מכבי מחזיקת גביע המדינה 2010

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י נועם אסולין, ‏12/2/10.

1. samoel Member

וכמו שהסכמנו שאם אשקלון ונתניה היו עולות האולם היה מלא - אז כנל נגד חיפה, אני הייתי שם שנה שעברה וחולון וחיפה נתנו שואו.
    אתה בעצמך אמרת שלאשקלון יש קהל נהדר שהרבה הוא מהכדרוגל ולכן היא היא יכולה במעמד כזה למלא את נוקיה.

אגבף עומר ההצעה שלך דווקא תתן יתרון למכבי, אתה רואה קבוצה מסוגלת לנצח אותה ביום השני(אני לא מדבר על היום השלישי) אין עומק לאף קבוצה בארץ בקושי ירושלים עומדת בשני משחקים בשבוע.

2. נועם אסולין Member

כן אבל אני דיברתי על משחקים רגילים.. במידה והאולם שלהם יורחב בצורה כ"כ גדולה אנחנו ניראה את רוממה ריק כמעט כל העונה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא נכון, הכל תלוי בהשקעה הכספית, ברור שאם תשקיע פה מיליון וחצי דולר והקבוצה תיראה כמו השנה אז כן אתה תראה רוממה ריק, אבל אם מכבי חיפה תעמיד תקציב של 5-6 מיליון דולר, ויש לה אולם של 10 אלף מקומות, תהיה בטוח שברוב המשחקים הוא יהיה מלא, כי יהיה למה לבוא, הרי שחקנים בתקציב של 5-6 מיליו דולר זה לא שחקנים בתקציב של מיליון וחצימ דולר

4. נועם אסולין Member

זה לא הקטע.
    אין לה אוהדים של כדורסל, זאת עיר של כדורגל נטו וקהל גדול מגיע רק למעמדים גדולים או למשחק מול מכבי שזה על רקע היריבות מהכדורגל.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע זה נכון אבל זה משהו שאפשר לבנות,סך הכל המון אוהדים מהכדורגל נמשכים בזכות זה לכדורסל גם,אני רואה במשחקים של הכדורסל את אור ועוד הרבה ירוקים מיציע ג' ואם חיפה תצליח אני מאמין שזה ימשיך וימשוך עוד אנשים.