מכבי חיפה 2019/20 - אולי הפעם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא שחקן עם פוטנציאל. הקבוצה יכולה לרוץ איתו אפילו יותר טוב...זה שיש לו בעיות אגו לא אומר שבלבול יכול לתת לבחור יותר אימון.

2. oranfu Member

מה יש להתפלא? מבין אותו לחלוטין. אין לו עתיד במועדון הזה, כל רגע שהוא פה הוא רגע מבוזבז בקריירה שלו.

בלבול לחלוטין לא סופר אותו ולא רוצה אותו, זה ברור. בלבול גם לא יילך לשום מקום בשנה וחצי הקרובות לפחות.
    כל מי שטיפה עוקב מבין ששועה ייראה פירורי דקות בשנה הקרובה.

3. Drama2 הסמל מעל הכל

בנושא אחר - איך זה שמאבוקה לא זוכה למחמאות בתקשורת ? ב-2 משחקים האחרונים הוא הצטיין מעל כולם.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת ? מתחיל להמאס ממנו. רוצה ללכת ? סלמאת.
    פה זה מכיב חיפה,יש תחרות,רוצה מקום קבוע?תחזור לבני יהודה.

מישהו צריך לאפס אותו דחוף,ולנתק אותו מאבא שלו שכנראה מוסיף לא מעט שמן למדורה.
    מי שיצא לשבת לידו במשחקים של מכבי חיפה,ולשמוע את הקללות (למאמן,ולשחקנים שנכנסו במקומו) שהבן שלו לא נכנס..יכול להבין על מה אני מדבר.

5. Butragueño מנהלים

לדעתי שועה יהיה על הכוונת החמה של בית"ר בינואר. גם חלוץ, שזה הדבר שהקבוצה הכי משתוקקת אליו. גם שם שידליק את הקהל וגם שחקן שאפשר לשים עליו בוחטה של כסף כמו שחוגג אוהב.

אני אוהב את הילד הזה, אני אוהב לראות אותו משחק. אבל אי אפשר עם ה"אלירן עטריות" הזו. ברור שהאשמה לא רק עליו, יש פה מאמן שברור לכולם שבוחר ולוקח אחריות לא בצורה הכי מקצועית. אמנם הקבוצה רצה טוב, אבל אין לדעת איך זה היה עם שועה בהרכב. כך או כך, הוא לא יכול להמשיך אצלנו.

6. alexshw Member

זה יהיה מצחיק. רוני לוי אפילו לא יפתח לו את הלוקר.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

ילד חרא שלא עשה כלום בכדורגל והפכו אותו למשיח של מכבי חיפה ולדבר הכי גדול שיש בליגה הבינונית הזו, באמת. לא מעריך את הזכות להיות במכבי חיפה. שחקנים היו נותנים פה גולים דו-ספרתי חמש שנים פעם עד שמכבי חיפה הייתה מסתכלת עליהם. לא שרק הוא מרוויח מהעדר הכשרונות כאן וקיצורי הדרך אבל זה ילד שהכל הלך לו בקלות. הופתעתי כשקראתי על זה. עשה כמעט כל טעות אפשרית מאז שהגיע. שיילך לתוהו ובוהו בבית"ר, בהחלט מתאים לו. במקום שיילחם על מקומו, יחכה להזדמנות שתגיע הרי ויקפוץ עליה בשתי ידיים - הוא מעיב על חגיגות הניצחון. אפשר להאשים את בלבול בהרבה דברים, לא לגביו. המועדון אגב מאוד מאופק איתו. במקום מי הוא צריך לשחק? במקום עוואד שרץ כמו מטורף? במקום רוקאביצה שמבקיע? אולי רק במקום ווילדסחוט.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  8. קשר שמאלי Member

שועה לא משקיע באימונים ועושה עבירות משמעת, למה שבלבול יספור אותו? בלבול מאוד עדין איתו, איביץ' לא היה נותן לו להריח את הדשא
    צריך למכור אותו בינואר למרבה במחיר. לדעתי החוזה הבא שלו יהיה החוזה המקצועני האחרון בקריירה שלו. הוא לא כשיר מנטלית להיות במסגרת קבוצתית

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/19
  9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתם בזמנו (אחרי המשחק בין מכבי חיפה למכבי נתניה בסמי עופר) שסתם אני אקדיש לשחקן תשומת לב מיוחדת? אני לא אכנה אותו "ילד קקה" רק כדי לא להעליב את הצואה שלי.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוהו ובוהו בבית"ר? חחח.
    כתבת את זה באמת או שהלכת לארגז הקלישאות של כתבי הספורט ושלפת את התיאור הראשון שראית.

גם אם מקצועית יכול להיות יותר טוב מבחינת מועדון אף פעם לא היינו במצב טוב יותר. נראה לי שיש לא קטן של מועדונים בליגה שהיו קונים תוהו ובוהו כזה.

11. Raulito Madridista

אני לא ממש רואה את רוני לוי מסתדר איתו ועל זה אפילו לא חשבתי. הוא "הרג" שחקנים על הרבה פחות ממה ששועה עשה, הן מקצועית על כר הדשא והן על ההתנהלות מחוץ למגרש. מעבר לכך, כן, מכבי חיפה מתנהלת הרבה יותר טוב מבית"ר ירושלים, קרובה הרבה יותר ממנה לאירופה ולמאבק האליפות. בית"ר עדיין מחפשת את עצמה, שולפת מהמותן, מדיכאון לשיגעון ושם הלחץ יהיה הרבה יותר גדול מאשר בירוק. אחרי חודש וקצת על הספסל זה לא מספיק זמן כדי לחשוב אך ורק על דקות משחק, הוא אפילו לא סגר עונה במכבי חיפה. אין לו שום סיבה להגיע לבית"ר, צר לי לבשר לך. אולי אלירן עטר שלא יכול להסתכל על איביץ' - ולהיפך.

12. alexshw Member

מכבי חיפה לא מנוהלת יותר טוב מבית"ר. סגל יותר טוב העונה זה כן.

13. oranfu Member

אם עוואד יודע מה טוב לקריירה שלו, גם הוא צריך לדרוש לעזוב. גם לו אין שום עתיד במכבי חיפה.

14. alexshw Member

איזה צבא יקח אותו. בינתיים אפילו גאדיר עשה יותר ממנו כאן.

15. oranfu Member

כשהוא משחק הוא מוכיח את עצמו, אבל יש מאמן שפשוט לא רוצה אותו.

אם לא היה ערבי בית"ר היו לוקחים, אולי אפילו מכבי ת"א.
    בכל השאר בטוח יש לו מקום.

מצב נושא:
הנושא נעול.