מכבי מחזיקת גביע המדינה 2010

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י נועם אסולין, ‏12/2/10.

1. נועם אסולין Member

כמה עצוב לראות את נוקיה צהוב בגמר הגביע זה כאילו הם עם שש שחקנים..

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי זה השון ג'יימס הזה? ואוו, איזה שחקן. התקפה, הגנה, עונשין ולוקח חלק בתרגילים ולא רק מסיים אותם. בשנה הבאה הוא בטוח ימצא את עצמו בקבוצה עם יומרות לקחת אליפות (נו, זאת אומרת בצהוב שחור). http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בני השרון עם משחק די טוב, אבל לא כזה שמצדיק מחמאות. את זה היא הייתה מקבלת אם הייתה מצליחה לנצל יום בינוני ומטה של מכבי תל אביב כדי לזכות בגביע. מבחינת הקבוצה של פיני גרשון, העיקר לזכות. אחרי 3-4 שנים עקרות, גם זה הולך.
    אני מאמין שרבות עוד ידובר על החסרון של דורי אסף ועל השיקול של דן שמיר לא לשתף אותו. יכול להיות שהוא הפסיד אותו לאורכה של העונה כולה.

3. נועם אסולין Member

משחק בינוני מינוס של מכבי, בני השרון לא ניצלה את זה לצערי ולא לקחה תהזדמנות בידיים.

4. Dimitar Berbatov Member

שחקן מצוין שכששמעתי בקיץ 2008 שמגיע לבני השרון חפרתי כאן על איזו קבוצה נבנת בבני השרון, כמובן שלבסוף הם איכזבו בגדול. ובכל זאת רואים כמה הוא בוסר ושבני השרון היא הקבוצה הראשונה שלו לאחר המכללות.

הפערים בין מכבי לשאר כל-כך גדולים. משחק בינוני שלהם אבל הבינוניות של בני השרון ואינדווידואליסטים של מכבי שגם במשחק חלש שלהם יכולים במהלך-אחד שניים טובים לסיים משחק, עשו את זה בלי בעיות היום. אין אלטרנטיבה, פשוט אין. איי איי, חולוניה חולוניה.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. piston Member

המשחק הלך על פי התוכנית של בני השרון, מה שלא הלך על פי התוכנית זה החושך שהציג קוקי בלצ'ר.

במידה והוא היה מציג משחק בינוני בלבד, בני השרון היו מנצחים את המשחק, אבל הנזק שהוא עשה היה גדול מדי, וזה משחקן שמסוגל לסיים משחק עם 30 נקודות מבלי שזו תהיה הפתעה גדולה.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שזה לעשות רע לשם של דן שמיר,אף אחד לא חשב על זה שאולי עצם העובדה שאסף דורי לא שיחק היא זאת שעשתה את בני השרון כל כך טובים מול מכבי?אף אחד לא חשב שאולי אם דורי היה משחק התוצאה הייתה אחרת ולא לטובת בני השרון אלא לרעת בני השרון?
    סך הכל דן שמיר עשה משהו שלא ציפו ממנו,הרי הרוב הגדול של האנשים כולל אני ציפינו למכבי מוחצת בגמר וקיבלנו גמר צמוד ומותח,אני נותן פה את הקרדיט לשמיר שהוא מאמן מצויין.
    אני חס וחלילה לא מזלזל בדורי כי הוא שחקן מצויין ועוד נשמע עליו הרבה,אבל צריך להבין שלהפיל את ההפסד של בני השרון בזה שהוא לא שיחק זה לא רציני.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום בעיה עם זה שהוא לא נתן לו לפתוח וגם אין בעיה עם העובדה שהוא לא שיתף אותו בשלבים מאוחרים יותר של המשחק, אבל קרה מצב שהוא היה חייב עוד מוביל כדור, כשלארז כץ היו 4 עבירות בשלב מוקדם מדי של המשחק והוא פשוט הניח עליו תוית של "לא בשימוש". פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה.
    בשלב כה מאוחר במשחק, כשאין מוביל כדור, דורי אסף לא יכול להועיל? וגם אם הוא לא יעד לו תפקיד מרכזי במשחק, הוא יכל בכיף להרוויח דקות של ארז כץ אם היה מעלה את דורי אסף כשדרק שרפ עלה לשחק, כי פה גם הטענות על חוסר יכולת להאבק פיזית נעלמים ואני באופן אישי משוכנע שהם לא היה נותן לדרק שרפ 2 שלשות כל כך חופשיות.

אני לא מפיל שום תיק על שום הפסד, אלא אם כן כתבתי "אם הוא היה משחק, הם היו מנצחים בדוק!" בלי ידיעתי. נראה שלא.

8. samoel Member

פז,
    אני חושב שאתה שוכח דבר אחד- אולי בלצ'ר היה חושך אבל אורי יצחקי נתן משחק שכבר 3-4 שנים לא ראו ממנו אז זה מתקזז.

לגבי המשחק עצמו, פשוט משחק גרוע של מכיב - ניצחו וזה מה שהיה חשוב! ברבע הראשון זה היה נראה טוב -בדרך לטיול(כמו שאני אוהב), אבל איזה ביזיון בדקה וחצי 10 הפרש נסגר ולא לא מדובר פה על ברצלונה - גיא פניני במשחק הגנה מחפיר (לא מתאים לו) והחוק הרוסי גומר את צ'אק אידסון. למרות שאני חושב שברבע האחרון אחרי החמישית של פישר הוא היה צריך לעלות ולא לאזמה. לבסוף פיני כבר שלח אותו לספסל המחליפים(להחליף את אנדרסון ) אבל אנדרסון החזיר אותו לספסל בגלל סל שכנראה ניצח את המשחק.

אני לא כל כך בקיא בענייני בני השרון - אבל שמיר הולך ונבנה למאמן מצויין התוכנייות הטקטיות שלו פשוט עובדות ואני חושב שהתוצאה של הגמר הזה רשומה על שמו, רק חבל שהקבוצה שלו הייתה לא חזקה במיוחד ודי פאתטית כי את הגמר הזה מישהו היה צריך לקחת ממכבי בסופו של דבר כמו שהקלישאה אומרת : הקבוצה שרצתה יותר ניצחה!

משחק חלש, הלאה לאבדי איפקצ'י!

9. burning soil Member

בני השרון יצאו די לוזרים בתכלס, היתם להם הזדמנות לקחת גביע,
    קבוצה אחרת, שאולי גם היתה באה עם יותר קהל שלה היתה לוקחת
    פה תואר.

אבל זו התקדמות טובה לבניה"ש שממשיכים לבסס עצמם בצמרת הכדורסל
    בישראל עם הופעה שלישית בגמר הגביע.

10. piston Member

המשחק הטוב של יצחקי לא ממש מתקזז עם החושך של בלצ'ר.
    בלצ'ר במשחק טוב נותן הרבה יותר ממה שיצחקי נתן, ויצחקי במשחק רע, עושה פחות נזק מאשר בלצ'ר במשחק הזה, מאחר והוא לא יקח על עצמו באותו מידה שבלצ'ר רגיל לקחת.

וחברה תתחילו להתרגל, כמעט כל קבוצה שמשחקת מול בני השרון כוכביה נקלעים ל"יום רע". בעברית זה נקרא הגנה.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

חשבתי שזה נקרא כך בשפת הכדורסל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום עלו שני נושאים שאני חושב שהם מאוד חשובים:

א. העובדה שבארץ מכבי שיחקה 3 משחקים בשביל לקחת גביע והשיטה של הגביע פה די קלוקלת שעשו הכל בשביל להפגיש את מכבי וירושלים בגמר וזה לא קרה, הגיע הזמן שיבטלו את זה, לקחת את כל קבוצות הליגה (12), קבוצות הליגה השניה (14) ואת שלוש הראשונות בכל מחוז בליגה הארצית שסיימו עונה קודם לכן ולתת להם את הסיכוי ללכת הכי רחוק בגביע. הגרלה עיוורת, עד שמגיעים לרבע הגמר ואז לעשות כמו בספרד שמה שיש שם זה פשוט מרשים, לוקחים את 8 האחרונות בגביע והן משחקות יום אחרי יום אחרי יום במשך שלושה ימים, רבע גמר, חצי גמר וגמר עד שמוכרתרת הזוכה, אצלנו לא צריך לעשות יום אחרי יום, אפשר כל יומיים וזה גם יהיה סבבה אבל להחזיר את הדבר הזה שנקרא גביע המדינה כי סביב המפעל הזה אין באזז ואין כלום ושום דבר וכל השיטה והמפעל הזה נראים רע.

ב. עוד פעם עולה הטענה שאין איפה לקיים את המשחקים ולכן הם מתקיימים בנוקיה כי הוא הכי גדול (11,700), אני מבין את העובדה שהמנהלת רוצה לחשוף את האירוע לכמה שיותר אנשים ובצדק אבל בתור אוהד מכבי גם לי זה מפריע שמסתכלים על הקטע שזה נותן יתרון למכבי. הגיע הזמן שיזרזו את בניית האולמות החדשים, את הארינה בירושלים שתכיל 10 אלף מקומות ותהיה מתואמת ליורוליג, את ההיכל החדש של הפועל שיכיל 5000 ומעלה, היכל חדש לחולון שיכיל 5000 ומעלה ואת שיפוץ ההיכל בחיפה שיכיל 5000 ומעלה. הלוואי וכל ההיכלים היו מכילים 10 אלף אבל רק הקבוצות שציינתי מסוגלים להביא 10 אלף.

13. piston Member

צודק, שכחתי שבכדורסל לא מדברים עברית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/10
  14. Dimitar Berbatov Member

אני מסכים עם פיסטון לגבי ההגנה של בני השרון - אתמול, ובאופן כללי ממה שיצא לי לראות מהקבוצה הזאת לאורך השנים האחרונות (אפי בזמנו). העונה בכל אופן כל הקרדיט לכך על דן שמיר. מאמן שמאז ומעולם ידע להכין את הקבוצות שלו בצורה מצוינת למשחקים, מנהל משחק נהדר, אינטיליגנט ובעיה אחת שהפילה אותו בירושלים היא מדיניות הרכש. קופמן הטיפש יכול לקרוא לו מאמן לפ-טופ, אני מחזיק ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/10
  15. נועם אסולין Member

חיפה מסוגלת להביא 10 אלף?
    איפה אתה חיי?
    הקהל שלה בכדורסל בינוני מינוס, הייתי שם השנה היו שם אולי 1000 אוהדים עם גוש של 50 מעודדים.
    במשחקים מול מכבי ת"א הקהל של הכדורגל מחליט לבוא בגלל השנאה וגם אז המקסימום שלהם זה למלאות את רוממה.