מכבי נתניה 2010/11: דג'אני וסבע האריכו את חוזיהם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/7/10.

1. yakov_y YNWA

מכבי נתניה רושמת הפתעה גדולה ומנצחת את הפועל ת"א 2-1 שעלתה עם הרכב חזק.
    הפועל ת"א הובילה 1-0 משער של ערן זהבי בדקה ה-10, אבל אחמד סבע דאג למהפך תוך 7 דקות בין הדקות 68-75.
    אירוע מרכזי של המשחק: בדקה ה-8 כלב פרץ למגרש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

- אם רק תאמינו -
    - רק האהבה תנצח -

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעתי אתמול לקראת סיום השידור שגורמים בנתניה פנו ליצחק תשובה כדי שיעזור לקבוצה. בכלל אני רואה שמחפשים מישהו שייקנה את הקבוצה מדניאל יאמר, אבל הבעיה היא שכנראה לא מפנימים אותה בנתניה היא כזו: כל עוד אין לקבוצה מתקן אימונים והם עוברים ממגרש למגרש ואין איצטדיון ראוי כי הקופסה מזמן לא כזה, אף משקיע לא יבוא ויקנה את הקבוצה וישקיע אפילו חצי מהסכומים שהשקיע דניאל יאמר כי אין לו אפשרות לראות ולו תוצרת קטנה אם זה בגידול ראוי של שחקנים, השבחתם ומכירתם, ואם זה מכמות קהל שיכולה להקטין את ההשקעה שלו ואולי אך להביא לו טיפה רווחים שיהיו לטובת הקבוצה. אני לרגע לא מאשים את יאמר שהלך אחרי הכל הבן אדם ב-4 שנים השקיע בנתניה משהו כמו 70 מיליון שקל כן? מגרש אימונים שהובטח: לא נבנה. איצטדיון שהובטח: לא נבנה. אז מה מצפים ממנו שיעשה? ימשיך לזרוק כסף כשמשתינים עליו ושיגיד זה גשם? אין לי ספק שאם היו את הדברים האלה לא רק שהוא לא היה עוזב אלא גם היה מגדיל את התקציב כי היה פוטנציאל אמיתי למכבי נתניה להפוך לקבוצת צמרת אמיתית כי מבחינה מקצוענית היא הגיעה לשיא גבול היכולת שלה בעליבות שהתקיימה סביבה. האשמים האמיתיים: עירית נתניה בראשות מריים פייר-פח שלא מתביישת להגיד את המשפט עיר הספורט של ישראל!!!!!!!!! בצוותא עם העיר נתניה אחרי הביזיו שהיא עשתה ען האיצטדיון ומתקן אימונים שלא קיימים בכלל! מה זה שיש כדורגל חופים בנתני הופך אותה לעיר ספורט? במקסימום הופך אותה אולי לעיר קייט בחודשי הקיץ ממש לא לספורט. קודם שתקים את המגרש והאיצטדיון! שתבנה היכל כדורסל ולא כזה של 2,000 אלא של 5,000 שיאפשר לקבוצה אם תיקח אליפות לארח ביורוליג וביורוקאפ. אחרי זה שתגיד את המשפט הזה, בינתיים עיר והעיר שלה הם פאתטים! ורוצים לדעת עד כמה העירייה טיפשה? אחרי שהאיצטדיון הזה נבנה כבר משנת 2005 כשאני עוד הייתי לפני גיוס! וכבר עברו עוד מעט 6 שנים מאז והוא פיל לבן, במקום שצתבוא ותגיד לחברה יודעים מה? אם אתם משלימים את זה בתוך שנה גג אז תקבלו כה וככה כסף היא מבחינתה שהמגרש יהיה מוכן ב-2015 לא קרה שום דבר...ביזיון! שתעשה כמון בחיפה שתיתן לחברה 2 מיליון דולר אם המגרש יהיה מוכן עד לפתיחת העונה הבאה כי בתאכלס אם רוצים המגרש מוכן באוגוסט 2011 הרי יש מיליון עובדים זרים פה אז עד שיגרשו אותם ואת ילדיהם שייקחו אותם ויבנו מגרשים אם הישראלים העצלנים לא רוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/10
  3. yakov_y YNWA

כל מילה בסלע.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה רשמים מהמשחק מול הפועל תל אביב (רק אתמול בלילה הזדמן לי לראות את כל המשחק בשידור חוזר):

א. קובי דג'ני ממשיך להיות השחקן הטוב ביותר שלנו במרכז השדה. גם מול הפועל תל אביב הוא היה השחקן הטוב ביותר על המגרש וזה לא פשוט, מאחר והוא משחק לגמרי לבד. רק שימשיך כך. מה שכן, הוא חייב עוד שחקן משלים לידו. חבל מאוד שזה לא אמיה טגה.

ב. קרלוס אריאס הראה שיש על מי לסמוך בשער. גם אם לא מדובר בשוער גדול - ואת זה אנחנו עוד לא יודעים - לפחות אנו יודעים שעמדת השוער היא לא תהיה זו שתפיל אותנו אם וכאשר הקבוצה תצליח להתחבר. השער של ערן זהבי היה באשמתם של דלה ימפולסקי והשחקן שעמד משמאלו שפירקו את החומה בטפשות.

ג. התיאום בהתקפה עדיין רחוק מלהיות מושלם. סך הכל חן עזרא היה פצוע ברוב שלבי העונה החולפת והצמד מאור עשור ואופיר עמרם עדיין צריכים להתרגל לראשון ולאחמד סבע. מכבי נתניה הביכה עשרות פעמים את הגנת האדומים, אך תמיד זיוף במסירה או אי הבנה אחד של השני מנעה כיבוש שער.

ד. אם לא ימצא שחקן הגנה, אני חושב שהציוות הטוב ביותר במרכז יהיה אוראל דגני ועמרי בן הרוש. שניהם גבוהים, מהירים והחיבור ביניהם עשוי לקרות במהרה, כי הם מכירים זה את זה טוב מקבוצות הנוער של המועדון. בצד ימין אפשר לתת לעדי נימני לשחק יותר ורק אם המצב יראה לגמרי רע, אז להעביר לשם את אוראל דגני ולשלב את ליאוניד קרופניק.

5. eran levy Member

אף אחד לא מכיר את התוכניות הכלכליות של עירית נתניה. יש עוד דברים בעולם חוץ מכדורגל, ואצטדיון זו לא השקעה זניחה. חוץ מזה, קלינטון, שעשה כמה דברים יותר מפיירברג בחיים שלו אמר מול המצלמות שהוא לא קיים מגע מיני עם מוניקה לוינסקי. לדבר כל אחד יכול.

וההערה עם מיליון העובדים הזרים ממש מיותרת. הישראלים לא עצלנים, הכל שאלה של סדרי עדיפויות. כשדוד עזריאלי רוצה להקים קניון חדש הקניון ייבנה ואפילו בטווח הזמן המוקצה לו. ככה זה, עזריאלי הוא אדם פרטי ואם הוא רוצה הוא ישלם ויעשה. פיירברג חייבת דין וחשבון ליותר מדי אנשים בנתניה ובמדינה, זה הרבה יותר מסובך להקים אצטדיון עירוני מאשר קניון פרטי (או אצטדיון פרטי, אבל אני לא רואה איך קבוצה ישראלית מסוגלת אפילו להרהר בבניית אצטדיון משלה).

6. yakov_y YNWA

eran levy
    אתה מגן על עיירית נתניה ומריים פיירברג ?

משנת 2005 היא הבטיחה איצטדיון כדורגל ועד עכשיו היא לא קיימה !

אתה יודע כמה כבישים מיותרים שודרגו, כמה גינות יש בנתניה שהתחדשו, בכל מקום בנתניה יש גינה חדשה שעלתה כמה אלפים, גינות מיותרת שאף אחד לא רואה ולא שם לב אליהם, כדורגל חופים שעולה לא מעט, בשביל מה צריך את זה ? העיקר היא גרה ב-2 בתים שעולים הון.
    לא איצטדיון כדורגל ולא איצטדיון כדורסל אין בנתניה, העיקר כדורגל חופים.

7. eran levy Member

מרים פיירברג יכולה לגור איפה שהיא רוצה. היא לא קנתה את הבתים בכספי העיריה. היא יכולה לגור גם בארמון, זה לא קשור לעניין.
    דבריך בעצם תומכים בדבריי. יש סדר עדיפויות בעיריה, כנראה שהעיריה מעדיפה לשפץ גינות וכדורגל חופים לפני שהם מתחילים לדון באצטדיון. אינטרסים אינטרסים.
    גינות זה לא רע, דרך אגב, זה משפר את איכות החיים. גם בחולון אין השקעה בספורט אבל העיר יפהפיה. אני לא בטוח שאחד יותר חשוב מהשני.

8. yakov_y YNWA

כמה דברים יש לעשות ב-5 שנים שאי אפשר לבנות עד הסוף את איצטדיון הכדורגל ?

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי בוואן שהעירייה בנתה מתקן אימונים ליד בית ספר שפירא, האם מדובר במתקן אימונים עם חדרים וכמה מגרשים או במגרשון אחד בלי חדרים וכו'? יש למישהו תמונה?

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה לאוהדי נתניה, בתחילת השנה נבחן אצלכם דניאל קהה, האם הוא חתם בקבוצה? שוחרר?

11. yakov_y YNWA

מגרש האימונים החדש נמצא בצד השני של הכביש בו נמצא האיצטדיון. אפשר לראות את האיצטדיון בצד אחד ואת מגרש האימונים בצד השני.
    במגרש האימונים נמצא מגרשון אחד.

מגרש אימונים מאוד מרשים.

תמונות:
    http://www.kufsa.co.il/showPhoto.aspx?fold...le=DSCN6810.Xxx

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.kufsa.co.il/pictures/year/09-10/Others/Migrash_Imun_06.05.10/DSCN6831.Xxxhttp://www.kufsa.co.il/pictures/year/09-10/Others/Migrash_Imun_06.05.10/DSCN6827.Xxx

עלות המתקן הייתה 8 מליון ש"ח. המתקן מכיל דשא סינטתי, תאורה ויציע של 500 מקומות ישיבה.
    עד כה, מכבי נתניה לא יכלה להשתמש בו, מאחר ואריק איזקוביץ', בעליה של ביתר נתניה (או נס טוברוק, אם תרצו) דרש עליו בלעדיות מאחר ולטענתו המתקן הובטח רק לו על ידי העירייה. בית המשפט בנתניה קבע כי גם מכבי המקומית וקבוצות נוספות בעיר יוכלו להתאמן במתחם שפירא, שמו של מתקן האימונים.

ראובן עטר החליט לשחררו.

13. yakov_y YNWA

דניאל קהא נבחן במכבי נתניה ושוחרר.

שמועה אומרת שהוא שוחרר מסיבה שהיא לא מקצועית אלא בגלל בעיה עם הפיזיוטרפיסט.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם זה אומר שמכבי נתניה עדיין תמשיך לנדוד בין מגרשים או שיהיה לה מתקן אימון כמו שיש למכבי, הפועל, חיפה וכו'?

המגרש באמת נראה מרשים וטוב שיש טריבונה.

מה כולל המתחם חוץ מהמגרש?

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/10
  15. yakov_y YNWA

מכבי נתניה תתאמן החל מהימים הקרובים אך ורק במגרש האימונים החדש.
    קבוצת הנוער ושאר קבוצות המחלקה יישחקו גם כן שם.

אין לי מושג מה כולל המתחם מחוץ למגרש.
    בימים הקרובים באימוני הקבוצה אני ייסע לשם ואני ידווח לך.

----------

מגרש האימונים הוא כבר סיבה של אופטימיות, אני מאוד מקווה שהנהלת הקבוצה תבוא ותעזור לקהל של מכבי נתניה, 650 שקל מנוי לנוער זה פשוט מחיר מאוד יקר, בעונה שעברה עלה 400 שקל, למה אי אפשר גם השנה ? הקהל ייעזור משמעותית למכבי נתניה.