מכבי נתניה 2012/3: יורדים לליגה השניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏6/7/12.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טל בנין סיים את דרכו במכבי נתניה. ראובן עטר וגילי לנדאו המועמדים המובילים להחליפו

לא מבין קבוצה שמפטרת מאמן 6 מחזורים לסיום ועוד יותר אני לא מבין מאמן שיסכים להגיע אפילו אם יבטיחו לו בכל מקרה חוזה לעוד עונה, מאמן צריך שיהיה לו קצת כבוד גם למקצוע שלו וגם לקולגה שלו שפוטר. משעשע גם שהפיטורים האלה נעשו שבועיים אחרי שמוטל'ה זיין את השכל עשרים דקות ביציע העיתונות על זה שהוא במכבי נתניה כדי לשמור על טל בנין ולא הפסיק לשבח את בנין שדי נעשה לו עוול העונה כי אני חושב שמדובר במאמן לא רע שנקלע לעונה מאוד בעייתית וספג רעל מכל כיוון.

עדיף ללנדאו ועטר להישאר בבית מאשר להכניס את עצמם לכאבי ראש בתחתית.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

למה אם נותנים להם חוזה גם לעונה הבאה מה יש להם להפסיד?
    אם הם יירדו ליגה אז יגידו שהם לא אלה שבנו את הקבוצה, אם הם ישאירו את הקבוצה בליגה הם ייצאו גדולים שהצליחו כנגד כל הסיכויים לעמוד במשימה.
    ווין ווין סיטואיישן.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/13
  3. henry1 Member

שינוי היה צריך להתבצע. המצב של הקבוצה הוא הגרוע ביותר מבין כל קבוצות התחתית, אין מחוייבות, וזה נהייה גרוע משבוע לשבוע. הזעזוע היחיד שהיה ניתן לעשות זה פיטורי בנין, ובצדק. חבל שזה לא נעשה כמה מחזורים לפני, אבל טוב מאוחר מאשר לחכות עד שנרד רישמית.

השאלה, למה עטר? בניגוד להרבה אוהדי נתניה, לי אין זיכרון קצר וכל ההתנהלות של עטר בקיץ הייתה צריכה להרחיק אותו מנתניה לעשור הקרוב. מבחינה מקצועית, אני לא מחזיק ממנו אפילו טיפה, אבל עצם העובדה שמגיע מאמן חדש, מאמן שמכיר את המערכת וחלק מהשחקנים, כבר נותן לו יתרון על-פני מאמן אחר. אבל מה הלאה? עוד פעם נצטרך לסבול את חוסר המקצועיות שלו בשנתיים-שלוש הקרובות? שוב פעם בחירות איומות של זרים? שוב ימפולסקי? דגני?

שאלות נוספות: מה עם המשקיע העתידי? או קבוצת המשקיעים? מוטלה דאג להביא קבוצת משקיעים לעונה הבאה, מה יקרה עם פיטורי בנין? האם זה מותנה בהשארת בנין? הרבה שאלות שנקבל עליהן תשובות בחודשים הקרובים.

4. alexshw Member

סופית, עטר חוזר לקדנציה רביעית.
    עטר = קטש
    נתניה = גליל

5. תומס מולר Member

נתניה היום ירדה ליגה.

6. abcd Member

יש לנו את הקהל הכי חסר כבוד עצמי ובעל זיכרון קצר במזרח התיכון, לראות את התגובות בפורומים ולרצות להקיא. "מלך", "מושיע", אנשים כבר שכחו מה הלך פה רק לפני כמה חודשים.
    מצד שני, אם זה מה שיגדיל משמעותית את הכמויות במלחמות עולם שמחכות לנו אז שיהיה.

אף פעם לא החזקתי מרובן יותר מדי אבל דבר אחד אי אפשר לקחת ממנו(לפחות בתקופה אצלנו) וזה ששחקנים אוהבים אותו ובסגל של פרימדונות כמו שלנו זה לא דבר שאפשר לזלזל בו.

7. Raulito Madridista

גם לאור הכישלון במכבי חיפה, הבחירה של עטר לקחת את נתניה במצבה הנוכחי היא חד-משמעית להכניס ראש בריא למיטה חולה. כסף בטח לא חסר לו ואין לי ספק שאת העונה הבאה הוא היה פותח ולא בחוף הים אלא עם קבוצה לא רעה בליגת העל. אני לא חושב שלאוהדי נתניה צריכות להיות תלונות מסוימות. הוא קיבל הצעה שלא ניתן לסרב לה ואז מה אם הוא משך את חן עזרא איתו, הוא היה השחקן הכי טוב בארץ בעונה שעברה.

צריך להגיד את האמת - נתניה עם בנין - העסק לא התחבר מהרגע הראשון, די מביך אגב שהמאמן נשאר כי הביא ספונסר. אני אמשיך לטעון שאחמד סבע קיבל יחס לא ראוי גם אם חלה ירידה ביכולתו, בנין היה איש פרנצ'יפים והזוי שעונה עם איצטדיון חדש עשויה להסתיים בירידת ליגה או במקרה הטוב בדפיקות לב שהתבדו. שפיגלר גם מסתמן כבובה ולא יותר.

8. abcd Member

הוא ממש לא "רק לקח את עזרא".
    סגר בחיפה בזמן שאנחנו נאבקים איתם על אירופה, ישב שם לפגישות עבודה במקום להתרכז במשחקי הליגה שנותרו מה שכמעט עלה לנו באיבוד הכרטיס שכבר היה לנו ביד. בנוסף על זה שזה לא אתי בלשון המעטה שהמועדון מנסה להשאיר שחקנים בזמן שהמאמן שלהם באותו זמן כבר יודע שהוא רוצה אותם לקבוצתו החדשה.
    לחן עזרא הוא חפר בלי סוף עד שהשתכנע לעבור לחיפה(ע"פ חבר טוב מאוד שלו), הרעיל גם את מוגרבי ובהשערה מושכלת אני מאמין שגם את דג'אני.
    היה לנו בעונה שעברה סגל נהדר ולא נשאר ממנו כלום תוך קיץ אחד.

בקשר לאחמד סבע, בכל מקום נורמלי כבר היו מטיסים אותו על טיל אם הוא היה מציג את היכולת שהוא מראה העונה. זה לא משהו שרואים בסטטיסטיקה ובגלל שאנחנו קבוצה שלא משודרת ביום-יום תצטרך פשוט להאמין לי בעניין הזה. משחקים שלמים זה נראה כאילו הוא עושה דווקא.
    אבל במקום זה עשו הכל כדי לרצות אותו כולל הויתור על שריקי ככה שאי אפשר להגיד שהוא קיבל יחס לא ראוי.

9. Ice Cream חסה

וכאילו שלנתניה חסרות צרות, היום סרג' לופו נעצר בקשר למעורבות במותה של הצעירה בנתניה.

כולי תקווה שזו הייתה תאונה מצערת, ושללופו אין קשר ולא היה מושג למה שחבר שלו עולל...

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השמועות האחרונות הם שהפועל באר שבע סיכמה עם מכבי נתניה על רכישה של קובי דג'אני וכעת מה שנשאר הוא לסכם את התנאים עם השחקן.
    את דעתו של אבירם על השחקן כבר שמעתי, אבל אשמח לשמוע דעות נוספות על דג'אני, גם על שלוש השנים כתקופה וגם על השנה האחרונה כפרט (יתרונות, חסרונות וכיוצא בזה).

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. abcd Member

תגובות שלי ושל הנרי1 על שאלה דומה בדיון העברות ליגה לאומית..