מכבי חיפה 2019/20 - אולי הפעם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

בואו נראה אם מכבי חיפה שוב תבעט בדלי ולא תפעיל לחץ מינימלי על מכבי תל אביב לפני הדרבי. הערב אני כן מצטרף לביקורת על מרקו בלבול. הוא נותן קצת יותר מדי כבוד לאשדוד. בואו נאמר שלשתי הקבוצות חלק קדמי איכותי, כמובן לא באותה הרמה. אין שום סיבה לא לשחק עם שני חלוצים כאשר ירדן שועה הציג דקות באמת טובה וזה לא היה הייפ מוגזם של התקשורת, ועוד לטובת סלליך? כנראה שהוא רוצה עזר בהגנה ושמישהו יחרוש את הקו. אם גם כאשר חזיזה מוצהב ונגד יריבה כזו, כאשר שרי ו-ווילדסחוט בכושר לא טוב, אין שני חלוצים - זה לא יקרה לעולם לדעתי משריקת הפתיחה וחבל.

2. Butragueño מנהלים

אין פה מה לבעוט בדלי. זה לא שמכבי ת"א איבדה או עלולה לאבד נקודות המחזור.

3. oranfu Member

זה לא כאילו התוצאות שלהם באמת רלוונטיות לנו. המאבק שלנו הוא נגד בית"ר, אף אחד במועדון לא מכוון לאליפות.
    כל המערכת כולה חותמת היום על המקום השני.

4. DRORIKO Member

@oranfu לא בקטע של "אמרתי לך" כי עברנו את הגיל, אבל אתה עדיין דבק בזה שבלבול זה הדבר הכי גרוע בנחת במכבי חיפה?

5. alexshw Member

די הבטחנו אותו אלא אם תהיה התרסקות גדולה מאוד. אגב לצורך אירופה לא משנה לקראת העונה הבאה.

6. oranfu Member

לא זכור לי שאמרתי שהוא הדבר הכי גרוע שקרה למועדון.

אבל לחלוטין לא מחזיק ממנו מקצועית, כן. אני אמור לחגוג מקום שני במרחק דו ספרתי מהמקום הראשון?
    יש פה כלים שלא היו במשך שנים אז מנצחים יותר (כמו גם רמה פשוט מזעזעת של הליגה באופן כללי).

אולי פשוט נמאס לי לגמרי מהזבל הזה שנקרא כדורגל ישראלי. אין לי מעורבות רגשית כבר שנים, לא איכפת לי מה יקרה בליגה (חוץ מזה שאני מאחל למכבי ת"א את כל הרע שבעולם).
    גם במשחקים גדולים אני רק עם חצי עין על הטלויזיה, כולל אתמול. ללכת למשחקים אין סיכוי שאני אלך, הכדורגל פה לא שווה יריקה.

לא נהנה מהכדורגל ותוצאות גם ככה חרא מבחינתי. גם את (רוב) השחקנים שלנו אני לא אוהב ולא מתחבר אליהם בשיט.

בגלל שבלבול עומד בדרישות אין לי ספק שימשיך בעונה הבאה. בגלל שאלה הדרישות אז אין לי ספק שהמועדון הזה פשוט לא מעוניין להתחרות ואם הוא לא מעוניין להתחרות אז מה הטעם בכלל?
    אני מגיב פה ורואה בטלויזיה בחצי עין מתוך הרגל. הלוואי שייסגרו פה את הכדורגל לצמיתות עוד היום.

7. DRORIKO Member

לא לחגוג, אבל כן לפרגן. אחרי 7-8 שנראינו כמו כלום זה לא מובן מאליו העונה הזאת. אם מישהו היה אומר לי בקיץ שניתן רביעיה לבאר שבע הייתי שולח אותו להסתכלות. שים לב כמה פעמים אמרנו העונה "הנה עכשיו מכבי תתחיל את הדעיכה" ואכלנו את הכובע. למרקו מגיע הרבה קרדיט על העונה הזאת, הוא מוציא מהסגל הזה את המיטב, שלא לדבר על שחקנים כמו רוקאביציה ומאבוקה שנראו כמו פלופים והתעוררו לחיים אצל מרקו. כשבכר הקים לתחיה את מליקסון שהיה זומבי אצל אלישע כולנו אוננו עליו, אז למרקו לא מגיע טיפה פרגון? "בגלל שבלבול עומד בדרישות אין לי ספק שימשיך בעונה הבאה" ובגלל שאני לא חושב שיש מאמן אחר שהיה מוציא יותר מהסגל הזה, גם לא בכר.

8. oranfu Member

אני עדיין חושב שנראים כמו כלום.

יש לנו המון מזל העונה ושחקני התקפה שמנצחים מכלום.

אני לא רואה טיפת כדורגל, לא רואה שהוא יודע לנהל את הסגל, לא רואה שהוא יודע להעמיד הגנה, משחקים גדולים הוא מפסיד באופן קבוע וכל הגישה שלו תבוסתנית.

סה"כ הוא מתאים למה שנהיה מהמועדון הזה.

9. DRORIKO Member

כמו שאמרת, הליגה הידרדרה מאד. גם ממכבי ת"א אתה לא רואה יותר מדי כדורגל. אני כן מסכים איתך שאנחנו נצטרך להיראות אחרת נגד הצהובים ולהפסיק עם רגשי הנחיתות. אבל בסך הכל מרקו עושה עבודה טובה. אני לא אגיד לך שהוא המציא את הכדורגל מחדש כן? אבל הוא מצדיק את המשכורת שלו במועדון.

10. oranfu Member

אני לא רואה שום ערך מוסף שהוא נותן לנו.

אין כדורגל במכבי ת"א אבל הם לא מעניינים אותי, מעניינת אותי מכבי חיפה. אם היה לנו את התארים שלהם בעשור האחרון אולי היית יכול להגיד שאני כפוי טובה. אבל אחנו עוד פחות הישגיים מבני יהודה בעשור האחרון.

להפסיק עם רגשי הנחיתות זה קשה. אבל זה בטח לא יבוא מבלבול, אנחנו מפסידים את המשחקים האלה עוד לפני שעולים על הדשא.

השאלה התחתונה אם אנחנו חושבים שבלבול יכול להוביל אותנו לתארים בעתיד. אם התשובה היא לא אז הוא צריך להיות מוחלף (לדעתי).

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@oranfu
    שמע, אני מבין את ההרגשה שלך, אבל אנחנו נמצאים רק שש נקודות מאחורי המוליכה. ברור שהליגה חלשה להחריד, אבל בשנים האחרונות היינו יותר קרובים לתחתית מאשר לצמרת. בסוף התוצאות הן הדבר שיכריע אם בלבול ישאר או לא.

לגבי מכבי ת"א אני מסכים איתך. הגיע הזמן שננצח אותם. השחקנים צריכים לעשות סוויץ בראש. יכול להיות שזה בעיקר עניין מנטלי. ההבדלים בין הקבוצות לא כאלו גדולות, בטח לא בכדורגל. מנטלית כן ואת זה ראינו העונה כבר פעמיים.

בסך הכל קשה לשכנע אותי שאתה לא מתעניין בכדורגל הישראלי. אתה לא צריך גם להשוות את זה עם ליגות אחרות. ראיתי אתמול את אייאקס מול א.ז אלקמאר. אז התעצבנתי בגלל שהקבוצה שלי הפסידה, אבל הרמה היתה פי כמה יותר גבוהה מהליגה הישראלית. עכשיו, אתה חושב שאין באירופה ליגות יותר טובות? ברור שכן. אתה פשוט לא צריך להשוות. אני התאהבתי במכבי חיפה בשנת 1986 ואני עדיין עוקב אחריהם. כדורגל נשאר כדורגל ולא משנה איפה הוא משוחק. פשוט אל תשווה!

EsheD ו-G.B7 אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

מכבי חיפה של 1986....כשאנחנו היינו עולים עם 5 חלוצים והיריבה היתה עולה עם ספרי תהילים. היו זמנים בכרמל.

13. oranfu Member

אנחנו 12 נקודות ממכבי ת"א. אנחנו מפסידים להם עוד בכלל לפני שהמשחק מתחיל.

אני מתעניין בכדורגל, מתוך הרגל. רואה משחקים פה ושם, כמעט בכלל לא אם זה לא מכבי חיפה. את מכבי חיפה אני רואה, אבל לא יוצא מגדרי לראות משחק אם לא מסתדר לי וגם כשרואה זה בחצי עין כשעושה דברים אחרים במקביל.
    לא מתעצבן מהפסדים, לא שמח מנצחונות.
    אם מי שהיה לוקח פה אליפויות זה לא מכבי ת"א אלא מכבי נתניה (למשל) בכלל זה היה על הזין שלי.

אני גם אוהב את מכבי חיפה, זה לא השתנה. זה המועדון שלי. אבל אני מרגיש מיאוס מטורף מהכדורגל פה ומכבי חיפה נכללת בזה.
    לא בגלל הרמה (שהולכת מדחי אל דחי) אלא בגלל הכל. הרמה פח אז משחקים נייטרלים בכלל מיותר לראות, מכבי חיפה לא מתמודדת על כלום אז התוצאות לא רלוונטיות והאלופה ידועה מראש.

14. alexshw Member

עזבו רגע את אינטרס המועדון. לשחר הייתה רשימה של פייבוריטים בין שחקנים שהוא העדיף שישחקו לא משנה מה.
    לדעתי שועה הוא כזה, ויתכן שהעובדה שבלבול לא מחזיק משועה תהיה בסוף אחד הגורמים הראשיים לעזיבתו בקיץ.
    בוא נראה. בכל אופן אין תכלית ששניהם ישארו ואני רוצה להדגיש שאני בפירוש לא תומך בהתנהגות של שועה בעבר ובדברים שעשה.

15. oranfu Member

עזיבתו? הלוואי. לא רואה את שחר מעיף אותו. הוא ימשיך להיות "ג'נטלמן".

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/20
מצב נושא:
הנושא נעול.