מכבי נתניה 09/10: מסיימים את העונה במקום העשירי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏6/7/09.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק. חומר השחקנים שלנו טוב. אמנם לא טוב מספיק כדי להתחרות על האליפות, אבל אני לא חושב שהמועדון צריך לקבל הנחות רק בגלל עזיבות של כמה שחקנים, חשובים ורבים ככל שיהיו.
    השנה המנהיגים שלנו יהיו אנשים שאולי לא גדלו במכבי נתניה, אבל הוכיחו שהמועדון חשוב להם כמו זאב חיימוביץ', אלמוג כהן ושלו מנשה, עם עזרה מקלמי סבן ורביד גזל.
    אולי אחרי כמה מחזורים אני אדבר אחרת לגמרי. אני לא מקובע על שום דבר. כרגע, פחות ממקומות 3-6 ואני אתאכזב מאוד.

2. oFiRzZz Member

הגזמת ,
    יש לנו קבוצה חלשה בהרבה משנים קודמות אבל לא כזו שתתמוד כנגד הירידה . (כך לפחות אני מקווה ומאמין)

3. nidaniel Member

יאללה נתניההההה. כל הכבוד ניצחון ראשון באירופה בתודותיה (בלי להחשיב את הניצחון לפני 20 שנה או 30 באינטרטוטו) למישהו יש תקציר למשחק הזה?

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמי דואני יכול להיות חיזוק נחמד למכבי נתניה...

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה באמת קורה עם אמייה טגה?

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאב חיימוביץ' צפוי לחתום מחר ברוסיה, לא ידוע איזו קבוצה על פי ספורט 5

אלמוג כהן עשוי להשתחרר לאנקרגוצ'ו.

עוד מישהו רוצה לחשוב שנתניה תהיה מעל למקומות 13-16 כפי שאני טוען כל הזמן? (אני מאוד יהיה מופתע אם היא לא תהיה שם)

7. ertyo Member

ספורט 5 מפרסמים שמדובר בקבוצת טרק גרוזני שהיא אם אני לא טועה קבוצה צ'צ'נית.

8. אביעדדד Member

250 אלף יורו לעונה הוא ירוויח בקבוצה הרוסית?
    450 אלף דולר בעונה.

אם הפירסומים האלו נכונים,
    מגיע כל הכבוד לסוכן שלו.

9. oFiRzZz Member

לצערי אני לא רואה איך עם הגנה כזאת גרועה וצעירה אנחנו נעבור את מקום 9-10 ,
    אלמוג כהן-סבן-גזל-מנשה הם היחידים שעוד בעלי ניסיון ושווים משהו ..

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/09
  10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיכום של זאב חיימוביץ' בקבוצה הרוסית, כהמשך ישיר לסיכום של אלמוג כהן בקבוצה הטורקית, מראים שדניאל יאמר כבר לא רוצה את מכבי נתניה. הוא רק מחפש דרכים יצירתיות לא לשלם כספים לשחקנים ולהציל את הכיס שלו. אני מרגיש רע. דניאל יאמר כבר לא רוצה את מכבי נתניה. האהבה שלנו הפכה להיות הנטל שלו.

בלי זאב חיימוביץ' ואלמוג כהן, שלא יהיה ספק, אנחנו יורדים ליגה. זה יהפוך להיות מכה שהיא הרבה מעבר לצד המקצועי. זה יהיה נזק תדמיתי ומנטלי קשה, כי כל הדיבורים על קבוצה צעירה הם לריק. למכבי נתניה אין עתיד עם דניאל יאמר. אני כבר לא מרגיש שחזרתי אחורה ליום בו אשר אלון נכנע בפעם המי יודע כמה ליעקב שחר ומחר לו את רלן מסודי, אלא גרוע מזה. אנחנו אשכרה קבוצה בלי כלום.

3 פעמים בהסטוריה סיימנו במקום הרביעי והיינו צריכים לרדת ליגה. בפעם הראשונה מכבי תל אביב הגישה לנו חבל הצלה במחזור האחרון של העונה - זה היה בשנות ה-60 - בפעמיים האחרות ירדנו ליגה. יש לי תחושה שקללת מקום 4 לא תפסח עלינו הפעם. זה נראה מציאותי מתמיד.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שזה נראה כך וכמו שאני טוען כבר הרבה זמן אתם במקומות 14-16 בלי לחשוב בכלל.

12. Bujuga Member

השאלה איך חיימוביץ' שהוא בלם מצוין, יסתדר בעיר מוסלמית כזאת בצ'צ'ניה והאם זה לא צעד מסוכן מבחינתו?

באמת עושה רושם שאם אלמוג כהן גם ילך, נתניה תאבק על הירידה, ונראית חלשה ביותר, ללא זרים, מסומנת כמועמדת בכירה לרדת ליגה אפילו עם עכו, רעננה ושאר ירקות.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקודת האור היחידה של נתניה מכל מה שקורה עכשיו הוא שלפחות כל ההרכב יהיה מורכב משחקנים שגדלו במועדון ובאמת יהיה אכפת להם.
    בכל מקרה עדיין יש את סבן, גזל(גם זה משהו...) ושלו מנשה שאולי יתחברו טוב אל הצעירים, בכל מקרה זה לא נראה טוב נכון לעכשיו.

14. kfiros Member

ממש עצוב. הכתבה הזאת באמת הפתיעה אותי, חשבתי וקיוויתי שכבר הגיע הקץ לנישול של הקבוצה הזאת אבל נראה שזה רק הולך וממשיך.
    מכבי נתניה של 2009/10 היא חידה לא ברורה.

אם הקבוצה "החדשה" תתחבר, אני מאמין שהיא תוכל להמנע מהקרבות המתמשכים נגד הירידה. המהלך היחיד שלדעתי יכול בוודאות להציל את הקבוצה הוא החזרה של עטר (לעזריה, עם כל הכבוד, אין מספיק ניסיון ובטח שהסגל שעומד לרשותו לא יקל עליו) וזה הצעד היחיד שיאמר יכול לבצע כדי להראות אכפתיות כלשהי- לא רק כלפי הקבוצה, אלא גם כלפי האוהדים.
    אבל כנראה שזה לא יקרה וסיכוי גדול שנתניה תאלץ לחזור למציאות של תחילת שנות ה2000.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: אוקוצ'ה חתם לשנתיים במכבי נתניה.

http://mscwza.wcdn.co.il/w/f-400/310614-5.Xxx
    חוזר ללבוש צהוב שחור. אוקוצ'ה.

לאחר שהמשא ומתן עם הפועל חיפה נראה תקוע, החליטו גורמים במכבי נתניה להחתים את החלוץ, שכבר שיחק בעבר במדי היהלומים במשך 3 שנים. החלוץ הגנאי יוחתם בקבוצה חרף הצהרותיו של דניאל יאמר לפיו תהיה קבוצה של ישראלים בלבד.

:aa1: בוואן פרנסמן יטול חלק במשחק מול גלאטסריי.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/982/876.Xxx
    יקח חלק במשחקים מול גלאטסריי. בוואן פרנסמן.

בלם הקבוצה בעונה החולפת, בוואן פרנסמן, צפוי ליטול חלק במשחקים מול גלאטסריי. עדיין לא ידוע האם הבלם ימשיך בקבוצה, לאחר שהמועדון החליט שלא לקדם את המשא ונתן מול אודנסה הדנית.

:aa1: במועדון פנו לטארק גרוזני על מנת שיאפשרו לזאב חיימוביץ' לשחק מול גלאטסריי.

היה ברור לי שבסוף אוקוצ'ה ישחק במכבי נתניה. פתאום הרעיון לשחק רק עם ישראלים נראה כל כך קוסם כשאוקוצ'ה מצטרף. ותגידו, רק אני לא קונה את זה שבוואן פרנסמן ישחק ביום חמישי? שקוף שעד מחר בערב הוא יהיה בהפועל תל אביב או אודנסה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/09