מכבי חיפה 2019/20 - אולי הפעם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

מכבי חיפה היא גוף מת מבחינת כדורגל כי גם נהרסה כל המסורת של הכדורגל ההתקפי וגם הגוף הוא לא באמת אירגון. פאזל שלם.
    הגיע חיזוק כאמור והוא יושב על הספסל. לא ברור מה הקשר בין מאמן לחיזוק שהגיע.
    אני לא חוגג פה מקום שני, אני יודע בדיוק שהוא הושג בחסד וכי הליגה מזעזעת.
    בליגה יותר נורמלית בכלל היינו יורדים לפני שנתיים.

oranfu, de Middenweg ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  2. G.B7 ירוק עולה

אני יכול להתחבר לפחות לחלק מהדברים שכתבת.
    יש פתרון? ואם בכלל יש הוא חילוף הבעלים
    אני טועה?

ועדיין אני חושב שחשוב שכל אוהד פה יקרא את שתי התגובות של המשתמש הרצליה.
    הן בעמוד 8 ו9 לפני המשחקים נגד שטרסבורג

הוא הצליח לשנות קצת את הדעה שלי.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד ככה. בלבול הצליח לייצב את הקבוצה. בעונה שחלפה היה בלאגן רציני עם רוטן. לחלוטין הבנתי שהוא בהתחלה התחיל עם שיטת שלושת הבלמים.

אז הגיע הקיץ. שחר החתים את שרי שהוא לכל הדיעות שחקן טוב לליגה. סיינסבורי לדעתי גם שחקן טוב. השאלה היא למה אין מגינים? לא רק זה, דוס סנטוס רק שוחרר לפני כמה ימים והיה עוד שחקן הרכב. הברזילאי כבר היה צריך להמכר לפני תחילת העונה. סאן מנחם כנ"ל. בקטע הזה אני בלתי נסלח, שחר המשיך לעשות טעויות בחודשים האחרונים. אהה, ואין לי מושג מי הביא את ווילדסחוט. סתם בזבוז כסף.

לחזור להיום. מכבי ת"א כל כך לא משכנעת שזה היה מדהים. היום קיבלנו הזדמנות לנצח אותם, אבל המאמן השאיר את השחקן הכי טוב על הספסל. או לפחות הבחור שצריך להוביל אותנו. ראיתי קבוצה מבולבלת שהזכירה את הרגע שמרקו לקח את המושכות מרוטן. בליגה כה חלשה זה נורא לא? בוא נגיד ככה, אני מוכן לשכוח מהיום ולהסתכל לשבועות הקרובים. אין שום סיבה לא לצאת לסדרה של ניצחונות. הגיע הזמן שבלבול יפסיק לפחד מהצל שלו, ואם הוא לא מאמין בהגנה שלו אז הוא היה חייב בקיץ לדרוש משחר לפחות מגינים נורמלים...

EsheD אוהב/ת את זה.
  4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבלבול יש המון זכויות ,אסור לשכוח איפה היינו שהוא קיבל אותנו.
    אבל מצד שני, הפחדנות שלו והשמרנות תהרוג את הקבוצה.
    אין בעיה בלשחק עם 3 בלמים,השאלה איך משחקים. הניהול משחק שלו שערורייתי ,אתמול הוא עשה הכול בשביל להפסיד לקבוצה שלא יותר טובה מאיתנו.

מקסים שחקן בינוני ביום טוב,וזה אמרתי עוד שהחתם אצלנו,אין מגן שמאל כבר 4 שנים,מאבוקה חייב להיות באנקר ובטח שמשחקים עם 3 בלמים.
    ושרי שלא פתח,מיותר להוסיף.
    ההפסד כולו על בלבול.

5. alexshw Member

זכויות. קיבל חיזוק בינואר וניצל ליגה מזעזעת.
    גם אז הוא לא הצליח להפיק גם חצי מהיכולת מפריי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

oranfu ו-rivaldo אוהבים את זה.
  6. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עם יאניק וילדסחוט? נזכה לראות אותו מדדה על מגרשי ארצנו הקטנטונת?
    עד כדי כך הוא לא מתאים לשיטה/סגל?
    ונניח והוא לא מתאים, למה בלבול הביא אותו? או שזו הנחתה של יענקל'ה?

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעריך שזו החתמה של שחר. אמרתי כבר מהרגע הראשון שיאניק ווילדסחוט שחקן כנף הולנדי קלאסי שהכי טוב לו לשחק 4-3-3. לא עקבתי אחריו אחרי שעזב את ו.ו.ו וונלו, אבל ממה שהבנתי גם לא הרשים יותר מדי באנגליה. כן או לא בכושר משחק, זה שבלבול לא משתמש בו זו לא הפתעה אם יודעים שהמאמן דוגל בשיטת משחק אחרת לגמרי. החתמה מיותרת מכל הבחינות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק לקרוא באתרים השונים שיש ביקורת על בלבול. מה ציפו למשהו אחר? זה האיש וזה המאמן. אני חוזר מה שאמרתי אתמול. בליגה כה חלשה אין שום תירוץ עכשיו לנצח סדרה ארוכה של משחקים. דיברו בשבוע האחרון על אליפות לא? אז אפשר להפסיד למכבי ת"א, הליגה רק התחילה, אבל עכשיו הגיע הזמן להראות מה הקבוצה הזאת יודעת.

9. oranfu Member

נו ברור ש"כושר משחק" זה תירוץ עלוב לגבי ווילדסחוט. הרי מקסים משחק והוא על סף הקאה אחרי כל ניסיון ספרינט של 10 מטר.

בלבול זה מאמן לקבוצה שחולמת איכשהו להישאר בליגה כנגד כל הסיכויים. אין שם כלום חוץ מהתבנקרות.

המערכים פח, ההרכבים פח ולקבוצה אין שום מושג איך להבקיע. מה שכן יש, זה הרמות של מאבוקה (בסדר, זה לא אפקטיבי אבל זה מה יש) אז הדביל גם איתו כבר לא משחק כי הוא התקפי מדי.

יש משחק לחץ? יש הנעת כדור מאורגנת? יש משחק אגפים? יש אמצע חזק? יש הגנה מתואמת?
    אין כלום, פשוט כלום.

"איפה היינו כשבלבול הגיע".
    היינו בתחתית, מרחק של משהו כמו 2 נקודות שלמות ממקום 6. 15 נקודות ממקום ראשון (להזכיר באיזה פער סיימנו ממקום ראשון?).
    הוא קיבל חיזוקים רציניים בינואר.

הכדורגל נשאר זבל אבל יש יותר איכות מלרוב הליגה, היה גם מזל והצלחנו בשיניים לסים מקום 2 או 3 (לא זוכר ולא מעניין).
    גביע? הפסיד לפאקינג סכנין.
    משחקי דרבי? הפועל נותנים לו סתירות עם הזין.
    משחקים נגד מכבי ת"א? הבנאדם חותם על הפסד מינימלי עוד לפני שהמשחק בכלל מתחיל.
    הכדורגל הוא אשפה מוחלטת אבל כנראה שלרצות קבוצה שגם מחפשת לשחק קצת כדורגל ולתקוף זה לוקסוס שלא מגיע למכבי חיפה.

חרא מוחלט של מאמן. ואני אומר מאמן רק כי זה הטייטל שלו.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מול נתניה יהיה לבלבול למעשה רק ארבע שחקני הגנה כשירים. תראו מה כתוב בידיעה בערוץ הספורט:
    "מרקו יכול לשחק גם עם סאן מנחם בלם ורז מאיר או יאניק וילדסחוט ככנף שמאל. הוא מאמן לא צפוי".
    אותי זה כבר לא מצחיק. אם צריך גם שועה יכול לשחק כבלם...ברצינות, בלבול לא מתאים לקבוצה. על זה אין ויכוח. מאמן פחדן וחלש.

oranfu ו-EsheD אוהבים את זה.
  11. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמן לא צפוי , תרשו לי לגחך */aaarofl*/aaarofl*/aaarofl

https://storage.googleapis.com/meme-king-storage/meme-thumbs%2Fcommercials%2F11416404_1717959388489525_5207908132093131008_o.Xxx

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

יש מאמנים שמתאימים לנקודת זמן מסוימת, אני לא רוצה לציין פה שמות של מנג'רים גדולים מהעולם. בשנה שעברה מרקו בלבול התאים. חלק מהשחקנים הצעירים קיבלו ביטחון והזדמנויות, קבוצה התייצבה והשתפרה. אפילו נבנה סגל טוב ואם בועטים את המאמן בינואר נניח - יהיה עם מה לעבוד, אני חושב שהדרך לאליפות קצרה יותר מאשר בשנים עברו. אני נמנע מלגבש דעה על הבלם החדש אבל החלק ההתקפי נראה יותר טוב. אבל יחד איתו מכבי חיפה לא תאיים על אליפות. מכבי חיפה צריכה לשחק התקפי ולהעיז וזה לא קורה. היא צריכה להאמין בעצמה ולא להנמיך ציפיות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי התקשורת בלבול פשוט ימשיך עם השטויות שלו. שי בן דוד (וואן) או נטע לביא (ספורט1) גם מועמדים לפתוח בהגנה. התסריט האחרון נראה לי די הגיוני היות שבלבול אולי רוצה לתת לזר החדש פוקס דקות ראשונות.

14. G.B7 ירוק עולה

כמה כישרון כמה טמטום

EsheD ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי שום חשק להגן על שועה. מי שלא מתייחס ברצינות לחוקים כלליים יכול לשבת ביציע. הוא צריך להבין מהר מאד שהוא מקצוען ולא משנה כמה פוטנציאל יש בו. הוא גרם עכשיו לעצמו נזק.

EsheD אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.