מכבי חיפה 2018/19 - ממשיכים להתרסק. מרקו בלבול הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EsheD, ‏16/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אם הוא היה גאון הוא לא היה עובד בויטסה 5 שנים ואז מגיע למכבי חיפה בנומבר כשהוא מסכים לעבוד עם לוזון.
    אין לו קשר לענף. בגלל זה הוא עובד עם שחר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב, אני כבר לא מדבר על השמועה שלפני שבאר שבע שחררה את חיימוב למכבי, שחר ובן דוב אמרו לאלאך שנפתח חלון הזדמנויות מצומצם להחתים את חיימוב בחינם והתשובה שלו היתה "תנו לי כמה ימים לראות קצת סרטונים שלו ואני אחזור עם תשובה".
    לא יודע אם זה אמיתי או בדיחה, אבל לפי ההתנהלות עד עכשיו, לא אתפלא אם זה אמיתי.

3. alexshw Member

שמע איזה איש מקצוע רציני טס במבצינו לחופשה של 3 שבועות בזמן שבו הכי צריך אותו?
    הוא פה מנובמבר ואני לא רואה שהוא עושה משהו רציני. ולא נראה לי שהוא בכלל למד את השוק המקומי.
    ובכלל איזה איש מקצוע רציני יסכים לבוא בנובמבר בלי שיש לו צוות רציני ביד ולמועדון שזה עתה סינדל את עצמו עם מיליון חוזים של שחקני אשפה?
    רק מי שבא לעשות סיבוב של כסף וללכת.

ועוד משהו: לא רוצה להעליב את החבר'ה ההולנדים, אבל הכדורגל הזה בפשיטת רגל מקצועית כבר שנים לא מעטות. ומכבי שחר עדיין מתעקשת להתעסק עם הולנדים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. G.B7 ירוק עולה

אם כל הצער כרגע ורמוט פשוט צודק במה שאמר.
    יש לי רק בעיה אחת כל שחקן שלא נתן ולא תרם כלום למועדון מרשה לעצמו לפתוח את הפה כאילו הוא היה גדול שחקני מכבי חיפה בכל הזמנים,
    שיתעסק בקבוצה שלו.

5. oranfu Member

ורמוט היה פח, חבל שהגיע וטוב שעזב. אבל מה הבעיה שהוא אומר דברים כאלה בשיחה פרטית?
    יותר מזה אני אגיד לכם, זה אשכרה נשמע כאילו הוא אוהד שלנו איך שהוא מדבר, כאילו ממש כואב לו.

מדברים לי על אלאך כאילו כמה השפעה כבר יש לו. אני אמור באמת להאמין שיש לו הרבה\לא מעט כסף לרכש אבל לא בא לו?

המועדון הזה גמור, פשוט גמור. אנחנו הולכים לעוד עונה של מאבקים על פלייאוף עליון (במקרה הטוב) וזה בעיניים פקוחות כשלאף אחד, בין אם אוהד שלנו או לא, אין ספק שזה מה שיקרה. זה לא יאומן שככה זה במועדון בסדר גודל שלנו (יחסית לישראל) אבל זה ככה ואין שום תקווה באופק.

אני אישית כבר כמעט לא עוקב האמת. לא מעניין אותי אם יהיה רכש ומי זה יהיה, הכדורגל יהיה זבל בכל מקרה. אז אני אמשיך לראות את המשחקים (אבל ממש לא באדיקות וכנראה שאוותר גם על לא מעט משחקים) אבל זה בעיקר מתוך הרגל. נהייתי אדיש לחלוטין כבר. שלא יפסידו למכבי ת"א, חוץ מזה באמת לא איכפת לי מה יעשו.

קשר ימני ו-שי אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

מצד אחד ורמוט צודק בכל מילה, את חלק מהדברים שלו כתבתי בעצמי באייסוקר. מצד שני, לבן אדם יש חתיכת חוצפה. במשך שנתיים הוא הסריח את הדשא אז הוא מעיז לדבר על אחרים? "ההולנדי שודדים את המועדון" ואתה מה?
    נולד סרדין וימות סרדין

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מעליב אותי אלכס כי אתה מביא טיעונים טובים. אתה יודע מה אני חושב על אלאך. מהיום הראשון לא אהבתי את המינוי הזה. רוטן בהחלט אכזב אותי, ממנו ציפיתי ליותר, אבל אם אני אשים בצד את השוביניזם שלי אז האיש הצליח למעשה רק בטוונטה. בפ.ס.וו ופיינורד הוא לא הגיע להשגים להשגים רציניים. הוא נכשל גם בשאלקה אז למה שיצליח במועדון שרקוב מלמעלה למטה?

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שמעתי בדיוק מה ורמוט אמר, אבל מהכתוב למעלה אני כבר מבין פחות או יותר על מה דיבר. אם לכלך על ההולנדים אז שילכלך גם על עצמו ועל שחר וחבריו. בתרבות הישראלית מאד קל להאשים זרים (הרצוג כבר יצטער מהר מאד שהוא הגיע למקום מלא נחשים עם אג'נדה מגעילה) כי בארץ יש תחושה שאנחנו הכי טובים בהכל. ההתרסקות של מכבי חיפה התחילה קודם כל בגלל הניהול הכושל של שחר. כשיש לך את התקציב השלישי בגודלו בליגה איך האיש יסביר לכולנו איך במשך שנים אנחנו לא מתקרבים למקום השלישי? אז קורה שקבוצה כמו מכבי חיפה מסיימת במקום הרביעי, אבל ההולנדים לא אשמים במה שקרה לפני שהגיעו לחיפה. ולא, הם לא הגיעו למועדון כשהיינו אלופים או משהו כזה.

בעיניי לא מקובל ששיחה פרטית מודלפת ככה לתקשורת. ורמוט נכשל לחלוטין במכבי חיפה, אבל זה לא אומר ששיחות פרטיות צריכות להפוך לדבר ציבורי. אם הדברים נאמרו באווירה פרטית והוקלטו ללא ידיעתו של השחקן אז מבחינתי השחקן יכול לפנות למשטרה.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מעניין מה זה אומר על מחנות האימונים שעשינו השנה אם הצוות ההולנדי היה צריך שני משחקים של גביע הטוטו כדי להחליט את מי הם רוצים בסגל ואת מי לא.
    בסוף יגיעו שבוע לפני פתיחת הליגה זרים חלשים בלחץ והתירוץ של "טוב הם הגיעו רק בשבוע האחרון ייקח להם זמן להכנס לכושר ולהתחבר לקבוצה", מעולם לא יהיה מתאים יותר.
    לפחות אנחנו לא פותחים את העונה מול העולות החדשות כדי לשמוע את התירוץ של לפני שנה "גם בלי חיזוק אנחנו צריכים לנצח אותם".

10. G.B7 ירוק עולה

שום תירוץ לא יתקבל בשום צורה.
    אנחנו מכבי חיפה שלא יספרו סיפורים על הנוער ועל מקום 4 .
    לפני בערך שנה עשו ראיון עם שחר והוא אמר שלמרות כל מה שעברנו עדיין מכבי חיפה צריכה להתמודד על הכל, ושמחתי שאמר את זה. ועכשיו לראות את הדיבורים על מקום 4 והשקעה בנוער זה חרטא, מכבי חיפה זכתה במספר אליפויות רצופות בליגת העל לנוער בשנים האחרונות ודרסה בקלות כמעט כל קבוצה אבל כרגע ליגת הנוער היא ברמה של ליגה א. שובל גוזלן וריאן היו בעייני לפחות השחקנים הכי טובים בנוער בפער מכולם בשנים האחרונות ואיפה הם היום...
    צריך תוצאות ועכשיו ואם על הדרך אפשר לשבח את הנוער שלנו זה יהיה מבורך אבל הדבר החשוב ביותר הוא הצלחת הקבוצה הבוגרת בלי ספק בכלל.
    ואין סיבה שלא יהיה אפשר לשלב את הצלחת הבוגרים עם הנוער
    יש תקציב , מכבי חיפה מועדון מסודר מאוד, יש קהל ענק.

לרוטן שחר ואלאך היה קיץ שלם לעשות מה שבא להם ואני לא שופט אותם על שום דבר שהיה בעונה הקודמת עונת המבחן היא עכשיו.
    בחרו לא לעשות מהפכה גדולה סבבה הם אנשי המקצוע שיש לנו כרגע ויש לנו עונה בפתח ואך ורק על פי התוצאות של הקבוצה אני הולך לשפוט אותם לטוב ולרע.
    אם יצליחו הם יקבלו את כל המחמאות בעולם על העבודה והשקט שהם הכניסו ואם העונה תיגמר במחזור 5 כמו השנים האחרונות שילכו הביתה ולא יעבדו עלינו.
    וחוזר לפתיחה שום תירוץ לא יתקבל - אפשר ליפול עם הזרים פעם , אפשר להפיל את הכל על המזל אפשר ולהגיד עוד הרבה דברים וכמעט כולם היו תקפים כל עוד התקופה הרעה הייתה קצרה כרגע זה מה יש
    שיהיה לנו הרבה בהצלחה

11. Butragueño מנהלים

מכבי חיפה רוצה את בן אז'ובל, ואשכרה מתלבטת אם לשים עליו כמעט מליון שקל.
    בשביל מה צריך את השחקן הרקוב הזה? כבר עדיף היה להישאר עם דמארי.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  12. G.B7 ירוק עולה

לא שיש לי משהו נגד אז'ובל אבל הוא בדיוק השחקן שיוביל אותנו להצלחה אדירה במקום השישי.
    עדיף לתת לילד בן 17 שאף אחד לא מכיר לשחק מאשר להביא אותו בסכום כסף כזה.
    אם היה לנו שלד טוב בקבוצה והיה צריך להרחיב את הסגל אז ההבאה שלו יכולה להיות טובה אבל כרגע זה לא המצב.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

נותן 50 אלף על בן אז'ובל ו950 אלף בשביל שיהיה לשחקני הנוער הפחות מוכשרים היכן לשחק.

14. Raulito Madridista

זה באמת דומה לקול של ורמוט אבל אני חושב שזה עדיין לא מאה אחוז ומניח שאם זה היה אמיתי ובדוק אז אתרי התקשורת בארץ כבר היו עושים מכך מטעמים. מעניין אותי מאיפה זה הגיע אגב, איך זה דלף, מי שראה את זה - איפה מצאת? ורמוט כבר היסטוריה ומיותר להתעסק בו אז כמה משפטים אחרונים - ורמוט נמצא כרגע במקום לא פחות טוב ואף יותר טוב אם אני מסתכל על השנה האחרונה, הייתי מוותר על האמירות האלה שנשמעות כמו שיחה בשכונה אמנם וצחוקים עם חברים בוואטספ - שיעשע אותי עם רמי גרשון ו'מאלדיני' או קהת ו-'ריקלמה'. בכל-מקרה, מקצועית, ורמוט קיבל ייבוש ממכבי חיפה. הוא מעולם לא היה מתחת לרמה של כל השחקנים שם ובדקות ששיחק היה בסדר, לעתים בסדר+. אם הוא היה זוהר כמו בשיאו הוא לא היה מגיע מן הסתם, והוא לא שחקן שמסוגל לעלות מהספסל.

הליגה פה כל-כך חלשה וחוץ מזה שבאר-שבע ומכבי הן מקומות 1-2 וזה נתון, לאו דווקא בסדר הזה - אין סיבה שמכבי חיפה לא תעשה עונה טובה ותסיים במקום השלישי. אבל בגלל חולשת הליגה כי הסגל שלה לא מספיק טוב. ההולנדים לדעתי באמת לא שווים כלום.
    לגבי הדוגמא עם הנוער - יש עד היום את השמועה שספורי היה גדול בנוער, גם על גורדנה דיברו במונחים האלה ובבוגרים זה לא מסתדר. במכבי חיפה שילוב הצעירים הוא לא נכון. או שהוא מוגזם מדי - תציל את המולדת, כשאף שחקן וותיק לא נמצא בכושר טוב, או שהם לא משחקים בכלל כמו אז שחיפה הייתה עם כמות אדירה של 6-7 חלוצים. אגב שמעון גרשון סתם שתדעו - היה שחקן ספסל בנוער לתקופה מסוימת ואפילו פרש לאיזה חודש בגלל בגרויות וחזר לשחק. הנוער והבוגרים זה כל-כך שונה..

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיימוב בדרך לקבוצה, גלזר יושאל. קראתי גם הבוקר שדוידזאדה מועמד.

מצב נושא:
הנושא נעול.