מכבי חיפה 2017/18: פרד רוטן הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אלכס, אני ממש לא מבין את האוהדים. הבעיה היא קודם כל שחר, אבל משום מה הבעלים מצליח להתחמק. איך אתה מסביר את זה?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

כן נתן מה שרצינו. זרים בקומבינת סוכנים עם כרטיסי טיסה הביתה בינואר. שחקנים ישראלים אחרי השיא.
    בן הרוש.... ממש חדשות.
    ומי ממנה את צוות האימון? חייזר ממאדים?
    מזל שטוני הבין את המצב ולא הגיע אחרת היה סלט גדול יותר רק. סטייל עונה שעברה.
    עשה טובה למועדון.

העונה הזו סך הכל עוד מאותו דבר. חיפה היא בועת כדורגל. אנשים לא רואים את התמונה הכללית אלא מקשיבים לרדיו חיפה.

טל. אוהב/ת את זה.
  3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי גרוע זה שלוזון בחיים לא יקח אחריות וילך,לשחק אותה בגבר בתקשורת הוא יודע,שפעם אחת יעמוד מאחורי כל ההצהרות ההזויות שלו וילך הבייתה.
    איך שאנחנו נראים זה אך ורק בגלל מאמן,130 מיליון שקל תקציב לסכנין זה מספיק ל-10 שנים,אנחנו נראים כמו קבוצת כטרגל שמשחקת פעם ראשונה יחד בימי שישי.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

די מדהים לקרוא את הדיווחים באתרים השונים. ברור שחבית הנפץ אוטוטו עומדת להתפוצץ, אבל כמו תמיד בשנים האחרונות עושים הכל כדי לא לכוון אש רציני לכתובת הנכונה.

מדהים לקרוא שחושבים שהתשובה לבעיות הם שחקנים כמו קינן, דמארי, בן הרוש וגילי ורמוט. זה שקאיו וקלאוס הם פלופים (היה צפוי שזה יקרה) לא אומר שהותיקים הישראלים הם התשובה.

כל כך מתסכל שעדיין לא מבינים איפה הבעיה. כל כך מתסכל שהאוהדים בצדק כועסים, אבל לא מפנים את האש לכיוון הנכון. ברור שלוזון מאמן בינוני עם אופי מחורבן, אבל מי מינה אותו? אנשים מסרבים לקרוא את הכתובת על הקיר...

5. Raulito Madridista

לא זוכר דבר כזה שקבוצה מפרסמת מעין הודעה תמיכה במאמן שלה וזורקת עקיצה לגבי הקהל, זה מביך. הקהל יעודד כשמכבי חיפה תשתפר. אורי קופר כתב הבוקר ב-'ידיעות' שאין שום גרף התקדמות וזה נכון, וגם התוצאות לא מי יודע מה. לא ראיתי אף זר במכבי חיפה שעושה פעולה אחת טובה באמת שתפיל אותי מהכיסא. המגן הימני אולי יודע להרים כדור בצורה סבירה, וזהו. החלוץ שהגיע מחמיצן, וקאיו נדמה לי בועט מרחוק לא רע, אבל כולם בינוניים. הייתי רוצה לראות את עומר דמארי מקבל עוד צ'אנס לפני שחותכים אותו בינואר ואני מניח שזה יקרה. אגב, קשה לי לדבר עדיין על מערך שהכי מתאים למכבי חיפה, אולי דווקא יהלום.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

האוהדים מטומטמים ולכן האוהדים ישלמו.
    וד"ש לאוהדי הפועל.

7. עידן444 Member

בן הרוש פתח בהרכב בעונה שעברה רק ב 13 משחקים...
    וואי וואי מה היו עושים לו אם עליו היה הגול הראשון בשבת...

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. alexshw Member

המועדון שוב מכחיש באופן רשמי ידיעה של פשכה.

9. G.B7 ירוק עולה

הדבר העצוב הוא שמאז טוואטחה שגם הוא היה שנוי במחלוקות ואם נרחיק עוד יותר מסיללה שהיה מצוין אין לנו מגן שמאלי נורמלי
    סאן מנחם, בן הרוש ,שי בן דוד, רז מאיר ,שמואל שיימן (יכול להיות שפיספסתי מישהו) כל אלה יכולים להיות שחקנים טובים בקבוצות בסגנון של מכבי פ"ת אבל בהתאם לרמת השאיפות והלחץ בחיפה הם לא יכולים להיות בקבוצה הזאת.
    אני האחרון שישרוק בוז לשחקן מהקבוצה שלי או יקלל אותו אבל בעונה שעברה בקריאות נגד אבו עביד במהלך המשחק הבנתי שזה פשוט עוול לשחקן שמביאים אותו למכבי חיפה. לא משנה כמה השחקן ירצה או יתאמץ וישקיע זה פשוט לא מספיק טוב.
    ואז נוצרת שרשרת - 1.מביאים שחקן בינוני שלא יגיד לא למכבי חיפה 2.הלחץ במשחקים מתחיל והשחקן לא מספק את הסחורה ונראה ביחד עם כל הקבוצה רע מאוד 3. הקהל מאבד סבלנות 4.פיצוץ . את השרשרת הזאת אפשר לעצור אך ורק בשלב הראשון: מאמן ? שחר ? מנהל מקצועי ?

דרך אגב לא אמרו שטוני ימשיך לייעץ במהלך העונה והקבוצה נמצאת איתו בקשר... חחחחחח (אם זה לא היה עצוב זה היה ממש מצחיק) .

alexshw איזה ידיעה המועדון מכחיש?

10. alexshw Member

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא אכלתי כלום מהבוקר. מתרגש לקראת מסיבת העיתונאים של lie לוזון.
    הנה, זה מתחילללללל!!!!

החיוך שלו יותר כובש מדמארי.

גלץ אוהב/ת את זה.
  12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא פשוט עושה טעות על טעות,לא יאומן שהוא כזה טיפש או מי שמדריך אותו טיפש יותר ממנו.
    תגיד טעיתי ,מתנצל,לא יקרה שוב,נקסט. שוב פעם כל העולם נגדי. די מביך !

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוזון יכול להגיד מה שהוא רוצה, אבל גם הוא יודע שאיבוד נקודות מול בית"ר לא ישתיק את הקהל. רק ניצחון יעזור לו ועדיף עם כדורגל טוב. היות שאני לא מאמין שזה יקרה ההערכה שלי היא שבשבוע הבא הכל יישאר אותו דבר. בסופו של דבר המאמן לא ישרוד את העונה הזאת, לדעתי זה כרגע די בטוח.

14. טל. Member

לא נראה לי שמכבי חיפה תוציא 3 נקודות מול בית''ר... וגם לא מחזור אחר כך, מול ק''ש בחוץ.

אבל גם אם כן וגם אם לא - בכל מקרה שחר לא יפטר אותו לדעתי.

15. G.B7 ירוק עולה

מצב נושא:
הנושא נעול.