מכבי נתניה 07/08: לותר מתיאוס נחת בישראל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ReL, ‏6/7/07.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חייב לציין שנורא מעניין אותי כיצד אתה קובע איזו קבוצה תהיה בצמרת ואיזו לא.
    אתה טוען שמכבי תל אביב תהיה קבוצה גרועה עם סגל שחקים גרוע, וחסרים לה הרבה מאוד שחקנים כדי להיות בצמרת. מנגד, אתה טוען שלמכבי נתניה חסרים 2-3 שחקנים והיא תהיה קבוצת צמרת לכל דבר.
    מכבי תל אביב רק התחזקה ותתחזק בקיץ הזה, לעומת נתניה שרק נחלשה ועושה הרושם כי יאמר לא ממהר לשחרר מזומנים לרכוש שחקנים נוספים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/07
  2. matanhh Member

נתניה לה נחלשה היא הביאה את קלימי סבן שהוא מצויין ועוד זר הביא זר וגם במחנה היא תביא עוד 2 3 שחקנים ורוב השחקנים הטובים מהשנה שעברה נשארו ככה שיש לה קבוצה טוסבה עם מאמן מצויין שתהיה בצמרת!

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נתניה ויתרה על הקשר האחורי מבין הטובים בארץ, במקומו הגיע זר בן 34. ההבדלים בין שתי הקבוצות מבחינת שחקני הרכש הם, שבמכבי תל אביב הגיעו שחקנים מדר הראשון, שחקנים אשר צריכים וצפויים לשמש שחקני הרכב לכל דבר, ומנגד בנתניה עד כה הגיעו שחקנים מהדרג השני בעיקר, שחקנים שישחקו רק אם שחקני ההרכב הראשון ייסבלו מפציעות/ השעיות וכו'.

למה מי במכבי תל אביב עזב? משה ביטון?

4. dsvetoy Member

לנתניה חסר חלוץ שפיץ וקשר באמצע וזהו!!!

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נכון, אבל בנתניה בניגוד עד כה למכבי לא מראים נכונות גבוהה במיוחד לרכוש שחקנים שישדרגו את הקבוצה. עטר צריך להלחם עם יאמר על מנת לרכוש שני שחקנים מהדרג הראשון, לעומת מאנה שדורש חיזוק רציני על מנת לראות את מכבי מצליחה בכל המסגרות. שלא תבין לא נכון, אני בהחלט חושב שנתניה עם חיזוק נכון בהחלט תוכל להמשיך ולהיות בצמרת הגבוהה, אך רצף ההודעות הזה, שיש בו יותר שטויות ממקרי האונס של משה קצב בהחלט מצריך תגובה.

לקבוע שהסיכוי של נתניה לרוץ בצמרת גדול מזה של מכבי תל אביב היא טפשות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/07
  6. Fabio Junior Member

עכשיו אני מבין מה אמר אשר אלון אחרי שהוא מכר את הקבוצה. "יאמר נלחם על כל דולר כמו אריה".
    כנראה שיאמר איבד את החשק.. אפילו הוא הודה שנתניה היא רק "הובי" מבחינתו בו הוא יחזיק רק חמש שנים. ומתן, נכון, קלמי סבן יותר טוב מאוזן, אך אם לא היה את הסיכסוכים עם אוזן בענייני המשכורת אני בספק רב אם היו משחררים אותו.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יאמר פשוט רוצה להאיט את קצב ההצלחה של נתניה. הוא דיבר על כך שהשאיפה שלו היא שהקבוצה תתקדם אט אט כאשר בעונות האשונות היא תהיה קבוצה שתתברג בין המקומות 2-5. כהוכחה לכך ניתן לראות את הציפיות שהיו לפני העונה החולפת: לסיים במקומות 5-8. לאחר עונה מוצלחת למידי של עטר וחניכיו, הקבוצה סיימה במקום השני ומייד רץ הציפיות גדל מאד. חלק מהאוהדים כבר החלו לפנטז על תואר האליפות.

יאמר מנסה לשמור על פופורציות. הוא רוצה שהקבוצה תתבסס בצמרת, ורק לאחר מכן תעשה את קפיצת המדרגה הזו. נוסף על כך, אין לו את האמצעים הכספיים הדרושים על מנת להאבק עם שחר, מאנה וארקדי.

8. ReL Member

מכבי נתניה כבר החלה את אימוניה בפרנקפורט , הקבוצה מרוצה מאוד מהתנאים מכל הבחינות , היום ייבחן במשחק האימון חלוץ סרבי.

וידיעה עוד יותר חשובה , ראובן עטר ודדה חדד יישרו את ההדורים ביניהם , אני מאוד מקווה שזה אמיתי ולא רק בשביל לשמח את יאמר , כדי שנראה פה את מסודי או ראזאק או כל שחקן אחר שדדה חדד יכול להביא.

9. Fabio Junior Member

נתניה ניצחה 0:2 את ארטמדיה; מסודי עשוי לחזור

http://www.kan-naim.co.il/ArtPic/MasudiAllen_140X140k-n_12-11-05_01.Xxx
    מסודי עשוי לחזור לנתניה

סוכנו של הקונגולזי השלים עם המאמן עטר, בקבוצה יבדקו אפשרות להחזיר את החלוץ לאחר ששוחררו כל הנבחנים. תמיר כהן החליט לפרום את הרסטות והסביר: "קיבלתי הרבה מחמאות, בארץ אני אחזיר אותן"

http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1182081/3_wa.Xxx

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3429379,00.html

10. ReL Member

סבסטיאן רוזנטל הרשים במשחק אימון וכבש שער בכורה , אי לכך עטר הודיע לו שהוא ממשיך בקבוצה. מהרגע הראשון שהוא חתם שמחתי כי ידעתי שאין לנו מה להפסיד , הוא היה פעם שחקן גדול והוא יכול לחזור להיות כזה.

ארז מסיקה מתקרב למכבי נתניה.

דדי בן דיין סוף סוף ערך אימון מלא.

11. Fabio Junior Member

לינק?

12. ReL Member

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1142874

13. Fabio Junior Member

מסיקה קשר שמתאים לנתניה, אבל איפה הוא ישתלב בין סוליס, כהן, טגה, בונדואה ואולי מסודי שיבוא (כולם נמצאים תחת הקטגורייה קשרים) ועטר עוד אומר שהם ישחקו 4-3-3? אני לא מאמין שהפרסום נכון, וואלה לא אמינים במיוחד לפחות לדעתי

14. King Kenny Member

מסודי יכול לתפקד כחלוץ וגם מסיקה יכול לתפקד כחלוץ.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מסיקה? חלוץ?
    מסודי יכול לשחק מאחורי החלוצים זה כן, אבל מה הקשר למסיקה?