידור ב-103 בתוכנית של איינשטיין וקופמן ואמר שיש לו 2 שערים ו4 בישולים...
    נראה לי שיש לו רק 3......
    2. מישהו יודע למה כבר אין את העיתון שהיה מחולק בלאומית, עם טבלאות של סטטיסטיקות וראיון קצר?
    3. ראיתי בשרשור של ב"ש שיש מעקב אחרי בישולים ושערים שמתעדכן בכל מחזור..
    לא אכפת לי לעדכן את זה (אפילו אחת לכמה מחזורים) אני רק לא יודע אם זה מדויק:

שערים:
    קאיודה - 4
    ערן לוי - 2
    בן שושן, צלישר, הרוש, סירגי, שריקי - 1
    עצמיים - 2

בישולים:
    ערן לוי - 3
    קאיודה, בן שושן, רן רול, אור ברוך, רומאריו פירס - 1

3. עידן444 Member

אני גם חושב שיש לערן לוי 4.
    ואם יש לו 3 והוא אומר 4 הוא בטח סופר את השער העצמי של הפועל חיפה. 3 אני זוכר עכשיו בקלות-
    צלישר - ק"ש
    סרגי - סכנין
    קאיודה- הפועל פ"ת
    נגד מכבי פ"ת הוא לא בישל? לא זוכר...

4. Bilev Member

נגד מכבי פ"ת הוא לא בישל
    כנראה שהחשיב את השער העצמי מול הפועל חיפה.
    דרך אגב בליגת החלומות "בישול שער עצמי" לא נותן נקודות, לעומת זאת בFANTASY של ליגת האלופות (והשאר) זה כן נותן

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/d/dmain/361_185/gg1171068.Xxx

מכבי נתניה - העמוד הרשמי: לאחר בדיקה של נוירולוג, הוחלט כי עודד גביש יחזור להתאמן, אך הוא אינו מורשה לנגוח לפחות בשבועיים הקרובים.
    המשמעות היא שהוא בודאות לא ישחק שבועיים ואולי אפילו יותר מכך. אולי באמת הרביעייה האחורית של מכבי נתניה תראה כפי שציטטתי בהודעה?

6. עידן444 Member

אני בעד. אהבתי את המשחק של ויקי כחלון מבחינה הגנתית, אבל התקפית הוא מוגבל. אני באופן אישי לא אוהב שמגן משחק עם רגל הפוכה, לכן מעדיף את שמעון הרוש בצד שמאל. הוא כבר כבש שער אחד ולדעתי יתרום עוד כמה שערים במהלך העונה אם ישחק בקביעות(מה שלא נראה כיוון שנראה שהבחור סובל מפציעות כרוניות...).
    מה שאני מאוד מקווה זה שעומרי קנדה חוזר להיות המגן הימני המועדף.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דגשים לאחר המשחק מול מכבי תל אביב:

א. "אל תגידו מכבי תל אביב, אל תבשרו בחוצות בלומפילד". אם שיחקנו בערך 15 דקות ביתרון מספרי, שבשער של מכבי תל אביב עד שחקן שדה ולא הצלחנו להבקיע, זה מראה שאנחנו קבוצה חלשה להחריד - וזה מתווסף לאותן 20 דקות משפילות נגד הפועל חיפה.

ב. במונחים כלכליים, ישנו מושג שקוראים לו "יתרון יחסי". שיוסי מזרחי ישאל את עצמו האם לעידו לוי כבלם יש יתרון יחסי על פני עמרי קנדה כמגן והאם שווה לו לגדל את איאד אבו-עביד ככדורגלן טוב ומגן בינוני (כמו שרן ייני) או ככדורגלן טוב ובלם טוב.

ג. כבר נגמרו לי המילים הרעות על עומר צלישר ושמעון הרוש. כל משחק מחדש אני מסתכל עליהם ורואה שחור בעיניים.

8. עידן444 Member

א. מה חשבת שיקרה אחרי שהורחק השוער? מכבי ת"א קבוצה מספיק חזקה כדי להחזיק את המשחק הזה ולא להתפרק. אם מכבי ת"א שמה לה למטרה שלא תבעט לשער- אתה תתקשה מאוד לבעוט לשער. ועדיין הצלחנו לעשות את זה פעמיים. וייני עצר... בכל זאת כדורגלן... אתה מדבר כאילו נכנסה לשער ילדה בת 3. וגם עם ילדה בת 3 בשער מכבי ת"א יכולה לנצח את רוב הקבוצות בליגה. בהחלט ראיתי תסריט שאפשר לעשות 3-2, ו 3-3... אבל זה שלא עשינו את זה לא הופך אותנו לאפסים- בכל זאת שמנו 14 גולים(רביעית בליגה).

ב. מסכים עם כל מילה!!!

ג. אני חושב שאתה מגזים. אתה ועוד רבים מפנים אצבע מאשימה לאנשים הלא נכונים. עידו לוי לא טוב, אבל ביחס לבלם הזר שהיה אמור להיות "מעוז ההגנה" שלנו הוא עוד נראה בסדר. שים את עידו לוי ליד לואיס מרין או אמיר שלח ולדעתי הוא היה נראה הרבה יותר טוב. מביך לראות איך הבלם הזה כל משחק עושה במכנסיים וילד בן 19 שרק אתמול עלה מהנוער צריך כל הזמן להציל אותו...
    לגבי צלישר- את הטעות הקריטית שגמרה את המשחק שוב עשה אתמול שחקן זר. גם במקרה הזה- שים את צלישר ליד אלברמן או מיטרוביץ'(או דודו סיארנסה השחקן שיוסי מזרחי חשב שהוא הביא...) ומבטיח לך שהכל היה נראה אחרת גם לגביו.
    הקבוצה כשלה בצורה קריטית בכל עמדות המפתח שהיא היתה צריכה לחזק ואתה ועוד כמה סימנתם את המטרות הלא נכונות. אתה מצפה מעידו לוי וצלישר שיובילו קבוצה? למה בדיוק אתה מצפה מצלישר? שיהיה איזה ברומטר שיניע אותנו באמצע? שחקן אפור, די מוגבל, אני כן חושב שהוא עושה התקדמות. הוא לא יהיה אלברמן, אבל בהחלט שחקן לגיטימי לליגה הזאת שעד כמה שבדקתי לא מצאתי בה אבוקסיסים, רוני לוים, קנדאורובים, אוליאנובים, ז'אוטאוטסים, עידן טלים ובואטנגים חדשים...
    ולגבי שמעון הרוש, שמעון הרוש בסדר. שחקן פרווה. פה ושם יתרום משהו בהתקפה, לא חזק מידי מבחינה הגנתית(לדעתי בעניין הזה אורי שטרית טוב ממנו, ובטח ובטח אדיר טובול וטופי שהיו כאן עונה שעברה). זה שמעון הרוש.
    מי שחשב שהביא את שמעון הרוש ויקבל רוברטו קרלוס, כנראה חי בפנטזיה...

9. kufsa Member

10. abcd Member

ועוד שנה מה יהיה?
    המועדון גוסס ואנשים אצלנו בפייסבוק חוגגים כי נפטרנו ממוטל'ה. כמו שלבן אדם יישרף הבית והוא ישמח כי זה פתר לו את בעיית הנמלים.
    לך תבין..

11. oFiRzZz Member

לא מפתיע בכלל , זה היה צפוי שזה יקרה ואם לומר את האמת אלי שגב הוא בעלים רע .
    איש עם כוונות טובות אולי אבל הוא טעה כמעט בכל דבר אפשרי .
    מה שנראה לי שיקרה מעכשיו -
    שגב ירצה לצאת עם רווח כלשהו מנתניה וימכור את קאיודה בינואר >
    כשזה יקרה , אפשר יהיה לעלות עם הנוער עד סוף העונה ולהתכונן לעוד עונה בלאומית .

נקווה לימים טובים יותר , מגיע בעלים טוב ואמיתי למכבי נתניה ולקהל שלה.
    מתקנים מעולים , אצטדיון מעולה , קהל נהדר . מה עוד חסר ?

12. abcd Member

בקשר לחלק הראשון, מעדיף בעלים רע על כלום. כבר היינו שם, אפילו דור הזהב (שהיה הנדוניה האחרונה של יאמר) הצליח להשאיר אותנו בחיים בסה"כ 3 שנים. יצאנו מה-3 שנים האלה מרחק יואב כץ מפירוק ועכשיו אנחנו שוב חוזרים לאותה נקודה של אחרי יאמר רק שנראה לי זה יהיה יותר קצר הפעם כי אין עוד בן הרושים למכור, רק קאיודה אחד
    יום עצוב ולדעתי גם ירדנו היום ליגה אבל את זה הזמן יגיד.

בקשר לחלק השני. אם נצא רגע הצידה ונסתכל על עצמנו אוביקטיבית אז יש לנו קהל סביר(כמותית). בסקאלה שבין קבוצות ליגת העל אנחנו איפשהו אחרי האמצע אבל לא יותר מזה. קהל שמילא את רוב 4-5 במשחק חסר סיכוי אבל שבוע לפני באו 350 לטדי. 24 אלף איש לגמר גביע אבל לא חמישית מזה במשחקי בית.
    קהל שבעונת שיא מכניס לקופת המועדון 2 מיליון שקל ממכירת מנויים(אחרי עיגול קל כלפי מעלה). מכיר את כל הנסיבות וממש לא מקל ראש גם בכמויות האלה(כי היו עונות הרבה יותר גרועות מהבחינה הזאת) אבל צריך להבין שקהל כזה לא מושך בעלים ואף אחד לא עומד בתור.
    מצאנו כבר שני פראיירים, מקווה שיבוא גם השלישי.

13. סמואל אטו Member

שיתן את הקבוצה לאוהדים עד שהם ימצאו רוכש. נמאס מהנדנדות האלה של בעלים שמתחלפים כל יומיים.
    חבל על נתניה, כי יש להם מה לתרום בליגת העל.

14. עידן444 Member

נראה לי שאתה קצת מתבלבל...
    הקהל בארץ הוא קהל הצלחות. כשיש הצלחת בא קהל, ולא כשבא קהל יש הצלחות. כשקבוצת הניהול בראשות משה תאומים, אורנשטיין וחבריהם הגיעו להפועל ת"א עם הגב הכלכלי של סמי סגול הם הגיעו למועדון עם פוטנציאל אוהדים זהה לשלנו, לקחו דאבל, יצרו מסורת באירופה, ומימשו את פוטנציאל האוהדים והגדילו אותו. זה לא קרה ביום ולא ביומיים להפוך את הפועל ת״א מקבוצה שמושכת לבלומפילד 3,000-4,000 אוהדים למועדון שמוכר אלפי מנויים, וקפיצת המדרגה קרתה בזכות תארים והצלחות. אלונה ברקת הגיעה למועדון הרוס שאפילו השרופים ביותר הפסיקו להגיע. איזי שירצקי ואלונה הם פילנטרופים חולים כדורגל וזה הפרופיל של בעלים אמיתי אפילו אם הוא לא אוהד של הקבוצה(אני לא בטוח מה הקשר של יענקלה לחיפה). הפוטנציאל בגמר הגביע הוכח. צריך בעלים רציני, שמכיר ביכולות הכלכליות שלו(שגב דוגמה למישהו שקפץ הרבה מעל הפופיק ובלי שום כיסוי) וידע לממש את הפוטנציאל הזה. אם אתה חושב שמכבי ת״א היתה מוכרת 12,000 מנויים ומכבי חיפה 17,000 עם שמעון הרוש ואור ברוך ואחרי 30 שנה של שממה בארון התארים שלה- יש לך טעות קשה!

15. abcd Member

ברור לי שהמספרים שלנו הם מובנים בהחלט בהתאם לסיטואציה. בקשר לפוטנציאל פה אני קצת פחות אופטימי ממך, היו לנו עונות בצמרת, אפילו עונה עם 2 סיבובים במאבק האליפות ועדיין היה מגיע מעט מאוד קהל(פחות מעכשיו ברוב המשחקים). איזי ואלונה הם יוצאים מהכלל והלוואי עלינו לזכות גם בדבר הזה.
    לא יודע אם עכשיו איש עם שריטה שיחליט להיכנס לכדורגל יעדיף קבוצה עם פוטנציאל ולא קבוצה שכבר מימשה אותו.
    במה אנחנו עדיפים על הפועל ת״א למשל?

מצב נושא:
הנושא נעול.