מכבי חיפה 2019/20 - אולי הפעם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏17/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

בוזגלו זה ריסק גדול בהרבה מאוד מובנים.
    קודם כל, אני לא בטוח שהוא מסוגל לתת חצי עונה מלאה. גם מבחינת הפציעות וגם מבחינת כושר גופני. הוא לא ילד, הוא בן 32 והוא רץ בהתקפה עם שחקנים מאוד מהירים.
    נכון להיום מדברים בעיקר על זה ש "אבא שלי כבר לא הסוכן שלי", אבל אי אפשר לדעת איך זה יתקדם. אם אני לא טועה, הציטוט הזה נאמר גם לפני 3-4 שנים כשהיה בב"ש, וזה שוב התפוצץ.

אז זה מסתכל בתקציב. לדעתי הוא לא שווה את ה-200K נכון להיום. והוא גם לא שחקן שאתה רוצה לבנות עליו להרכב פותח.

2. alexshw Member

בוזגלו גופה, כמו גרשון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

אני גם חושב שהוא גמור, אבל בתור שחקן חופשי עם שכר סביר, יכול להיות סותם חורים לעונה שאולי יפתיע.

לא זוכר שהוא ואבא שלו נפרדו בעבר, הפעם גם יש חיזוק בכך שאחיו אלמוג גם עבר לגלעד קצב כסוכן.

4. Butragueño מנהלים

אני אנסה טיפה להפתיע אותך.
    אני לא חושב שיש בליגת העל מגן שמגביה במתפרצת או בנגיעה ואפשר לבנות על זה שהוא מרים את הראש ומכוון. כלומר, רוב השערים שבאים מהאגף הם תלויים יותר בשחקנים ההגנה וההתקפה. העונה הזו, מאבוקה הגביה בדיוק את אותם הכדורים כמו עונות קודמות. השנה ההצטרפות הייתה יותר מהירה עם יותר שחקנים. חזיזה, אשכנזי, רוקאביצה, שועה/עוואד, שרי ו-ווילדסחוט היו מחכים לרוב כבר ברחבה ולכן השנה יותר שערים הגיעו מהאגף שלו.

סן מנחם שחקן של מאמן בסופו של דבר. הוא נינג'ה שיקפוץ לגובה של 2.5 מ' גם אם יצטרך לנחות על הראש. הוא נותן 100% והוא מאוד פיזי. אבל לצערי הוא עדין לא טוב. כשאנחנו מדברים על מגנים שמאליים לקבוצה מובילה בארץ אנחנו מדברים על סאבוריט או טוואטחה. פחות מזה זה להסתפק בהברקות.

5. ירוק ירוק Member

יש בזה משהו אבל למה אתה כזה בטוח שטאלב הוא באותה נשימה אם סאבוריט הוא עוד עלול להתברר כבלוף גדול הוא שיחק רק 6 הופעות השנה בלודוגורץ מה שזכור לי ככה שהוא גם לא בכושר משחק ככה שאם יהיה תחרות על העמדה דבר שלא יקרה במקרה שטאלב יבוא כי הוא יהיה בנקר אז גם מגן כמו אורן ביטון או גרצ'קין יכול להיות בסדר גמור כי הוא חייב להוכיח את עצמו
    לגבי בוזגלו הוא כבר גמר את הסוס מזמן מזמן והוא לא יבוא בשביל לקבל 7 דקות כל שני משחקים נכון?

6. Butragueño מנהלים

קודם כל, אני מצטער אבל לא הצלחתי להבין את רוב המשפטים, אתה ממש חייב לפסק את הטקסט.
    בכל מקרה, טוואטחה צבר ניסיון כשחקן הרכב פותח, הוא מכיר את הציפיות והוא יודע שהוא לא בא על תקן "שחקן במבחן".
    הוא יותר טוב מכל מה שיש לנו בקבוצה (גרשון, מנחם), הוא מאוד מהיר ויכול להתלוות למאבוקה מהצד השני, הוא יודע מתי לתת את הפס רוחב ומתי את ההגבהה הרחוקה.

אני לא חושב שטוואטחה יציל אותנו, אני חושב שזו האלטרנטיבה הכי טובה בשוק. אגב, לפני שנתיים הייתי רוצה ללכת על אורן ביטון (לפני הפציעה הארוכה).

7. ירוק ירוק Member

נכון,אבל המדד צריך להיות 2 דברים- 1. כמה כסף הוא ירצה והאם הוא שווה את זה. 2.האם יש לך מה לעשות כשהוא לא טוב.
    הרי אם הוא יבוא וירוויח 400 אלף לעונה, ובמחזור שלישי מתברר שהוא לא טוב, יקח סיבוב שלם כדי שהוא לא יהיה בנקר נכון?
    עדיף מישהו פחות טוב אבל עם רוטציה יותר רחבה. אני לא יכעס עם טאלב יבוא, אבל מבחינתי כאוהד אני רוצה שיהיה מינימום סיכונים.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי מוכן האמת לטענה הזו, חוץ מזה שכבר שנים חוזרים על הטענה שמגן ישראלי אף פעם לא יידע להגביה תוך כדי תנועה. יכול להיות שזה נכון, ובהחלט היה מרענן לראות את מאבוקה עושה את זה ב-2018 אחרי כל המשומרים והאלעד גבאיים שהיו אצלנו, בכל זאת אנחנו צריכים לשאוף ליותר. ייתכן שגם באופן כללי הוא עדיף על כל מגן ימני אחר בליגה אחרי שג'ראלדש עזב (לא ראיתי מספיק את שי קונסטנטין אבל תמיד התרשמתי כשצפיתי בו למען האמת), עדיין אני מעדיף מגן צעיר יותר שאוכל לסמוך עליו יותר גם באירופה ובמאבקים מול האסלביינק/יונתן כהן תורן.

טוואטחה כישרוני אבל הגנתית סאן מנחם הרשים אותי הרבה יותר, ובטח אם רוצים לשמור על מאבוקה אי אפשר לשחק עם שני מגנים שיכולים ככה להפקיר את ההגנה. גם כשטאלב הרשים בנבחרת זה היה עם שלושה בלמים ושלושה קשרים אחוריים, בחיפה מן הסתם אף אחד מאיתנו לא ירצה לשחק במערך כזה.

9. oranfu Member

בוזגלו? גם בחינם לא.
    צריך שחקנים שיכולים לעבוד על הדשא, שיכולים לרוץ. מה יש לבוזגלו לתת חוץ מרעש תקשורתי? אחד המהלכים הטובים היחידים שהמועדון הזה עשה בשנים האחרונות זה לא להחתים אותו בקיץ שעבר.

גם לדעתי מגן שמאלי זה לא קריטי. אני חושב שסאן מנחם מגן שמאלי מספיק טוב פה בשביל הליגה.
    לא שהייתי מתנגד לטאווטחה (אם הוא בכלל כשיר לכדורגל) אבל בהינתן שאין כמעט כסף לחיזוק, לא הייתי מבזבז על מגן שמאלי.

קשר אמצע, בלם וקשר התקפי\קיצוני. אלה קודם כל ולפני הכל.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  10. hbs7 Member

חיפה צריכה לצאת הכי מעודדת מהיום הזה.
    בלי לעשות כלום, היא התקרבה מאוד למכבי.

מכבי נוהגת בעצלנות מחשבתית כמו בימיו ה"יפים" של ג'ורדי.
    בכר בעבר ידע לנצל זאת.
    אצילי וגולסה לחיפה זה רכש שיכול להטות את הכף. תוסיפו בלם זר רציני על חשבון סיינסברי שהוא בלם חלש וזה חיזוק משמעותי מאוד.

מוסר כן או לא, לטעמי כל עוד המשטרה לא מוצאת רבב במעשיהם של הצמד ממכבי אני לא מוצא סיבה לא להעסיק אותם.
    אישית לא מתחבר לאובר צדקנות הזו.

ירוק ירוק אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

אלא אם אצילי יבוא לחיפה (לא רןאה חיפה פונה אליו), זה לא כזה קריטי.
    עדיין פערים עצומים.

12. ירוק ירוק Member

אחרי השטויות של תל אביב אולי עוד יש לנו סיכוי

13. Raulito Madridista

אני חולק עלייך, הפערים הכי זניחים בין המועדונים היו בחלק הקדמי, ולהיפך, בלא מעט זמן מן העונה חשבתי שהיתרון של מכבי חיפה - הסגנון והגישה, העומק, ועוד זה בלי לקבל תרומה כלשהי מירדן שועה. אם גולסה נשאר למכבי יש עדיין קישור יוצא דופן, גם החלק האחורי, ובעיקר היתרון שלה במשחקים הגדולים, התחושה שלא משנה מה יקרה - היא תנצח. גם ברק בכר יצטרך להתמודד עם זה שמדובר בקבוצה שהפסידה למכבי ארבע פעמים אשתקד, זה עלול להשפיע ולחלחל, הרי זה אותו הרכב כמעט שיעלה לשחק. הייתי מביא את אצילי במקום ווילדסחוט. הבעיה שברק בכר כרגע נותר עם אותו הסגל.

14. ירוק ירוק Member

הבעיה היא לא שחקן כזה או אחר,אלא המחויבות,אם שחקן יודע ש3 משחקים הוא לא היה טוב הוא עף מההרכב זה משפר אותו,חד משמעית. עד היום לא היה רצון להוכיח במכבי חיפה. נקווה שזה ישתנה העונה

15. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי התנגדות לראות את בוזגלו מגיע,במידה ומובהר לו בדיוק מה המעמד שלו,וזה יהיה בשכר נמוך. לדעתי אם מצעים לו הוא צריך לקפוץ על המציאה ולסיים את הקריירה במועדון גדול.
    כמובן שזה כרגע בעדיפות אחרונה,קודם כל צריך לחזוק עמדות להרכב הראשון לפני שחשובים על שחקן לרוטציה.

מצב נושא:
הנושא נעול.