מכבי חיפה 3 מנצ'סטר יונייטד 0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Dyer, ‏11/5/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב נכון שהמשחק הזה היה באמת באמת מזמן, אבל אני חושב שהדיון הזה הכרחי. בעצם בשום מקום לא יכולנו לדון עד למעמקי המשחק והכל, וכל פעם שהחלו דיונים לגבי המשחק הם נקטעו כי פשוט הם לא היו שייכים לטופיק.
    אז פה יורדים כל המחסומים, כולם מוזמנים להביע את דעתם על ההרכב של מנצ'סטר השערים של חיפה וכל השאר, בלי כמובן לגלוש לפסים נמוכים אחרת המקום האחרון שבו יכולתם לדון על המשחק ייסגר.

2. חומוס גבעתיים Member

אין מה לדבר על זה!
    כבר ראיתי את המשחק 7 פעמים וכל פעמים אני מרגיש אותו דבר! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx
    צריך לצפות ולהנות! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx

3. King_Beckham Member

לדעתי, זהו ממש אבל ממש סתם משחק!
    מנצ'סטר זילזלו ועלו עם הרכב גרוע, אז נכון, הם קיבלו הפתעה וקיבלו חבטה על הזילזול, אבל מספיק עם זה.

קודם כל, הם עלו עם השוער השלישי, שאני בספק עם הוא קיבל 3 משחקים בעונה הזאת חוץ מהמשחק הזה, ודרך אגב למי שלא מעודכן ישר אחרי העונה הזאת הוא הועף לסאנטנדר.
    חוץ מזה, המעט שחקנים שכן בהרכב הראשון של מנצ'סטר ששיחקו, תפסו יום חלש מאוד והיו בכלל בתקופה חלשה באותו זמן.
    ועל הילדים ששיחקו אין מה לדבר, שיחקו ילדים שהועלו מהנוער במיוחד בשביל המשחק הזה ולאחר מכן חזרו לשם, וחוץ מהמשחק הזה לא שיחקו אפילו משחק אחד.

אז נכון, ז'וטה הביא וואחד פצצה, ו-3-0 זו תבוסה אבל צריך להסתכל למי היא נעשתה, כי למעשה השחקנים הללו הם לא מנצ'סטר יונייטד הגדולה, ואם זה היה ההרכב שלה באותה שנה, היא הייתה מתמודדת על להישאר בליגה האנגלית כשהמקסימום במקומות 10-11 בליגה האנגלית, והיו עפים ישר מליגת האלופות.

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפואנטה של הדיון היא את מי ניצחה מכבי חיפה.
    היא ניצחה את מנצ'סטר יונייטד, אבל היא ניצחה את ההרכב החמישי של קבוצת הנוער שלה + ריו פרדיננד, פול סקולס ומיקאל סילבסטרה. יש פה כאלה שלא מכירים בעובדה זו.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי יותר משנה וחצי זה באמת מאוחר לדבר על המשחק הזה.. כולם כבר טחנו אותו מספיק בכל מקום אחר..

6. Beitar Je(w)rusalem Member

אבל אין מה לעשות.
    אפחד לא יזכור שמנצ' עלו עם ההרכב ה-9 של קבוצת הנוער.
    זה נחרט בדפי ההיסטוריה - מכבי חיפה ניצחה מנצ' הגדולה!

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתוכיח לי שזה ההרכב של קבוצת הנוער..וזה אומר כמה משחקים שיחק כל שחקן בליגה לעומת כמה משחקים הוא שיחק בנוער באותה העונה נדבר על זה יותר ברצינות..
    יהיה קשה לי להאמין שתראה לי שפורלאן או סולשיאר או סקולס שיחקו בנוער יותר מדי...

8. ofer23 Member

ויכוח מיותר לגמרי:
    אוהדי מכבי חיפה יגידו שזהו נצחון גדול (מה שהוא ללא ספק) ושהיונייטד עלו עם 5-7 שחקני הרכב ואילו אוהדי שאר הקבוצות יגידו שזה לא חוכמה כי כל קבוצה הייתה מנצחת את היונייטד עם הרכב הנוער שלה.

9. Ilan Member

הנושא הכי חרוש בפורום...

אז וידוקה וכל שאר הקנאים יגידו שזה ניצחון עלוב, אוהדי חיפה יגידו שזה ניצחון ענק. מה כבר אפשר לחדש פה?

10. E-tam-R Member

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ננאד פראלייה,שהיה שותף ל3-0 האגדי של חיפה על יונייטד,זכה היום באליפות קרואטיה עם היידוק ספליט.

עוד שחקן שביקר בישראל ושותף לאליפות של היידוק,הוא אנראה בלאיץ,ששיחק בעונת העלייה של הפועל ב"ש,ובתחילת העונה באשדוד .