מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

רישומים שלי מהמשחק של חיפה נגד האוזבקים(דקה 70):
    דריניצ'יץ' לא מספיק דומיננטי. ציפיתי מאחד כזה שיקח בעלות על המשחק. בינתיים הוא די אנמי ובעיקר היה עסוק בעבודות הגנתיות. ידין במשחק מעולה. אפשר להגיד עליו הרבה דברים,אבל מול קבוצות מהלבל הזה(ורוב הקבוצות בליגה הם בלבל הזה) הוא גרזן מספיק טוב,וביחד עם דרניצ'יץ' הם השרו די שקט במרכז המגרש. השאלה אם זה מספיק לקישור של מכבי או ב"ש. לדעתי לא

סאן מנחם גרם לי לעשות משהו שמעולם לא חשבתי שאעשה-להתגעגע לטוואטחה. הבן אדם במחצית ומשהו שהוא שיחק עלה להתקפה אולי פעם אחת. לדעתי צריך להשאיל אותו,הוא רחוק מאד מלהיות בשל, ואני בספק אם בכמה משחקי אימון הוא יהפוך לקייסי. הבעיה שאם תשאיל אותו אתה נשאר רק עם טוואטחה,וגם לו יש מחשבות על לעזוב, מה שעוד יותר מחזק אצלי את זה שאסור היה לשחרר את שיימן.

יש משהו משותף לשני השערים הראשונים. שניהם התחילו מלחץ גבוה של קשר אחורי שעולה למעלה וחוטף כדור, מאד מקווה לראות את זה בליגה, לפחות נגד הקבוצות הבינוניות ומטה. נגד מכבי זה יהיה הרפתקני מדי.

2. oranfu Member

מנחם היה בסדר גמור.

לא נראים מי יודע מה, בולט מאוד המחסור בקשר התקפי שיידע לשבור הגנה במסירה חכמה.

בניון צריך לפרוש, עטא נראה כמו הקשר הכי טוב שלנו.

EsheD אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

תסלח לי כן? אבל גם אם עשה עבודה הגנתית טובה,אני מצפה ממגן לעלות למעלה,בטח נגד קבוצה לא טובה כמו טאשקנט

בניון דווקא בסדר,לא מתמזמז יותר מדי עם הכדור ומשחק מהר.

עטר כהרגלו הכניס דלק להתקפה האנמית. זה מפחיד כמה שנהייה תלויים בו גם בעונה הקרובה. עוד פאשלה של שחר.

4. Civil Anti Madridista

ידין, דריניצ'יץ', ג'באר ומויאל זה די והותר. בשביל מה רוני לוי צריך גם את קריאף או מדל?

5. oranfu Member

כשטאווטחה עולה להתקפה - מבקרים אותו. כשמנחם לא עולה להתקפה - מבקרים אותו.

מנחם עלה איזה פעמיים, נתן גם כדור טוב לגוזלן.יש לו טכניקה לא רעה והוא דיי מהיר, מרים את הראש כשמשחק. היה בסדר.

בניון לא מתמזמז עם הכדור? אני ראיתי אותו כמה וכמה פעמים מכדרר סתם על הקו לכיוון השער שלנו. הוא עומד על המגרש ומנופף בידיים כמו שוטר תנועה. משחק על רדיוס של 15 מטר במרכז המגרש.

עטר, גם כשלא טוב, זה עולם אחר לעומת כל שאר שחקני ההתקפה שלנו.

6. Raulito Madridista

לא רואה דקה ממשחק הכנה שלכם, ובכל-זאת: סאן מנחם הוא ילד בן 21 שעד היום שיחק ברמת-השרון. אז תעשה לי טובה, מיותר להעביר עליו ביקורת. טבעי שקודם כל יתמקד בהגנה. אני מכיר את הילד, לא בטוח שהוא מספיק טוב גם להיות מגן מחליף במכבי חיפה אבל הזמן יגיד. גם הביקורת על הקשר האחורי שלכם משעשעת אותי, זה כמו שקטלו את בומבה ופיינטילי אחרי חצי שעה, אפשר לחשוב שהביאו לכאן את בייל וחאמס רודריגס. לגבי ידין, ואני מסתמך על מה שראיתי בליגה - הפציעות בשנים האחרונות די הוציאו אותו מפוקוס. בעבר הוא היה בולע כל קשר אחורי שנגדו, עברו הימים האלה. אבל כן, שחקן סגל טוב ללא ספק. משחקי ההכנה האלה לא אומרים שום דבר. ריאל מדריד של שוסטר נראתה איום ונורא בקיץ 2007. את הליגה היא פתחה עם 2:1 משכנע מאוד בדרבי ומאניטה מטורפת במדריגל והיא ניצחה ב-8 מעשרת משחקיה הראשונים בליגה.

אגב, אני אשמח אם תעשו לי סדר רגע מהי עמדתכם בנוגע לצעירים. מי לא מתאים לרמה של מכבי חיפה אפילו בתור שחקן סגל וצריך ללכת - להיות מושאל שוב| מי מתאים להיות שחקן סגל| מי יכול לאיים על מקום בהרכב.

7. alexshw Member

דובר על זה שמדל קשר התקפי. את קריאף לא צריך בכל מקרה. שחקן חילוש

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

הירש וגוזלן עדיפים בסגל על אבוחצירא ועמאשה. האם הם מספיק טובים באופן כללי? לא יודע.
    חבשי לדעתי מספיק טוב על מנת להיות בסגל.
    גם ריאן אני חושב שמספיק טוב על מנת להיות בסגל.
    עטא צריך להיות שחקן הרכב לדעתי.

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אתה לא יכול נגד קבוצה כמו טשקנט(או אם תרצה לתת לזה שם קוד אחר-הפועל רעננה) לעלות פעמיים. אני מצפה ממגן ליותר תעוזה ולא להתחבא כל המשחק בחלק האחורי. זה שטוואטחה הוא חצי שחקן לא מצדיק שגם המגן השני יהיה חצי שחקן.

בניון במשחק טוב מאד. ראיתי אותו הרבה משחק בנגיעה אחת,כולל בדאבל פאס הנהדר בינו לבין עטר(מי אם לא הוא) שנגמר כמעט בשער. יכול להיות שדווקא בתור מחליף שעולה בשיא האנרגיה כשהקבוצה השניה עייפה הוא יכול להועיל יותר. מעין שלום תקווה כזה.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין למשחק הזה שום חשיבות גם כי הוא משחק אימון ועוד יותר כי מדובר במשחק מול יריבה מטשקנט, שהיא בכלל מאוזבקיסטן.

11. oranfu Member

אתה יודע מה היו ההוראות של רוני לוי? אולי הוא אמר לו לא לעלות? בניון קשר התקפי שעלה להתקפה פעם אחת במשך מחצית שלמה ואתה אומר שהיה לו משחק טוב מאוד, מנחם עלה פעמיים כמגן ואתה אומר שהוא לא עלה מספיק...

לבניון אין מה למכור, הוא בלוף. דאבל פס אחד טוב (לדעתי הוא בכלל טעה במסירה הראשונה לעטר אבל שיהיה) במחצית שלמה זה לא קרוב להיות מספיק. משחק בנגיעה? הוא מקבל כדור ונותן אותו לשחקן שנמצא לידו, מסירות שכל אחד מאיתנו פה בפורום יכול לעשות. להגיד בניון ואנרגיה במשפט אחד זה אוקסימורון.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עטאא חייב לקבל קרדיט העונה. עם שאר הצעירים אפשר לשחק כסאות מוזיקליים, מי שלא יספיק להתיישב כשהמוזיקה נפסקת - יושאל.
    לגבי בניון, ניתן היה לשמוע את רוני לוי מאיץ ביוסי להכנס יותר למשחק ולהיות מעורב וכך קרה. רוני לוי, בניגוד לקודמיו בתפקיד, לא יעשה הנחות לאף אחד. ברור שבניון לא ראוי להיות שחקן הרכב, בטח לא שחקן מוביל כי בכושרו הוא לא מסוגל להוביל עגלה של סופרמרקט.

אגב, היו פרסומים שולאיינטה ופיובקארי ינחתו באוסטריה. מתי זה יקרה? האם זה בכלל יקרה?
    בסופה של סאגה מעייפת, אני מעריך ששניהם לא יוחתמו בעקבות פערים כספיים ונאלץ להסתפק בבלם הקמרוני ("פוטנציאל עתידי") ותורג'מן יזכה מן ההפקר וימשיך לחבל בהתקפה. אני מקבל חום רק מלחשוב על זה...

Civil אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

הם ינחתו אחרי שהאדם ינחת על פלוטו

14. DRORIKO Member

אז תחליט בניון רץ על הקו עם עצמו או שהוא כן מוסר לשחקנים שלידו "מסירות שכל אחד מאיתנו יכול לתת"? אני כתשתי העונה את בניון גם פה וגם בתפוז בצורה שכבר היתה לי לא נעימה כי בתור נער הערצתי אותו. במשחק הזה הוא נראה כמו בחלק הטובים(והמעטים) שלו העונה.

15. oranfu Member

כשהוא לא התמזמז עם הכדור על הקו, הוא מסר בנגיעה מסירה פשוטה.

לא היו לו רגעים טובים בעונה שעברה, אם השם שלו לא בניון היחס אליו שונה לחלוטין. הוא שחקן גמור כמו שקטן היה גמור. הוא מקבל מחמאות על פעולות בסיסיות שמצופות מכל שחקן פחות או יותר.

מצב נושא:
הנושא נעול.